سوالات و راهنمایی در مراحل بازی Silent Hill Orginis

start2stop

کاربر سایت
Mar 22, 2008
20

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
با سلام
اگه اشتبا نکنم اینطوریه:
اگه عروسکا رو از چپ به راست شماره گذاری کنی:
عروسک 1 -> قرص سبز
عروسک 2 -> قرص آبی
عروسک 3 -> قرص آبی
عروسک 4 -> قرص قرمز
عروسک 5 -> قرص زرد

این ترتیب رو تو اون نامه نوشته بود؟؟؟؟
ولی تو نامه که اسم هیچ رنگی نبود!!!؟؟؟ از کجا به این ترتیب باید برسیم؟؟؟ :confused:

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
این ترتیب رو تو اون نامه نوشته بود؟؟؟؟
ولی تو نامه که اسم هیچ رنگی نبود!!!؟؟؟ از کجا به این ترتیب باید برسیم؟؟؟ :confused:
فقط با توجه به اون نوشته نبود.
مثلا یادمه یکی از اتاقا پر از غذا بود بنابراین اون آدمک لاغر ماله اون اتاق هست.
یا توی یه اتاق شمشیر بود فکر کنم که از اونجا میفهمیدی که نفر 4 ام ماله اون اتاقه و...

cg

کاربر سایت
Jun 7, 2008
8
سلام farbodkain من تازه عضو شدم و نمیدونم چه جوری سیو تو رو دانلود کنم لطفا به من یاد بده
در ضمن بازی دارای 3 پایان هست که شامل پایان های (good - bad -ufo) هست که اگه خواستی بگو روش راهیابی رو بهت بگم با نکات مخفی بازی
منتظر جوابت هستم :)

behnam_S

کاربر سایت
Jul 17, 2008
2
با سلام
تو نامه janitor روش کار با ماشین لباسشوئی اومده:
صفحه مدرج بچرخون تا به این نمادها برسی, ترتیب نمادها(یه کم توضیحش سخته) اینجوریه:
1- دایره با یه نقطه
2-دایره به دو نقطه
3-مربع با خطوط کج و معوج و فلش
4-مربع با فلش و نقطه
موفق باشی.
agha manam tu hamin ghesmat mashin lebas shoieye gir kardam hamin namadhaie ke gofti be tartip zadam ama hich etefaghi nayoftad mishe daghightar begi mamnoon misham agar mishe bego in moama che jor hal mishe akhe tu on kaghaze faghat esme namadharo neveshte naneveshte bayad chi kar kard

agha manam tu hamin ghesmat mashin lebas shoieye gir kardam hamin namadhaie ke gofti be tartip zadam ama hich etefaghi nayoftad mishe daghightar begi mamnoon misham agar mishe bego in moama che jor hal mishe akhe tu on kaghaze faghat esme namadharo neveshte naneveshte bayad chi kar kard
agha harchi zodtar javab bede bad tu kafam.mer30

agar zodtar javab bedi mamnoon misham bad tu kafam avalin bare tu in bazi gir mikonam

با سلام
تو نامه janitor روش کار با ماشین لباسشوئی اومده:
صفحه مدرج بچرخون تا به این نمادها برسی, ترتیب نمادها(یه کم توضیحش سخته) اینجوریه:
1- دایره با یه نقطه
2-دایره به دو نقطه
3-مربع با خطوط کج و معوج و فلش
4-مربع با فلش و نقطه
موفق باشی.
agar zodtar javab bedi mamnoon misham badjori tu kafam avalin bare tu in bazi gir kardam

agar zodtar javab bedi mamnoon misham badjori tu kafam avalin bare tu in bazi gir kardam
komaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak.man tu motel onjai ke mashin lebas shoiye hast ke seke mindazi tush gir kardam age kasi komakam kone mamnoon misham lotf konid begid chetor halesh kardid akhe man ye kaghaz peyda kardam ama faghat esme namadharo neveshte

Last edited by a moderator:

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
komaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak.man tu motel onjai ke mashin lebas shoiye hast ke seke mindazi tush gir kardam age kasi komakam kone mamnoon misham lotf konid begid chetor halesh kardid akhe man ye kaghaz peyda kardam ama faghat esme namadharo neveshte

دقیقاً همون کاری که بجه ها میگن رو انجام بده, یکم به چیزهایی که در 2 تاپیک بالا نوشته شده (متن پنهان) دقت کنی بعد به درجه های ماشین لباسشویی کاملاً می فهمی.
;)

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
شمارش معکوس برای راهنمای قدم به قدم Silent Hill : Origins
تا چند روز دیگه تمومش می کنم و می زارم تو سایت تا کسایی که در بازی گیر کردند حالشو ببرند!!:biggrin1:
. . . COMING SOON

NewsSuggest_S793ZSYE.jpg

behnam_S

کاربر سایت
Jul 17, 2008
2
دقیقاً همون کاری که بجه ها میگن رو انجام بده, یکم به چیزهایی که در 2 تاپیک بالا نوشته شده (متن پنهان) دقت کنی بعد به درجه های ماشین لباسشویی کاملاً می فهمی.
;)
a
hamon karo mikonam ama javab nemide man ye seke gereftam andakhtam tu mashin chize digei ham bayad begiram ya na man aval dayere ba 1noghte ro e mizanam bad dayere ba 2 noghte bad moraba ba khtaye ziyad bad ham ke moraba ba felesho noghte.age daghigh begi mamnoon misham montazere javabam.mer30

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
من توی اون قسمت که یک لباسشویی هستش و باید با هاش کار کنی گیر کردم لطفا راهنمایی کنید
Wash Machine Puzzle (Motel)
1. Insert Coin
2. Low Spin (circle with one dit in the middle)
3. 60 degree wash (water bucket with 2 dots)
4. Drain (square with water and arrow pointing down)
5. Pre-Rinse (square with 3/4 circle and 1 dot)

alireza_psp

کاربر سایت
Jul 11, 2008
85
نام
علیرضا
اقا من نميتونم نسخه pdf را دانلود كنم
من با dap دان ميكن وقتي ميزنم دان كنه يك ثانيه هم طول نمي كش كه دانلود تموم ميشه! بعد هم اصلا فايل را دان نكرده !! اگه بتوني تو راپيد شير اپلود كني ممنونت ميشم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر