لینک بازی های PS4 استخراج شده با PSX از PSN (پست اول خوانده شود)

generous6680

کاربر سایت
Mar 7, 2016
369
شانس من رو میبینید بعداز مدت ها The Elder Scroll Online رو این هفته گرفتم بعد رفتم سورسش رو با بدبختی گیر آوردم نصب کردم بعداز دوروز که بازی کردم اومد امروز آپدیت داد نه 1 گیگ نه 2 گیگ نه 5 گیگ برداشته 40 گیگ کرده آپدیت رو داده اصلا داغونم

• Like
Reactions: ebi2012 and Pun1k

Pun1k

کاربر سایت
Dec 26, 2014
11
شانس من رو میبینید بعداز مدت ها The Elder Scroll Online رو این هفته گرفتم بعد رفتم سورسش رو با بدبختی گیر آوردم نصب کردم بعداز دوروز که بازی کردم اومد امروز آپدیت داد نه 1 گیگ نه 2 گیگ نه 5 گیگ برداشته 40 گیگ کرده آپدیت رو داده اصلا داغونم
داداش فکر کنم اپدیتش 17 گیگه نه 40 گیگ هر چند اونم کم نیست :|

amirdvb2

کاربر سایت
Dec 7, 2014
106
سلام میخواستم یه تشکر ویژه کنم از همه دوستانی که تو این تاپیک فعالن و لینک میزارن خیلی کار ما رو راه میندازن انشلا همشون موفق باشن کاش یکی همه لینکهای این تاپیک رو ارشیو و بروز میکرد سخته ولی شدنیه اگر دسترسی پست اول بود من خودم حاضر بودم چنین کاری کنم

انجمن 1000

Sam Fisher
کاربر سایت
Jun 5, 2008
737
نام
Sam Fisher
سلام میخواستم یه تشکر ویژه کنم از همه دوستانی که تو این تاپیک فعالن و لینک میزارن خیلی کار ما رو راه میندازن انشلا همشون موفق باشن کاش یکی همه لینکهای این تاپیک رو ارشیو و بروز میکرد سخته ولی شدنیه اگر دسترسی پست اول بود من خودم حاضر بودم چنین کاری کنم
سلام به ادمین بخش پیام بده اتفاقا کار بسیار خوبیه

• Like
Reactions: amirdvb2

s_silent

کاربر سایت
Sep 28, 2012
139
دوستان من یه مشکلی برام پیش اومده الان 2 باره دارم دیتای Middle-earth: Shadow of Mordor رو دانلود میکنم اما وقتی میخوام با PSX بریزم رو کنسول همش پیغام Data Is crrupted میده . یه مقدار میزارم مستقیم دانلود کنه باز میخواد از PSX بگیره این پیغامو میده . کسی تا حالا به این مشکل برنخورده ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر