1. به منظور آشنایی هرچه بیشتر با علاقمندی ها و همچنین ایجاد زمینه های تعامل و همکاری بیشتر با شما یاران وفادار و همیشگی بازی سنتر، پرسشنامه ای تحقیقی تهیه شده است که در بر گیرنده اطلاعات و علاقمندی های شما کاربران عزیز است. با پاسخ گویی به آن ما را یاری نمایید. برای مشاهده پرسشنامه کلیک کنید
    بستن اطلاعیه

Life is Strange | PC

گفتگو در 'بحث و تبادل نظر پيرامون بازی های PC' ایجاد شده توسط AMIRREZA-GAME, ‏Jan 29, 2015.

1. AMIRREZA-GAME

کاربر سایت

نام:
    امیررضا
    داستان Life is Strange در رابطه با Max Caulfield به عنوان یک دانش آموز در سرزمینی خیالی به نام Arcadia Bay و شهر Oregon می باشد که پس از ۵ سال غیبت بازگشته است. او با دوست قدیمی خود یعنی Chloe تیمی را تشکیل می دهند تا اینکه به دنبال همکلاسی گمشده یعنی Rachel Amber و دلیل این اتفاق بگردند. با طراحی هنری منحصر به فردی که به کار گرفته شده است، بازی Life is Strange یک عنوان داستان محور می باشد که در آن تک تک انتخاب های شما نقش های کلیدی را در مسیر کلی ایفا خواهد کرد. اما یک پیچش داستانی وجود دارد … اوایل کار Max متوجه می شود که یک قدرت غیرعادی دارد و آن برگرداندن زمان می باشد. بازیکن با این قابلیت در حین گیم پلی Life is Strange می تواند به کلی تغییراتی را ایجاد کند و سرنوشت تازه ای را ایجاد کند.اولین قسمت از بازی Life is Strange در تاریخ ۲۰ ژانویه (مصادف با ۱۰ بهمن) برای پلتفرم های PlayStation 4 ،Xbox One ،PS3 ،Xbox 360 و PC با قیمت ۴٫۹۹ دلار منتشر خواهد شد.

حداقل سیستم مورد نیاز:
    Processor: Dual Core 2.0GHz or equivalent
    Memory: 2 GB RAM
    Graphics: ATI or NVidia card w/ 512 MB RAM not recommended for Intel HD Graphics cards
    DirectX: Version 9.0
    Hard Drive: 3 GB available space

سیستم پیشنهادی:
    Processor: Dual Core 3.0GHz or equivalent
    Memory: 2 GB RAM
    Graphics: ATI or NVidia card w 1024 MB RAM NVIDIA GeForce GTX 260 or ATI HD 4890
    DirectX: Version 9.0
    Hard Drive: 3 GB available space

تصاویر بازی :

http://forum.bazicenter.com/thread94668/

- - -ویرایش - - -

خب دیدم کسی تاپیک pc ایش رو نزده بود خودم زدم بازی قسمت اولش فردا عرضه میشه که میشه 1روز و10 ساعت دیگه رو استیم انلاک میشه بی صبرانه منتظریم :bighug::x

kamyy این نوشته را Like کرده است.
  2. nascent

کاربر سایت

بازی خیلی خوبی بود
    پر محتوا و یه تلنگری هم میزنه بهمون

من کلویی رو فدا کردم
    از همون اولم اگه هر موقع بازی بهم اجازه میداد همینکارو میکردم .
    خیلی رو مخ بود
    ولی بعد از اینکه خودش پیشنهاد داد که منو فدا کن نظرم راجع بهش برگشت و بیشتر ازش خوشم اومد ، اما باز فداش کردم .
    نمیشه به خاطر یه نفر همه بمیرن

3. ROONEY190

کاربر سایت

نام:
    علیرضا
    زیرنویس رو از چه سایتی می شه خریداری کرد؟؟؟

mmdkhdm این نوشته را Like کرده است.
  4. bacheh mosbat

کاربر فعال

اپیزود اول مجانی شده: steam://install/319630
    دوستانی که می خواهند هر 5 اپیزود را مجانی رو استیم داشته باشند, ابتدا آخرین نسخه codex را بهمراه آپدیتش دانلود کنید:
    Life.Is.Strange.Episode.5-CODEX
    آپدیت: Life.Is.Strange.Update.v20160116-397647-CODEX
    بازی و آپدیت را در یک فولدر نصب کنید و سپس فایل های بازی را به این مسیر منتقل کنید:
    steam\steamapps\common\Life Is Strange

این فایل را در فولدر steamapps کپی کنید (برنامه استیم باید بسته باشد): appmanifest_319630
    در آخر این DLC آنلاکر را در فولدر بازی کپی کنید: DLC.Unlocker

mmdkhdm, Fifa 10, king of north و 10 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  5. SILICON POWER

کاربر سایت

این بازی بسیار ضعیف واقعا چی داره که با شاهکاری مثل The Walking Dead مقایسه اش می کنید؟
    از هر نظر که نگاه کنی بسیار ضعیف هست و اصلا قابل قیاس بازی TWD نیست.

متاسفانه به خاطر تشبیع این بازی به TWD دانلودش کردم و هرچی تلاش کردم ازش لذت ببرم تا اواسط اپیزود 3
    مجبور شدم پاکش کنم. چون خیلی ضعف داشت. از صدا گذاری گرفته تا شخصیت پردازی و گرافیک و ...

TWD اگه معروف شد به خاطر داستان کم نظیرش و گیم پلی دوست داشتنی معروف شد. اما این بازی چی داره؟

Lord Odin این نوشته را Like کرده است.
  6. kourosh4u

کاربر سایت

آقا چطور ميشه برگردوندن زمان رو متوقف کرد؟ کليک راست رو که نگه ميدارم بعد ول ميکنم اتفاقی نمی افته که باگ بازيه؟

#215 kourosh4u, ‏Sep 24, 2016
    آخرین ویرایش: ‏Sep 24, 2016
  7. Dr.Trax

کاربر سایت

واقعا تعجب می کنم از صحبت های شما! چه ضعفی!؟
    این بازی کاملا سخنش متفاوت هست!
    اگر دل بدید به بازی متوجه می شید که چقدر داره به زندگی روزمره من و شما اشاره می کنه و حداقل این رو بیان می کنه که انسان ها چقدر می تونن روی هم تاثیر گذار باشن و هر خطائی که از ما سر بزنه، اثراتش باقی می مونه! دیدگاه جالبی داره بازی. فقط یک بار فرصت داری، پس سعی کن اشتباه نکنی!

kamyy و Chaosboil این نوشته را Like کرده اند.
  8. Chaosboil

کاربر سایت

خب بیشتر از 20 ماه دوری از PC و نت باعث نشد که LIS رو فراموش کنم و در اولین فرصت بدست اومده رفتم سراغش. منتهی بعد از این همه مدت دیگه نتونستم صبر کنم و از طریق کانال PewDiePie سه اپیزود بعدی رو تماشا کردم!! :D
    الان پشیمونم که خودم کامل تجربه ش نکردم ولی بازم خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم و... حتی بی اهمیت ترین و عادی ترین لحظات بازی هم برام ارزش داشت و توش نکته هایی رو می دیدم که در یه اثر مولتی-میلیون دلاری پیدا نمیشد و نمیشه.

9. darklover

کاربر سایت

سلام . من این اپدیت v20160116-397647 دانلود کردم و نصبش کردم ولی چیزی تغییر نکرده زیاد مخصوصا اصلا 1 ساعت ویدیو هم که کفته توش هس رو نداره !! کسی خبر داره از این اپدیت ؟

10. A-L-I

A-L-I El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
    کاربر فعال

11. kamyy

کاربر سایت

نام:
    بنیامین
    درگیر کننده هستش ؟

12. LiFE iS 5TrAnG3

LiFE iS 5TrAnG3 ⏎千ㄖ尺 乇ᐯ乇尺
    Gold User

نام:
    ∂αнмα
    خیلی به شرطی که بخوای داستان بازی رو کامل بفهمی واسه همین نسخه زیر نویس فارسی موجوده میتونی ی تجربه کامل رو داشته باشی از بازی ..