Persona Game Community

Waifu مورد علاقتون؟:D

• Yukari Takeba از P3

رای‌ها: 0 0.0%
  • Mitsuru Kirijo از P3

رای‌ها: 6 37.5%
  • Fuuka Yamagishi از P3

• Aigis از P3

رای‌ها: 1 6.3%
  • Chie Satonaka از P4

رای‌ها: 3 18.8%
  • Yukiko Amagi از P4

رای‌ها: 3 18.8%
  • Rise Kujikawa از P4

• Naoto Shirogane از P4

• Labrys از P4 Arena

• Rei از PQ

• مجموع رای دهنده‌ها
    16
  • نظرسنجی بسته شده است .

Super Friend

کاربر سایت
Jul 25, 2015
103
نام
چوبک
شما اگه پلی 3 که بخری با اون همه بازی خوب طرفی!
از اینورم 4 هم بگیری آینده ی خوبی داره!البته برای خریدن 4 اصلا عجله نکن :D بزار چندتا بازی مورد علاقت مثل همین پرسونا 5 بیاد بعد بگیرش :D
من خیال کردم فقط برای PS4 میاد... نگو برای 3 هم میاد. داداشم PS3 داره. خدا رو شکر مشکل حل شد. پیش به سوی دنیای رویاها.

Armin.jrpg

کاربر سایت
Sep 1, 2011
716
نام
Armin
...باز هم یه سری لباس جدید داره برای P4 DAN میاد، اینبار شخصیت های نسخه ی قدیمی هستن ( فکر کنم قبلا هم اینکارو کرده بودن)
P4D-P-Color-Selection-Set-2-Comparison-994x1024.jpg
انصفا آداچیش فوق العادست =)) کاتسویا شده :))
Adachi-P-Color.png

Armin.jrpg

کاربر سایت
Sep 1, 2011
716
نام
Armin
صداگذارا هم که همه معروف! آرزوم به حقیقت پیوست!

اون یکی تاپیک که قفل شد....
من قبلا به شوخی گفتم ای کاش سوگیتا رو هم بیارن، جدی جدی آوردن! جون فوکویاما هم هست! صداگذار کیدا/اوکابه/ کرولو هم که همین ریوجیه!
فقط مونده میوکی ساواشیرورو بیارن دیگه تیم دوبله بی رقیب بشه :D
طاهرا بدست اوردن پرسونا به این صورته که دشمن تبدیل به ماسک میشه، حالا دقیقش معلوم نشده ولی یکی میگفت شاید سیستم گفت و گو مثل نسخه های قدیمی برگشته باشه!

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
407
نام
Alireza
من قبلا به شوخی گفتم ای کاش سوگیتا رو هم بیارن، جدی جدی آوردن! جون فوکویاما هم هست! صداگذار کیدا/اوکابه/ کرولو هم که همین ریوجیه!
طاهرا بدست اوردن پرسونا به این صورته که دشمن تبدیل به ماسک میشه، حالا دقیقش معلوم نشده ولی یکی میگفت شاید سیستم گفت و گو مثل نسخه های قدیمی برگشته باشه!

قسمت 1 و2 پرسونا رو که بازی نکردم ولی توی ناکترن این ویژگیش خیلی حال میداد :bighug: امیدوارم توی این نسخه هم باشه .

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa
ارمین میوکی ساواشیرورو خیلی وقته که داره تو بازی های ATLUS کار میکنه:d
اون موقع که 20 سالش بود و تو صنعت دوبلوری تازه وارد بود ATLUS اومد ایشون رو به عنوان دوبلور Elizabeth انتخاب کرد
تازه نقش Catherine هم بازی کرده:d

پس عمرا ایشون بیاد تو P5 مگه این که Elizabeth تو بازی حضور داشته باشه(که اون هم خیلی بعیده)

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa
پروفایل Ryuji Samakato تو وبسایت P5 اپدیت شد.
میتونید به دو تا از دیالوگ های این شخصیت هم تو وبسایت گوش کنید
WANTED 怪盗団を追え!!
Artwork های این شخصیت
این طور که معلومه Ryuji و شخصیت اصلی 16 سال سن دارند

==========
دیروز هم چند تا Concept Art از شخصیت های P5 منتشر شده بود
دیدنش خالی از لطف نیست
Protagonist

Ryuji Smakato

Morgana

Anne Takamaki

از موقعی که تریلر P5 منتشر شده یک عده ای اومدند برای تریلر زیرنویس انگیلیسی قرار دادند
من معتبر تریشون رو دانلود و اپلود کردم
این تریلر توسط کاربر Mystic از Neogaf ترجمه شده
xzupqmpsab0jpklld7tiu.jpg

720P

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
تریلر رو تازه دیدم :d میگم اونجایی که که وارد تابلو میشن توی مصر و بعدش میرن تو یه جای جنگلی... اوه اوه عجب چیز خوفی بود :d یاد یه فیلم افتادم که بچه بودیم نشون میداد یه پسر به اسم مایکل که موهاش بیش از اندازه رشد میکرد و یه قلم موی جادویی داشت که تابلوهایی میکشید که میشد رفت داخلش، دقیقاً اونجوری بود انگار. آقا من حرفم رو پس میگیرم :d زودتر بیاد بخریمش باو :d

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
407
نام
Alireza
این شعار موبوط به P5 که تو استریم و پوستر های بازی میبینیم(Take Your Heart) فقط یک شعار معمولی برای جذب گیمر ها نیستش.

مثل این که شخصیت های اصلی واقعا یک قدرتی دارند که میتونند فلب مردم رو بدزدند!:-??

من درمورد این قضیه دزدیدن قلب یه نظریه ای دارم :d
فکر کنم که اینطوری باشه که شخصیت های اصلی یه سری کارت هایی رو پخش میکنن که روشون نوشته شده : we will come and take your heart که روی کارت هم احتمالا شماره ای هست که کسی که کارت دستش رسیده باهاشون ارتباط برقرار کنه .

بعد مثل بعضی داستانا که توشون شیاطین روح آدم ها رو میگیرن و در ازاش یه درخواستشون رو برآورده میکنن ، شخصیتها اصلی هم در ازای گرفتن قلب بقیه یه کاری براشون انجام میدن .

البته این کار اصلا به شخصیتای خوب نمیاد :d ولی درکل این چیزی بود که من از تریلر برداشت کردم :d

Armin.jrpg

کاربر سایت
Sep 1, 2011
716
نام
Armin
ارمین میوکی ساواشیرورو خیلی وقته که داره تو بازی های ATLUS کار میکنه:d
اون موقع که 20 سالش بود و تو صنعت دوبلوری تازه وارد بود ATLUS اومد ایشون رو به عنوان دوبلور Elizabeth انتخاب کرد
تازه نقش Catherine هم بازی کرده:d

پس عمرا ایشون بیاد تو P5 مگه این که Elizabeth تو بازی حضور داشته باشه(که اون هم خیلی بعیده)
من برم خودکشی کنم :|
نه بخاطر اینکه نمیاد! بخاطر اینکه هی میگم طرفدارشم ولی نمیدونستم! خب البته ماهم نسخه ی انگلیسی رو بازی کردیم :/ خب اشکالی نداره همینکه قبلا بوده عالیه!
عکس دوم مال شخصیت اصلی خیلی خفنه!

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa
آقا قضیه ی این نقشه چیه؟! مگه تو کل دنیا از این پوسترا گذاشتن؟!
WANTED 怪盗団を追え!!
مثل این که همین جوره
البته بعضی ها توی یکی از مکان های این نقشه رفتند ولی هیچی پیدا نکردند(البته این فقط تو غرب اتفاق نیفتاده.تو ژاپن هم اتفاق افتاده)

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa
توی استریم یک پوستر از P5 رونمایی کردند که توسط Soejima طراحی شده
دو تا تصویر از Morgana تو یک انیمه Cut Sence

علاوه بر اون اهنگی تو تریلر پخش شده بود رو تو این استریم اجرا کردند
این ورژنی که تو استریم پخش شده کامل تر از تریلره

لینک دانلود هم توسط Mystic اپلود شده
https://mega.nz/#!o0EUwBBR!MPyovfbPuKxN8ZxdrhD2jdoglt5lZnaNuIJMpb1cxzE