Kombat X vs Tekken 7

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,462
نام
امین
این طور تاپیک های مقایسه ای همین طور خشک و خالی نباید باشه :|
یه چند تا عکس و اخرین اخبار و یه پیشینه ای از هر دو بازی و مهمتر از همه اینکه گزینه نظرسنجی جای خالیشون بشدت حس میشه!
------------
من خودم تو بازی های فایتی هر چی جمبل و جادو و کلن وسیله پرتابی "کمتر" توش بکار برده بشه بیشتر حال میکنم.

اتمسفر مورتال بهتره ولی گیم پلی تیکن رو یه نمه بهتر و حرفه ای تر میدونم.
واسه همین هم تیکن 7 برام اولویته.

R@OUF

کاربر سایت
Aug 15, 2014
260
نام
رئوف
من Kombat رو بخاطر گیم پلیش بشتر دوس دارم!فیتالیتی هم که جای خود دارد!:D
البته یکم از نسخه ی X ناامیدم8-|
(بهتر بود برای تاپیک نظر سنجی میزاشتید)

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
اصن به نظرم MK با Tekken قابل مقایسه نیست شاید مورتال اتمسفرش یکم خشن تر باشه ولی از لحاظ تعداد کمبو و داستان قوی و جذابیت کاراکترها خیلی عقب تر از تکنه

im@n

کاربر سایت
Mar 12, 2015
535
مقایسه این دو فرنچایز مثل مقایسه بین بازی DARK با GTA V میمونه!
فقط ی مبارزه بین Jin با scorpion رو تو مغزتون تصور کنین ببینین چیمیشه:djin مادر مرده هیچی ازش نمیمونه (ب جز ناخوناش ک واسه تجزیش خیلی زمان میبره:)))
یا مثلا مبارزه kitana با lili رو تصور کن!(برای افزایش شبیه سازی ب فیتالیتی 2 کیتانا ک تازه منتشر شده مراجعه کنید!:)))

Doosam_2007

کاربر سایت
Nov 17, 2007
84
بیخود شخصیت Devil Jin تو بازی نگذاشتند عزیزم برو انیمیشن این بازی نگاه کن بعد این حرفها رو بزن

- - -ویرایش - - -

آخرین ویرایش:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
ترجیح میدم بازی انجام بدم که طراحی شخصیتاش زیبا و قابل تحمل باشه تا یه بازی که شخصیتاش از ته دل مزخرفات طراحش اومده بیرون :d

و اینکه ترجیح میدم بازی انجام بدم که شخصیتاش کومبو های جالبی داشته باشن و Chain کردنشون لذت بخش و یه حالت روان داشته باشه :d

پس مطمعنا Tekken ^~^

• Like
Reactions: Farazkazama

Joghdmohammad

کاربر سایت
Jun 26, 2016
373
نام
محمد
داداش ماها الان داریم Mortal kombat X بازی میکنیم ، در نتیجه جو ساب زیرو و اسکورپین گرفتتمون میگین مورتال .

2 روز دیگه که تکن 7 بازی کنیم جو پاوول ، ادی ، جین و یوشیمیتسو میگیرتمون میگیم تکن :D

در نتیجه واقعا نمیشه نظر داد . جفتشون عالین خدایی ...

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
و اینکه ترجیح میدم بازی انجام بدم که شخصیتاش کومبو های جالبی داشته باشن و Chain کردنشون لذت بخش و یه حالت روان داشته باشه :d

خدایی کمبو و چین کردن ضربات تو MK محشره...به پای استریت فایتر نمیرسه ولی به نظرم از تیکن چیزی کم نداره

به هر حال
چجوری دارید بازی ای که نسخه XL ـش اومده و رسماً دخلشو آوردن با بازی ای که هنوز نمایش های پیش نمایش وار اش کامل نیست مقایسه میکنید :[

• Like
Reactions: Joghdmohammad

Joghdmohammad

کاربر سایت
Jun 26, 2016
373
نام
محمد
خدایی کمبو و چین کردن ضربات تو MK محشره...به پای استریت فایتر نمیرسه ولی به نظرم از تیکن چیزی کم نداره

به هر حال
چجوری دارید بازی ای که نسخه XL ـش اومده و رسماً دخلشو آوردن با بازی ای که هنوز نمایش های پیش نمایش وار اش کامل نیست مقایسه میکنید :[

آخه میشه حدس زد که tekken چقدر میتونه غول باشه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر