Telltale Games Series

از اونجایی که بازی های Telltale هیچ کدوم تاپیکی تو بخش Xbox One ندارن و هر چند ماه Telltale یک بازی جدید معرفی می کنه، این تاپیک ایجاد کردم تا مربوط به تمام بازی های این استودیو که تا الان روی Xbox One منتشر شدن یا در آینده منتشر میشن، باشه.

krnmoarcrjgi7ofjqafo.jpg
...............................................................................................................................

بازی هایی که به صورت کامل منتشر شدن:

501npa3ppj5h25ojtp53.jpg

• The Walking Dead Season 1:
تعداد اپیزود: 5
قیمت: 25$ ( 5 قسمت به صورت کامل)
لینک خرید

---------------------------------------------------

bdctz5k4cf9b01nikn7v.jpg

• The Walking Dead Season 2:
قیمت: 25$ (5 قسمت به صورت کامل)
لینک خرید

rgjqzugornw893bqxci2.jpg

• The Wolf Among Us:
قیمت: 25$ (5 قسمت به صورت کامل)
لینک خرید

بازی های در حال انتشار:

qyyip1av5dt7p9zazuy9.jpg

• Tales from the Borderlands:
قیمت هر اپیزود: 5$
Season Pass: 15$ (لینک خرید)
اپیزود های منتشر شده:
اپیزود اول_ Zer0 Sum (لینک خرید)

0rt7bx5cnst6a68n4qix.jpg

• Game of Thrones:
تعداد اپیزود: 6
قیمت هر اپیزود: 5$
Season Pass: 25$ (لینک خرید)
اپیزود های منتشر شده:
اپیزود اول_ Iron from Ice (لینک خرید)
بازی داستان خاندانی به نام Forrester را در زمانی بین پایان فصل سوم سریال تا شروع فصل پنجم دنبال می‌کند. خاندانی نجیب زاده که در جنگل‌های Wolfswood در شمال Westeros زندگی می‌کنند، از پرچم داران خاندان Glover هستند و در تمام مدت داستانی که در سریال دیدیم به خانواده‌ی استارک وفادار بوده‌اند.
بازیکنان بازی را از دید پنج شخصیت مختلف خاندان Forrester دنبال می‌کنند که هر کدام در نقطه‌ای از وستروس قرار گرفته‌اند و تلاش خواهند کرد خاندان Forrester را در حین وقوع جنگ پنچ پادشاه از نابودی نجات دهند. زمانی که بازیکنان هر کدام از این پنج شخصیت را کنترل می‌کنند،داستان آن‌ها را در طول بازی با شخصیت‌های پر طرفدار بینندگان سریال رو‌به‌رو می‌کند.
در قسمت اول از این بازی 6 قسمتِ بازیکنان با تیریون لنیستر،سرسی لنیستر،مارجری تایرل و شخصیت منفور سریال یعنی رمزی اسنو رو‌به‌رو خواهند شد.

با تشکر از ASHKAN KING

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Barcelona FC

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
من اپیزود اول Game of Thrones و Tales from the Borderlands بازی کردم.
ماه گذشته هم دوباره فصل اول TWD بازی کرده بودم.
حالا که TWD مقایسه می کنم با Got و TftB می بینم کلا گیم پلی این دو تا بازی با TWD خیلی تفاوت دارن. تو TWD اکثر مراحل بازی کنترل شخصیت در دست داشتی و مثل یک بازی اشاره و کلیک بود ولی تو این دو تا بازی جدید بیشتر نقش کسی که دیالوگ های شخصیت بازی انتخاب میکنه داری و کلا فکر کنم حدود 10 دقیقه تو هر بازی کنترل شخصیت در دست داشتم و می تونستم تو محیط بازی، خودم حرکت کنم.
از لحاظ داستانی هم من خیلی از TFTB خوشم اومد. یک دقیقه هم برای من خسته کننده نبود و کل اپیزود پر از تصمیم گیری های جالب و حساسی بود. اشارات خیلی زیادی هم به Borderlands داره و کلا احساس میکنی محیط بازی و Pandora خود Gearbox ساخته، از بس که فان و جالبه :d
اگه کسی بازی خریده، بیاد این جا اعلام کنه تا تصمیم گیری هامونو با هم مقایسه کنیم:d (هر چند بعید می دونم کسی خریده باشه :| )

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,506
نام
محمد
Tales from the Borderlands به نظرم خیلی خوبه، قیمت Season Pass هم عالیه (الان 12.5 دلار هست)، به نظرم ارزش خرید داره. جالبه Game of Thrones نزدیک 10 دلار گرون تره! در کل بازی های Telltale خیلی خوب هستن خصوصا وقتی که چند تا بازی اکشن بازی می کنیم و میخوایم یه تنوعی به بازی ها بدیم :D من اپیزود اول Borderlands و GoT رو گرفتم، احتمالا Season Pass اولی رو می گیرم (کسی پایه خرید شریکی بود خبر بده :D)، GoT هم میزارم وقتی تخفیف بهتری خورد میرم تو کارش :D

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
Tales from the Borderlands به نظرم خیلی خوبه، قیمت Season Pass هم عالیه (الان 12.5 دلار هست)، به نظرم ارزش خرید داره. جالبه Game of Thrones نزدیک 10 دلار گرون تره! در کل بازی های Telltale خیلی خوب هستن خصوصا وقتی که چند تا بازی اکشن بازی می کنیم و میخوایم یه تنوعی به بازی ها بدیم :D من اپیزود اول Borderlands و GoT رو گرفتم، احتمالا Season Pass اولی رو می گیرم (کسی پایه خرید شریکی بود خبر بده :D)، GoT هم میزارم وقتی تخفیف بهتری خورد میرم تو کارش :D
GOT شش تا اپیزوده.
برای همین گرون تره :d (البته باید 5$ گرون تر باشه ولی خب 10$ گرون تره :| )
منم احتمالا Season Pass همین TFTB بگیرم :d

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,506
نام
محمد
GOT شش تا اپیزوده.
برای همین گرون تره :d (البته باید 5$ گرون تر باشه ولی خب 10$ گرون تره :| )
منم احتمالا Season Pass همین TFTB بگیرم :d
فکر کردم اینم 5 تا هست :D من خیلی دوست دارم فصل سوم TWD رو معرفی کنن، لامصب یه چیز دیگه هست. ولی این Borderlands به نظرم خیلی تفاوت داره با TWD و جوری نیست که بگیم همون بازی رو آوردن تو یه دنیای دیگه، اینجوری میشه امیدوار بود در آینده بازی های متفاوت تری از Telltale ببینیم، هر چند این Minecraft نمی دونم چی هست دارن میسازن :| :D

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
فکر کردم اینم 5 تا هست :D من خیلی دوست دارم فصل سوم TWD رو معرفی کنن، لامصب یه چیز دیگه هست. ولی این Borderlands به نظرم خیلی تفاوت داره با TWD و جوری نیست که بگیم همون بازی رو آوردن تو یه دنیای دیگه، اینجوری میشه امیدوار بود در آینده بازی های متفاوت تری از Telltale ببینیم، هر چند این Minecraft نمی دونم چی هست دارن میسازن :| :D
فصل سوم TWD تو CC به صورت رسمی اعلام کردن که ساخته میشه ولی خب هیچ خبری ازش نبوده تا الان :(
دقیقا این TFTB کلا بیشتر طنزه و از اون محیط سنگین و جدی TWD فاصله گرفته :d

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,506
نام
محمد
چه عجب بعد از 4 ماه تاریخ عرضه مشخص شد، امیدوارم حالا که اینقدر تاخیر خورده حداقل کیفیت خوبی داشته باشه :D

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
من اویل این هفته GOT رو خریدم و از اونجایی که خیلی لذت بردم جو گرفتتم و بردرلندز و TWAU رو همخریدم:d ای کاش اونموقع که تلتیل کالکشن تخفیف خورده بود میگرفتمش:(

یکی دو هفته دیگه هم باید اپیزود بعدی هر دوتا بازی GOT و بردرلندز بیاد البته اگر مثله اپیزود دوم بردرلندز 3 ماه تخییر نخوره:|

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,506
نام
محمد
من اویل این هفته GOT رو خریدم و از اونجایی که خیلی لذت بردم جو گرفتتم و بردرلندز و TWAU رو همخریدم:d ای کاش اونموقع که تلتیل کالکشن تخفیف خورده بود میگرفتمش:(

یکی دو هفته دیگه هم باید اپیزود بعدی هر دوتا بازی GOT و بردرلندز بیاد البته اگر مثله اپیزود دوم بردرلندز 3 ماه تخییر نخوره:|
هر دو تا بازی عالی هستن، من تو تخفیف ها خریدم تقریبا نصف قیمت برام در اومد :D GoT هم اپیزود اولش رو گفتم ولی هنوز بازی نکردم :D

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
آدم دلش می خواد بزنه این Telltale رو خفه کنه 8-|
هر سری سر Borderlands می خوان این طوری عذابمون بدن؟ ~x(
من می خوام بدونم تکلیف آتنا چی می شه :(

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,506
نام
محمد
یک ساعت پیش Game of Thrones Complete Edition قیمتش رو زده بود 5 دلار که من فکر کردم تخفیف زدن و سریع خریدم، گفتم بیام اینجا هم اعلام کنم چون هر 6 تا قسمت بازی کلا 30 دلار پولش میشه. ولی الان نگاه کردم باز قیمت برگشته رو 30 دلار، یعنی باگ بوده؟ :D

آخرین ویرایش:

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
یک ساعت پیش Game of Thrones Complete Edition قیمتش رو زده بود 5 دلار که من فکر کردم تخفیف زدن و سریع خریدم، گفتم بیام اینجا هم اعلام کنم چون هر 6 تا قسمت بازی کلا 30 دلار پولش میشه. ولی الان نگاه کردم باز قیمت برگشته رو 30 دلار، یعنی باگ بوده؟ :D
اره باگ بوده. يك بار هم كلا مثل اين كه مجاني شده :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر