pro club فیفا 15

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
کسانی که کلاب بازی میکنند و بازی خوبی دارن منو ادد کنن واسه بازی تیمه never care که دیویژن 6 الان و رو به جلو . آی دی من هم RaMTINnNb-)

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
کسانی که کلاب بازی میکنند و بازی خوبی دارن منو ادد کنن واسه بازی تیمه never care که دیویژن 6 الان و رو به جلو . آی دی من هم RaMTINnNb-)
تو چرا از توی کلاب ما هی میری میای باز؟:-/کلاب ما دیویژن5 هست خار داره؟:-/میخوای کلا کلاب رو اینویت اونلی کنم نتونی هی بری بیای:d

2016

کاربر سایت
Feb 13, 2012
204
نام
علی
دوستان خواهشا یک کلاب به عنوان کلاب اصلی ایرانی ها قرار بدید..که همیشه باشیم هی تیممون رو تغییر ندیم..یک اسم هم رو تیم بذارید که همه راضی باشند

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان خواهشا یک کلاب به عنوان کلاب اصلی ایرانی ها قرار بدید..که همیشه باشیم هی تیممون رو تغییر ندیم..یک اسم هم رو تیم بذارید که همه راضی باشند
همچین کلابی نمیشه ساخت چون همه ایرانیا باهم نمیسازند بلاخره قرار نیست هر نفر با هر نفر بسازه
درضمن در کلاب ما به روی همه بازه هر کس دوست داره خواست بره بیاد به من بگه رضایت نامه شو امضا کنم ;))

2016

کاربر سایت
Feb 13, 2012
204
نام
علی
همچین کلابی نمیشه ساخت چون همه ایرانیا باهم نمیسازند بلاخره قرار نیست هر نفر با هر نفر بسازه
درضمن در کلاب ما به روی همه بازه هر کس دوست داره خواست بره بیاد به من بگه رضایت نامه شو امضا کنم ;))
آقا مصطفی ماکه با همه سازگاریم:d
تیممون رو به دیویژن یک میرسونیم

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
تو چرا از توی کلاب ما هی میری میای باز؟:-/کلاب ما دیویژن5 هست خار داره؟:-/میخوای کلا کلاب رو اینویت اونلی کنم نتونی هی بری بیای:d
:D تو که همش تو آلتیمتی کلاب نمیزنی خو جدیدا رفتی تو درایو . من هستم بابا خو بزنیم این کلاب رو واسه بازی با چندتا از دوستا قدیمیم ساختم اسمش هم اسم قبلیه تو فیفا 13 اینا خارجین 1 ملیونن :D دیگه بکس هم اومدن اینور و بازی میکن خوب هم رفتیم جلو ولی :D من یه آیدی دیگم رو واسه این تیم گذاشتم این آی دیم آزاده هستیم عاغا شما بگید کی بزنیم فقط من گلرم :D

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
سینا دیویژن 2 3 ش خیلی سخته ما با کلاب قبلی رفتیم بالا سریع افتادیم اصلا با سیزن اینا قیاسش نکن

مصطفی کلاب ما بسختی رسیده دیویژن 2 :D لامصب بازی هم توی دیویژن های بالایی خیلی عجیب غریب میشه همه سیستم 5 دفاعه میزارن و فقط روی ضدحمله کار می کنن .

lfc1892

کاربر سایت
Sep 1, 2014
28
نام
Ali
سلام ذوستان منم تازه ساختم خودمو اد کنین لطفا
psn id: Ali_LFC93
ولی واقعا نمیدونم چرا اصلا استقبال نشده از pro club !!!!!!!!!!

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
یارم 83 هست ، تازه شروع کردم . فیفام هم خیلی خوبه ، کسی قبول کرد اد کنه ما رو تو کلاب .

PSN : IISG8II

بعدا هیچکس تیم رو رهبری نمیکنه ؟ همتون فقط تک یار میشین یا کسی از شما تصمیم میگیره یارای باقی مونده رو کنترل کنه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر