انجام بازی آنلاین با سیمکارت ایرانسل 4G LTE

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,879
نام
malek
والا منم با 4G بازی میکنم.خیلی پینگش عالیه خیلی.فقط تو pes16 نمیتونم تو قسمت فرندلی روم بسازم و باید دوستام بسازن بقیه قسمت های آنلاینش عین فشنگ کار میکنه و با خارجیها هم مثل آفلاین بازی میکنم

jarrah

کاربر سایت
Dec 10, 2013
189
من از اول فروردین دارم از ایرانسل 4g استفاده میکنم ، اول عالی بود و الان که تبلیغاتش زیاد شده و مشتری ها رفته بالا سرعت و کیفیت اومده پایین ، ولی بازم بهتر از اکثر شرکت های ارائه دهنده اینترنت ADSL هست

jarrah

کاربر سایت
Dec 10, 2013
189
میدونستم نت ایران از جنوب هم میاد ولی نه همش، میگن نت استان ما از ترکیه میاد خب با این حال باید نسبت به جنوب وضع ما بهتر باشه،اگه هم کلا نتمون از جنوب بیاد بعدش از تهران بین استان ها شیر بشه بازم باید وضع ما بهتر باشه چون مسافت ما به تهران کمتره اصن اون موقع باید نت خود تهران بهترین باشه که اینطور نیس،حرف تو وقتی درسته که مستقیم نتتون از دبی بیاد،
استان بغلی ما (آ.ش) تا اونجا که من میدونم نت همه شهر هاش عالیه،پینگ نزدیکترین شهرش به ما(که از شهر های هم استانیم به ما تزدیکتره یا هم مسافته) حدود 90 عه که ماله ما بالای 200 عه،
بیشتر به شرکت مخابرات هر استان بستگی که ماله هر استان برا خودش خودمختاره هیچی هم نمیشه بهشون گف، نتی رو که برا 100 نفره برمیدارن میدن به 1000 نفر پینگ خرابه خراب تر میشه،هر روز هم یه قانون جدید میزنن برا خودشون،میدونن ما نمیتونیم از جای دیگه نت بگیریم هر روز شرایط رو بدتر میکنن به نفع خودشون در بیاد...
کلا وضعیت نت هر استان به مرکز مخابراتش بستگی داره که شب تو خواب چی ببینن برامون
حالا بحث سر این نیس که نت ما از کجا میاد ما میخوایم اینجا بدونیم که پینگ 4g چطوره؟ثابته؟ارزش داره براش هزینه کنیم؟
فکر نکن چون 4G هست پینگش خیلی پایینه ، نه ، معمولیه ، یعنی پینگش از ADSL کمی بهتره .

Amin-h

کاربر سایت
Mar 24, 2013
11
من هم با سیمکارت 4g بازی می کنم. نت تایپ من اما 2 هست. اما آخرش دوباره هشدار میده که ممکنه بعضی از قابلیت های پی اس ان در دسترس نباشه. اوایل فقط برا نت 3 این ارور رو میداد. اما الان برای بعضی از نت 2 ها هم همین ارور رو میده.

والا منم با 4G بازی میکنم.خیلی پینگش عالیه خیلی.فقط تو pes16 نمیتونم تو قسمت فرندلی روم بسازم و باید دوستام بسازن بقیه قسمت های آنلاینش عین فشنگ کار میکنه و با خارجیها هم مثل آفلاین بازی میکنم

فکر نکن چون 4G هست پینگش خیلی پایینه ، نه ، معمولیه ، یعنی پینگش از ADSL کمی بهتره .

آقايون لطفا از آي پي 146.66.152.1 يه پينگ بگيريد و ازش اسکرين بگيريد و اينجا به اشتراک بگذاريد تا مشکل ما هم رفع بشه

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,879
نام
malek
2xfict65oxxi8bg8rgb5.jpg

Mohsen_NFSU2

کاربر سایت
Jun 19, 2007
122
نام
محسن
میدونستم نت ایران از جنوب هم میاد ولی نه همش، میگن نت استان ما از ترکیه میاد خب با این حال باید نسبت به جنوب وضع ما بهتر باشه،اگه هم کلا نتمون از جنوب بیاد بعدش از تهران بین استان ها شیر بشه بازم باید وضع ما بهتر باشه چون مسافت ما به تهران کمتره اصن اون موقع باید نت خود تهران بهترین باشه که اینطور نیس،حرف تو وقتی درسته که مستقیم نتتون از دبی بیاد،
استان بغلی ما (آ.ش) تا اونجا که من میدونم نت همه شهر هاش عالیه،پینگ نزدیکترین شهرش به ما(که از شهر های هم استانیم به ما تزدیکتره یا هم مسافته) حدود 90 عه که ماله ما بالای 200 عه،
بیشتر به شرکت مخابرات هر استان بستگی که ماله هر استان برا خودش خودمختاره هیچی هم نمیشه بهشون گف، نتی رو که برا 100 نفره برمیدارن میدن به 1000 نفر پینگ خرابه خراب تر میشه،هر روز هم یه قانون جدید میزنن برا خودشون،میدونن ما نمیتونیم از جای دیگه نت بگیریم هر روز شرایط رو بدتر میکنن به نفع خودشون در بیاد...
کلا وضعیت نت هر استان به مرکز مخابراتش بستگی داره که شب تو خواب چی ببینن برامون
حالا بحث سر این نیس که نت ما از کجا میاد ما میخوایم اینجا بدونیم که پینگ 4g چطوره؟ثابته؟ارزش داره براش هزینه کنیم؟
یه بار دیگه متن منو بخون...جوابت همون اول دادم...نت ایران از هر طرفی از مرزها ک وارد ایران بشه (حتی همون ترکیه ک بغل گوش شماس) کابل های ارتباطیش اول از همه مستقیم میاد و وارد شرکت ارتباطات زیر ساخت ک در مرکز تهران قرار داره میشه و بعد از تهران دوباره این مسیرو برمیگرده میاد سمت شهرتون
بعدش هم تو حرف حسابت اینه ک چون بغل ترکیه هستیم و ب مرز نزدیکتر هستین باید نتتون خدا باشه..ن این خبرا نیست پهنای باند اول میاد تهران و از تهران شیر میشه به تمام ایران...ر کل خودت هم درست گفتی بستگی به مراکز مخابراتی داره ک نتو چجوری بین کاربرا تقسیم میکنن.
.نت 4G هم پهنای باندش از شرکت ارتباطات زیر ساخت میگیره ک تنها مزیتش اینه اتصالت به دکل مخابراتی از طریق فناوری 4G صورت میگیره و سرعت تبادل در 4g بالاس تا برسه تهران و بعد هم به خارج از کشور

hamidbehzadi

کاربر سایت
Feb 7, 2013
187
نام
حمید
سلام من میخام مودم 4جی بخرم لن خورشم بگیرم فقط برای انلاین بازی کردن اینترنت قبلیم مخابرات بود و پینگم بین 160تا180 ولی نات تیپ همیشه دو بود این بحث نات تیپ 3چیه کردین یعنی بخریم 4جی تو انلاین مزخرفتر از مخابراته? لابد تو وصل شدن ب سرور بازیا و پی اس ان هم مشکل داره دقیق بگین ترخدا.

jarrah

کاربر سایت
Dec 10, 2013
189
من از عید دارم با ایرانسل 4G استفاده میکنم تا اواسط اردیبهشت عالللللللللللللللی بود بعدش که تبلیغات بسیار زیاد شد و مشترکان ADSL کوچ کردن به این سمت کلی روی سرعت و پینگ تاثیر منفی گذاشت !!

بهرحال هنوز هم من بازی های دسینی ، دویژن ، تام رایدر ، فیفا 16 رو بدون اذیت بازی میکنم
ndqk38bypqjd57z7utq3.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر