PlayStation God Of War

gqhw_rsa3_gow_topic.png

0y2l_gowbox.png

10 نکته در مورد گاد آو وار

ld16_gow4.png

74829

کریتوس ، کسی که به خاطر انتقام خون خانواده ی خود المپ را بر سر المپیون خراب کرد ، اینبار به سراغ اساطیر اسکاندیناوی رفته. اما نه به عنوان کریتوس خشمگین و جویای انتقام قبل، بلکه به عنوان مردی با تجربه که نگاهش به زندگی تغییر کرده. و پس از سال ها،دوباره فرصتی به دست آورده تا طعم پدر بودن(گرچه خونی بودن این رابطه مشخص نیست!) را بچشد، در مسیر تعلیم و آماده کردن این پسر برای نسلی جدید،باید سعی کند خوی خشن خود را مهار کند.
زندگی نامه ی کریتوس تا پایان GOW III

74830

Atreus پسر کریتوس است که زیر دست پدر خود، در حال آموزش و آماده شدن برای عصری جدید است. برعکس کریتوس که یک خارجی در اسکاندیناوی محسوب میشود،این پسر به خوبی با زبان شمالی ها آشناست.(گرچه Atreus نیز نامی یونانی است) همچنین او قابلیت استفاده از جادوی رعد و برق را نیز دارد.

9pjt_gow5.png

• داستان بازی سال ها بعد از پایان GOW III ، در اساطیر اسکاندیناوی اتفاق می افتد، تیم سازنده به دقت تایم لاین دقیقی برای دنیای بازی ترسیم کرده اند و آگاهی دارند که چه اتفاقاتی در این دنیا می افتد و صرفا کریتوس را به محیط دیگری نبرده اند. گرچه شاید به تمام اتفاقات بین پایان GOW III و شروع این بازی اشاره نشود در بازی

• بر خلاف نسخه های قبل،دوربین به صورت ثابت نیست و به پشت سر کریتوس انتقال داده شده،زاویه ی دوربین قفل نیست و امکان چرخاندن آن وجود دارد

• در بازی،هیچ صحنه ای کات نخورده و انگار تمام بازی پشت سر هم فیلم برداری شده است

• در بازی علاوه بر Leviathan Axe و سپر ، سلاح های دیگری هم حضور دارند، اما این دو ستاره های بازی خواهند بود

• آترئوس جایگزین جادو در بازی شده ، او با تیرهای خود در مبارزات به کریتوس کمک میکند، به عنوان مثال میتواند دشمن ها را Stun کند

• چینش دکمه ها تغییر کرده و L1 و L2 برای ضربات سبک و سنگین و مربع برای کنترل آترئوس به کار میرود

• در مبارزات میشود از محیط کمک گرفت، به عنوان مثال با پرتاب تبر به سمت چراغ نفتی و انداختن آن به روی دشمن میتوان دشمن را به آتش کشید. یا میتوان با پرتاب تبر به طرف دشمن،او را به دیوار دوخت

• هنگامی که تبر در دسترس نیست، میتوان با دست خالی و مشت به دشمن حمله کرد. همچنین میتوان تبر را بعدا به دست خود فراخواند

• از سپر میتوان برای Parry کردن ضربات و همینطور در حملات استفاده کرد.

• در بازی سیستم گرفتن XP و Level Up کردن هم کریتوس و هم آترئوس وجود دارد

• امکان آپگرید Skillـها ، Armor و سلاح ها وجود دارد

• سیستم Craft کردن در بازی وجود دارد و امکان ساخت Armorـهای مختلف چه برای کریتوس و چه آترئوس در بازی وجود دارد

• Runeـهایی وجود دارد که با نصب آن ها بر روی تبر میتوان قدرت های آن را افزایش داد

• بر خلاف شماره های گذشته، قابلیت پرش و همچنین شنا کردن در بازی وجود ندارد

• امکان مرگ آترئوس در حین گیم پلی وجود ندارد

• Cory Barlog (کارگردان بازی)خود خواستار ادامه ی بازی بوده،و برای ساخت ادامه ی سری ، باید ایده و کار متفاوتی را به سونی پیشنهاد میداده تا اجازه ی ساخت ادامه ی بازی را بگیرد. همچنین با رویه ای که برای بازی در پیش گرفته شده، او خواهان جذب مخاطب های بیشتر برای سری است تا این سری بتواند به سطح بازی هایی مانند Uncharted و یا Assassin's Creed در داشتن فن بیس بزرگ برسد.
27x5_stm.png
yye5_gow_coll.png

1y7r_gow2.png

kt42_image_god_of_war-32160-3634_0001_thumb.jpg
3sii_image_god_of_war-32160-3634_0002_thumb.jpg
wevp_image_god_of_war-32160-3634_0003_thumb.jpg

kf41_image_god_of_war-35800-3634_0001_thumb.jpg
8jfi_image_god_of_war-35800-3634_0002_thumb.jpg
1qds_image_god_of_war-35800-3634_0003_thumb.jpg

gcnh_image_god_of_war-35800-3634_0004_thumb.jpg
atte_image_god_of_war-35800-3634_0005_thumb.jpg
qwuv_image_god_of_war-35800-3634_0006_thumb.jpg

ujrw_image_god_of_war-35800-3634_0007_thumb.jpg
8ybc_image_god_of_war-35800-3634_0008_thumb.jpg
fity_image_god_of_war-35800-3634_0009_thumb.jpg

3bpq_gow3.png

5rzs_gow1.png

Prologue : A Saga Borne of Ash

A Saga Borne of Ash

Chapter One : A Riddle of Rune

Chapter Two : The Creatures Arise

Rise of The Draugr
A Fire Troll Approaches
Manifestation of The Revenant

Chapter Three : The Dead Stone Mason

The Dead Stone Mason
---

در پست دوم تاپیک، اطلاعاتی که در ارتباط با اساطیر نورث توسط دوستان نوشته شده،جمع آوری شده!

و همچنین احسان @Kaine و کیان @.: Darkness :. برای آماده کردن تصاویر

Last edited by a moderator:

mikammi

کاربر سایت
Feb 9, 2014
455
نام
shahab
اونجا ک کریتوس دست رو میخواد بزاره رو شونه پسرش بعد بیخیال میشه واقعا چیپ بود :D

از اون چیپ تر اونجا بود که میگه "عذرخواه نباش، بهتر باش"/:)
در کل با توجه به تم داستان از این دست چیپ بازی ها باید زیاد داشته باشه روایت. اصلا داستان پدر فرزندی اینطوری صرف نظر از تجربه های رادیکال خود به خود چیپ پردازانه و حول مفاهیم تثبیت شده ست. مثلا هنوزم وقتی جدایی فرهادی رو میبینم از نصیحت های پدرانه نادر به ترمه کهیر میزنم:D
ولی به قول معروف داستان چهارتا صحنه ی خوب داشته باشه و یکی از اونا هم صحنه ی آخر باشه اوکیه:D

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,577
نام
Mehrdad
یکی از خفن ترین ویژگی های نمایش بازی خجالت کریتوس جلوی پسرش بود. طرف خدای جنگ بوده زده خاندان خدایان یونان را سرویس کرده.. حالا تغییر کرده در واقع پخته شده بچه دار هم که شده ولی به دلیل روح اصلی وجودش کارای احساسی با خجالت انجام میده.. اتفاقا این نشون دهنده دید واقع گرایانه کارگردان..
خیلی هم منطقی خفن و واقع گرایانست...
چیپ رو خوب اومدین=P~ گاد اف وار های قبلی مقایسه کنید؟ اون نیمه خدا بشه این نیمه خدا به نظرتون چیپ میشه این حرکات؟:D
---
اگر منظورتون اینه که کریتوس باید خشن تر از این حرف ها باشه خب به نظرم قابل بحثه:D باید ببینیم در نهایت کل داستان چطور از اب در میاد..

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
کوری اینو هزاربار گفت تغییر تغییر و بازم تغییر.کریتوس دیگه اون کسی که تشنه خون و نابودی بود نیس حرکاتش ری اکتاش همه واقع گرایانه و پخته تر شدن
وقتی یکی بچه دار میشه قاعدتا یه سری از کارهای قبلش رو کنار میذاره.حالا چیپ بود یا نه نظر دوستانه ولی این روابط و صحنه های بین کریتوس و پسرش به شدت
میتونه جالب باشه نحوه روایت داستان هم باتوجه به کوری و وسواس بسیار شدیدی که داره عالیه این مرد تو داستان نویسی یکی از نابغه های صنعته.

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
عزیزان من منظور از این ک حرکت کریتوس چیپ بود، منظور رابطه‌ی بین پسر و پدر نیست،یکم از سطح کلمه و جمله برین بالاتر و ورای حرف رو سرچ کنین،یا ب عبارت بهتر سریع طرف مقابل رو خنگ فرض نکنین :D

ما تو هنر ی رابطه‌ای داریم بین افریننده و دریافت‌کننده،این رابطه بر اساس «آزادی» آفریننده در آفرینشش و مهم‌تر از اون «آزادی دادن» ب دریافت‌کننده در قبال اثرش شکل میگیره.واسه همین ک ما در اکثر آثار زیبا مفاهیم رو در زیرلایه‌ها جستجو میکنیم و یا به صورت subtle بیان میشن،اگر این گونه نباشه،اگر مفاهیم بخوان ب صورت زمخت و نخراشیده به صورت بیننده پرت شن،یعنی اثر داد بزنه ک من میخوام همچین مفهومی رو انتقال بدم و بیننده رو «مجبور»(مجبور در مقابل آزادی) ب دریافتش کننده،اینجا اثر حالت یک پند و اندرز و یا خطبه میگیره و باعث میشه دریافت‌کننده‌ی باشعور با این نوع برخوردِ آفریننده باهاش دل‌آزرده بشه،احساس کنه به شعورش برخورده،احساس کنه ک آزادیش در دریافت از اثر گرفته شده.

اینکه ی آهنگ احساسی پلی میشه و یه نما از کریتوس و بچه داریم ک دست کریتوس و شونه پسرش در کانون تصویره،و با اون حرکت مسخره ک میخواد دست رو بزاره پشتش بعد میکشه،اثر داره فریاد میزنه آی ایها الناس ما داریم میگیم کریتوس میخواد بچه‌ش رو دوست داشته باشه ولی نمیتونه اینطوری رفتار کنه،ما میخوایم این مفهوم رو به سنگ و کلوخ پرت کنیم تو صورتتون،ما میخوایم آزادی دریافت از اثر رو ازتون بگیریم،همه چیزی ک میتونین از اثر دریافت کنین اون چیزیه ک ما داریم فرو میکنیم تو گوش و چش و چالتون.

سریالای ایرانی هم همین طورن دیگه.البته بستگی به آدم هم داره،همون طور ک خیلی ها از سریال های ایرانی خوششون میاد،هستن کسایی ک از این قسمت از تریلر هم خوششون میاد :D

حالا یکی بیاد بگه خیلی منطقی و خفنه و رئاله،یکی بگه من دارم ب شوخی میگم،یکی بگه کوری اینو هزار بار گفته تغییر و تغییر تغییر،یکی دیگه هم بگه تو خوابم نمیدیدم بازی گاد اف(آوِ دوست عزیرز نه آف:D)وار ترول شه لول :D

ب من چ خب،این تیکه از تریلر چیپ بود و من کاملاً رو حرفم هستم،حالا شاید در بازی کامل شاهد رویکرد دیگه‌ای باشیم :D

MaMaSaN

~ Hope is a Lie ~
کاربر سایت
Jun 4, 2016
715
نام
مـحمـد حسـین
ترول کردن بازی گاد با متای بالای 90 و کریتوس هم فقط از بازی سنتریا بر میومد که خداروشکر اینم به مرحله ی بهره برداری رسید.

• Like
Reactions: Ostad fariborz

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
عزیزان من منظور از این ک حرکت کریتوس چیپ بود، منظور رابطه‌ی بین پسر و پدر نیست،یکم از سطح کلمه و جمله برین بالاتر و ورای حرف رو سرچ کنین،یا ب عبارت بهتر سریع طرف مقابل رو خنگ فرض نکنین :D

ما تو هنر ی رابطه‌ای داریم بین افریننده و دریافت‌کننده،این رابطه بر اساس «آزادی» آفریننده در آفرینشش و مهم‌تر از اون «آزادی دادن» ب دریافت‌کننده در قبال اثرش شکل میگیره.واسه همین ک ما در اکثر آثار زیبا مفاهیم رو در زیرلایه‌ها جستجو میکنیم و یا به صورت subtle بیان میشن،اگر این گونه نباشه،اگر مفاهیم بخوان ب صورت زمخت و نخراشیده به صورت بیننده پرت شن،یعنی اثر داد بزنه ک من میخوام همچین مفهومی رو انتقال بدم و بیننده رو «مجبور»(مجبور در مقابل آزادی) ب دریافتش کننده،اینجا اثر حالت یک پند و اندرز و یا خطبه میگیره و باعث میشه دریافت‌کننده‌ی باشعور با این نوع برخوردِ آفریننده باهاش دل‌آزرده بشه،احساس کنه به شعورش برخورده،احساس کنه ک آزادیش در دریافت از اثر گرفته شده.

اینکه ی آهنگ احساسی پلی میشه و یه نما از کریتوس و بچه داریم ک دست کریتوس و شونه پسرش در کانون تصویره،و با اون حرکت مسخره ک میخواد دست رو بزاره پشتش بعد میکشه،اثر داره فریاد میزنه آی ایها الناس ما داریم میگیم کریتوس میخواد بچه‌ش رو دوست داشته باشه ولی نمیتونه اینطوری رفتار کنه،ما میخوایم این مفهوم رو به سنگ و کلوخ پرت کنیم تو صورتتون،ما میخوایم آزادی دریافت از اثر رو ازتون بگیریم،همه چیزی ک میتونین از اثر دریافت کنین اون چیزیه ک ما داریم فرو میکنیم تو گوش و چش و چالتون.

سریالای ایرانی هم همین طورن دیگه.البته بستگی به آدم هم داره،همون طور ک خیلی ها از سریال های ایرانی خوششون میاد،هستن کسایی ک از این قسمت از تریلر هم خوششون میاد :D

حالا یکی بیاد بگه خیلی منطقی و خفنه و رئاله،یکی بگه من دارم ب شوخی میگم،یکی بگه کوری اینو هزار بار گفته تغییر و تغییر تغییر،یکی دیگه هم بگه تو خوابم نمیدیدم بازی گاد اف(آوِ دوست عزیرز نه آف:D)وار ترول شه لول :D

ب من چ خب،این تیکه از تریلر چیپ بود و من کاملاً رو حرفم هستم،حالا شاید در بازی کامل شاهد رویکرد دیگه‌ای باشیم :D
اگه همین (چیپ) بازی ها تو این نسخه جدید نبود همون فرمول قبل رو داشت شما میومدی میگفتی سانتا رو تخته کنن ان تا نسخه داره میسازه گاو همونه هیچ کاری نکردن فقط چهارتا باس جدید میندازن تو بازی الا ماشاالله برین بکشین همش شده خشم انتقام(در صورتی که نود درصد کسایی که این حرفارو میزدن درکی از شخصیت کریتوس نداشتن ولی الان دیگه این راه رو نداره به گفته کوری از انتقام به دوره.اینکه مثلا بچه رو بگیرن ببرن کریتوس بیفته دنبالش کاملا زیر صفره).حالا که اومدن کلی تغییر دادن یه بچه رو وارد بازی کردن که کریتوس داره امادش میکنه بهش یه سری درس میده واسه بعد ها این دلیل نمیشه چیپ باشه اتفاقا خیلی هم عالیه همه هم پسندیدن چه کسایی که نمیخواستن گاو تغییر کنه وقتی این چیزارو دیدن کاملا راضی شدن چه کسایی که میخواستن تغییرات باشه.اتفاقا این چیزایی که شما داری میگی همش مربوط به اون صحنه ای هستش که کریتوس میخواد دست بذاره رو شونه پسرش ولی نمیذاره چیپ نبود کاملا هم صحنه ی خوبی بود (رجوع بشه به ری اکت های فن ها در یوتیوب) همینطور که تو کامنت قبل به نظر شما احترام گذاشتم شما هم به نظر دیگران احترام بذار.لطفا گاو رو هم ترول نکنید که خودتون ترول میشین با این کار. اخر سر این بشر کوری یه چیزی تحویل میده که همه کف و خون قاطی میکنن اون دستیاراش هم تو داستان بازی افراد بسیار خفنی هستن که بازی قبلشون بخاطر نحوه روایت داستان و صحنه هاش جایزه گرفته.پس از این چیپ بازی ها زیاد تو بازی خواهد بود!!

• Like
Reactions: gamer1998y

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
مینطور که تو کامنت قبل به نظر شما احترام گذاشتم شما هم به نظر دیگران احترام بذار

اگر جایی از دستم در رفت من از شما عذر میخوام :D

اگه همین (چیپ) بازی ها تو این نسخه جدید نبود همون فرمول قبل رو داشت شما میومدی میگفتی سانتا رو تخته کنن ان تا نسخه داره میسازه گاو همونه هیچ کاری نکردن فقط چهارتا باس جدید میندازن تو بازی الا ماشاالله برین بکشین همش شده خشم انتقام(در صورتی که نود درصد کسایی که این حرفارو میزدن درکی از شخصیت کریتوس نداشتن ولی الان دیگه این راه رو نداره به گفته کوری از انتقام به دوره.اینکه مثلا بچه رو بگیرن ببرن کریتوس بیفته دنبالش کاملا زیر صفره).حالا که اومدن کلی تغییر دادن یه بچه رو وارد بازی کردن که کریتوس داره امادش میکنه بهش یه سری درس میده واسه بعد ها این دلیل نمیشه چیپ باشه اتفاقا خیلی هم عالیه همه هم پسندیدن چه کسایی که نمیخواستن گاو تغییر کنه وقتی این چیزارو دیدن کاملا راضی شدن چه کسایی که میخواستن تغییرات باشه.اتفاقا این چیزایی که شما داری میگی همش مربوط به اون صحنه ای هستش که کریتوس میخواد دست بذاره رو شونه پسرش ولی نمیذاره چیپ نبود کاملا هم صحنه ی خوبی بود (رجوع بشه به ری اکت های فن ها در یوتیوب) همینطور که تو کامنت قبل به نظر شما احترام گذاشتم شما هم به نظر دیگران احترام بذار.لطفا گاو رو هم ترول نکنید که خودتون ترول میشین با این کار. اخر سر این بشر کوری یه چیزی تحویل میده که همه کف و خون قاطی میکنن اون دستیاراش هم تو داستان بازی افراد بسیار خفنی هستن که بازی قبلشون بخاطر نحوه روایت داستان و صحنه هاش جایزه گرفته.پس از این چیپ بازی ها زیاد تو بازی خواهد بود!!

برادر چرا متوجه نیستی،منظور من رو بد متوجه شدی بی جهت این همه در موردش نوشتی :D من اصلاً حرفم این نیست ک رابطه‌ای ک کریتوس قراره با پسرش داشته باشه چیپه،اصلا منظورم این نیست ک عوض شدن کریتوس چیپه،منظور نحوه روایتشه،منظورم نحوه‌ایه ک میخواد این موضوع رو ب ما بفهمونه،خیلی فرقه میون این دوتا :D تو کامنت قبلم واضح نبود؟:D

چرا فکر میکنی من دارم ترول میکنم بازی رو؟:D آیا من باید تو هر کامنتم،قبل نظری ک میخوام بدم شرح بدم ک چقدر ب نسخه‌های قبل علاقه‌مندم و چقدر از وقتم رو صرفش کردم؟:D الان جدا این ذهنیت ب وجود اومده من دوست دارم بازی ناموفق شه نه؟:D این نوع مواجهه و برخورد با نظراتی ک مثبت نیست رو از خودتون دور کنید ک اصلا جالب نیست :D همونقدر ک شما دوست داری منم دوست دارم بازی موفق شه.شک ندارم روزی ک بازی متای بالایی بگیره هستن کسایی ک دلقک بازی در بیارن اِ آقا این بازی چیپ نبود مگه :D

نکته اخر این که ری اکت فن‌ها تو یوتوب هم دلیل نمیشه ک من نیام اینجا نظرم رو نگم :D

آخرین ویرایش:

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
خدایی راست میگه خیلی این تیکه ضایع بود طرف مثلا کسیه که خوار و مادر تمام خدایان یونان رو به هم پیوند داده:D(استاد رضا مارمولک:D) بعد یه همچین حرکات داغونی انجام بده توجیهشون هم این باشه که کریتوس بعد از بچه دار شدن پخته تر شده و دیگه اون کریتوس قدیم نیست یعنی نمیشد پخته تر شدن کریتوس رو جوری دیگه نشون داد و اینطوری مسخره نشون نداد :D

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
اتفاقا من با اون صحنه که خواست دستشو بزاره رو شونه پسرش ولی منصرف شد خیلی حال کردم :D
قشنگ نشون داد یه جورایی هم عوض شده هم نشده (چی گفتم :D)، خلاصه منظور رو خیلی خوب رسوند :D
اتفاقا از نظر من یکی از بهترین قسمت های تریلر همین بود. قشنگ شخصیت کریتوس و ربطه پدر و فرزندیشون رو نشون میداد. اینکه احساس داره، ولی غرور یا هرچی مانع نزدیک شدن به پسرش میشه. خیلی رابطه عمیق و تاثیرگذاری رو توی این تریلر به تصویر کشیدن.
منم منظورم همین بود، خوب گفتی :D

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
اونجا ک کریتوس دست رو میخواد بزاره رو شونه پسرش بعد بیخیال میشه واقعا چیپ بود :D

اتفاقا از نظر من یکی از بهترین قسمت های تریلر همین بود. قشنگ شخصیت کریتوس و ربطه پدر و فرزندیشون رو نشون میداد. اینکه احساس داره، ولی غرور یا هرچی مانع نزدیک شدن به پسرش میشه. خیلی رابطه عمیق و تاثیرگذاری رو توی این تریلر به تصویر کشیدن.

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
نخیر مث اینکه واقعا خیلی سخته،یا من بد مینویسم یا شما بد میگیرین :D

بزار من پست ماکان رو نقل قول کنم حداقل هر چی بهش بگم فاز نمیگیره :D

اول اینکه این پستت هیچ چیزی اضافه نکرد :D

شنگ شخصیت کریتوس و ربطه پدر و فرزندیشون رو نشون میداد.

جدا داشت رابطه‌شون رو نشون میداد؟:D

ولی غرور یا هرچی مانع نزدیک شدن به پسرش میشه.

جدی میگی؟مث اینکه تریلر رو ی بار دیگه باید ببینم :D

مرد حساب با یه فلان ک روبرو نیستی یه مشت چیزای تابلو رو ک تریلر نشون داده اومدی ردیف کردی اخرش هم نوشتی من خوشم اومده :D منم نه اینکه از نَفس چیزایی ک داره نشون میده بدم میاد(ک اونم شاید بیاد:D) ولی از طوری ک داره بهم نشون میده خوشم نمیاد.

من از اینکه احساساتم رو به صورت نرم نوازش بدن خوشم میاد،ک صد در صد هم تاثیر پذیریش بیشتره،چون اینجا تو خودت هم درگیر میشی،خودت هم کُنش‌گری کما اینکه اگر با اون ایده قبلاً حال نمیکردی همین نوع برخورد و احترامی ک اثر ب شعورت میزاره و درگیر کردنت باعث تغییر در تفکرت بشه،اما این چیزی ک تریلر داره به زور ب خوردم میده،مث اینه ک تو به صورت ی شخص منفعل(منفعل در مقابل کُنش‌گر) واستادی سر جات و اثر دلر گرفته داره احساساتت رو سوراخ میکنه :D

دیگه فکر کنم کاملاً مشخص شده باشه من چرا از این تیکه تریلر خوشم نیومده،بر مبنای چیزایی ک برای خودم مهمه :D و مطمئنا این چیزا برا کس دیگه مهم نیست و میتونه لذت خیلی خوبی ببره ک اون دیگه ب من ربطی نداره :D

الان نیای بهم بگی پس ب نظر تو چطور میتونسته نشونش بده ک اونم ب من هیچ ربطی نداره :D

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,837
نام
نریمان
تو رو خدا هر چی میشه سریع اسم متا رو نیارید که دیگه داره حال به هم زن میشه و علاوه بر اون ناتوانی خودتون تو بحث کردن رو نشون میده.
دوستمون یه موضوعی رو مطرح کرده و داره براش دلیل هم میاره. اگه نمی تونید با بحث و منطق جوابش رو بدید، مجبور نیستید دست به دامن متا و ری اکشن بشید.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
من هنوزم نمیفهمم مشکل اینی که میگید چیه! :D
اما این رو میدونم که خودم و اکثر ملت، با این نمایش، با این نحوه ی بیان یا هرچی که هست،شدیدا حال کردن! :D و نمایش فوق العاده و بی ایرادی داشت این GOW ! :x
سر همین بحث ها هم از صبح که میخوندم و در راه دانشگاه بودن،لحظه شماری میکردم که برگردم خونه و بشینم دوباره بخش معرفیه GOW رو ببینم!:x و همین الان دیدنش تموم شد...چقدر خوب بود:x :x :x :((

خدایی راست میگه خیلی این تیکه ضایع بود طرف مثلا کسیه که خوار و مادر تمام خدایان یونان رو به هم پیوند داده:D(استاد رضا مارمولک:D) بعد یه همچین حرکات داغونی انجام بده توجیهشون هم این باشه که کریتوس بعد از بچه دار شدن پخته تر شده و دیگه اون کریتوس قدیم نیست یعنی نمیشد پخته تر شدن کریتوس رو جوری دیگه نشون داد و اینطوری مسخره نشون نداد :D
طرف کسیه که بی خود پیوند نداده چیزی رو! هزارتا دلیل پشتش بود،که مهم ترینش همین عشق و حرکات به قول شما داغونش بوده! :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر