Free Games with Plus | PS4

gorgnamaa

کاربر سایت
Mar 17, 2008
445
نام
علیرضا
من این Disc jam رو دانلود کردم.
خودش بازی بدی نیست ولی متاسفانه سرورهاش افتضاح رو رد کردن. صد بار باید بزنی تا وصل شه و بعد واسه هر بازی 1 ساعت باید بشینی تا پلیر پیدا کنه.

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
فرصت شد یه سری از بازی هایی که تو چند ماه گذشته رایگان شده بودن رو برای ساعاتی تجربه کنم.
Tearaway:از بازی خیلی خوشم نیومد.نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم:D
Transformers:یه بازی فوق العاده سرگرم کننده و هیجان انگیز.گیم پلی بی نقص مثل اکثر بازی های پلاتینیوم گیمز.:x
Lord Of The Fallen:بازی بدی نیست و میتونه در دورانی که بازی شاخی ندارید برای مدتیه سرگرمتون کنه.بازی بیشتر از سری سولز منو یاد دیابلو میندازه:D
Little big planet 3:فوق العاده عالی.سرگرم کننده و مفرح.:x
ninja senki:با اینکه حدود 50 مگابایت حجم داره ولی معتاد کننده است.موسیقی بازی هم خیلی خیلی گوش نوازه.:x

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
خب یکی از بازیهای رایگان ماه بعد مشخص شد: Drawn to death
PS Plus members get to play next month’s PS4 shooter Drawn To Death for free
جالب اینه قبلا بازی قرار بود کلا Free to play باشه ولی حالا قیمت گذاری شده و فقط واسه پلاس دارا رایگان میشه!
کجا قرار بود FTP باشه؟ بازی همین ماه پیش یه تریلر ازش اومد بیرون و قیمتشم 20 دلار زده شد(البته اخبار زمان معرفیش رو دنبال نکردم:-")
ولی باز عالیه که برا پلاس دارا این ماه رو رایگان کردنش:-bd

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
کجا قرار بود FTP باشه؟ بازی همین ماه پیش یه تریلر ازش اومد بیرون و قیمتشم 20 دلار زده شد(البته اخبار زمان معرفیش رو دنبال نکردم:-")
ولی باز عالیه که برا پلاس دارا این ماه رو رایگان کردنش:-bd
اون اوایل گفتن FTP خواهد بود ، یه مدت بعد گفتن نه و میخوان بازی رو کامل عرضه کنند ، که بالاخره توی همون خبری که گفتی تاریخ عرضه و قیمتش مشخص شد!

• Like
Reactions: blechh

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
اون اوایل گفتن FTP خواهد بود ، یه مدت بعد گفتن نه و میخوان بازی رو کامل عرضه کنند ، که بالاخره توی همون خبری که گفتی تاریخ عرضه و قیمتش مشخص شد!
خب دیگه گفتم از حاشیه های روز اولش خبر ندارم:D
ولی الان که این ماه برا پلاس دارا رایگان شده بهترین خبر ممکنه چون بازیش طوری بود دلم نمیامد براش پول بدم:D

BitsandBytes

کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
تو این هفته سونی تخفیف های خیلی خوبی رو عناوینی مثل کیلزون شاداو فال و گاد ریمستر و درایوکلاب زده.یعنی اینقدر بهشون تخفیف زده که میشه رایگان در نظرشون گرفت.
همین الان کیلزون با کد تخفیف سونی 4 دلار قیمتشه یا درایوکلاب که 6 دلار قیمتشه و گاد ریمستر هم 5 دلار.من سه تاشونو گرفتم 14.77.میخواستم dmc4 هم بگیرم که از 20 دلار بالاتر میشد اونو بیخیال شدم.
به هرحال گفتم که بدونید برای بازی مثل کیلزون و گاد و درایوکلاب این قیمتا در حد همون رایگان هستش.و به احتمال زیاد برای پلاس دیگه رایگان نمیشن چون واقعا تخفیف خیلی زیادی خوردن.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
تو این هفته سونی تخفیف های خیلی خوبی رو عناوینی مثل کیلزون شاداو فال و گاد ریمستر و درایوکلاب زده.یعنی اینقدر بهشون تخفیف زده که میشه رایگان در نظرشون گرفت.
همین الان کیلزون با کد تخفیف سونی 4 دلار قیمتشه یا درایوکلاب که 6 دلار قیمتشه و گاد ریمستر هم 5 دلار.من سه تاشونو گرفتم 14.77.میخواستم dmc4 هم بگیرم که از 20 دلار بالاتر میشد اونو بیخیال شدم.
به هرحال گفتم که بدونید برای بازی مثل کیلزون و گاد و درایوکلاب این قیمتا در حد همون رایگان هستش.و به احتمال زیاد برای پلاس دیگه رایگان نمیشن چون واقعا تخفیف خیلی زیادی خوردن.
lbp و tearaway هم همچین تخفیفاتی رو خورده بودن ... من میخواستم کیلزون رو بگیرم ... ولی گفتم با همچین تخفیفی دیگه خیلی به + شدن نزدیکه ... به جاش gow 3 رو
گرفتم

BitsandBytes

کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
lbp و tearaway هم همچین تخفیفاتی رو خورده بودن ... من میخواستم کیلزون رو بگیرم ... ولی گفتم با همچین تخفیفی دیگه خیلی به + شدن نزدیکه ... به جاش gow 3 رو
گرفتم
به هرحال اگه رایگانم بشه خیالی نیست:D
چون واقعا 4 دلار پولی نیست دیگه:D

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
سلام
بازیهای خیلی بزرگ و معروف هم ممکنه Free بشن؟ مثل GOW یا Uncharted یا titanfall , fifa و ...
این بازیهایی که free میشه و دانلود میکنیم دیگه همیشه میتونیم استفاده کنیم ازشون یا برای همون مدتی که free هستن قابل استفاده ن؟

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
سلام
بازیهای خیلی بزرگ و معروف هم ممکنه Free بشن؟ مثل GOW یا Uncharted یا titanfall , fifa و ...
این بازیهایی که free میشه و دانلود میکنیم دیگه همیشه میتونیم استفاده کنیم ازشون یا برای همون مدتی که free هستن قابل استفاده ن؟
ممکن هست اما یکم درصدش پایینه.

تا زمانی که پلاس هستی میتونی. وقتی پلاست تموم بشه قفل میشه اما بعد از اینکه دوباره پلاس بشی دوباره برات باز میشن.

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
ممکن هست اما یکم درصدش پایینه.

تا زمانی که پلاس هستی میتونی. وقتی پلاست تموم بشه قفل میشه اما بعد از اینکه دوباره پلاس بشی دوباره برات باز میشن.

بازیهای خریدنی و تخفیف خورده چی؟ مثلا الان drive club که تخفیف خورده رو با 7 دلار اگه بخرم و دانلود کنم و پلاسم تموم بشه دیگه نمیتونم بازیش کنم؟

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
بازیهای خریدنی و تخفیف خورده چی؟ مثلا الان drive club که تخفیف خورده رو با 7 دلار اگه بخرم و دانلود کنم و پلاسم تموم بشه دیگه نمیتونم بازیش کنم؟
چرا میتونی. حتی میتونی بعدا هم دانلود کنی.چون میره تو لایبری کنسول تو خرید هات.
من ولفنشتاین را با تخفیف پلاس خریدم اما دانلود نکردم. حالا که پلاس ندارم دانلودش کردم و بدون مشکل هم بازی می کنم.
اون محدودیت قفل شدن فقط برای بازی های کاملا رایگانه. مثلا الان everybody has gone to the Rapture که رایگان شده بود را من رو کنسولم دارم. اما قفله.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر