Free Games with Plus | PS4

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,569
کارتون فقط شده غر زدن. من نمیفهمم مشکل این بازیا چیه؟ همتون بازی AAA میخواین. گور بابای بازی AAA. مگه شما همتون ریمن بازی نکردید؟ مگه تام رایدر بازی نکردید؟ من نمیفهمم الان مشکل FURI یا BROFORCE چی بود؟ مگه این بازیا بد بودن؟ اصلا کی ترافیک دانلود بازی AAA رو داره؟ اصلا فلسفه سونی اینه با این کارا داره بازیای مستقل کمک میکنه تا گیم سازها سونی رو خونه خودشون بدونن. و اصلا درستش اینه بازی های مستقل رایگان بشه که مردم این شرکت ها بشناسن. بازی ها به نظرم خوبه. شاید میتونست بهتر باشه ولی من راضیم همه بازیا امتیازهای خیلی خوبی دارن.

• Like
Reactions: FUTURE

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
This War of Mine: The Little Ones فقط برام جالبه ، اتمسفر گیرایی باید داشته باشه
بقیش ارزش حتی دانلود نداره
دیگه برا سال جدید سونی "باید" یه AAA در حده سورپرایز رایگان میکرد ، خجالت داره والا :|

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
دیگه این ماه از لحاظ بازی تاپ و aaa ترکوندنا:| موندم این همه بازی رو کجا دلم بزارم:|
دیدین دوستان هم ریمن هم گراویتی راش هم نکت رایگان شد دیدین؟ واقعا دم سونی گرم واقعا دمش گرم:|
مازیار بیا ببین پیش گویا درست از اب درومد:)):D
من میرم سر به بیابون بزارم .. خداییش ...
اگه ذره تو وجودم pc باز بودن میدیدم ... همین امشب کوچ میکردم میرفتم سمت استیم . اون از تخفیفاشون اینم از پلازاتشون .
حداقل با free کردن گراویتی راش میتونستن به فروش نسخه دوم بازی کمک قابل توجهی کنن ... این مریض بازیا چیه دیگه.

گفته بودم یه ادم بیمار سادیسمی یا به شدت بی ارزه رو گزاشتن مسول بازی های مجانی .

یه زمانی infamous رایگان میشد ما غر میزدیم،الان به کجا رسیدیم...:|
داداش بایوشاک اینفنیتی رو چند ماه بعد از عرضه من با پلاز گرفتمش ...
هنوزم روی ps3 دارم بازی های خفن نسل قبل رو با پلاز بازی میکنم ... این نسل چه مرگشون شده خدا میدونه.

الان برای یه knack و کیلزون درب و داغون مال ۴ سال قبل باید دست به دعا و خواهش و تمنا بشیم .. اخرشم دست از پا دراز تر

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
من که 2 3 ماهی هست پلاس هکی خریدم :D واقعا ارزش این پولی که میدادمو نداشت برام

ولی بازی War of Mine بازی خوبیه من رو PC بازیش کردم ولی خب واسه سال نو همه انتظار چیزها بهتری دارند که حق هم دارن :D

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
بازیا خیلی وقته تو استور بوده شما فقط دنبال کارای aaa بودی.
خیلی ممنون که یاداوری کردی تو استور بودن:|ما نمیگیم که ایندی رو رایگان نکنند من خودم فن سونیم ولی اون سمت رو نگاه کن ببین چی رایگان میکنند همین الان صدا خارجیا هم در اومده ببین هر ماه چطوری تو یوتیوب و سایتا دیگه و حتی انجمن سونی مردم انتظار دارن چه بازی هایی رایگان بشه...
خوب که xone دارم و بازیا گلدش رو میگیرم وگرنه از دس سونی با این بازیاش دیوونه میشدم:|...می خوایی الان لیستی که من از بازیا گلدم رو دارم نشونت بدم؟باورت نمیشه بازیا گلدن فکر میکنی خریدمشون:|
سونی خوب راهی بلد شده که کاربرا رو مجبور کنه پلاس بگیرن نسل پیش سر جریان این که کابرا پلاس بگیرن چه بازی هایی رایگان میکرد ولی الان چون میدونه مردم برا انلاین بازی کردن مجبورن پلاس بگیرن دیگه به خودش زحمت نمیده که برا بازیا پلاس هزینه کنه...من که اگه انلاین بازی کردن وابسته به پلاس نبود امکان نداشت پلاس بگیرم:D
بنظرم سونی اگه کلا بازی رایگان رو برمیداشت و میگفت پلاس فقط برا انلاین بازی کردنه من بیشتر قبولش داشتم:D

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,569
خیلی ممنون که یاداوری کردی تو استور بودن:|ما نمیگیم که ایندی رو رایگان نکنند من خودم فن سونیم ولی اون سمت رو نگاه کن ببین چی رایگان میکنند همین الان صدا خارجیا هم در اومده ببین هر ماه چطوری تو یوتیوب و سایتا دیگه و حتی انجمن سونی مردم انتظار دارن چه بازی هایی رایگان بشه...
خوب که xone دارم و بازیا گلدش رو میگیرم وگرنه از دس سونی با این بازیاش دیوونه میشدم:|...می خوایی الان لیستی که من از بازیا گلدم رو دارم نشونت بدم؟باورت نمیشه بازیا گلدن فکر میکنی خریدمشون:|
سونی خوب راهی بلد شده که کاربرا رو مجبور کنه پلاس بگیرن نسل پیش سر جریان این که کابرا پلاس بگیرن چه بازی هایی رایگان میکرد ولی الان چون میدونه مردم برا انلاین بازی کردن مجبورن پلاس بگیرن دیگه به خودش زحمت نمیده که برا بازیا پلاس هزینه کنه...من که اگه انلاین بازی کردن وابسته به پلاس نبود امکان نداشت پلاس بگیرم:D
بنظرم سونی اگه کلا بازی رایگان رو برمیداشت و میگفت پلاس فقط برا انلاین بازی کردنه من بیشتر قبولش داشتم:D

بازیای گلد من خیلی خوب میشناسم هر دفعه عناوینش رو میبینم. اینکه شما نگاه میکنید داره مایکرو مثل فتیر بازی های aaa میده فقط بخاطر این هست که دستگاه های باقی مونده رو تا زمان اسکورپیو بفروشه بره. اگه دستگاش هنوز تو رقابت بود هیچ وققت این کارو نمیکرد. ولی مشکل شما این هست که اصلا بازی ها رو امتحان نمیکنید تا میبینید کیلزون و نک نیست میگید آشغاله. بازی broforce فوق العاده بود یا furi با اینکه از شدت سختی نتونستم تمومش کنم عالی بود. یا حتی Tricky Towers هم بازی خوبی بود. سرگرم کننده و جالب بود. قسمت آنلاینش خیلی حال میداد. این ماه هم Titan Souls واقغا بازی محشریه. من رو pc بازی کردم و خیلی منتظر بودم فری بشه. Day of The Tentacle یه بازی ادونچر هست زبان قوی میخواد و شاید هر کسی خوشش نیاد ولی تو استیم 10 گرفته. world of mine هم حرفی روش نیست عالیه. اون بازی دیگه هم من نمیشناسم.

A.Pato7

کاربر سایت
Jul 6, 2011
965
جدای از این بحث ها که بازیهای پلاس اصلا قابل توجه نیستن و باید خیلی بهتر باشن، This War of Mine بازی فوق العاده ایه و حتما پیشنهاد میکنم تجربه ش کنید، یه عنوان خیلی خاصه و تمرکز خیلی خوبی داره روی به تصویر کشیدن احساسات در زمان جنگ و قحطی. کلا خیلی خوبه و ارزش تجربه کردن داره حتما:D

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
بازیای گلد من خیلی خوب میشناسم هر دفعه عناوینش رو میبینم. اینکه شما نگاه میکنید داره مایکرو مثل فتیر بازی های aaa میده فقط بخاطر این هست که دستگاه های باقی مونده رو تا زمان اسکورپیو بفروشه بره. اگه دستگاش هنوز تو رقابت بود هیچ وققت این کارو نمیکرد. ولی مشکل شما این هست که اصلا بازی ها رو امتحان نمیکنید تا میبینید کیلزون و نک نیست میگید آشغاله. بازی broforce فوق العاده بود یا furi با اینکه از شدت سختی نتونستم تمومش کنم عالی بود. یا حتی Tricky Towers هم بازی خوبی بود. سرگرم کننده و جالب بود. قسمت آنلاینش خیلی حال میداد. این ماه هم Titan Souls واقغا بازی محشریه. من رو pc بازی کردم و خیلی منتظر بودم فری بشه. Day of The Tentacle یه بازی ادونچر هست زبان قوی میخواد و شاید هر کسی خوشش نیاد ولی تو استیم 10 گرفته. world of mine هم حرفی روش نیست عالیه. اون بازی دیگه هم من نمیشناسم.
داداش ما رو اینطور نبین دیگه که مثلا به غیر از aaa بازی دیگه ای انجام نمیدیم یا بازی های ایندی رو اشغال حساب میکنم:D...من دارم از این شکایت میکنم که حداقل هر چند وقت یکبار یه بازی aaa اونم تو کریسمس رایگان کنه بد نیست:D
الان این بازی هایی که تو گفتی من همشون رو رفتم:D... broforce رو که جویدمش:D furi هم که گفتی تموم نکردیش من همون روز عرضه تا اخر رفتمش باساشم که یکی از یکی بهتر مرحله پایانیش هم خیلی عالی بود:D

• Like
Reactions: darkworld

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر