Free Games with Plus | PS4

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
PlayStation Plus January 2017 free games for PS4 predictions, rumors

اگه واقعا ریمن و یا grr این ماه فری بشن ... من رسما با مغز میرم کنج دیوار ... حتی همون نک هم مجانیش هیجان انگیزه .. البته به دلم صابون نمیزنم .... چون انگار تازگی ها یه عده ادم مریض سادیسمی رو گذاشتن بالا سر بخش پلاز

• Like
Reactions: THE BEST BOY

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
PlayStation Plus January 2017 free games for PS4 predictions, rumors

اگه واقعا ریمن و یا grr این ماه فری بشن ... من رسما با مغز میرم کنج دیوار ... حتی همون نک هم مجانیش هیجان انگیزه .. البته به دلم صابون نمیزنم .... چون انگار تازگی ها یه عده ادم مریض سادیسمی رو گذاشتن بالا سر بخش پلاز
تا حالا 5% دیدم این پیش بینی ها درست از آب در بیاد. الان 2 سال بیشتره همش نک نک میکنن. من که خودم شخصا نه میخوام نک باشه نه ریمن. اصلا حال نمیکنم با اینجور بازی های تاریخ گذشته :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
تا حالا 5% دیدم این پیش بینی ها درست از آب در بیاد. الان 2 سال بیشتره همش نک نک میکنن. من که خودم شخصا نه میخوام نک باشه نه ریمن. اصلا حال نمیکنم با اینجور بازی های تاریخ گذشته :D
ولی این دفعه همه سایت ها به سه تا بازی دارن اشاره میکنن .. (البته من میدونم اخرش دو تا ایندی دسته سوم میکنن تو پاچمون )

نک رو که من نزدم ... ریمن هم هر وقت و هر جا رسد خوش است . هر چند grr اولویته

میگن این ماه یه بازی vr هم اضافه میشه به پلاز

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
شت تصور بکن اینا باشن سه تا بازی AAA :|:))
دلتون رو خوش نکنید نزدیک یک ساله پیش هم همین بساط بود میگفتن هم نکت رایگان میشه هم ریمن من هنور موندم کی بوده گراویتی راش به ذهنش رسیده تا شایعش کنه:))

• Like
Reactions: vaan 2

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
البته دوستان Gravity Rush همين دو ماه قبل براي پلاس ژاپن و كلا ريجن 3 ( مثل هند ) رايگان شد و منم بازيش كردم و احتمالش زياده كه چون نزديك نسخه دوميشم هستيم، براي ريجن 1 و 2 هم رايگان بشه

• Like
Reactions: vaan 2 and ajabz

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
نک که فاجعه ی مطلقه!:-" آشغالیست که دومی ندارد:-" (اگر به فکر پلات کردنش هم هستید، بهتره بی خیالش بشید که اونم مثل خودش رو اعصابه:-" )
اما GR R و ریمن.... ، GR رو که زدم پس هیچ:-" ولی بعید نیست چون تبلیغی میتونه بشه برای نسخه ی دوم:D
ریمن هم با اینکه روی PC زدم و ترکوندمش،ولی شاید برم سراغش دوباره:-"

اما به طور کلی این لیست نباشه،شاید بیشتر خوشحال بشم:-"
---
دیشب Stories رو بازی کردم و دوبار رفتم! فعلا که جواب انتظارهام رو داده و ازش خوشم اومده:-" ، شاید بازی کردن و دیدن همه ی پایان هاش توی چند روز باعث حس یک نواختی بشه:-" ، اما به نظرم اگر هر از گاهی بریم سراغش و ...، حس تکراریی بهمون نده و حال بده:-" (البته فعلا توی این 2 دور که حس تکراری نداشت:D )
کلا که دستشون درد نکنه! یک بازی از لیست خریدم خط خورد:-"
Shadow of the Beast هم توی لیست خرید هست!:-" امیدوارم به گوششون برسه:-" (Aragami هم تازه اومده! وگرنه اینم سعی میکردم بهشون برسونم بزارن تو لیست:)) )
---
جواب انتظارهات رو بعد از 5 بار رفتن میگیری. همه پایان ها؟ :)) Just keep playing :-"
فعلا 4 بار! :-" و همچنان همون نظر قبلی:-"
احتمالا فردا هم 2 بار دیگه، و بعد کلا تا یک ماه میادین رو ترک میکنم! بعد ببینم برمیگردم طرفش یا نه:p

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
دیشب Stories رو بازی کردم و دوبار رفتم! فعلا که جواب انتظارهام رو داده و ازش خوشم اومده:-" ، شاید بازی کردن و دیدن همه ی پایان هاش توی چند روز باعث حس یک نواختی بشه:-" ، اما به نظرم اگر هر از گاهی بریم سراغش و ...، حس تکراریی بهمون نده و حال بده:-" (البته فعلا توی این 2 دور که حس تکراری نداشت:D )
جواب انتظارهات رو بعد از 5 بار رفتن میگیری. همه پایان ها؟ :)) Just keep playing :-"

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
اگه منظورت پلاته که بازی 24 تا پایان داره که برای هر دیدن هر پایان باید یک دور تموم کرد مگه این طور نیست ؟ برا من که اینطوری بود :D
وای چه اعصابی ازم خورد شد سره پلاتش ، کافی بود تو انتخاب مراحل اشتباه کنم تا مجبور بشم کل بازی رو انجام بدم بی ثمر

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
اگه منظورت پلاته که بازی 24 تا پایان داره که برای هر دیدن هر پایان باید یک دور تموم کرد مگه این طور نیست ؟ برا من که اینطوری بود :D
وای چه اعصابی ازم خورد شد سره پلاتش ، کافی بود تو انتخاب مراحل اشتباه کنم تا مجبور بشم کل بازی رو انجام بدم بی ثمر
منظورم بی هدف بودن بازیه. بازی عملا هیچی برای ارائه نداره. کلا 5 تا مپ داره که هر دفعه باید بری و فقط کات سین هاش عوش میشه. کات سین ها هم که بازم تکراری هستن و فقط سویچ میشن. اونم چه کات سین هایی. یه سری عکس ثابت کشیدن یه نفر روش حرف میزنه. یعنی یکی از پوچ ترین بازی هایی بود که انجام دادم. پلت هم بخوای بکنی که هیچی دیگه. رسما اعصاب خورد کن.

• Like
Reactions: NINJѦ and amirone

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
منظورم بی هدف بودن بازیه. بازی عملا هیچی برای ارائه نداره. کلا 5 تا مپ داره که هر دفعه باید بری و فقط کات سین هاش عوش میشه. کات سین ها هم که بازم تکراری هستن و فقط سویچ میشن. اونم چه کات سین هایی. یه سری عکس ثابت کشیدن یه نفر روش حرف میزنه. یعنی یکی از پوچ ترین بازی هایی بود که انجام دادم. پلت هم بخوای بکنی که هیچی دیگه. رسما اعصاب خورد کن.
درسته تعداد مپ هاش کمه:-" ، اما خوب توی این چند دوری که رفتم راه ها تغییر کردن و ...! :-" (البته مطمئنا دیگه 24تا راه نداره:-" )
جدای از اون، مبارزاتش لذت بخشه :-" حال میده :D
این کات سین هایی که گفتی و ... ، شخصا با راوی ـش حال میکنم:-"

• Like
Reactions: MrElectricWizard

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر