Free Games with Plus | PS4

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
ای بابا تا چهارشنبه !
سه گانه ی اول که عالی بود ، ولی شماره اخر!! همین بخاطر بولشت بودن اش دوست دارم فری شه ! پول ندیم پاش
باخداباش بادشاهي كن يهو ديدي فري شد

• Like
Reactions: emad-360

mohammad2023

کاربر سایت
Sep 20, 2011
308
یعنی میگید 600 چوق بدم یدونه یکساله بگیرم:-/:-? خیلی اهل انلاین نیستم ولی RDR2 سه ماه دیگه میاد که تجربه مولتی پلیرش جالبه و بازی های رایگان ماهانه هم که هست
شریکی میشه پلاس گرفت؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
یعنی میگید 600 چوق بدم یدونه یکساله بگیرم:-/:-? خیلی اهل انلاین نیستم ولی RDR2 سه ماه دیگه میاد که تجربه مولتی پلیرش جالبه و بازی های رایگان ماهانه هم که هست
شریکی میشه پلاس گرفت؟
بله شریکی میشه پلاس گرفت ولی اونی که براش شیر میشه و ظرفیت 2 اکانتو میگیره فقط به آنلاین بازی کردن دسترسی داره برای دانلود بازیای ماهانه هربار باید برگرده داخل اکانتی که پلاس روشه و به بقیه امکاناتم مثل کلاود و تخفیفات پلاس و... رو اکانت خودش دسترسی نداره
من که مهر پلاسم تموم میشه احتمال زیاد تمدیدش نمیکنم مگر اینکه بازیای بهتریو رایگان کنن چون تو کل این یک سال گذشته تنها بازی‌‌ای که رایگان شد و هم نداشتمش هم اینکه برام با ارزش بود psycho pass mandatory happiness بودش اونم تازه در اصل میخواستن فقط برای ویتا رایگان کنن که نگفته بودن و بعدش که کاربرا شاکی شدن فقط برای ریجن آمریکا نسخه ps4 رو رایگان کردن
واقعا؟ :|
شت چقدر دد بای دیلایت رو میخواستم
من نسخه استیمو قبلا خریده بودم فکر کنم سرجمع یک ساعتم داخل خود بازی نبودم از نظر من جالب نبود

• Like
Reactions: mohammad2023

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
مافیا ارزش امتحان کردنو داره؟ حجمش نزدیک 50 گیگه میترسم بدجور بخوره تو ذوقم!:D
ارزش تجربه رو داره ولی به هیچ وجه در حد و اندازه نسخه قبلش نیست
کلا انتظار بالایی ازش نداشته باشید ولی میتونه چند ساعتی سرگرم کننده باشه

• Like
Reactions: Ludens

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند