Free Games with Plus | PS4

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,180
عجب !
داداش رچت کلی طرفدار داره ، همین الان برا همین بازسازی کرش کلی زخمی دادیم ، ملت با اسپیرو خاطره دارن ، LBP رو هم یه عده بچه گونه حساب میکنن اما حتی نمیتونن بازی رو تموم کنن

اینجوری نگو عزیز، به یه عده واقعا برمیخوره
اگر اینجوریه من باید بگم کلا بازی کردن بچه بازیه و اشغاله و وقت تلف کردنه

پ.ن : پلاس اسیا قبلا این دارک سایدرز ۲ رو داه بوده :|
خوب چرا بر بخوره خوب شاید واسه سن ۲۰ سال خوب باشه
من از استور lbg رو خریدم همون قیمت ۲ مش پاکش کردم rc هم شبیهه همونه
کرش رو چون زمانی رو ps1 بازی میکردیم یادش بخیر دوس داشتم اما الان واقعا دیگه جالب نیس برام
بیشتر بادیهای شبیه تامب رایدر ، انچارتد ، حتی کاپ هد که رو xone بازیش کردم عالی بوده برام

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
۲ تاشم بچه گانه و اشغاله
رچت رو سعی کن یک ساعت بازی کنی بعد همچین نظراتی ساطع کنی ! جز پنج تا بازی محبوب و سرگرم کننده من تو این نسله
رچت شبیه lbp?
Lbp هم اشغال؟
..........
ماه پیش که به خاطر باند من راضی بودم ! این ماهم خیلی دلم میخواست دارک سایدرز رو بخرم پول و وقتش نبود البته اگه باندلش رو فری میکردن بهتر بود ! این ماه یه بازی خوبم برای ps3 داره بعد مدت ها
دوستان که میگن همون ایندی ها خوب بود دیگه اونم نمیده پس بازیایی مثل باند و ازبو و و دقیقا جز کدوم رسته قرار میگیرن

آخرین ویرایش:

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,180
رچت رو سعی کن یک ساعت بازی کنی بعد همچین نظراتی ساطع کنی ! جز پنج تا بازی محبوب و سرگرم کننده من تو این نسله
رچت شبیه lbp?
Lbp هم اشغال؟
..........
ماه پیش که به خاطر باند من راضی بودم ! این ماهم خیلی دلم میخواست دارک سایدرز رو بخرم پول و وقتش نبود البته اگه باندلش رو فری میکردن بهتر بود ! این ماه یه بازی خوبم برای ps3 داره بعد مدت ها
دوستان که میگن همون ایندی ها خوب بود دیگه اونم نمیده پس بازیایی مثل باند و ازبو و و دقیقا جز۱
کدوم رسته قرار میگیرن
شما میتونی نظرات خودت رو نگر داری واسه خودت و هی بیگی عالیه!بنده که نگفتم شما بازی نکن
گفتم به نظر شخصی بنده جالب نیست!بچه گانست!!یا نه شوتر هیلی خفن برای ۱۸+؟؟؟ باند هم با وی ار یکم خوبه خودش مفت نمیارزه!شما انگار تازه افتادی تو خط بازی ناب تشریف داری هر چی میفته جلوت میگیی عالیییه دی

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
شما میتونی نظرات خودت رو نگر داری واسه خودت و هی بیگی عالیه!بنده که نگفتم شما بازی نکن
گفتم به نظر شخصی بنده جالب نیست!بچه گانست!!یا نه شوتر هیلی خفن برای ۱۸+؟؟؟ باند هم با وی ار یکم خوبه خودش مفت نمیارزه!شما انگار تازه افتادی تو خط بازی ناب تشریف داری هر چی میفته جلوت میگیی عالیییه دی
ای گیمر بزرگ و عاقل و بالغ و میانسال و خیلی خوب، بعضی بازیا با هدف ریلکسیشن ساخته میشن (مثل باند) بعضیا با هدف نوستالژی بازی (مثل کاپ هد) و بعضیا هم با هدف پرورش کودک درون (مثل رچت یا لیتل بیگ) همه این بازی ها هم مخاطب بزرگسال دارن.
منی که سن فیل رو دارم کاپ هد رو بازی میکنم چون مثلا یاد بچگیام میفتم و کارتوناش و شاید کسایی که اون موقع بودن و عزیز بودن و الان نیستن
من اگه رچت رو بازی میکنم از ترافیک و درس و کار و دنیای بزرگا خسته شدم دوست دارم چن ساعت بازی ای انجام بدم که دوباره حس بچگی بکنم
اگه باند بازی میکنم میخوام بدون توجه به گرافیک یا بخش آنلاین فقط ریلکس بشم و یه جور ریکاوری ذهنی داشته باشم همراه با گیم پلی و موسیقیش
خلاصه در اینکه شما خیلی بزرگ و گنده ای شکی نیس. موفق باشی :)

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,795
نام
حامد
به نظر من نمیشه روی یه بازی برچسب محدوده سنی معکوس گذاشت. همه چیز بر میگرده به سلیقه.
یه بازی که با استاندارد ESRB میاد M میگیره یه عده رو محدود میکنه ولی حالا شما بیاین بگین اون بازی E ,T رو نباید افراد مثلا بالای 20 سال بازی کنن.
صرفا در مورد باند هم یه نیم ساعتی بازی کردم و خوشم اومد خیلی محیط جالب و موسیقی خوبی داره.

• Like
Reactions: IMANOKA and all4u

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
به نظر من نمیشه روی یه بازی برچسب محدوده سنی معکوس گذاشت. همه چیز بر میگرده به سلیقه.
یه بازی که با استاندارد ESRB میاد M میگیره یه عده رو محدود میکنه ولی حالا شما بیاین بگین اون بازی E ,T رو نباید افراد مثلا بالای 20 سال بازی کنن.
صرفا در مورد باند هم یه نیم ساعتی بازی کردم و خوشم اومد خیلی محیط جالب و موسیقی خوبی داره.
همین pvz 2 که بازی میکنی شما هم، عمق گیم پلی خیلی عجیبی داره. بعضی رازها و مراحل مخفی و کوئست هاشو من نظیرشو فقط در شاهکارها دیدم. حالا چون کارتونیه بگیم بچگونه س؟

چقدر با نمکی شما ! حرفت رو هم عوض نکن با منطق شما الان تک تک سوپر ماریو ها هم اشغال به حساب میان نه فقط اون گل بازیای پازلی و پلتفرمر و و و
چرا حس میکنم اینایی که میان میگن ما فقط ۱۸+ بازی میکنیم دقیقا تازه ۱۸ سالشون شده :)) یعنی یه روز از ۱۸ سالگیشون گذشته؟ انگار یه نفر teen بازی کنه جنایت کرده. اینجوری فیفا که ۳+ ه چرا بازیش میکنن

Last edited by a moderator:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
در راستای این بحثی که فلان بازی مال بچه هاست، بشینید TearAway بازی کنید، به آخرش که رسیدید بیاید بگید حرف حساب بازی چی بود! اصلا نقش ما و نقش شخصیت اصلی توی بازی چیه!

شاید از بهترین حرف حساب های دنیای گیم، همین Tear Away باشه!

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,180
در راستای این بحثی که فلان بازی مال بچه هاست، بشینید TearAway بازی کنید، به آخرش که رسیدید بیاید بگید حرف حساب بازی چی بود! اصلا نقش ما و نقش شخصیت اصلی توی بازی چیه!

شاید از بهترین حرف حساب های دنیای گیم، همین Tear Away باشه!
این بازی هم برای سنین پایین ساخته شده بود که اول رو ویتا بازیش کردم و بعد رو پی اس ۴ که اول جذاب بود چون نوع اوری زیادی رو ویتا داشت اما رو پ اس ۴ یک بازی معمولی بود

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
این بازی هم برای سنین پایین ساخته شده بود که اول رو ویتا بازیش کردم و بعد رو پی اس ۴ که اول جذاب بود چون نوع اوری زیادی رو ویتا داشت اما رو پ اس ۴ یک بازی معمولی بود
کل حرف حساب TearAway و مخاطبش بزرگسال ها بود!
بعید میدونم بازیش کرده باشید اصلا:|

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,180
کل حرف حساب TearAway و مخاطبش بزرگسال ها بود!
بعید میدونم بازیش کرده باشید اصلا:|
شما بعید بدونید!کجاش به مخاطب بررگ سال مربوط بود؟عین لیتیل بیگ پلینیت که شروعش با فیلم و نشون دادن بچه هاست همینم اینطوری بود البته شاید هم بنده اشتباه میکنم
ولی نظر شخصی بنده اینه که این بازیا حداقل برای بنده ساخته نشده
و برای سنین پایین هست که رنگی و شاده و لذت ببرن
راستی سنین پایین هم منظورم بچه بودن شما یا بزرگ بودن نیست!
کلی گفتم مثلا چون تو خونه کسی برادری خواهر کوچیکی داره بازیهای رنگی و شاد رو خیلی دوست دارن بازی میکنن

حق با شماست :) بیخیال
دوست عزیز بنده abzu رو اینطوری میدونم که برای ارامش و اینا ساخته شده البته اگه اشتباه نکنم اما بعضی بازیارو خیر
شایدم بنده اشتباه میکنم در کل هرکسی یک سلیه ای داره
بعضیام با رزیدت اویلو بعضی بازیهای خشن ریلکس و ارامش پیدا میکنن

عجب !
داداش رچت کلی طرفدار داره ، همین الان برا همین بازسازی کرش کلی زخمی دادیم ، ملت با اسپیرو خاطره دارن ، LBP رو هم یه عده بچه گونه حساب میکنن اما حتی نمیتونن بازی رو تموم کنن

اینجوری نگو عزیز، به یه عده واقعا برمیخوره
اگر اینجوریه من باید بگم کلا بازی کردن بچه بازیه و اشغاله و وقت تلف کردنه

پ.ن : پلاس اسیا قبلا این دارک سایدرز ۲ رو داه بوده :|
چرا بر بخوره دوست عزیز
بنده به بازی میگم اشغاله برای بنده!من که مشخص نمیکنم برای کس دیگه!برای بنده ممکنه خوب نباشه و پسندم نباشه برای بقیه خیلی خوب باشه
نه بازی کردن بد نیست خودم تا به امروز دارم بازی میکنم من نسبت به سن و علاقه شخصیم نظرمو گفتم
جز این نبوده!مثلا بگم فیفا اشغاله ایا به کسی توهین کردم؟خوب بازیه!نباید کسی ناراحت بشه

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
من امروز سه‌شنبست اومدم ببینم بازی های پلاس چی شد که‌دیدم اومدن نه بحث مذخرفی که یه‌ترول راه انداخته داره خودشو‌خالی میکنه.
لیست بازیها:

Attachments

• CDB90F50-689A-4FA4-9B8E-B35A7A72D7D4.jpeg
    CDB90F50-689A-4FA4-9B8E-B35A7A72D7D4.jpeg
    226.8 KB · مشاهده: 56

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,180
دوستان این بازی darksiders 2 رو کسی تموم کرده؟ بازیش کردم بازیه بدی نیست اما...
انگار جهان بازه و چون بنده فرصت زیادی ندارم و کار،،،، شبا بیشتر میتونم بازی کنم...
چقدر طول میکشه بازی تموم شه؟
نظر خاصی راجب بازی دارید؟جون فری شده و نصبش کردم

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
دوستان این بازی darksiders 2 رو کسی تموم کرده؟ بازیش کردم بازیه بدی نیست اما...
انگار جهان بازه و چون بنده فرصت زیادی ندارم و کار،،،، شبا بیشتر میتونم بازی کنم...
چقدر طول میکشه بازی تموم شه؟
نظر خاصی راجب بازی دارید؟جون فری شده و نصبش کردم
جهان باز به اون شکل نیست نه ویچر نه GTA مثل هیچ کدوم نیست
محیطش بعضی جاها کمی بزرگه ولی ابدا نیاز به انجام مراحل جانبی برای آسان شدن بازی نیست مثل ویچر ، کاملا میشه داستانش رو خطی رفت و فقط مراحل اصلی داستانی رو تموم کرد
گیم پلی زیبایی داره
شاید حدود 10-15 ساعت یک دور تموم کردنش طول بکشه

• Like
Reactions: all4u

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,180
بازی forma8 که رایگان شده بازی فوق العاده زیباییه. یه مترویدوانیا ی جالب و دوست داشتنی. حجمشم ۵۰۰ مگه. از دست ندین به هیچ وجه
همونی نیست که رو موبایله؟

جهان باز به اون شکل نیست نه ویچر نه GTA مثل هیچ کدوم نیست
محیطش بعضی جاها کمی بزرگه ولی ابدا نیاز به انجام مراحل جانبی برای آسان شدن بازی نیست مثل ویچر ، کاملا میشه داستانش رو خطی رفت و فقط مراحل اصلی داستانی رو تموم کرد
گیم پلی زیبایی داره
شاید حدود 10-15 ساعت یک دور تموم کردنش طول بکشه
تقریبا چند ساعتی بازی کردم و برای اپگیر اینا و صندوقچه ها باید تو نقشه گشت و ... اما خوب حس جدی بودن بازی نیست و همه قیافه ها و باس ها یک طوری خسته کننده هست
کلا همینطوری ادامه پیدا میکنه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر