Free Games with Plus | PS4

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
Spoiler Alert
واقعا حرفی ندارم، فقط :
latest

• Like
Reactions: blechh

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
amnesia تخفیف بود چند وقت پیش خوب شد نخریدیم شانسو :D متالم که کلا علاقه ندارم ولی خوب مجانیه دیگه. کلا بازیای پلاس ویتا و ps3 هم که داغونه خیلی وقته برا 4 هم شانس آوردیم اینا رایگان شد.. مشخصه دیگه نمیدونم سیاستش چیه که چند ماه یبار بازی درست حسابی میذارن بازی متفرقه هم که میذارن یعنی بد ترینشونو انتخاب میکنن..

آخرین ویرایش:

انجمن 1000

Sam Fisher
کاربر سایت
Jun 5, 2008
737
نام
Sam Fisher
سلام دوستان کسانی که کلا میخان بازی رو رایگان استفاده کنن از پلاس دو روزه رایگان استفاده کنن
راهش ساختن یه اکانت جدید روی کنسولتون مطابق با ریجن اکانت اصلی باید باشه و آموزش تصویری گرفتن پلاس دو روزه :-q برای اکانت جدیدی که ساختید و بعدش دانلود بازی مورد نظر و اجرای آن روی اکانت اصلی خودتون به همین ترتیب میتونید 2 روز 2 بازی رو تموش کنید.

• Like
Reactions: EvisCeration

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
spoiler alert:
(in a discussion or review of a film, book, television drama, etc.) a warning that an important detail of the plot development is about to be revealed
الان شما که برا من برداشتی about to be revealed گذاشتی، میشه دقیقاً توضیح بدی که اون پست من دقیقا چه چیزی را ریویل کرد؟ نظر دادن درباره یه موضوع زمین تا اسمون با افشا کردنش فرق داره.

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,794
نام
حامد
الان شما که برا من برداشتی about to be revealed گذاشتی، میشه دقیقاً توضیح بدی که اون پست من دقیقا چه چیزی را ریویل کرد؟ نظر دادن درباره یه موضوع زمین تا اسمون با افشا کردنش فرق داره.
نمیدونم من بد توضیح میدم یا اینکه.....
is about to
یعنی قراره و ممکنه اتفاق بیفته . من با این گفتن اسپویلر الرت منظورم اینه که حواستون باشه که رویل نکنین چیزی رو.
کلا تو یه مکالمه وقتی شخصی ممکنه در دیالوگ های بعدی چیزی رو اسپویل کنه بهش میگن اسپویلر الرت. یعنی حواست باشه من داستان رو نمیدونم و چیزی رو لو ندی.
واضح توضیح دادم؟

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
نمیدونم من بد توضیح میدم یا اینکه.....
is about to
یعنی قراره و ممکنه اتفاق بیفته . من با این گفتن اسپویلر الرت منظورم اینه که حواستون باشه که رویل نکنین چیزی رو.
کلا تو یه مکالمه وقتی شخصی ممکنه در دیالوگ های بعدی چیزی رو اسپویل کنه بهش میگن اسپویلر الرت. یعنی حواست باشه من داستان رو نمیدونم و چیزی رو لو ندی.
واضح توضیح دادم؟
شما به جای اینکه بیای برای کاربر فعال انجمن که قوانین انجمنو از بره بیای معنی اسپویلر الرت را توضیح بدی سرت تو کار خودت باشه خیلی بهتره.

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
شما به جای اینکه بیای برای کاربر فعال انجمن که قوانین انجمنو از بره بیای معنی اسپویلر الرت را توضیح بدی سرت تو کار خودت باشه خیلی بهتره.
ای کاربر فعال انجمن...همانا بهوش باش که خیلی ها از این دوستمون که ترمز شمارو کشید تشکر میکنن وگرنه کم مونده بود داستان رو لو بدی!!!
همچنین ای کاربر فعال انجمن...همانا اینجا انجمنه اگه میخوای کسی سرش تو کارت نباشه جمع کن بفرما بیرون خوش اومدی!!!

آخرین ویرایش:

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
ای کاربر فعال انجمن...همانا بهوش باش که خیلی ها از این دوستمون که ترمز شمارو کشید تشکر میکنن وگرنه کم مونده بود داستان رو لو بدی!!!
همچنین ای کاربر فعال انجمن...همانا اینجا انجمنه اگه میخوای کسی سرش تو کارت نباشه جمع کن بفرما بیرون خوش اومدی!!!
همانا جمله "اندینگ بازی از صد بار تکرار مراحل بدتره :| توهین مستقیمه به مخاطب " را بسی کندوکاو نموده هر چه گشتم ذره ای اسپویل در آن نیافتم . نه کسی سوالی در رابطه با آن پرسید که جوابی دهم نه هر چه کلمات را زیر و زبر می کنم ذره ای اسپویل در آن می یابم. همانا دوستان از چشم برزخی و فره ایزدی بهره برده اند که توانایی غور در تک تک کلمات داشته از هر کدام معانی بسیط استنباط می نمایند که هر کدام بخشی از پایان افشا نماید و بر همگان ضایع سازد. اما همانا ایزد رحمت کرد پس از نمودن شدت و کلمه ای در این میان مخدوش بود که از بن قصه تغییر داد و مطلبی از پایان بر دوستان افشا نشد.
فتبارک ا... احسن الخالقین.
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
اینکه میگن گند یه چیزی که در میاد نمیشه جمعش کرد همینه. تو انجمنی که ۶ سال پیش بحث تخصصی گیم بین کاربراش می شد الان به جایی رسیدیم که ادم نظر شخصی خودشو نمیتونه بگه مبادا در ادامش یکی یه سوالی درباره اون نظر شخصی بپرسه که احیانا تو جواب اون سوال داستان افشا بشه. تگ اسپویل و اینا هم برای اینجور مواقع نداریم. خود کاربر هم شعور نداره که باید اسپویلر را تو تگ بذاره. مادریتورها هم اصلا تاپیکارو چک نمی کنن. البته توقعی هم ندارم انصافا. دیگه وقتی به این سطح رسیدیم که میخوان عکس روی دیسک انچارتد ۴ براشون اسپویل نشه، این چیزا را دیدن عادیه. ماشالا سطحا رفته بالا، دوستان به جای گذارش و این حرفا که قبلا باب بود به روش پیشگیری کلی روی آوردن. خیلیم عالی:)

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
من فانتوم پین رو تو تخفیفات گرفتم.
بازیش واقعا فوق العاده است ولی متاسفانه بعد از گذشت 25 چپتر و یا حتی کمترم بازی به سمت تکراری شدن میره.
بخش مولتیشم بسیار جذابه
اگر سرچ کنید متوجه میشید که کونامی فشار می آورد که بازی زودتر ارائه بشه در حالی که کوجیما دائم تاخیر میزد تا کامل بکنه بازی و قبل اینکه کارش تموم بشه بیرونش کردن و میشه گفت احتمالا خود بازی و پایان بازی اونی نیست که کوجیما میخواست.
چه کار چرتی این بازی رو مجانی کردن ، هرکس عاشقش بوده تاحالا صدبار تا تهش رفته و هرکی هم علاقه نداره احتمالا تا وسطهاش بیشتر نمیره.به نظر من بازیهای مستقل رو رایگان کنند بهتره.
برای VR هم که پیچوندن این سری.

• Like
Reactions: all4u

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
در مورد این بحثتون...اگر MGS V چندماه از اومدنش گذشته بود، منم معترض بودم که چرا نظری در مورد پایانش داده شده اینجا:-" (شخصا در مورد داستان چیزی دوست ندارم بدونم)

اما...بازیی که چندسال از اومدنش گذشته دیگه این اعتراض ها رو نداره! اونی که واقعا براش مهم بوده بازی کرده و رفته!
اونی هم که نبوده...تا ابد نمیشه داستان یک بازی رو در موردش بحث نکرد جایی! مثل اینه بگیم چرا در مورد پایان RDR جایی بحث میشه...یا GOW III و ...!
جدا از اینکه MGS V انقدر سر و صدا کرد که بعید میدونم کسی تو سایت های بازی چرخی زده باشه و هیچی ازش نشنیده باشه:-"

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,794
نام
حامد
این دوستمون جواب شما رو دادن. در ضمن اون توضیحاتی هم که دادم در راستای اگاه سازی جامعه بود.:D

همانا جمله "اندینگ بازی از صد بار تکرار مراحل بدتره :| توهین مستقیمه به مخاطب " را بسی کندوکاو نموده هر چه گشتم ذره ای اسپویل در آن نیافتم

کسی نگفت که اسپویلر الرت یعنی شما چیزی رو لو دادی. صرفا یعنی اینکه حواست باشه در جمله های بعدی چیزی رو لو ندی.

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,180
من متال های قبلی رو همه رو چند باز بازی کردم و لذت بردم اما این یکی open world که شد و پیچیده تر شد و همش معموریت بازی و کلا کوجیمااا گند زد به بازی همون وسطاش ولش کردم و...
امنیسا رو هم بازی نکردم فعلا پلاس رو هم این ماه هم شارژ نکردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر