Mass Effect: Andromeda | PC

گفتگو در 'بحث و تبادل نظر پيرامون بازی های PC' ایجاد شده توسط KiLL3R/4/Ev3r, ‏Nov 27, 2014.

1. کاربر فعال

نام:
    ∂αнмα

سازنده : BioWare
    ناشر : Electronic Arts
    سبک : Action role-playing,third-person shooter
    پلتفرم : Xbox One ,PlayStation 4 ,Microsoft Windows
    تاریخ انتشار : March 21, 2017

توضیحات و اطلاعات بازی :

شعبه مونترال بایوور وظیفه ی ساخت بازی را بر عهده دارد.

Design Work و ساخت بازی از اواخر 2012 آغاز شد.

N7 Day سال 2013 :

اولین کانسپت های آف اسکرین [و یک اسکرین شات از گیم پلی] از نسخه جدید منتشر شد:

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

E3 سال 2014 :

[​IMG][​IMG]

کنفرانس دیشب EA حاوی ویدیویی در مورد بازی های آینده استودیوی بایوور بود که در بخشی از آن مطالب کوتاهی در مورد Mass Effect جدید به همراه یک ویدیوی پروتوتایپ مفهومی از بازی توسط کیسی هادسن و سازندگان بازی ارائه شد.

ویدیو: watch?v=4H1FN2_--EM

Comic-Con سال 2014 (بازگشت Mako) :

پنل مس افکت در کامیک کان ===> watch?v=00YqU7CT3XQ
    ویدئوی مربوط به ساخت و طراحی Makoـیه جدید ===> watch?v=MzueBbcXqRk

خب Bioware پنلی توی SDCC داشته و اطلاعاتی رو از Mass Effect جدید منتشر کرده که در ادامه بخش هایی از اون رو میخونید:

تصاویر:

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

اطلاعات تکمیلی تر از Comic-Con 2014 :

N7 Day سال 2014 :

تصاویر :

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

توضیحات :

اطلاعات دیگر:

- انجین بازی Frosbite 3 هست.
    - حضور نژاد Salarian در نسخه جدید تایید شده.
    - رومنس و Same-S*X همچنان جزو ویژگی های بازی هست.
    - احتمال ریلیز اواخر 2015/اوایل 2016 می باشد که با سیاست جدید EA یعنی دوره ی سه ساله ساخت برای بازی های AAA این کمپانی هم خوانی دارد.
    - شعبه مونترال که وظیفه ی ساخت بازی را بر عهده داره قبلا بر روی مالتی پلیر ME 3 و چند مورد از DLCهای داستانی کار کرده بود که DLCی Omega محصول تکی این استودیو است.

لیست اعضای کلیدی تیم توسعه:

Chris Schlerf, Lead Writer [نویسنده Halo 4]
    Chris Wynn, Senior Development Director
    Fabrice Condominas, Producer
    Ian Frazier, Lead Designer
    Joel MacMillan, Art Director
    Mac Walters, Creative Director (همکاری با
    Drew Karpyshyn برای نویسندگی شماره دوم بازی، نویسنده ارشد شماره سوم - طراح اصلی و شخصیت پرداز دو کرکتر Wrex و Garrus و ...)
    Mike Gamble, Producer [معمولا تهیه کننده ها در بازی های EA در راس تیم قرار میگیرند. مایک رهبری تیم ساخت رو بر عهده داره. وی از Mass Effect 2 وارد بایوور شد و یکی از دلایل پیوستنش به این استودیو شماره اول Mass Effect بود! (وی از آن به عنوان بهترین بازی عمرش یاد میکنه). بعدا نقش های متفاوتی در بایوور داشت که در مورد این فرنچایز، وی در DLCی تحسین شده ی Lair of the Shadow Broker یکی از اعضای کلیدی تیم ساخت بود. همکاری در تهیه کنندگی DLCی Ciatdel وتهیه کننده ارشد Extended Cut و چندین مورد دیگر از کارهای وی هست.)

به روزرسانی :

تیم مونترال لباس های جدید خودشون رو دریافت کردند که روش یه برچسب و لوگوی جدید داره. احتمالا مربوط به Mass effect جدید هست (مثل لوگوی Pathfinder Initiative .(N7 ممکن است به ماموریت ما در کهشکان جدید (ناشناخته) اشاره دارد. A.R.K. C.O.N معلوم نیست مخففه چه عبارتی می باشد اما احتمال دارد مخفف یک سازمان یا کمپانی (حالا رسمی و زیر نظر دولت یا غیر رسمی) باشد.

[​IMG][​IMG]

E3 سال 2015 :
    لوگوی رسمی بازی: (ممکن است بعدا یک مقدار تغییر کند)

کانسپت آرت جدید:

اولین ScreenShot:

تصاویر تریلر:

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

توضیحات :

آنالیز تریلر:

1- آهنگ در حال پخش داخل تریلر با نام "Ghost Riders in the Sky" کاری از Johnny Cash [ لینک یوتیوب youtu.be/Mynzbmrtp9I ]

2- به نظر میرسه یک نوع جانور (جاندار) شب تاب مانند در این صحنه در سمت راست تصویر در حال حرکت است.[0:13]

3- کلمه ARK در کنار RW1 در هر زمان که N7 Trooper بین صفحات سوییچ میکنه در صحنه ظاهر میشه. (شاید پیش بینی ها در مورد ساخت یک ARK و فرستادن آن به کهشکانی جدید برای پیدا کردن حیات دوباره در ضمن حمله ریپرها واقعیت داشته باشد) [0:20]

4- حشره سوسک مانند فضایی در این صحنه در وسط تصویر [0:24]

5- دوباره همان حشره این دفعه به طور واضح

6- چند تصویر دیگه از آن

7- جانوری بالدار و در حال پرواز در این دو تصویر دیده می شود (تصویر دوم در انتهای راست) [0:31]

8- سفینه ای که به نظر میرسه N7 Trooper در آن قرار داده یک جامپ FTL انجام میده، همان طور که در تصویر هم FTL Destination را میبینید (FTL که اساس آن Mass Effect است به Mass Relay احتیاج دارد که البته در این صحنه اثری از Mass Relay دیده نمیشود. شاید بتوان گفت که سفینه مستقیما از تکنولوژی Relayها بهره می برد که یعنی به نوعی سفینه یک Relay متحرک است. و شاید با این تفسیر بتوان گفت که چگونه بشر خودشو تونسته به Andromeda برسونه. با این که همچنان چیزی مشخص نیست) [0:45 و 0:49 و 0:55]

9- اسلحه ای که شخصیت ما در دست داره از خانواده (Carnifex (M 6- Carnifex می باشد که در تریلوژی آن را دیدیم. [1:03]

10- هلمت به نظر میاد چیزی میان دو هلمت Capatictor and Kestrel در تریلوژی باشد با قسمت فوقانی کاملا یک دست.

[​IMG][​IMG]

11- Chargeـه Mako به سمت پایین تپه. Mako نشان داده شده M-40 می باشد (Mako اورجینال M-35 نام داشت) [1:13]

12- صدای مخصوص نژاد جدید بازی؟ [1:19]

13- تعدادی برج در این صحنه از شن ها سر در اوردن که شباهت نسبی به ساختار و طراحی برج های نژاد Prothean در DLC From Ashes در ME 3 دارند. [1:26]

14- دو شخصیت در کنار N7 Trooper هستند. یک Krogan و همچین یک Human زن (تهیه کننده بازی مورد دوم را در توییتر تایید کرد - Mike Gamble)، این دو به نظر میرسه Drack و Cora باشند که از طریق نظر سنجی لیک شده چندی پیش به آن ها اشاره شده بود. باید اشاره کرد که این کرکتر زن در حال حمل یک شات گان می باشد. شاید بتوان گفت که وی از کلاس Vanguard می باشد (Vanguardها سلاح اصلیشان شات گان می باشند). همچنین به نظر می آید که وی هلمت N7 Breather Helmet (که بخش کوچیکی از صورت آن قابل شناسایی میشود) را به سر دارد که در این صورت انسان بودن آن و همچین شاید N7 بودن آن مشخص شود. [1:27]

N7 Breather Helmet :

10- شیلد در این صحنه شکسته می شود. [1:28]

11- در این صحنه دشمنان بازی رو می بینیم که البته تشخیص آن ها سخت است. چیزی را که میشه به آسانی تشخیص داد پاهای آن ها می باشد که مانند بعضی از نژادهای بازی مثل Turianها خم شده و برعکس حرکت میکند. چیز دیگه ای مشخص نیست. همچین نور ایجاد شده در سیستم Rocket-Jump شخصیتمان رو میبینید و همچین در این صحنه Omni Blade در حالت فعال قرار داره. شاید به این نوعی یکی از حرکات سیستم Mele بازی باشد. [1:30]

N7 Day سال 2015

تصاویر :

[​IMG][​IMG][​IMG]

توضیحات :

به روز میشود ....

آخرین ویرایش: ‏Jan 4, 2017
    raya2, Paradise Lost, InfeR و 8 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. Napoleon of Crime Gold User

نام:
    محمد
    Mass effect Andromeda گُلد شد.

سیستم مورد نیاز هم دقیقاً مثله بتلفیلد1 هست پس اگر بتلفیلد1 رو تونسته باشید اجرا کنید, اندرومدا هم میتونید :|:D

m.d.makan و jetalpha این نوشته را Like کرده اند.
  3. کاربر فعال بخش تریلرها کاربر فعال

انویدیا تصاویر بخش تنظیمات گرافیکی بازی رو تو این لینک منتشر کرده. چند تا عکس 4K هم با قابلیت Nvidia Ansel (یه چیزی شبیه به Photomode) قرار داده.

bezad, m.a.t, m.d.makan و 4 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  4. کاربر سایت

اومدن گفتن سیستم recommanded برای 30 فریم هست فکر کنم گند زدن به بهینه سازی...

5. کاربر سایت

نام:
    حمید
    Launch trailer

bezad, Destruction, sabco و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  6. کاربر فعال بخش تریلرها کاربر فعال

7. The Death Fleet Descends ناظم انجمن

نام:
    Blue Shadow
    تو این یکی‌ دو سال خیلی‌ سعی‌ کردم هایپ نشم برا این یکی‌. اما الان با لانچ تریلر تمام تلاش دو ساله به باد رفت. Goty :D

sabco, armin_shadow, Annunaki ™ و 3 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  8. کاربر سایت

فقط خدا کنه بهینه باشه بازی چون این بازی تریلرهای 60 فریمش اصلا یه چیز دیگه بود خس vanquish رو بهم میداد

9. کاربر فعال بخش تریلرها کاربر فعال

منم تا الان همین سعی رو کردم ولی احتمالا الان برم پیش خریدش کنم:D نامردا یکی از آهنگایی هم که دوست داشتم رو تریلر قرار داده بودن. البته آهنگهایی که از گروه two steps from hell رو تریلرهای لانچ شماره دو و سه بود یه چیز دیگن.

ولی من هنوز به اینکه بازی بتونه مثل سه گانه اول داستان و شخصیت های درگیر کننده داشته باشه شک دارم. یا حالا واقعا تو این بخش اینبار ضعف داره یا نخواستن آنچنان اسپویل داستانی انجام بدن یا من تریلرهای مهمش رو از دست دادم.
    یه مشکل دیگه هم که تو همون سری اول باهاش داشتم اینه که همه نژاد ها به یه زبان واحد صحبت می کردن. حالا تو سری اول فرض کنیم نژاد ها به این توافق رسیدن بین هم(تو همین زمین یه زبون کاملا مشترک نداریم فرض کردن رسیدن یه زبان مشترک بین این همه نژاد یکم زیادی دور از انتظاره)، دیگه انصافا تو یه کهکشان جدید نباید اینطوری باشه:D (البته من همه تریلرها رو ندیدم ولی بیشترشون رو دیدم، شاید برا نژاد های جدید زبان خاص خودشون رو ساخته باشن و من ندیده باشم)

Sunderland و Destruction این نوشته را Like کرده اند.
  10. کاربر سایت

نام:
    احسان
    معلوم هست میشه اینو با دسته بازی کرد یا نه؟ ترجیح میدم این بازی رو با بهترین گرافیک و فریم رو پی سی برم تا اینکه برم سراغ نسخه ی پی اس 4. منتها به شرطی که دسته رو ساپورت کنه. :D

11. The Death Fleet Descends ناظم انجمن

نام:
    Blue Shadow
    حقیقتاً منم انتظار یه چیزی مثل سه‌گانه رو نداشتم، اما این چند تا تریلر آخری واقعا کیفیت بالایی داشتن. لانچ تریلر هم تیر خلاص رو زد دیگه. آخرین باری که در این وضعیت قرار داشتم موقع لانچ فالوت بود. :D
    در مورد زبان هم تا جایی‌ که یادمه از ابزاری به اسم Omni translator استفاده می‌کنن که خود به خود زبان‌های مختلف رو یاد میگیره و آپدیت می‌کنه. :D

sabco این نوشته را Like کرده است.
  12. کاربر فعال بخش تریلرها کاربر فعال

کلا اشتباه کردن بازی رو زود معرفی کردن به نظرم بیشتر باعث شد هایپ بازی کمتر بشه با اون تریلرهای بی خودی که تو کنفرانس های E3 پخش کردن. قشنگ باید صبر می کردن با یه تریلر درست و حسابی بازی رو معرفی می کردن. ولی این تریلرهای اخیرش واقعا بهتر شده.

من همه Codex ها رو نمی خوندم. هم خیلی زیاد بودن هم اون موقع که بازی می کردم انگلیسیم ضعیف تر بود و خسته میشدم میخواستم همش رو بخونم برا همین فقط یه سریش که برام مهم بود می خوندم. این قضیه Omni translator هم احتمالا تو همونایی بوده که من نخوندم. تو خود دیالوگ های بازی فقط یه بار یادمه به قضیه زبان اشاره شد. اونم تو شماره 3 تو DLC بریده شده از بازی یعنی From Ashes بود. از اونجایی که اون Prothean میتونست با نژادهای جدید صحبت کنه تو دیالوگ ها در این مورد یه بحثی میشد که خب ولی ربطی به Omni translator نداشت. اما به هر حال اگه یه آپشن تو بازی وجود داشت که بشه زبان گونه های مختلف رو بشنویم خیلی خوب میشد:D

Destruction این نوشته را Like کرده است.
  13. The Death Fleet Descends ناظم انجمن

نام:
    Blue Shadow
    دقیقا قبول دارم، دو سال فقط نقاشی نشون دادن و طبیعتاً اون اثر هایپ بازی خیلی‌ کمتر شد. اگه یک یا دو سال قبل عرضه نشون میدادن با یه تریلر خفن اثر بهتری داشت. اما خوب الانم ظاهراً عالی‌ شده. :D فکر کنم خود Bioware هم نمی‌تونه صبر کنه برا عرضه بازی، لانچ تریلر رو ۱۱ روز قبل عرضه دادن. :))
    Codex/UPDATE: Bring Down the Sky
    :D

sabco این نوشته را Like کرده است.
  14. کاربر سایت

نام:
    سید محمد موسوی
    یه تریلر امیدوارکننده از tempest و squadmateها:

<:-P

من تا چند روز قبل فقط داشتم دعا می کردم بازی تاخیر بخوره چون چیزایی که ازش دیده بودم این قدر مزخرف بود که حدس می زدم بهترین سه گانه عمرم نابود بشه! ولی این تریلر های آخری امیدوارم کردن!:D
    البته هنوز هم انیمیشن ها و حرکات شخصیتا خام و مصنوعیه ولی حداقل چهار خط دیالوگ درست و حسابی دیدیم بالاخره!

mostafaskip و sabco این نوشته را Like کرده اند.
  15. کاربر فعال بخش تریلرها کاربر فعال

یعنی حتی این Codex هم تو DLC شماره یک قرار داده بودن؟ :D اگه اینطوری بوده و اینو تو DLC اضافه کرده بودن، به احتمال زیاد این فیدبک رو داشتن "چرا همه گونه ها یه زبان دارن؟" و با این Codex حلش کردن:D ولی مساله اینه چطوری لبای همه گونه ها همچنان با زبان انسان ها سینکه؟ (ایرادای بنی اسراییلی :D)
    لانچ تریلر هم احتمالا به خاطر قابلیت EA access زودتر منتشر کردن.

این تریلرهای IGN First هم تو تاپیک تریلرها قرار دادم. کسایی که به بازی شک دارن، با دیدن این تریلرها که تقریبا از نظر داستانی چیزی اسپویل نمی کنن با قسمت های مختلف بازی بیشتر میتونن آشنا شن.

پ.ن: چند تا پست قبل یادی از اهنگی که رو تریلر هست کردم ولی یادم رفت اسمش رو بگم، اگه کسی میخوادش اسمش Human هست از Rag'n'Bone Man.اینم لینک موزیک ویدیوش

آخرین ویرایش: ‏Mar 11, 2017
    saeedx, armin_shadow و Destruction این نوشته را Like کرده اند.
  16. کاربر سایت

نام:
    پوریا

این صفحه را به اشتراک بگذارید