Multi Platform Dark Souls II: Scholar Of The First Sin

zz28gvnfbv2y36euyd7x.jpg

تاریخ عرضه : اروپا 2 اپریل
امریکای شمالی هم 7 اپریل

Namco Bandai امروز اعلام کرد Dark Souls II : Scholars of the first sins ساله اینده هفتم April برای PC-Xbox360-Ps3 و همچنین کنسولهای نسل جدید PS4-Xbox One عرضه خواهد شد . لازم به ذکر هست این بازی 2 April نیز برای اروپا عرضه خواهد شد .

طبقه گفته Namco Bandai نسخه نسل بعدی این بازی برای کنسولهای نسل بعد و PC هایی که از DX11 پشتیبانی میکنند در دسترس خواهد بود که شامله بازی Dark Souls 2 به علاوه 3 DLC که پیشتر برای این بازی عرضه شد خواهد بود . همچچنین بازی شامله دشمنان بیشتر و زیاد تر خواهد بود به علاوه مکانهای متفاوت برای دشمنهای بازی به نسبت نسخه پیشین و همچنین افزایش تعداده نفراتی که در انلاین میتوانند بازی کنند. به علاوه بازی نیز از بهبود گرافیکی برخوردار خواهد بود که در عکسهای زیر مشاهده میکنید:

اپدیت جدید :

قابلیت انتقال Save ها از Last gen به next gen وجود ندارن .
Cross-Play وجود نخواهد داشت چون نسخه های جدید سرورهای اختصاصی مربوط به پلتفرمه خودشون رو خواهند داشت .

اپدیت جدید :

محتویات نسخه Scholar Of The First Sin :

1. NPC جدید :

Scholar Of The First Sin
برای توضیح دادن بیشتر داستان طراحی شده

2. Boss جدید :
Aldia, Scholar Of The First Sin

3. New Placements:
Undead Crypt: the first bonfire (Undead Crypt Entrance) is now in front of the stairs, not under them.

4. New Events
Alternative, dark ending (after defeat Aldia).

5. New Items
Agape Ring Absorbs souls in place of its wearer (purchased from straid)

6. New Items Effects
Watchdragon Parma Increases item discovery when equipped

7. Lore Changes:
جهته دارا بودن اطلاعات بیشتر ادیت شدن
by the Scholar of the First Sin Patch.
Chaos Shield
King's Shield
Slumbering Dragon Shield
Slumbering Dragoncrest Ring
Lingering Dragoncrest ring
Soul of the Duke's Dear Freja
Giant Lord Soul
Soul of the Last Giant
Soul of Nashandra
Giant's Kinship
Alonne Captain Set
Alva Set
Archdrake Set
Black witch set
Ironclad Set
Tseldora set
Monastery set
Chaos Set
Varangian Sword
Ruler's Sword
Warped Sword
Arced Sword
Barbed Club
Blacksteel Katana
Chaos Rapier
Giant Warrior Club
Bow of Want
Alonne Greatbow
Archdrake Chime
Chime of Want
Olenford's Staff

تغییرات :
Parameter adjustments for improved game balance.
Augmented item descriptions.
Improved online matchmaking functionality.
تعداده شخصیتهای انلاین به 6 افزایش یافته
بهبودهای گرافیکی
یه سری توضییحات بیشتر
  • Added new character, The Scholar of the First Sin.
  • Additional item description text, such as Majestic Greatsword‎ and Soul of the Rotten.
  • Choosing to enter the Covenant of Champions will now allow enemies to continue to respawn after being defeated and will now cause enemies to inflict more damage to the player.
  • Players will gain access to a new item: The Agape Ring. When players equip the new Agape Ring, souls collected from kills during online play will be absorbed by the ring rather than the player. This allows players to control their online matchmaking experience by limiting their total souls collected.
  • Increased effect of Rusted Coin.
  • The bonfire warp selection screen will now highlight the top three areas where players will have the best chance to connect with other players online.
  • Players on their first play through can now match with players on their 2nd or further play through.
  • Made it so that invading players cannot use items which invite more enemies.
  • NPC conversation text is now displayed more prominently than online notices.
  • Players may now choose to cancel out the effect of the Human Effigy at bonfires.
  • Calibrations no longer saved each time before the title screen.
  • Made it possible to skip the ending sequence the 2nd time through and beyond.
  • Adjusted timing for Licia of Lindeldt to become the player’s enemy.
  • To prevent invasion after defeating area bosses, made the Human Effigy effect function in this situation automatically.
  • In Black Gulch, made it possible to receive Forgotten Key after defeating a Giant when the player has 99 Souls of a Giant.
و همچنین بازی روی 1080 و همچنین 60 فریم اجرا میشه

آخرین ویرایش:

Lord Phenom

کاربر سایت
Oct 16, 2012
262
نام
سعید
اره توی ساحله هستش . یادم نیست ولی فک کنم توی اصلی هم میومد ؟ شایدم نه ولی توی Lost پره لووووووول ! حتی توی یکی از قسمتهای secret هم میاد !!!
زندش زیاد سخت نیست. فقط باید بچسبی به راستش . اون سپرش نقطه کورشه لول ×_×
اوه اوه phantom که خیلی بعضیاشون قوی ان ! خیلی خوب روی AI هاشون کار کردن. دقیقا ! منم چند بار فک کردم npc نبودن !!! کلا AI همه رو خوب کار کردن . ظاهرا توی NG+ تعداده Red phantom ها بیشتر میشه تو بعضی قسمتها
امروز رفتم این Ferja رو روی +1 زدم واسه Moonlight greetsword واقعا تکی سخت بود. چند بار رفتم. یه قسمتش هم که 2 تا red phantom باهم خوردم اشتباهی !!! کلا ناجور بود لووووووووووووووووووووول :/
عنکبوتهاش خیلی روی اعصابن . دیگه مثل قدیم ماست نیستن . تغریبا زیاد که باشن پشته سره هم attack میدن .
Petrified something ها هم ایتمهای توپی میده .
Persuer ها هم فقط اونی که اون بالا بود و اونی که توی Smelter میاد ring میده ... اگر Ascetic بسوزنی توی Draglic castle اون اطاق روبروی chancelor هم دوتا peruser باهم میان ! خیلی دوست دارم برم ببینم میتونم بکشمشون یا نه . فک کنم Sunset staff +10 خیلی اینجا به کار بیاد.
اون قسمتش رو من خیلی پافشاری کردم 100% بزنم . ring of binding فک کنم توی CAthedral Of Blue هست برای همین نیازه ... ولی به قوله خودت ادم بعدا هم برمیگرده انقدر تعداده white knight ها زیاده خیلی سخت میشه. فقط باید critc زد بهشون . هم سرعتشون بالاست هم damage زیادی میدن .
اون dragon هم که من اولش با تیر کمون یه سری زدم . بعد که میدونستم میتونم بدون ضربه خوردن از اتیشش رد شم رفتم زدمش. البته چند بار مردم . بیش از حد سخت بود اون تیکش .
اره احتمالا برای همین قضیه اینطوری کردن .....
بازم اونجا کلی فارم کردم . نصفه بیشتر دشمنها پاک شده لول :/
از iron keep بدترم هست لووووووول / حالا برو جلو ... Undead crypt و اون قسمت قبل از black gulch که تاریکه اینا تعداده دشمنهاشون رو خیلی زیاد کردن !
Yore به اندازه کافی میده . اره بیشتر کردن .... ولی به اندازه کافی داد. کلا ایتمها به اندازه کافی بود.

نه توی نسخه قبلی توی Betwixt نمیومد Peruser اگه بدونی چطور رول بدی تو بازی مشکلی نداره زدنش جزو اولین باس هایی هست که به قول معروف میبرت به مدرسه توی دارک سولز :d ولی اون جا که 2 تا هستن رو من تو نسخه قبلی دو تا رو زدم سخت تر میشه اما کاملا ممکن هست یکی از فایت های مورد علاقم هم بود اون زمان .
فنتوم ها هم اره وقتی داشتم با یکیشون مبارزه میکردم اومد یهو backstep attack زد اصلا مات مونده بودم گفتم امکان نداره این ان پی سی باشه !
Petrified something هم من تا الان 2 تا channeler's trident ازش گرفتم به نظرم یکم پول ایتم هایی که با Petrified something میتونی بگیری کمه ؟ توی نسخه قبلی هم ایتم های تکراری میگرفتم از این ایتم های بیشتری رو اضافه میکردن به این پول بهتر بود شاید هم من اشتباه میکنم و بد شانسی اوردم .
نه اون ring of binding هم جاش رو عوض کردن قبل از دارگن رایدر گذاشتن توی یک صندوق که جلوش یک نایت نشسته برای همین گفتم ایده شون این بوده , covenant of champions خوبی/ بدیش اینه که دیگه دشمن ها هیچ وقت نمیرن برای فارم کردن خیلی خوبه مخصوصا اگه یک ایتمی رو بخوای تا دراپ کنن دیگه نگران رفتنشون نیستی

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
نه توی نسخه قبلی توی Betwixt نمیومد Peruser اگه بدونی چطور رول بدی تو بازی مشکلی نداره زدنش جزو اولین باس هایی هست که به قول معروف میبرت به مدرسه توی دارک سولز :d ولی اون جا که 2 تا هستن رو من تو نسخه قبلی دو تا رو زدم سخت تر میشه اما کاملا ممکن هست یکی از فایت های مورد علاقم هم بود اون زمان .
فنتوم ها هم اره وقتی داشتم با یکیشون مبارزه میکردم اومد یهو backstep attack زد اصلا مات مونده بودم گفتم امکان نداره این ان پی سی باشه !
Petrified something هم من تا الان 2 تا channeler's trident ازش گرفتم به نظرم یکم پول ایتم هایی که با Petrified something میتونی بگیری کمه ؟ توی نسخه قبلی هم ایتم های تکراری میگرفتم از این ایتم های بیشتری رو اضافه میکردن به این پول بهتر بود شاید هم من اشتباه میکنم و بد شانسی اوردم .
نه اون ring of binding هم جاش رو عوض کردن قبل از دارگن رایدر گذاشتن توی یک صندوق که جلوش یک نایت نشسته برای همین گفتم ایده شون این بوده , covenant of champions خوبی/ بدیش اینه که دیگه دشمن ها هیچ وقت نمیرن برای فارم کردن خیلی خوبه مخصوصا اگه یک ایتمی رو بخوای تا دراپ کنن دیگه نگران رفتنشون نیستی
اره .
برای اون Persuer ادم باید سبک باشه
ولی من با سنگین بودنش هم مشکلی ندارم
اگر هنوز همه رو نکشتی خودت امتحان کن . یه سپر داشتی که (از اون سنگینها ) که کلا بلاک کنه ضربه هاش رو حله. تنها کاری که باید بکنی اینکه به سمته راستش یعنی سپرش بچسبی. اوایل بازی سپر سنگین به خاطره stat های پایین احتمالا نمیشه داشت برای همین سبک بودن جواب میده اما اینطوری هم راحت جواب میده. این سپرش دقیقا نقطه کورش هست. اون حالتی که hexe هم میپاشه از خودش بهترین موقست بری از پشت بهش ضربه بزنی . یه چندتاش رو که زدی میبینی چقدر سادس ولی دقیقا !
به نظره من خیلیا skip میکردن دفعه اول چون اجباری نبود یا coop میزدن ولی تکی زدنش واقعا سیستم بازی رو به ادم به طوره کلی یاد میده که dodge- وزن چقدر مهم هست .
من اون قسمت رو زدم البته کلا با magic لول ! میخوام این دفعه با کله برم melee ببینم چه طور میشه. چون ring +3 فک کنم اونجا میده . خیلی به کار میاد.
اره backstab هم راحت میزنن. بعضیاشون damage شون خیلی زیاد. حالا تا به NG+ برسم خیلی مونده اما ظاهرا phantom های بیشتر میان . فعلا دارم میرم Rotten رو بزنم. بعدش تازه باید برم Castle .... بعدش هم که تازه 3 تا dlc هاش رو لول ×_× این 3 تا dlc هاش رو بازی کردی ؟ وحشتناک بعضی قسمتهاش سخته . همون باسه اخره SUnken King توی pc اشکم رو در اورد. رفتم coop بازم چند بار باختیم تا زدیمش . poison اش داغون میکنه ادم رو لول
من مختلف گرفتم ×_× دقیقا یادم نیست. ولی کلا pet ها یه دسته high tier ها رو drop مینکه که فک کنم تعداده ایتمهاش خیلی هم زیاد نباشه و توی Dark Souls Wiki زده ایمتهای که میاد با Petrified something .
اهان راست میگی . توی اون صندقه بود . پس که اینطور. ولی من پافشاری عجیبی داشتم اون Blue رو وارد بشم لووووووووول . چون زدم Oren خیلی سخت نیست در کل فقط رسیدن بهش سخته . اون knight ها هم Backstab میشه راحت زد ولی خیلی موقه ها انقدر سریعا در میرن. برای همین روی اعصابن . shield و dodge که اصلا جواب نمیده لول ! یعنی توی level پایین ×_× خیلی سخت بود .
باید برم توی keep یه ascetic بسوزونم با Champions ها فارم کنم . خیلی خوب Souls میداد لول ×_× یه دونه sign بزار جلو Smelter و همینطوری فارم کن باس و خوده دشمنها رو !!! من راحت 200-300 هزارتا farm کردم تا همه پاک شد
من جزوه اون covenant هستم که توی undead purgatory هست. واسه pvp . حال میده .

Lord Phenom

کاربر سایت
Oct 16, 2012
262
نام
سعید
اره .
برای اون Persuer ادم باید سبک باشه
ولی من با سنگین بودنش هم مشکلی ندارم
اگر هنوز همه رو نکشتی خودت امتحان کن . یه سپر داشتی که (از اون سنگینها ) که کلا بلاک کنه ضربه هاش رو حله. تنها کاری که باید بکنی اینکه به سمته راستش یعنی سپرش بچسبی. اوایل بازی سپر سنگین به خاطره stat های پایین احتمالا نمیشه داشت برای همین سبک بودن جواب میده اما اینطوری هم راحت جواب میده. این سپرش دقیقا نقطه کورش هست. اون حالتی که hexe هم میپاشه از خودش بهترین موقست بری از پشت بهش ضربه بزنی . یه چندتاش رو که زدی میبینی چقدر سادس ولی دقیقا !
به نظره من خیلیا skip میکردن دفعه اول چون اجباری نبود یا coop میزدن ولی تکی زدنش واقعا سیستم بازی رو به ادم به طوره کلی یاد میده که dodge- وزن چقدر مهم هست .
من اون قسمت رو زدم البته کلا با magic لول ! میخوام این دفعه با کله برم melee ببینم چه طور میشه. چون ring +3 فک کنم اونجا میده . خیلی به کار میاد.
اره backstab هم راحت میزنن. بعضیاشون damage شون خیلی زیاد. حالا تا به NG+ برسم خیلی مونده اما ظاهرا phantom های بیشتر میان . فعلا دارم میرم Rotten رو بزنم. بعدش تازه باید برم Castle .... بعدش هم که تازه 3 تا dlc هاش رو لول ×_× این 3 تا dlc هاش رو بازی کردی ؟ وحشتناک بعضی قسمتهاش سخته . همون باسه اخره SUnken King توی pc اشکم رو در اورد. رفتم coop بازم چند بار باختیم تا زدیمش . poison اش داغون میکنه ادم رو لول
من مختلف گرفتم ×_× دقیقا یادم نیست. ولی کلا pet ها یه دسته high tier ها رو drop مینکه که فک کنم تعداده ایتمهاش خیلی هم زیاد نباشه و توی Dark Souls Wiki زده ایمتهای که میاد با Petrified something .
اهان راست میگی . توی اون صندقه بود . پس که اینطور. ولی من پافشاری عجیبی داشتم اون Blue رو وارد بشم لووووووووول . چون زدم Oren خیلی سخت نیست در کل فقط رسیدن بهش سخته . اون knight ها هم Backstab میشه راحت زد ولی خیلی موقه ها انقدر سریعا در میرن. برای همین روی اعصابن . shield و dodge که اصلا جواب نمیده لول ! یعنی توی level پایین ×_× خیلی سخت بود .
باید برم توی keep یه ascetic بسوزونم با Champions ها فارم کنم . خیلی خوب Souls میداد لول ×_× یه دونه sign بزار جلو Smelter و همینطوری فارم کن باس و خوده دشمنها رو !!! من راحت 200-300 هزارتا farm کردم تا همه پاک شد
من جزوه اون covenant هستم که توی undead purgatory هست. واسه pvp . حال میده .

اره دی ال سی ها رو رفتم توی نسخه قبل همش رو اره اون اژدها sinh اولش به من هم خیلی سختی داد تا بتونم بزنمش ولی فایت خوبی بود در کل
ولی fume knight فکر از همه بیشتر سر این موندم خیلی فایت باحال و سختی بود خیلی حال کردم باهاش اون زمان الان خیلی دوست دارم ببینم چیکار کردن باهاش
دیگه از تو دی ال سی ها باس sir alonne هم هرچقدر از راهی که باید بهش میرسیدی بدم میومد عاشق خود باس بودم عالی بود مخصوصا جایی که باهاش مبارزه میکردی و طریقه مبارزه کردنش
باس اخر دی ال سی ivory king هم خیلی Epic بود طریقه ای که وارد فایت میشدی و خود فایت اونم خیلی باحال بود

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اره دی ال سی ها رو رفتم توی نسخه قبل همش رو اره اون اژدها sinh اولش به من هم خیلی سختی داد تا بتونم بزنمش ولی فایت خوبی بود در کل
ولی fume knight فکر از همه بیشتر سر این موندم خیلی فایت باحال و سختی بود خیلی حال کردم باهاش اون زمان الان خیلی دوست دارم ببینم چیکار کردن باهاش
دیگه از تو دی ال سی ها باس sir alonne هم هرچقدر از راهی که باید بهش میرسیدی بدم میومد عاشق خود باس بودم عالی بود مخصوصا جایی که باهاش مبارزه میکردی و طریقه مبارزه کردنش
باس اخر دی ال سی ivory king هم خیلی Epic بود طریقه ای که وارد فایت میشدی و خود فایت اونم خیلی باحال بود
اره اخرین باسه عالی بود. اصلا فایته خیلی درگیری جالبی داشت
دقیقا fume knight یکی از سخترینها ...
اون تا هم که باهم میومدن تو برف من یکم مشکل داشتم تا دستم بیاد !!! pet ها
Fume رو من به سختی زدم . یعنی همه چیش بالانس بود تا جایی که یادمه . تغریبا خیلی سخت بود ادم زمان گیر بیاره بتونه بزندش .... حالا این دفعه که دارم میرم کلا فکوسه بیشتری روی sorcery گذاشتم تا Melee به نظرم اینطوری بازی کلا راحتر شده اما 100% یه جاهای جواب نمیده
حالا برم ببینم چی میشه.

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
لطفا کمک کنید :( Mytha خانم تو Earthen Peak که باس مرحله باشه نیست ! بله باس سر جاش نیست نمیدونم چیکار کنم :((

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
لطفا کمک کنید :( Mytha خانم تو Earthen Peak که باس مرحله باشه نیست ! بله باس سر جاش نیست نمیدونم چیکار کنم :((
آین از این باگها game breaking کامله
هم تو pc-ps3-360 قبلا گزارش شده بود که این مشکل برای یه سری پیش اومده ( لزوما نه این باس )
تنها راه هایی که داری
ظاهرا اصله مشکل اینکه save مشکل داره
اگر نه بازی رو پاک کن دوباره نصب کن و اپدیتش هم 100% نصب کن
اگر نه که دو راه بیشتر نداری :
1. از اول شروع کنی
2. همینطوری فارم کنی برسی 1 ملیون souls که بتونی shrine of winter وارد بشی ( لازم نیست 1 ملیون داشته باشی . فقط تو طوله بازی 1 ملیون فارم کرده باشه . حالا گم شده یا استفاده کردی مهم نیست )

riri

کاربر سایت
Sep 2, 2011
87

من این ورژن scholar of the first sin رو بازی نکردم ولی فک کنم اگه در آخرین بونفایر اون منطقه که بالای دالان ورودی به باس پشت دیوار مخفیه یه bonfire ascetic بسوزونی به احتمال زیاد درست بشه.

من توی بازی اورجینال با یکی از npc ها در ماجولا همین مشکلو داشتم. یه bonfire ascetic توی بون فایر اون منطقه سوزوندم برگشت.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من این ورژن scholar of the first sin رو بازی نکردم ولی فک کنم اگه در آخرین بونفایر اون منطقه که بالای دالان ورودی به باس پشت دیوار مخفیه یه bonfire ascetic بسوزونی به احتمال زیاد درست بشه.

من توی بازی اورجینال با یکی از npc ها در ماجولا همین مشکلو داشتم. یه bonfire ascetic توی بون فایر اون منطقه سوزوندم برگشت.
تا باس رو نکشی نمیتونی Ascetic بسوزونی اصلا
فقط زمانی میشه زد که باسه لینک شده به اون Bonfire رو کشت اول.

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
1. از اول شروع کنی
2. همینطوری فارم کنی برسی 1 ملیون souls که بتونی shrine of winter وارد بشی ( لازم نیست 1 ملیون داشته باشی . فقط تو طوله بازی 1 ملیون فارم کرده باشه . حالا گم شده یا استفاده کردی مهم نیست )

1. صد سال سیاه :|
2. فکر کنم فارم کردم اینقدر تا حالا ! اینجا که میگی کجاس :D

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
فقط بونفایر اَستیک جواب میده ( که لول اون منطقه رو به NG+ تغییر میده ) .
پ.ن : آخرم نگفتی همه کارا رو انجام دادی یا نه . یه چرخ دنده بزرگم هست برای اتاق باس که دورش اسیده که باید قبل مبارزه آتیش بزنیش .

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
پ.ن : آخرم نگفتی همه کارا رو انجام دادی یا نه . یه چرخ دنده بزرگم هست برای اتاق باس که دورش اسیده که باید قبل مبارزه آتیش بزنیش .
Ascetic وقتی میسوزونه که باسی که به Bonfire لینک هست کشته بشه و ووجود نداشته باشه

اره کیا اون چرخ دنده رو اتیش زدی ؟ روبرو bonfire هست دقیقا بیرون که میای یه چرخ دنده هست که اتیش بزنی از تولید سم جلوگیری میکنه ! احتمال داره کمک کنه
shrine of winter همون قسمتی که توی جنگل میخوره به 3 راهی .یه ور میره به اون جنگل مه گرفته یه ور هم که نیاز به King Ring داره یه ورش هم Shrine of Winter هست که دو راه داره باز کردنش . 1 راه اینکه 1 ملیون souls داشته باشی یه راه اینکه souls of giant داشته باشی
از shaded woods میرسی بهش .

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
Ascetic وقتی میسوزونه که باسی که به Bonfire لینک هست کشته بشه و ووجود نداشته باشه

اره کیا اون چرخ دنده رو اتیش زدی ؟ روبرو bonfire هست دقیقا بیرون که میای یه چرخ دنده هست که اتیش بزنی از تولید سم جلوگیری میکنه ! احتمال داره کمک کنه
shrine of winter همون قسمتی که توی جنگل میخوره به 3 راهی .یه ور میره به اون جنگل مه گرفته یه ور هم که نیاز به King Ring داره یه ورش هم Shrine of Winter هست که دو راه داره باز کردنش . 1 راه اینکه 1 ملیون souls داشته باشی یه راه اینکه souls of giant داشته باشی
از shaded woods میرسی بهش .
وقتی باگ شده و باس رفته امتحانش که ضرری نداره :D

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
وقتی باگ شده و باس رفته امتحانش که ضرری نداره :D
اره ضرری نداره :(
یه بار تو pc برا یکی از دوستام اینطوری شده بود که جونش بود ولی خودش نبود . با اونم جواب نداد
مجبور شد از اول بره .
سره باسه The Rotten

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا

همه کارا یعنی کدوم کارا ؟ :-b اره اسید رو قطع کردم رفتم وارد که شدم باسی در کار نبود !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر