Persian Cliques GTA Online Crew | دار و دسته ایرانی ها

al.zare2000

کاربر سایت
Sep 28, 2014
81
نام
Ali Zare
با علینودی ( [MENTION=81354]sand man[/MENTION] ) رفتیم خونه مصطفی ( [MENTION=65831]WikiVB[/MENTION] ) جاتون خالی :d

http://socialclub.rockstargames.com/member/alizare1/games/gtav/ps4/snapmatic/mostrecent

phjASxm5iUaJESTrK2u07g_0_0.jpg

IpMv90gm3U6vL5-K-cqRWg_0_0.jpg

اینم قبلش :d
lKiP6rZuUEyCQNS1AYyoKw_0_0.jpg

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
با علینودی ( @sand man ) رفتیم خونه مصطفی ( @WikiVB ) جاتون خالی :d

http://socialclub.rockstargames.com/member/alizare1/games/gtav/ps4/snapmatic/mostrecent

phjASxm5iUaJESTrK2u07g_0_0.jpg

IpMv90gm3U6vL5-K-cqRWg_0_0.jpg

اینم قبلش :d
lKiP6rZuUEyCQNS1AYyoKw_0_0.jpg

خوش گذشت بهتون ؟ ببخشید میوه نداشتم ولی براتون انار سفارش دادم LoL :))
بچه ها اینجوری بیان همکاری کنن خیلی لذتبخشه حالا بعد ها هدست استفاده کنیم بهترم میشه فقط حال میکنم تا دوربین در میاوردم سلفی بگیرم میومدی اون پشت F...K میدادی =))

m_moghimi

کاربر سایت
Jul 11, 2014
122
نام
محمد
بچه ها اینجوری بیان همکاری کنن خیلی لذتبخشه حالا بعد ها هدست استفاده کنیم بهترم میشه فقط حال میکنم تا دوربین در میاوردم سلفی بگیرم میومدی اون پشت F...K میدادی =))

ما رو هم دعوت کنید دیگه:d
از تنهایی مردیم:d

al.zare2000

کاربر سایت
Sep 28, 2014
81
نام
Ali Zare

میوه لازم نبود :))
عاپشون نکردی آخر =)) :d

من همینطوری جوین شدم دیدم مصطفی هستش رفتم پیشش سوار هلی کوپتر شدیم بعد رفت پیش ماشینش منو برد خونش :d

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa

والا من دعوت نکردم :d من داشتم با یکی از این پلیرای خارجی که تو هاست بود حرف میزدم که برام mugger بفرسته یه تروفی آنلاک کنم تروفی رو گرفتم منم براش یه Mugger فرستادم طرف کلی حال کرد رنکش 350 بود بلد نبود یادش دادم :d کارم که تموم شد یهو دیدم علیرضا داره میاد سمتم نشستم تو هلیکوپتر علیرضا اومد سوار شد رفتیم تو شهر ماشینمو برداشتیم رفتیم خونه که اون یکی علی هم اومد زنگ زد اومد تو منم دیدم مهمون حبیب خداس یکم حال دادم بهشون انواع بساط کثافتکاری رو براشون فراهم آوردم LoL
هرکی با من همزمان آنلاین بود اگه مشغول جاب نبودم قدمش روی چشم :d
البته فعلا درگیر پلاتِ بازی هستم تمومش که کنم بیشتر فریمود میزنم با بچه ها
من معمولا روزی سه مرتبه آنلاین میشم ، یکی ظهر حدود یک ساعت و نیم ، یکی عصر و یکی هم از حدودا 1 به بعد تا 3 و سه و نیم
یکم برنامه ها رو بچینم سعی میکنم آخر این هفته یه میتینگ بزارم داخل تاپیکم اطلاع رسانی میکنم چون اکثر بچه ها محصل هستن فکر کنم براشون پهارشنبه یا پنجشنبه شب بهتر باشه

- - -ویرایش - - -

میوه لازم نبود :))
عاپشون نکردی آخر =)) :d

نصفه شب که آنلاین شم آپ میکنم عکسا رو فکر کنم یکی دو تاش خیلی قشنگ شده LoL

al.zare2000

کاربر سایت
Sep 28, 2014
81
نام
Ali Zare
والا من دعوت نکردم :d من داشتم با یکی از این پلیرای خارجی که تو هاست بود حرف میزدم که برام mugger بفرسته یه تروفی آنلاک کنم تروفی رو گرفتم منم براش یه Mugger فرستادم طرف کلی حال کرد رنکش 350 بود بلد نبود یادش دادم :d کارم که تموم شد یهو دیدم علیرضا داره میاد سمتم نشستم تو هلیکوپتر علیرضا اومد سوار شد رفتیم تو شهر ماشینمو برداشتیم رفتیم خونه که اون یکی علی هم اومد زنگ زد اومد تو منم دیدم مهمون حبیب خداس یکم حال دادم بهشون انواع بساط کثافتکاری رو براشون فراهم آوردم LoL
هرکی با من همزمان آنلاین بود اگه مشغول جاب نبودم قدمش روی چشم :d
البته فعلا درگیر پلاتِ بازی هستم تمومش که کنم بیشتر فریمود میزنم با بچه ها
من معمولا روزی سه مرتبه آنلاین میشم ، یکی ظهر حدود یک ساعت و نیم ، یکی عصر و یکی هم از حدودا 1 به بعد تا 3 و سه و نیم
یکم برنامه ها رو بچینم سعی میکنم آخر این هفته یه میتینگ بزارم داخل تاپیکم اطلاع رسانی میکنم چون اکثر بچه ها محصل هستن فکر کنم براشون پهارشنبه یا پنجشنبه شب بهتر باشه

- - -ویرایش - - -

نصفه شب که آنلاین شم آپ میکنم عکسا رو فکر کنم یکی دو تاش خیلی قشنگ شده LoL

دهنم سرویس شد انقد گفتم علیرضا نیستم به خدا منم علیم :d

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
رنک 88 هستش ها مطمئنی رنکِ خودت منظورت نیست ؟ /:)
اره مطمعنم . زیر صفحه سمت چپ میزد رنک کرو فلان شده .
لوگو کرو هم مبرد حتی.
رستی خودم به لول 8 رسیدم خونه هم خریدم بفرمایید ویسک...ی شر...اب در خدمتتون باشیم :d

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
اره مطمعنم . زیر صفحه سمت چپ میزد رنک کرو فلان شده .
لوگو کرو هم مبرد حتی.
رستی خودم به لول 8 رسیدم خونه هم خریدم بفرمایید ویسک...ی شر...اب در خدمتتون باشیم :d

رنک Crew تا جایی که من دیدم 88 هستش :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر