Persian Cliques GTA Online Crew | دار و دسته ایرانی ها

al.zare2000

کاربر سایت
Sep 28, 2014
81
نام
Ali Zare
منم اومدم :D
رنک ۸
Psn: alizare1
C5PROtxdUEKCRTY3fyLk4g_0_0.jpg

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
آقا امشب جور کن کل crew بریم یه session ببینیم چی میشه.....

فعلا زوده برا میتینگ گروهی چون خیلی از بچه های Crew هنوز با سرور ها مشکل دارن درثانی برای میتینگ باید یکی دو هفته قبلش اطلاع رسانی کنیم ، خوشبختانه از Crew استقبال خوبی شده طی 3 روز 35 عضو داریم که اگه همگی همکاری کنن میتونیم یه هاست رو پر کنیم ایشالا اوایل هفته آینده برا اواخر هفته میتینگ میزاریم
البته من خودم حدود یه ساعت دیگه آنلاین میشم هرکدوم از بچه ها باشن invite میدم بیاید

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
میشه یه خورده راجبه قسمت آنلاین بازی توضیح بدید که چه جور قسمت هایی هست و کارهای گروهی چطوره

آنلاین مراحل گروهی زیادی ازجمله ریس ، ددمچ ، میشن ، چتربازی و ... داره که از هرکدوم انواع مختلفی هست که نیاز به توضیح نداره کافیه انجام بدید متوجه میشید معمولا بازیهای آنلاین طوری هستن که تا انجام ندید نمیدونید قضیه چیه

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
آنلاین مراحل گروهی زیادی ازجمله ریس ، ددمچ ، میشن ، چتربازی و ... داره که از هرکدوم انواع مختلفی هست که نیاز به توضیح نداره کافیه انجام بدید متوجه میشید معمولا بازیهای آنلاین طوری هستن که تا انجام ندید نمیدونید قضیه چیه

آقا یه سوال داشتم آنلاین بازی یه بخش ماموریت یا job که مثلا co-op باشه نداره؟؟؟ مثلا دزدی از یه بانک چیزی ؟؟؟

می خوام که کلا PvE باشه وگرنه deathmatch و اینا کلی بازی دیگه هم هست....

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
آقا یه سوال داشتم آنلاین بازی یه بخش ماموریت یا job که مثلا co-op باشه نداره؟؟؟ مثلا دزدی از یه بانک چیزی ؟؟؟

قراره سرقت اضافه بشه به زودی که ظاهرا خیلی دارن روش کار میکنن و قراره خیلی شاخ بشه

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر

امکانات که فعلا چیز خاصی نیست داره به مرور زمان امکانات اضافه میشه با آپدیت ها و بازی خیلی بهتر میشه .

BAHMANJDM

کاربر سایت
Dec 18, 2011
23
سلام بازی من ریجن 3 هست اکانتم ریجن 1 حالا چه کار کنم نمیتونم از اون کد پول استفاده کنم ؟؟؟ راهم هست بشه انتفال بدم ؟؟؟؟؟؟؟؟ میشه یه اکانت بسازم ریجن 3 بعد که کارکترمو ساختم بیا با اکانت ریجن 1 اون کاراکتر رو انتقال بدم ؟

- - -ویرایش - - -

نه هیچ فرقی در بازی نداره تنها فرق ریجن ها همون Dlc ها هست که اونم زیاد مهم نیست .

سلام بازی من ریجن 3 هست اکانتم ریجن 1 حالا چه کار کنم نمیتونم از اون کد پول استفاده کنم ؟؟؟ راهم هست بشه انتفال بدم ؟؟؟؟؟؟؟؟ میشه یه اکانت بسازم ریجن 3 بعد که کارکترمو ساختم بیا با اکانت ریجن 1 اون کاراکتر رو انتقال بدم ؟
وکرنه ابنجوری 500000 از دست میدم

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa

- - -ویرایش - - -

وکرنه ابنجوری 500000 از دست میدم

راهی نداره عزیز ترنسفر فقط از رو نسل قبل امکانپذیره که اونم نمیشه کد پول زد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر