Telltale's Game of Thrones | PC

به نام یگانه هستی و نیستی

Telltale's Game of Thrones
gameofthrones-590x330.jpg

بازی Telltale's Game of Thrones که یک بازی RPG - Adventure است که گرفته شده از سریال Game of Thrones که از شبکه HBO پخش می شود * , می باشد . Game of Thrones که تا حالا 2 تا بازی فرعی دیگر هم با نام های Game of Thrones - Genesis و Game of Thrones - The Role Playing Game تا حالا موفقیتی که سریال اصلی کسب کرده چه از لحاظ جوایز و چه در جایگاه مناسب نتوانسته خود را نشان بدهد .
داستان :
This new story tells of House Forrester, a noble family from the north of Westeros, loyal to the Starks of Winterfell. Caught up in the events surrounding the War of the Five Kings, they are thrown into a maelstrom of bloody warfare, revenge, intrigue, and horror as they fight to survive while the seven kingdoms tear themselves apart. You will take on the role of different members of the Forrester household, and determine their fate through the choices you make; your actions and decisions will change the story around you.
داستان در مورد House Forrester , یک خانواده اشراف زاده از حومه شمال Westeros می باشد .این داستان در زمانی که جنگ Five Kings در حال وقوع است , اتفاق می افتد . این قبیله در چنین زمانی بیشتر تلاش می کند تا از این جنگ استفاده کند تا خود را از همه لحاظ پیشرفت دهد و کمترین زیان را متحمل شود .

نحوه کنترل بازیکنان و چگونگی شخصیت پردازی در بازی :
بازیکنان بازی را از دید پنج شخصیت مختلف خاندان Forrester دنبال میکنند که هر کدام در نقطه‌ای از وستروس قرار گرفته‌اند و تلاش خواهند کرد خاندان Forrester را در حین وقوع جنگ پنچ پادشاه از نابودی نجات دهند. زمانی که بازیکنان هر کدام از این پنج شخصیت را کنترل میکنند،داستان آن‌ها را در طول بازی با شخصیت‌های پر طرفدار بینندگان سریال رو‌به‌رو میکند.در قسمت اول از این بازی 6 قسمتِ بازیکنان با تیریون لنیستر،سرسی لنیستر،مارجری تایرل و شخصیت منفور سریال یعنی رمزی اسنو رو‌به‌رو خواهند شد.
بازی داستان خاندانی به نام Forrester را در زمانی بین پایان فصل سوم سریال تا شروع فصل پنجم دنبال میکند. خاندانی نجیب زاده که در جنگل‌های Wolfswood در شمال Westeros زندگی میکنند، از پرچم داران خاندان Glover هستند و در تمام مدت داستانی که در سریال دیدیم به خانواده‌ی استارک وفادار بوده‌اند.
ویژگی ها :
• Developed by the creators of the award-winning The Walking Dead – A Telltale Games Series, and The Wolf Among Us
• Meet and interact with characters from HBO’s hit TV show
• Visit King’s Landing, The Wall and other familiar locations
• Feel what it is like to play the Game of Thrones, where you win…or you die
- این بازی به وسیله خالق بازی های The Walking Dead – A Telltale Games Series, The Wolf Among Us درست شده است .
- با بازیگران این نقش ملاقات خواهیم کرد . ( لنستر :d )
- از قصر پادشاه و دیوار بزرگ و برف های جنگل و ... دیدن خواهیم کرد .
- از همه مهمتر وارد دنیای Game of Thrones خواهیم شد . :-s
سیستم مورد نیاز :
  • Minimum:
    • Processor: Core 2 Duo 2GHz or equivalent
    • Memory: 3 GB RAM
    • Graphics: ATI or NVIDIA card w/512 MB RAM
    • DirectX: Version 9.0
    • Hard Drive: 3 GB available space
    • Sound Card: Direct X 9.0c sound device
    • Additional Notes: Not Recommended for Intel integrated graphics

این بازی دوم ماه دسامبر برای سیستم های مبتنی بر ویندوز،مک و PS4 عرضه خواهد شد؛ همچنین نسخه‌های مربوط به Xbox 360 و Xbox one روز سوم دسامبر،نسخه iOs چهارم دسامبر و نسخه مربوط به PS3 در روز 9 دسامبر منتشر میشوند.
دانلود تمامی Episode بازی تاکنون
با تشکر از
ASHKAN KING

آخرین ویرایش:

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
خدمت دوستان بفرمایم که قسمت دوم امد و چه خوش هم امد :d:bighug:
داستان بازی همون روند خوب رو دنبال می کنه بس از دست ندینش :d

Ma$ter

کاربر سایت
Apr 3, 2013
97
اپیزود دوم هم تموم شد ... =(( خیلی خوب بود ! ... :x
به نظر من از اپیزود اول بهتر بود !
حقیقتش بعد از اپیزود اول و روند کند داستان ، یک مقدار نگران شده بودم ؛ اما این اپیزود نشون داد که تلتیل همچنان کارش رو بلده !
اپیزود دوم حسابی پیشرفت کرده بود ... سرعت داستان بیشتر و دیالوگ ها هم بهتر شده بود .
دکمه زنی ها هم بیشتر و مهیج تر شده بود ...
انتخاب ها هم بیشتر و بهتر شده بود به نظرم . همچنین تاثیر انتخاب ها تو روند بازی قابل مشاهده است !
توی بازی های قبلی معمولاً تاثیر انتخاب ها ، مقطعی و کوتاه بود و با اینکه بعضی حوادث رو تغییر میداد اما معمولاً تغییری توی روابط باقی کارکتر ها با کارکتر اصلی نمیداد .
اما توی این اپیزود میشد تاثیر انتخاب های همین اپیزود و اپیزود قبل رو دید ... خصوصاً قسمت هایی که توی king's landing یا Ironrath درجریانه !
بار احساسی بازی هم بالا بود ... معمولا تلتیل اپیزود آخر رو برای بازی با احساسات گیمر انتخاب میکنه ، اما اینبار از همین اول شروع کرده !:d
شعر Talia توی مراسم عــالــی بود ... :(:x
(4 نوع شعر متفاوت که بسته به نوع انتخاب هاتون ، یکیش براتون پخش میشه !)

اینم انتخاب های من :

Thrones_2015_02_04_22_14_03_80.jpg

آخرین ویرایش:

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
اپیزود 2 رو جدا دانلود کردم و ریختم تو پوشه ی بازی، ولی داخل بازی اپیزود 2 رو نمی شناسه! مشکل از چیه؟

Telltale خوب سوراخو پیدا کرده و کلی بازی با همین گیم پلی و گرافیک داره کلون سازی میکنه .
گیمپلی که به نظرم مشکلی نداره ولی واقعا باید به فکری به حال انجین بازی بکنن. به شدت قدیمیه

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
قسمت دوم عالی بود. اخرش بعد پایان یه حس عالی ای بهم داد. واقعا عالی بود. داستان بشدت عالی جلو میره و بشدت منتظر قسمت های بعدیم.
چرا نمره هاش اینقدر الکی کم شد؟

ولی گرافیک بازی حس می کنم حتی نسبت به بازیای قبلی تل تیل خیلی ضعیفتره! شما هم حس منو دارین؟

- - -ویرایش - - -

من قسمت عاشقانه رودریک و الینا رو متاسفانه خراب کردم. هیلی زوجو دوستداشنتی به نظر اومدن همون اول سر! اینه قدرت تلتیل!

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
امروز اولین عکس ها از Episode سوم بازی Game of Thrones با نام The Sword in the Darkness که چندی پیش قسمت دوم آن منتشر شد, به بیرون درز پیدا کرد. این در حالی است که TellTale Studio به حضور اژدها Targaryen در این سری ازعان داشته و اشاره کرده که اولین تریلر این سری در ساعت 20:30 دقیقه روز 23 مارچ منتشر خواهد شد . هنوز تاریخ انتشار این قسمت مشخص نشده ولی امید است که در تریلر پیش شاهد تاریخ انتشار این بازی باشیم .

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
قسمت سوم هم تموم شد.
اولین و مهمترین چیز حضور بانو تارگریان بود. این زن با اباهتش اصن پایانو دگوگون کرد
داستان wall خیلی مهیج جلو رفت. اخرش هم خیلی حال کردم اون مرتیکه کصافت رو کشتم. زجر کش کردمش بعد پرتش کردم. ولی خیلی آینده بدی در انتظارشه بدبخت
قسمت kings landing خیلی عالی بود. فقط چند قضیه و نفهمیدم. لطفا کمک کنین. اولا اون مرده چی گفت. حواسم نبود. و در ضمن چرا اخر خواست نامه رو بسوزونه؟ مگه نباید نامه رو نگه میداشت و میفرستاد تا بهشون سکه بدن؟ من بشخصه نگه داشتم نامه رو
دیگه قسمت Asher خیلی جالب بود. از کاراکتر آشر خیلی خوشم اومده ولی از اون پارتنرش نه!
در ضمن قسمت ایرونوودز هم خیلی خوب بود. واقعا حس "ویران شدن" رو میداد. اصن خورد شدن این گروه خیلی غمناک بود ولی این قسمت خیلی شجاع بازی در آوردم. 3 بار جلو اون پسر بز دل whitehills پا شدم اونم هی بیشتر لجش در اومد. یک بار هم با لیوان دندونای یک سرباز بی شعوری رو خورد کردم.
در کل خیلی خوشم اومد. منتظر قسمت 4م هم هستم زیاد

masterweb

کاربر سایت
Jun 2, 2006
119
دیروز life is strange اپیزود 2 رو تموم کردم امروز وقتی اومدم اپیزود 3 اینو بازی کنم اینقدر حوصلم سر رفت که وسطش اومدم بیرون فقط باید دیالوگ انتخاب کنی . واقعا بازی های تلتیل بازی نیست انیمیشن ه

masterweb

کاربر سایت
Jun 2, 2006
119
قسمت سوم هم تموم شد.
اولین و مهمترین چیز حضور بانو تارگریان بود. این زن با اباهتش اصن پایانو دگوگون کرد
داستان wall خیلی مهیج جلو رفت. اخرش هم خیلی حال کردم اون مرتیکه کصافت رو کشتم. زجر کش کردمش بعد پرتش کردم. ولی خیلی آینده بدی در انتظارشه بدبخت
قسمت kings landing خیلی عالی بود. فقط چند قضیه و نفهمیدم. لطفا کمک کنین. اولا اون مرده چی گفت. حواسم نبود. و در ضمن چرا اخر خواست نامه رو بسوزونه؟ مگه نباید نامه رو نگه میداشت و میفرستاد تا بهشون سکه بدن؟ من بشخصه نگه داشتم نامه رو
دیگه قسمت Asher خیلی جالب بود. از کاراکتر آشر خیلی خوشم اومده ولی از اون پارتنرش نه!
در ضمن قسمت ایرونوودز هم خیلی خوب بود. واقعا حس "ویران شدن" رو میداد. اصن خورد شدن این گروه خیلی غمناک بود ولی این قسمت خیلی شجاع بازی در آوردم. 3 بار جلو اون پسر بز دل whitehills پا شدم اونم هی بیشتر لجش در اومد. یک بار هم با لیوان دندونای یک سرباز بی شعوری رو خورد کردم.
در کل خیلی خوشم اومد. منتظر قسمت 4م هم هستم زیاد

چون
مرده گفت خیلی ارزون معامله کردی با تایلور من با تو بهتر معامله میکردم بعد دختره هم گفت من به خاطر خانواده و شرایط و اینا اینکارو کردم و تایلور هوامو داره ، بعد سر صدا اومد تایلور پادشاه رو کشت و دستگیرش کردن ، مرده گفت حالا که اون اینکارو کرده اگه بفهمن تو با اون معامله کردی تورم میکشن کلا هرکی دور و ورش بوده میکشن که گفت بهتره سندی اگه هست نابودش کنی

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
چون
مرده گفت خیلی ارزون معامله کردی با تایلور من با تو بهتر معامله میکردم بعد دختره هم گفت من به خاطر خانواده و شرایط و اینا اینکارو کردم و تایلور هوامو داره ، بعد سر صدا اومد تایلور پادشاه رو کشت و دستگیرش کردن ، مرده گفت حالا که اون اینکارو کرده اگه بفهمن تو با اون معامله کردی تورم میکشن کلا هرکی دور و ورش بوده میکشن که گفت بهتره سندی اگه هست نابودش کنی

اها!!
پ.ن. تیریون! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر