بازی زیبای Never Alone اگه بازیش کردی بیا تو

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,180
خوب بالاخره بازی تو استور us ریلیز شد و قیمتش ۱۵ دلار هست البته برای پلاس دارها ۱۳ دلارهرسی بازی رو گرفته و بازی کرده بیاد و نظرش رو بگه

never_alone_1.jpg

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,180
خوب انگار کسی نبود بازی واقعا عالی بود و ارزش ۱۵ دلار رو داشت
کل بازی ۷ساعت طول کشی مخصوصا حالت ۲ نفرش عالی بود کمی باگ داشت که ازار دهنده بود
توصیه میکنم حتما بازی رو انجام بدید
67dceb011a3d10bcd5e096623dcc0ca1.jpg

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,180
وقتی تو PC رایگان میتونی بازی کنی چرا باید 15 دلار بی زبون رو بدی و اینو بخری؟
اکثر دوستان روی PC احتمالا تجربه کردند.
چون بنده علاقه ای به بازی روی پی سی ندارم
در ظمن گرافیک و کنترلر بازی رو کنسول بهتره نصب و فلانم نداره

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
بازی رو دیشب توی سه ساعت تموم کردم 100% کردم تروفیاشو .

1)به معنای واقعی هیچ ارتباطی با بازیو شخصیتهاش نگرفتم
2)چالش خاصی نداشت (از اول تا آخر فقط یک قلاب اضافه شد که باهاش برای دوچیز فقط تکرار مکررات میکردی) خسته کننده بود
3)هوش مصنوعی برای پارتنر اونم همچین بازی ای خیلی عجیبه مشکل داشته باشه وقتی سوییچ میکنی
4)سازنده ویدئوهای خودشو ، گفته های افسانه هائو اسکیموها رو زیادی دیگه به نمایش میزاشت . بعضی اوقات فقط حس میکردم بازی ساخته شده تا به جغدا برسی !! تا ویدئو ببینی تا اینکه به یه آیتم خاصو خود گیم پلی توجه بشه .

نوشته ی زیر حاوی اسپویله
موقعی که در آب سقوط کنید غرق میشید ، جالبه که وارد دهان مار آبی یا آژدهای آبی که میشید اصلا ساعتها زیر آب بمونید !! هیچ اتفاقی نمیوفته ، محیط هم دقیقا همون محیط بیرونه !! یخچالها وجود دارن . و جالبتر اینکه درون این حیوان چرا اصلا باید یخچالها وجود داشته باشن :| ، باید یک فرقی با بیرون داشته باشه به هر حال . حداقل تاریکتر باشه ، انقده آب زلال نباشه ، چیزای دیگه ای هم وجود داشته باشه .

نکات منفیش انقده زیادن که نکات مثبت توش گم میشن . دوستان دقت کنن تمام بازیهای 2D رو بلا استثنا معمولا بازی میکنم چون این سبکو از اول دوس داشتم ولی مشکل اینجاست در حد یک بازی سبک خودش 2D هم ظاهر نشد که واقعا سرگرم کننده باشه .

امتیاز من : 3/10

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
بازی رو دیشب توی سه ساعت تموم کردم 100% کردم تروفیاشو .

1)به معنای واقعی هیچ ارتباطی با بازیو شخصیتهاش نگرفتم
2)چالش خاصی نداشت (از اول تا آخر فقط یک قلاب اضافه شد که باهاش برای دوچیز فقط تکرار مکررات میکردی) خسته کننده بود
3)هوش مصنوعی برای پارتنر اونم همچین بازی ای خیلی عجیبه مشکل داشته باشه وقتی سوییچ میکنی
4)سازنده ویدئوهای خودشو ، گفته های افسانه هائو اسکیموها رو زیادی دیگه به نمایش میزاشت . بعضی اوقات فقط حس میکردم بازی ساخته شده تا به جغدا برسی !! تا ویدئو ببینی تا اینکه به یه آیتم خاصو خود گیم پلی توجه بشه .

نوشته ی زیر حاوی اسپویله
موقعی که در آب سقوط کنید غرق میشید ، جالبه که وارد دهان مار آبی یا آژدهای آبی که میشید اصلا ساعتها زیر آب بمونید !! هیچ اتفاقی نمیوفته ، محیط هم دقیقا همون محیط بیرونه !! یخچالها وجود دارن . و جالبتر اینکه درون این حیوان چرا اصلا باید یخچالها وجود داشته باشن :| ، باید یک فرقی با بیرون داشته باشه به هر حال . حداقل تاریکتر باشه ، انقده آب زلال نباشه ، چیزای دیگه ای هم وجود داشته باشه .

نکات منفیش انقده زیادن که نکات مثبت توش گم میشن . دوستان دقت کنن تمام بازیهای 2D رو بلا استثنا معمولا بازی میکنم چون این سبکو از اول دوس داشتم ولی مشکل اینجاست در حد یک بازی سبک خودش 2D هم ظاهر نشد که واقعا سرگرم کننده باشه .

امتیاز من : 3/10

مگه قرار نبود 8 april بازی free بشه؟؟؟؟
خریده بودی شما هم قبلا؟؟

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
مگه قرار نبود 8 april بازی free بشه؟؟؟؟
خریده بودی شما هم قبلا؟؟
نتونستم صبر کنم از استور ژاپن چند روز پیش گرفتم . واقعا فکر نمیکردم انقده چرت باشه . هر کس نظرشو میتونه بده ولی من هیچ عناصری از جمله گیم پلی ، روایت درگیر کننده ، همزادپنداری با شخصیت حتی سر سوزن ، توی بازی ندیدم . و مشکلات دیگه ای ک در بالا گفتم .

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
من چون همیشه برام فضای زندگی در قطب جالب بوده با بازی حال کردم
بازی کوتاهی هست حدود 3 ساعت 100درصد میشه
من حال کردم با عناصر موجود مثل شفق قطبی و ....

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
758
من چون همیشه برام فضای زندگی در قطب جالب بوده با بازی حال کردم
بازی کوتاهی هست حدود 3 ساعت 100درصد میشه
من حال کردم با عناصر موجود مثل شفق قطبی و ....
منم با اقا شروین موافقم هم بازی جالبی بود هم متفاوت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر