This War of Mine

This-War-of-Mine-PC-COVER.jpg

Metascore : 80

1. Initial release date: 2014
    Developer: 11 bit studios
  2. Publisher : 11 bit studios
Genre :
Action - Adventure - Survival

1. بازی This War of Mine برای PC توسط کمپانی یزرگ Deep Silver منتشر شد. کار طراحی و تولید بازی را استودیوی 11bit Studios برعهده داشته است و این بازی یک بازی سبک اکشن دو بعدی و ماجراجویانه است. شما در این بازی در نقش سربازی نخبه هستید، که باید تنها خودش شهری را که به تصرف دشمن درآمده است، نجات دهید. در بازی این جنگ مال من است شما راه پر خطری در پیش دارید، باید با کمبود آب و غذا دست و پنجه نرم کنید ، برای سلامتی خود دارو تهیه نمایید. جان شما همواره در معرض خطر است و تک تیراندازهایی که در تمام محیط های شهر در کمین شما هستند و هر لحظه ای ممکن است شما را در تیررس خود قرار دهند، پس اول از همه باید کاملا محیط بررسی کنید و مخفی کارانه از جاهای که خطر تک تیراندازها هست عبور کنید. This War of Mine سبک جدیدی از جنگ را در بازی به شما تجربه می نماید و حال و هوای جنگ را در شما به چالش می کشد. بازی از چرخه واقعی روز و شب بهره می برد و شما در تاریکی شب راحت تر می توانید ماموریت هایتان را انجام دهید و در روشنایی روز دائما در خطر مرگ بر اث اصابت گلوله تک تیراندازها هستید و کوچکترین حرکت شما در محیط توسط دشمنان و محاصره کنندگان شهر حس می شود. شما در طول شب باید به جمع آوری غذا ، دارو و تجهیزات مورد نیاز خود بپردازید و در روز هم باید تصمیمات مهمی اتخاد نمایید. بازی درای موسیقی متن بسیار غنی ای است و حوادث بازی الهام گرفته از روزگار جنگ هایی است که برای بشر رخ داده است. حوادث واقعی زندگی ، مدیریت بازماندگان جنگ و کمک به آن ها ، کنترل سرپناه ها و تلاش برای زنده ماندن در محیطی که در و دیوارش بوی جنگ و مرگ را میدهد.
اگر بازیه deadlight و how to survive بازی کرده باشید حتما از این نسخه هم لذت خواهید برد.

Minimum system requirements
- Windows: Windows Vista / 7 / 8,
Processor: Intel(R) Core(TM)2 Duo 2.4, AMD Athlon(TM) X2 2.8 Ghz
Memory: 2 GB RAM Graphics: Geforce 9600 GS, Radeon HD4000
, Shader Model 3.0, 512 MB
DirectX: Version 9.0c
Sound Card: DirectX compatible

تصاویر

This-War-of-Mine-(3).jpg
This-War-of-Mine-%285%29.jpg
This-War-of-Mine-%282%29.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

The Sorrow

in Search of Peace and Sanity
کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
سلام
دوستان این بازی پایانی هم داره؟
الان حدود روز40 هستم. بازی دیگه افتاده رو قلتک! فک کنم راحت تا چند صد تا روز بتونم برم:d اما انصافا بعد 40 روز دیگه از جذابیت افتاد:(
راستی چطوری میشه یخ رو ذوب کرد؟

بله داره، برای من روز 42 ام تموم شد و پایان اصلیش رو نشون داد. برای ذوب یخ باید اول برف از دم خونه جمع کنید بعد ***** تصفیه و هیزم هم داشته باشید بعد برید روی اجاق خوراک پزی و اونجا میتونید تبدیل به آبش کنید.

papa22

کاربر سایت
Jul 14, 2012
416
نام
علی
سلام
دوستان این بازی پایانی هم داره؟
الان حدود روز40 هستم. بازی دیگه افتاده رو قلتک! فک کنم راحت تا چند صد تا روز بتونم برم:d اما انصافا بعد 40 روز دیگه از جذابیت افتاد:(
راستی چطوری میشه یخ رو ذوب کرد؟
با گازی که غذا میپزی

• Like
Reactions: kamyy

lebron

کاربر سایت
Jan 21, 2011
427
ممنون از دوستان.بالاخره تموم شد.
همون 42 روزی که دوستان گفتن طول کشید.
انصافا به شدت اعتیاد آور و جذاب .
خبری از نسخه ی دوم نیست؟:x

The Sorrow

کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
دوستان یه آموزشی چیزی بذارید من هم بفهمم باید چیکار کنم از اولش اصولی برم جلو...ممنون

88784847921806088704.jpg

هدف شما تو این بازی اینه که زنده بمونید و برای زنده موندن باید غذا، اسلحه، دارو، خواب کافی و یه خونه امن داشته باشید. من که بازی رو شروع کردم سه تا کاراکتر توی خونه بودن که هرکدوم یه قابلیتی داشت، مثلا یکیشون سریع میدوید و یکی آشپزیش خوب بود(مواد اولیه کمتری برای پخت غذا استفاده میکرد) و یکی توی تعمیرات و ساخت ابزار و وسایل حرفه ای بود.

حالا من یه سری نکته میگم که اگه استفاده کنید بازی براتون راحت تر میشه:

1- شب اول یکی از شخصیت هایی که کوله پشتیش 12 تا جا داره رو بفرستید برای جمع آوری چوب و ابزار و غذا، منتها حواستون باشه شخصیتتون رو کجا میفرستید و حتما توضیحات هر منطقه رو بخونید. مثلا به عنوان مثال مدرسه، خونه یه زوج سالخورده و فروشگاه شهر مکان های امنی برای جمع آوری چوب و ابزار هستن.

2- سعی کنید درگیر شدن با افراد مسلح رو اوایل بازی کاملا بیخیال بشید، چون خیلی راحت شخصیتتون رو ممکنه از دست بدید و بجاش از مخفی کاری و باز کردن قفل ها راه های زیرزمینی استفاده کنید(من خودم توی کل بازی حتی یه نفر رو هم نکشتم)

3- حتما بعد شب اول دو تا تخت خواب درست کنید، چونکه یه نفر رو باید بذارید برای نگهبانی، یه نفر برای جمع آوری ابزار و غذا و یه نفر هم بذارید بخوابه. اونوقت وقتی صبح شد اون دو نفری که نخوابیدن رو بفرستید بخوابن و از نفر دیگه برای ساخت ابزار و وسایل و آپگرید کردن میز کار استفاده کنید.

4- سعی کنید تا میتونید هر چه سریعتر تمام درزهای پنجره ها و دیوار های خونه رو تعمیر کنید و یه در ضد سرقت هم بسازید که دزد وارد نشه، یه رادیو، اجاق خوراک پزی، مبل، میز ساخت اسلحه درست کنید و در صورت امکان آپگریدشون کنید.

5- دارو یکی از مهمترین و حیاتی ترین آیتم های بازیه، سعی کنید تا حد امکان از زخمی شدن کاراکترهاتون جلوگیری کنید و داروهارو ذخیره کنید، چون وقتی که یه نفر برای مبادله کالا میاد درب خونتون در ازای یه باند، میتونید کلی ابزار و غذا ازش بگیرید و در نتیجه یاراتون گرسنه نمیمونن، برای مبادله کالا هم اون شخصیتی رو بفرستید که خصوصیت Bargainer رو داره، چونکه میتونه آیتم های بیشتری در ازای یه کالا بگیره.

6- سعی کنید غذاهای نپخته نخورید چونکه اولا درست سیر نمیکنه کاراکتر رو و با یدونش میشه در صورت داشتن سبزیجات دو تا کاسه سوپ درست کرد که برای سیر کردن دو نفر کافیه.

7- هروقت همسایه ها ازتون کمک خواستن اگه میتونید بهشون کمک کنید، چون اینکار باعث میشه شخصیت هاتون از این کار خوشحال بشن و به زندگی امیدوار بشن، از افراد سالخورده و بیمارستان دارو ندزدید چون اینکار باعث میشه کاراکترهاتون عذاب وجدان بگیرن.

8- در اولین فرصت یدونه تیشه و یه بیل بسازید و اگه جایی میرید با خودتون ببرید و برای باز کردن قفل ها و راه های بسته ازشون استفاده کنید.

9- وقتی 4 کاراکتر داشتید، دو نفر رو برای نگهبانی بزارید، یه نفر خواب و یه نفر هم برای جمع آوری وسایل.

10- تیرهای اسلحه رو الکی هدر ندید، چون میتونه توی دفاع صحیح از خونتون تاثیر بالایی بزاره.

11- بنظر من تا اون مراحل پایانی نیازی به میز ساخت دارو نیست ولی اگه بتونید اون و دستگاه تقطیر الکل رو بسازید و باهاش بانداژ درست کنید(که کار سختیه و مواد اولیه کمیابی میخواد) کارتون برای تبادل غذا راحت تر میشه.

12- از این تله های موش حتما یکی بسازید، چون در مواقع گرسنگی میتونه به کمکتون بیاد، گرچه خیلی طول میکشه تا عمل کنه.

بازم سوالی بود بپرسید در حد دانشم جواب میدم.

• Like
Reactions: WTF?

SCANIA V8

کاربر سایت
Dec 26, 2008
97
88784847921806088704.jpg

هدف شما تو این بازی اینه که زنده بمونید و برای زنده موندن باید غذا، اسلحه، دارو، خواب کافی و یه خونه امن داشته باشید. من که بازی رو شروع کردم سه تا کاراکتر توی خونه بودن که هرکدوم یه قابلیتی داشت، مثلا یکیشون سریع میدوید و یکی آشپزیش خوب بود(مواد اولیه کمتری برای پخت غذا استفاده میکرد) و یکی توی تعمیرات و ساخت ابزار و وسایل حرفه ای بود.

حالا من یه سری نکته میگم که اگه استفاده کنید بازی براتون راحت تر میشه:

1- شب اول یکی از شخصیت هایی که کوله پشتیش 12 تا جا داره رو بفرستید برای جمع آوری چوب و ابزار و غذا، منتها حواستون باشه شخصیتتون رو کجا میفرستید و حتما توضیحات هر منطقه رو بخونید. مثلا به عنوان مثال مدرسه، خونه یه زوج سالخورده و فروشگاه شهر مکان های امنی برای جمع آوری چوب و ابزار هستن.

2- سعی کنید درگیر شدن با افراد مسلح رو اوایل بازی کاملا بیخیال بشید، چون خیلی راحت شخصیتتون رو ممکنه از دست بدید و بجاش از مخفی کاری و باز کردن قفل ها راه های زیرزمینی استفاده کنید(من خودم توی کل بازی حتی یه نفر رو هم نکشتم)

3- حتما بعد شب اول دو تا تخت خواب درست کنید، چونکه یه نفر رو باید بذارید برای نگهبانی، یه نفر برای جمع آوری ابزار و غذا و یه نفر هم بذارید بخوابه. اونوقت وقتی صبح شد اون دو نفری که نخوابیدن رو بفرستید بخوابن و از نفر دیگه برای ساخت ابزار و وسایل و آپگرید کردن میز کار استفاده کنید.

4- سعی کنید تا میتونید هر چه سریعتر تمام درزهای پنجره ها و دیوار های خونه رو تعمیر کنید و یه در ضد سرقت هم بسازید که دزد وارد نشه، یه رادیو، اجاق خوراک پزی، مبل، میز ساخت اسلحه درست کنید و در صورت امکان آپگریدشون کنید.

5- دارو یکی از مهمترین و حیاتی ترین آیتم های بازیه، سعی کنید تا حد امکان از زخمی شدن کاراکترهاتون جلوگیری کنید و داروهارو ذخیره کنید، چون وقتی که یه نفر برای مبادله کالا میاد درب خونتون در ازای یه باند، میتونید کلی ابزار و غذا ازش بگیرید و در نتیجه یاراتون گرسنه نمیمونن، برای مبادله کالا هم اون شخصیتی رو بفرستید که خصوصیت Bargainer رو داره، چونکه میتونه آیتم های بیشتری در ازای یه کالا بگیره.

6- سعی کنید غذاهای نپخته نخورید چونکه اولا درست سیر نمیکنه کاراکتر رو و با یدونش میشه در صورت داشتن سبزیجات دو تا کاسه سوپ درست کرد که برای سیر کردن دو نفر کافیه.

7- هروقت همسایه ها ازتون کمک خواستن اگه میتونید بهشون کمک کنید، چون اینکار باعث میشه شخصیت هاتون از این کار خوشحال بشن و به زندگی امیدوار بشن، از افراد سالخورده و بیمارستان دارو ندزدید چون اینکار باعث میشه کاراکترهاتون عذاب وجدان بگیرن.

8- در اولین فرصت یدونه تیشه و یه بیل بسازید و اگه جایی میرید با خودتون ببرید و برای باز کردن قفل ها و راه های بسته ازشون استفاده کنید.

9- وقتی 4 کاراکتر داشتید، دو نفر رو برای نگهبانی بزارید، یه نفر خواب و یه نفر هم برای جمع آوری وسایل.

10- تیرهای اسلحه رو الکی هدر ندید، چون میتونه توی دفاع صحیح از خونتون تاثیر بالایی بزاره.

11- بنظر من تا اون مراحل پایانی نیازی به میز ساخت دارو نیست ولی اگه بتونید اون و دستگاه تقطیر الکل رو بسازید و باهاش بانداژ درست کنید(که کار سختیه و مواد اولیه کمیابی میخواد) کارتون برای تبادل غذا راحت تر میشه.

12- از این تله های موش حتما یکی بسازید، چون در مواقع گرسنگی میتونه به کمکتون بیاد، گرچه خیلی طول میکشه تا عمل کنه.

بازم سوالی بود بپرسید در حد دانشم جواب میدم.

هر چوی وسایل هست رو یک نفر رو بفرستم پیدا کنه...مثلن یه جا میره چوب هست زده 12 همه رو بردارم هر چی هست و نیست رو بردارم بریزم تو کوله پشتی؟ بعضی علایم رو نمیفهمم چیه به چه درد میخوره کاشکی یه آموزش مختصر تصویری بود اولش راه میوفتادیم

The Sorrow

کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
هر چوی وسایل هست رو یک نفر رو بفرستم پیدا کنه...مثلن یه جا میره چوب هست زده 12 همه رو بردارم هر چی هست و نیست رو بردارم بریزم تو کوله پشتی؟ بعضی علایم رو نمیفهمم چیه به چه درد میخوره کاشکی یه آموزش مختصر تصویری بود اولش راه میوفتادیم

خب باید بسته به نیازتون به جاهایی برید که منابع و مصالح مورد نیازتون رو داره و تا هر اندازه که کوله پشتیتون جا داره پر کنید و با خودتون ببرید. فقط همیشه حواستون به وضعیت سلامتی و گرسنگی شخصیت هاتون باشه و سعی کنید قبل از هر چیز دیگه ای برای اونا غذا و دارو تهیه کنید.

SCANIA V8

کاربر سایت
Dec 26, 2008
97
خب باید بسته به نیازتون به جاهایی برید که منابع و مصالح مورد نیازتون رو داره و تا هر اندازه که کوله پشتیتون جا داره پر کنید و با خودتون ببرید. فقط همیشه حواستون به وضعیت سلامتی و گرسنگی شخصیت هاتون باشه و سعی کنید قبل از هر چیز دیگه ای برای اونا غذا و دارو تهیه کنید.

وضعيت سلامت و گرسنگيشون رو از كجا چك كنم؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

The Sorrow

کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
وضعيت سلامت و گرسنگيشون رو از كجا چك كنم؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

هر وقت یه ضخصیت رو انتخاب میکنی زیر عکسش نوشته Hungry خب این یعنی اون شخصیت گرسنه هست و اگه گرسنه بمونه این نوشته هی تغییر میکنه و وضعیت اون شخص وخیم میشه. در مورد سلامتی هم وقتی سرشون بشه، مورد حمله دزد ها قرار بگیرن یا زخمی بشن زیر عکس مثلا مینویسه slightly wounded که یعنی زخم سطحی داره و اگه اون شخصیت به اندازه کافی دارو نگیره یا استراحت نکنه مریض تر میشه و ممکنه بمیره.

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
من تازه با بازی آشنا شدم و اونم روی اندروید بازیش میکنم. فرق خاصی هست با نسخه ی PC ؟!
بعد نا امید شدم وقتی گفتین 42 روزه بازی کلا چون فکر میکردم بازی یجور رکوردی باشه و محدوذیتی نداشته باشه برای بازی !
درکل ولی بازیه فوق العاده ایه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر