This War of Mine

This-War-of-Mine-PC-COVER.jpg

Metascore : 80

1. Initial release date: 2014
    Developer: 11 bit studios
  2. Publisher : 11 bit studios
Genre :
Action - Adventure - Survival

1. بازی This War of Mine برای PC توسط کمپانی یزرگ Deep Silver منتشر شد. کار طراحی و تولید بازی را استودیوی 11bit Studios برعهده داشته است و این بازی یک بازی سبک اکشن دو بعدی و ماجراجویانه است. شما در این بازی در نقش سربازی نخبه هستید، که باید تنها خودش شهری را که به تصرف دشمن درآمده است، نجات دهید. در بازی این جنگ مال من است شما راه پر خطری در پیش دارید، باید با کمبود آب و غذا دست و پنجه نرم کنید ، برای سلامتی خود دارو تهیه نمایید. جان شما همواره در معرض خطر است و تک تیراندازهایی که در تمام محیط های شهر در کمین شما هستند و هر لحظه ای ممکن است شما را در تیررس خود قرار دهند، پس اول از همه باید کاملا محیط بررسی کنید و مخفی کارانه از جاهای که خطر تک تیراندازها هست عبور کنید. This War of Mine سبک جدیدی از جنگ را در بازی به شما تجربه می نماید و حال و هوای جنگ را در شما به چالش می کشد. بازی از چرخه واقعی روز و شب بهره می برد و شما در تاریکی شب راحت تر می توانید ماموریت هایتان را انجام دهید و در روشنایی روز دائما در خطر مرگ بر اث اصابت گلوله تک تیراندازها هستید و کوچکترین حرکت شما در محیط توسط دشمنان و محاصره کنندگان شهر حس می شود. شما در طول شب باید به جمع آوری غذا ، دارو و تجهیزات مورد نیاز خود بپردازید و در روز هم باید تصمیمات مهمی اتخاد نمایید. بازی درای موسیقی متن بسیار غنی ای است و حوادث بازی الهام گرفته از روزگار جنگ هایی است که برای بشر رخ داده است. حوادث واقعی زندگی ، مدیریت بازماندگان جنگ و کمک به آن ها ، کنترل سرپناه ها و تلاش برای زنده ماندن در محیطی که در و دیوارش بوی جنگ و مرگ را میدهد.
اگر بازیه deadlight و how to survive بازی کرده باشید حتما از این نسخه هم لذت خواهید برد.

Minimum system requirements
- Windows: Windows Vista / 7 / 8,
Processor: Intel(R) Core(TM)2 Duo 2.4, AMD Athlon(TM) X2 2.8 Ghz
Memory: 2 GB RAM Graphics: Geforce 9600 GS, Radeon HD4000
, Shader Model 3.0, 512 MB
DirectX: Version 9.0c
Sound Card: DirectX compatible

تصاویر

This-War-of-Mine-(3).jpg
This-War-of-Mine-%285%29.jpg
This-War-of-Mine-%282%29.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

naruto22

کاربر سایت
Mar 14, 2009
959
نام
ناروتو
دوستان توصیه میکنم حتما بازیو بگیرید ۸۰۰ مگ بیشتر نیست ولی بسیار زیباست .
چند نکته :
تو بازی نیاز دارید منابعتون رو بدقت کنترل کنید.
خیلی کارکتر ها و خسته نکنید.
بازی طوریه که توی روز در داخل کمپ هستید و چیز میز میتونید بسازید ولی توی شب میتونید افرادتون رو برای نگهبانی بذارید و یکیو بفرسید مناطق دیگه رو بگرده،توصیه میکنم کسی که میخواهید بفرستید واسه گشتن اولا کوله پشتیش جادار باشه . دوما بذارید توی روز استراحت کنه تا شب بتونه بگرده،خستگی باعث میشه سرو صدای زیاد درست کنه و ملت بفهمنن.
اولین چیزایی که درست میکنیی یه بخاری. تخت و گاز اشپزی باشه چون خیلی نیاز دارید.
در طول بازی شخصیت های دیگه ای رو هم پیدا میکنید برای کمک،مثلا نجار میاد در و دیوار های خونه و سقف و این جور چیزا رو درست میکنه یا مکانیک میاد اسلحه میسازه .
این بازی بسیار توصیعه میشه البته یادتون نره شبا نگهبان بزارید چون ممکنه شبیخون بخورید و تمام چیزهاتون به فنا بره ، مثه من .

Sent from my HTC One X using Tapatalk

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
این رو خیلی این ور اون مخصوصا رو Twitch دیدم، به طرز خفنی کنجکاو شدم ببینم چجوریه. Campaign داره یا همین جوری random هست؟

naruto22

کاربر سایت
Mar 14, 2009
959
نام
ناروتو
این رو خیلی این ور اون مخصوصا رو Twitch دیدم، به طرز خفنی کنجکاو شدم ببینم چجوریه. Campaign داره یا همین جوری random هست؟

درود دوست عزیز . کمپین نداره و وقتی بازیو اجرا میکنی یه راست میره توی خرابه و پیشه دوستان مساله مهم اینکه چند روز میتونی دوام بیاری . یه چیز جالب عکس کارکترهای بازی عکس های سازنده هاشن . :)

در ضمن تا اسلحه یا چاقو ندارید به کسی همهنکنید چون اگه بمیرید دیگه کسی جاشو نمیگیره و خیلی زده حال میشه .

آخرین ویرایش:

The Sorrow

in Search of Peace and Sanity
کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
من Call of Duty جدید رو دو مرحلش رو رفتم حوصلم رو سر برد انقدر که تکراری بود و بعدش اومدم سراغ این بازی و قشنگ جذبش شدم چون داره واقعیت جنگ رو به بهترین شکل نمایش میده، بقول ارنست همینگوی: " "In modern war... you will die like a dog for no good reason." و این واقعیتیه که تو این بازی نمایش داده میشه و نه تو بازی های تخیلی مثل COD. تا حالا هیچکس به مشکلات و سختی هایی که مردم عادی تو زمان جنگ دارن نپرداخته بود و این بازی خیلی زیبا اینکار رو انجام داده.

من الان روز 32 ام هستم و هر چهارتا شخصیت اصلیم زنده هستن منتها نمیدونم تا چند روز دیگه باید ادامه داد به همین شکل چون زمستون و روزهای سرد رو هم پشت سر گذاشتم.

یه سری توضیحات جالب: اولا سعی کنید تا حد ممکن با کسی درگیر نشید چون معمولا همه مناطق یه سه چهار نفر اسلحه بدست هستن و شما یه نفره نمیتونید در مقابلشون بایستید و یا باید فرار کنید یا با مخفی کاری جلو برید. دوم اینکه اگه به افرادی که کمک میخوان کمک کنید یا مثلا به بیمارستان دارو و باند و از این چیزا بدید شخصیت هاتون احساس خوبی بهشون دست میده و از خودشون راضی میشن، برعکس اگه از بیمارستان دارو بدزدید یا مثلا به همسایتون کمک نکنید ناراحت میشن و اگه این ناراحتی بالا بره افسردگی میگیرن و ممکنه بر همین اثر بمیرن، من یکی از شخصیت هام داشت افسرده میشد که با شخصیت های دیگه بهش دلداری دادم و حالش خوب شد. سعی کنید تا قبل از روز 25 ام حتما بخاری داشته باشید و آپگریدش کنید، حتما چوب و وسایل دیگه هم به میزان زیاد داشته باشید چون توی روزای سرد لازمه 6 تا هیزم داخل بخاری بزارید تا تازه یکم گرم بشه خونه. اجاق خوراک پزی و میز کار رو هم حتما آپگرید کنید که خیلی بکارتون میاد. از این تله های چوبی هم سعی کنید یکی دوتا بسازید، درسته خیلی طول میکشه تا موش بگیره ولی بازم میتونه خیلی اوقات که غذا ندارید به کمکتون بیاد. بجای اینکه غذای خام بخورید سعی کنید همیشه سبزیجات داشته باشید و سوپ های دو کاسه ای درست کنید تا در مصرف گوشتتون صرفه جویی بشه. تخت خواب هم حتما سه تا درست کنید که همه بتونن بخوابن.

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
من Call of Duty جدید رو دو مرحلش رو رفتم حوصلم رو سر برد انقدر که تکراری بود و بعدش اومدم سراغ این بازی و قشنگ جذبش شدم چون داره واقعیت جنگ رو به بهترین شکل نمایش میده، بقول ارنست همینگوی: " "In modern war... you will die like a dog for no good reason." و این واقعیتیه که تو این بازی نمایش داده میشه و نه تو بازی های تخیلی مثل COD. تا حالا هیچکس به مشکلات و سختی هایی که مردم عادی تو زمان جنگ دارن نپرداخته بود و این بازی خیلی زیبا اینکار رو انجام داده.

من الان روز 32 ام هستم و هر چهارتا شخصیت اصلیم زنده هستن منتها نمیدونم تا چند روز دیگه باید ادامه داد به همین شکل چون زمستون و روزهای سرد رو هم پشت سر گذاشتم.

یه سری توضیحات جالب: اولا سعی کنید تا حد ممکن با کسی درگیر نشید چون معمولا همه مناطق یه سه چهار نفر اسلحه بدست هستن و شما یه نفره نمیتونید در مقابلشون بایستید و یا باید فرار کنید یا با مخفی کاری جلو برید. دوم اینکه اگه به افرادی که کمک میخوان کمک کنید یا مثلا به بیمارستان دارو و باند و از این چیزا بدید شخصیت هاتون احساس خوبی بهشون دست میده و از خودشون راضی میشن، برعکس اگه از بیمارستان دارو بدزدید یا مثلا به همسایتون کمک نکنید ناراحت میشن و اگه این ناراحتی بالا بره افسردگی میگیرن و ممکنه بر همین اثر بمیرن، من یکی از شخصیت هام داشت افسرده میشد که با شخصیت های دیگه بهش دلداری دادم و حالش خوب شد. سعی کنید تا قبل از روز 25 ام حتما بخاری داشته باشید و آپگریدش کنید، حتما چوب و وسایل دیگه هم به میزان زیاد داشته باشید چون توی روزای سرد لازمه 6 تا هیزم داخل بخاری بزارید تا تازه یکم گرم بشه خونه. اجاق خوراک پزی و میز کار رو هم حتما آپگرید کنید که خیلی بکارتون میاد. از این تله های چوبی هم سعی کنید یکی دوتا بسازید، درسته خیلی طول میکشه تا موش بگیره ولی بازم میتونه خیلی اوقات که غذا ندارید به کمکتون بیاد. بجای اینکه غذای خام بخورید سعی کنید همیشه سبزیجات داشته باشید و سوپ های دو کاسه ای درست کنید تا در مصرف گوشتتون صرفه جویی بشه. تخت خواب هم حتما سه تا درست کنید که همه بتونن بخوابن.

وای دیگه توضیح نده دهنم آب افتاد.:d..عجب چیزی ساخته بااین تفاسیر..!! یادمه پارسال یه بازی Dont Starve داشتیم امسال اینو داریم..این با دسته میشه بازی کرد؟؟ امشب دانلوده:)

naruto22

کاربر سایت
Mar 14, 2009
959
نام
ناروتو
وای دیگه توضیح نده دهنم آب افتاد.:d..عجب چیزی ساخته بااین تفاسیر..!! یادمه پارسال یه بازی Dont Starve داشتیم امسال اینو داریم..این با دسته میشه بازی کرد؟؟ امشب دانلوده:)

نه دوسته عزیزفقط با موس میشه . مثله بازی های قدیم point click بودن . اینهم همونطوریه

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,762
نام
ممد
دوم اینکه اگه به افرادی که کمک میخوان کمک کنید یا مثلا به بیمارستان دارو و باند و از این چیزا بدید شخصیت هاتون احساس خوبی بهشون دست میده و از خودشون راضی میشن، برعکس اگه از بیمارستان دارو بدزدید یا مثلا به همسایتون کمک نکنید ناراحت میشن و اگه این ناراحتی بالا بره افسردگی میگیرن و ممکنه بر همین اثر بمیرن، من یکی از شخصیت هام داشت افسرده میشد که با شخصیت های دیگه بهش دلداری دادم و حالش خوب شد

چجوری میشه دلداری داد؟من یکی از شخصیت هام اصلا broken شده هیچ کاری هم نمی کنه...

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,769
نام
مارشال
فوق العاده س این بازی. فقط همین رو میتونم بگم. :x
از 11 صبح نشستم پاش یهو الان دیدم ساعت 5 ـه.
اتمسفر بازی به بهترین شکل ممکن فضای شهر جنگ زده رو نشون میده.
حالت Sketch بودن گرافیک بازی عالیه.
تصمیمات بازی (چه در برابر افراد دیگه چه در برابر منابعی که در اختیار دارید) کاملا مهم و تاثیرگذاره. یه اشتباه کوچیک ممکنه باعث بشه یکی از کاراکترها (یا همه شون) کشته بشن.
به هیچ وجه این عنوان رو از دست ندید. تو این دوران که بازی های Survival کم شدن و عناوین باسابقه خوب عمل نمیکنند، این بازی واقعا غنیمته.
یادمه پارسال یه بازی Dont Starve داشتیم امسال اینو داریم
دقیقا اولش همون حس Don't Starve بهم دست داد. :bighug:

The Sorrow

کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
خب بالاخره تمومش کردم:) واقعا بازی خوب و خاصی بود و ارزش زمانی که براش گذاشتم رو داشت. درکل برای من 42 روز طول کشید بازی و بعدش پایانش رو نشون داد و تصمیمای خوب و بد رو هم بصورت خلاصه نشون داد و در آخر سرنوشت شخصیت هارو هم مشخص کرد.

[/B]
چجوری میشه دلداری داد؟من یکی از شخصیت هام اصلا broken شده هیچ کاری هم نمی کنه...

خب نباید بزارید خیلی خسته یا گرسنه باشن، برای من بالای سر اون کاراکتری که افسرده شده بود یه علامت مکالمه اومد که اونو زدم شخصیت دیگه باهاش صحبت میکرد و آرومش میکرد.

Black Prince

کاربر سایت
Apr 25, 2006
292
نام
Alireza
من یک ویدئو از این بازی دیدم، وقتی بازی رو شروع کردن 4 نفر شخصیت داشتند. توی این تاپیک هم دیدم 4 نفر دارید! من بازی رو شروع کردم اما فقط 3 نفر هستیم! مشکل از منه آیا؟ :(

The Sorrow

کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
من یک ویدئو از این بازی دیدم، وقتی بازی رو شروع کردن 4 نفر شخصیت داشتند. توی این تاپیک هم دیدم 4 نفر دارید! من بازی رو شروع کردم اما فقط 3 نفر هستیم! مشکل از منه آیا؟ :(

نه داداش مشکلی نیست یکم ادامه بدید یه نفر میاد درب خونه رو میزنه و اگه قبول کنید میاد باهاتون زندگی میکنه، که اتفاقا ای شخصیت نقش مهمی توی تعمیر و ساخت ابزار مختلف داره و خیلی بکارتون میاد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر