Overwatch | PC

Overwatch نام بازی جدید بلیزارد است که اینبار در سبک شوتر آنلاین عرضه می شود. کلاس های بازی در چهار دسته Offense ،Defense ،Tank و Support تقسیم بندی می شوند که گیمر با انتخاب هر کدام از این کلاس ها در تیم های 6 نفره در مقابل هم قرار می گیرند. گفته می شود بازی از المان های بازی کنسل شده Titan بهره مند بوده و اتمسفری شبیه به آن دارد. داستان بازی در زمان آینده و بحران زده اتفاق می افتد که گروه مدافع صلح Overwatch منحل شده است.
شخصیت های بازی:
Tracer
نقش: Offense

Reaper

Pharah

Hanzo

Widomaker
نقش: Defense

Torbjörn

Bastion

Winston
نقش: Tank

Reinhardt
نقش: Tank

Symmetra
نقش: Support

Mercy

Zenyatta

لیست بازیکنان
Overwatch PC Players

آخرین ویرایش:

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,250
دوستان بازی تا 9 May رایگان شده الان میتونید تست کنید ببینید از بازی خوشتون میاد یا نه
من که دارم دانلود میکنم ببینم چه جوریاست اینقدر تعریفشو میکنند

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
یه چند دستی بازی کردم می تونم بگم فوق العاده است!!!انگار داری dota2 به یه سبک دیگه بازی می کنی حرف نداره بازیش!!!

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
یه چند دستی بازی کردم می تونم بگم فوق العاده است!!!انگار داری dota2 به یه سبک دیگه بازی می کنی حرف نداره بازیش!!!
با اینکه من از سبک Moba بدم میاد، اهل بازی های online هم نیستم (هیچ وقت بازیم اونقدر خوب نبوده، وقت هم زیاد نمی تونم بذارم واسه یه بازی) ولی یه دست بازی کردم خدایی خوشم اومد. خودم هم سوپرایز شدم! فقط همون کارکتر هاش کلی جالب و متفاوتن فقط 1 ساعت داشتم تو training کارکتر های رو امتحام می کردم. بلیزارد هر گندی که هست ولی بازی هاش در حد مرگ به قول اونوری ها پولیش شده هستن.

• Like
Reactions: Sterben

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
بازی از هر نظر کاملا معتاد کنند و سرگرم کننده است حرف نداره بازیش!!!رو تک تک کاراکتر ها واقعا روشون عالی کار کردن همه چیز فوق العاده بالانس و لذت بخش!!!خلاصه رفت واسه خرید!!!نه لگی دیدم نه بالا پایین شدن فریم و....
فقط موندم باز هیرو به بازی اضافه می کنند یا نه!!!
اخرین یادم نیست کی یه 4 ساعتی رو یه بازی نشستم!!:O

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
بازی از هر نظر کاملا معتاد کنند و سرگرم کننده است حرف نداره بازیش!!!رو تک تک کاراکتر ها واقعا روشون عالی کار کردن همه چیز فوق العاده بالانس و لذت بخش!!!خلاصه رفت واسه خرید!!!نه لگی دیدم نه بالا پایین شدن فریم و....
فقط موندم باز هیرو به بازی اضافه می کنند یا نه!!!
اخرین یادم نیست کی یه 4 ساعتی رو یه بازی نشستم!!:O
Id ﺑﺪﻩ add ﻛﻨﻢ ﺑﺰﻧﻴﻢ, اﻟﺒﺘﻪ ﻣﻦ ﻣﻌﻠﻮﻡ ﻧﻴﺴﺖ ﺑﺨﺮﻡ ﺑﺎﺯﻱ ﺭﻭ

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
من زیاد راضی نیستم، شک دارم بگیرم بازی رو. هر بازی که sniper و machine gun داشته باشه به دورت میره. الان همه سریع می پرن یا اون Window Maker رو بر می دارن می رن یه جا قایم می شن یا اون bastion رو بر میدارن...دو سه تا بازی شد 2/3 تا از هر کدوم داشتیم. اکثرا هم زورشون میاد ساپورت بردارن. مثلا من تا حالا خیلی کم دیدم بازی که کارکتر ساپورت توش باشه.

Parham

کاربر سایت
Nov 17, 2005
826
نام
پرهام
من زیاد راضی نیستم، شک دارم بگیرم بازی رو. هر بازی که sniper و machine gun داشته باشه به دورت میره. الان همه سریع می پرن یا اون Window Maker رو بر می دارن می رن یه جا قایم می شن یا اون bastion رو بر میدارن...دو سه تا بازی شد 2/3 تا از هر کدوم داشتیم. اکثرا هم زورشون میاد ساپورت بردارن. مثلا من تا حالا خیلی کم دیدم بازی که کارکتر ساپورت توش باشه.

خیلی راحت میشه جفتشون را زد.. مثلا با Tracer یا Genji میشه Bastion را زد یا Widow Maker هم اگر درست بازی کرد میشه ... بازی بسیار جالت هست و قابلیت تغییر Hero در بازی یک ویژگی خاص هست که افراد می توانند استفاده کنند. من خودم در بازی خاصی اگر می بینم Support نیست و یا Tank و ... خودم بر می دارم تا کمک کنم به برد بازی...

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
خیلی راحت میشه جفتشون را زد.. مثلا با Tracer یا Genji میشه Bastion را زد یا Widow Maker هم اگر درست بازی کرد میشه ... بازی بسیار جالت هست و قابلیت تغییر Hero در بازی یک ویژگی خاص هست که افراد می توانند استفاده کنند. من خودم در بازی خاصی اگر می بینم Support نیست و یا Tank و ... خودم بر می دارم تا کمک کنم به برد بازی...
مشکل زدن یا نزدن نیست، مشکل اینه که خیلی ها اونا رو بر میدارن. بازی بی مزه میشه! یه سری کارکتر ها رو هم اصلا نمی بینی یا خیلی کم می بینی. کاشکی عکس می گرفتم، بازی دیشب 3 تا bastion بود دو تا widow maker، خود به خود هم تیم ما برای مقابله مجبور شدن اونایی رو بر دارن که می تونه این دو تا counter کنه اصلا مزه نداد.

در کنار اینا اون یارو دختر اسکیمو کارکتر مورد علا قه من شده!

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
دوستان من موقع اجرا همچین مشکلی داشتم که توی تاپیک مشکلات بازی ها نوشتم. اگر کسی میدونست کمک کنه ممنونش میشم.

مشکلات در هر بازی (نصب ، کرک ، مشکلات گرافیکی و ... )
http://us.battle.net/forums/en/overwatch/topic/20743685267

خیلی ها این مشکل رو دارن، برو یه دور بزن تو فرومشون ببین کسی راه حل پیدا کرده یا نه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر