Overwatch | PC

Overwatch نام بازی جدید بلیزارد است که اینبار در سبک شوتر آنلاین عرضه می شود. کلاس های بازی در چهار دسته Offense ،Defense ،Tank و Support تقسیم بندی می شوند که گیمر با انتخاب هر کدام از این کلاس ها در تیم های 6 نفره در مقابل هم قرار می گیرند. گفته می شود بازی از المان های بازی کنسل شده Titan بهره مند بوده و اتمسفری شبیه به آن دارد. داستان بازی در زمان آینده و بحران زده اتفاق می افتد که گروه مدافع صلح Overwatch منحل شده است.
شخصیت های بازی:
Tracer
نقش: Offense

Reaper

Pharah

Hanzo

Widomaker
نقش: Defense

Torbjörn

Bastion

Winston
نقش: Tank

Reinhardt
نقش: Tank

Symmetra
نقش: Support

Mercy

Zenyatta

لیست بازیکنان
Overwatch PC Players

آخرین ویرایش:

A$$A$$IN

کاربر سایت
Nov 24, 2009
168
نام
ALIREZA
سلام
کسی از سرویس های کاهش پینگ برای این بازی استفاده میکنه؟
از کجا بگیرم بهتره؟
رو پروفایل جواب بدین تبلیغات نشه ممنون

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
اقا پینگو تو خود بازی نشون نمیده بدونیم چنده ؟؟ مث بتلفیلد مثلا
گزینه Display performance stats رو فعال کنید فکر کنم توی قسمت video options تنظیمات باشه بالای صفحه سمت چپ هم پینگ رو نمایش میده هم فریم ریت رو
البته نیازی ندارید اگه پینگتون درحدی که روی بازی تاثیر بذاره بالا بره توی بازی سمت چپ ایکون های مربوطه رو نشون میده مثل بتل

• Like
Reactions: MVT and Siatan

Siatan

کاربر سایت
Dec 10, 2016
29
اقا من ی مشکل دیگم دارم اولش ک میرم تو بازی پینگ رو 130-140 ع ولی ی 5 دیقه ک میگذره یهو میره بالا شدید کانکشن لاست میده مشکل نمیدونید از چیه ؟؟ ی دست کامل نمیتونم بازی کنم من هر دست همینه داستان

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
اقا من ی مشکل دیگم دارم اولش ک میرم تو بازی پینگ رو 130-140 ع ولی ی 5 دیقه ک میگذره یهو میره بالا شدید کانکشن لاست میده مشکل نمیدونید از چیه ؟؟ ی دست کامل نمیتونم بازی کنم من هر دست همینه داستان
معمولا برمیگرده به سرویس دهنده و سرورای بازی
از چه اینترنتی استفاده میکنید؟ توی بقیه بازیا هم همچین مشکل دارید؟
یبار هم با فیلترشکن بازی کنید ببینید همین مشکل هست یا نه؟
ریجن بازی هم روی اروپا تنظیم کنید (از کلاینت بتل نت بالای گزینه play میشه تغییرش داد)

• Like
Reactions: Siatan

Siatan

کاربر سایت
Dec 10, 2016
29
معمولا برمیگرده به سرویس دهنده و سرورای بازی
از چه اینترنتی استفاده میکنید؟ توی بقیه بازیا هم همچین مشکل دارید؟
یبار هم با فیلترشکن بازی کنید ببینید همین مشکل هست یا نه؟
ریجن بازی هم روی اروپا تنظیم کنید (از کلاینت بتل نت بالای گزینه play میشه تغییرش داد)
نتم مخابراته تو بقیه بازیا نه والا اینجوری نمیشه این اخه خیلی عجیبه تا من میمیرم ی دور یهو پینگ میره بالا تا 5000 قبلش هیچ مشکلی نیس,با قند شکنم امتحان میکنم خبرشو میدم چش

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
نتم مخابراته تو بقیه بازیا نه والا اینجوری نمیشه این اخه خیلی عجیبه تا من میمیرم ی دور یهو پینگ میره بالا تا 5000 قبلش هیچ مشکلی نیس,با قند شکنم امتحان میکنم خبرشو میدم چش
مشکلت همینه..

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
مشکلت همینه..
منم از مخابرات استفاده میکنم پینگم 100 هست هیچوقت هم مشکلی نداشتم :| 100% نمیشه گفت بخاطر نت مخابراته
البته مخابرات هر استان فرق میکنه هرجا یجور سرویس میدن @Siatan شما اول فیلتر شکن رو تست کنید اگه نشد از یه نت دیگه تست کنید ببینید مشکلش حل میشه یا نه ممکنه همونطور که دوستمون گفت مشکل از isp تون باشه
یه عده هم توی بتل 1 این مشکلو داشتن بعد از ریسپاون پینگشون میرفت تو فضا اخرم نفهمیدیم مشکلو چطوری میشه حل کرد :-/

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
منم از مخابرات استفاده میکنم پینگم 100 هست هیچوقت هم مشکلی نداشتم :| 100% نمیشه گفت بخاطر نت مخابراته
البته مخابرات هر استان فرق میکنه هرجا یجور سرویس میدن @Siatan شما اول فیلتر شکن رو تست کنید اگه نشد از یه نت دیگه تست کنید ببینید مشکلش حل میشه یا نه ممکنه همونطور که دوستمون گفت مشکل از isp تون باشه
یه عده هم توی بتل 1 این مشکلو داشتن بعد از ریسپاون پینگشون میرفت تو فضا اخرم نفهمیدیم مشکلو چطوری میشه حل کرد :-/
بلاخره مشکل از ISP هست و طبق تجربه مخابرات هیچوقت خوب نبوده

Siatan

کاربر سایت
Dec 10, 2016
29
فیلتر شکنم کاری نکرد باز همونه مشکل,اخه من موندم اگه از نته مشکل چرا اول بازی پینگم رو 120 عه راحت بازی میکنم تا وقتی ک یبار میمیرم,بعد از اون این بازیارو در میاره

MVT

کاربر سایت
Jun 22, 2008
180
فیلتر شکنم کاری نکرد باز همونه مشکل,اخه من موندم اگه از نته مشکل چرا اول بازی پینگم رو 120 عه راحت بازی میکنم تا وقتی ک یبار میمیرم,بعد از اون این بازیارو در میاره
ریجن های مختلفو تست کنید مثل آمریکا
اینترنتون شاید قطع وصل بشه که اینطوری بشه اگه مشکل قطعی نداره سرویس کاهش پینگ را تست کنید

• Like
Reactions: Siatan

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر