GTA V ONLINE Glitche

smack1991

کاربر سایت
May 28, 2011
41
نام
میکائیل
سلام.
همونطور که مستحضرید بازی gta آنلاین حاوی یکسری گلیچ هستش که با انجام اونها میتونید بعنوان مثال پول زیاد،ماشین رایگان،دزدی دو برابر از فروشگاه ها و ... رو بدست بیارین.
اگر با این گلیچ ها آشنایی داشته باشین متوجه میشین که اکثر این گلیچ ها بصورت چند نفره انجام میشه.
اکثرا با هر پچی که کمپانی راکستار برای نسخه ی انلاین این بازی منتشر میکند یکسری از این گلیچ ها مسدود میشوند.
من با این تاپیک میخوام کسانی که حاضرند با هم این گلیچ ها رو انجام داده و از مزایاش استفاده کنیم رو دعوت به اعلام همکاری کنم.
اگر دوستان اعلام امادگی کنند اموزش های یکسری از این گلیچ ها در همین تاپیک قرار داده میشوند!
XBL ID:iamtitanium1991

مدیران محترم یک اشتباهی در عنوان تاپیک رخ داده لطفا به آخر عنوان یک s اضافه کنین!

آخرین ویرایش:

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,599
داداش اگه تو بلدی بیا یاده مام بده من یه مدت رو ورژن اگه اشتبا نکنم 1.07 اینکار رو میکردم ولی الان تو این ورژن جدیده هرچی دارم تو utbe میبینم عمل میکنم نمیشه

smack1991

کاربر سایت
May 28, 2011
41
نام
میکائیل
داداش اگه تو بلدی بیا یاده مام بده من یه مدت رو ورژن اگه اشتبا نکنم 1.07 اینکار رو میکردم ولی الان تو این ورژن جدیده هرچی دارم تو utbe میبینم عمل میکنم نمیشه
خیلی از اونا از کار افتاده دوست گلم ولی برای ورژن پچ حاضر که 1.17 هستش هم یکسری گلیچ وجود داره!اگه تعداد بیشتر بشه ترجمه میکنم میگذارم همینجا که همگی حالشو ببریم!

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,599
میدونم از کار افتاده این جدیدا رو میگم
یارو میره یه ماشین از پارکینگ ور میداره بعد با سرعت میره سمت در پارکینگ تو این حرکت یهو استارت میزنه میره تو store بعد بر مگرده همون ماشین یکیش دمه دره یکیش تو پارکینگ میره ماشینرو میفروشه با قیمت بالا مثلآ 150 هزار دلار
من هرچی کردم نشد نمیدونم چرا شایدواسه خونم باشه چون خونه من اون ساختمون "تنیس" ـه که نزدیک تیونر بالا شهر و اداره پلیس یکیش هم گاراژ نزدیک تیونر نزدیکه راه آب های شهر که دوتاش جلوش زیاد وا نیست البته خونه وا هست منتها زمین کجه :d استارت میزنم ماشین منحرف میشه میره ی ور دیگه (کلا هرچی تریلر هم دیدم مربوط به اون ساختمون بالا شهریست که 500 هزار دلار قیمتشه

smack1991

کاربر سایت
May 28, 2011
41
نام
میکائیل
میدونم از کار افتاده این جدیدا رو میگم
یارو میره یه ماشین از پارکینگ ور میداره بعد با سرعت میره سمت در پارکینگ تو این حرکت یهو استارت میزنه میره تو store بعد بر مگرده همون ماشین یکیش دمه دره یکیش تو پارکینگ میره ماشینرو میفروشه با قیمت بالا مثلآ 150 هزار دلار
من هرچی کردم نشد نمیدونم چرا شایدواسه خونم باشه چون خونه من اون ساختمون "تنیس" ـه که نزدیک تیونر بالا شهر و اداره پلیس یکیش هم گاراژ نزدیک تیونر نزدیکه راه آب های شهر که دوتاش جلوش زیاد وا نیست البته خونه وا هست منتها زمین کجه :d استارت میزنم ماشین منحرف میشه میره ی ور دیگه (کلا هرچی تریلر هم دیدم مربوط به اون ساختمون بالا شهریست که 500 هزار دلار قیمتشه
شما ایدی بنده رو اد کن لطفا!
اینم یک پیج توپ که گلیچ های مربوط به پچ های اخیرو میگذاره!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر