Alien: Isolation | Xbox 360

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر
آقا اين خيلي خوبه.چقدر استرس داره.من منتظر بودم با اويل ويتين بترسم ولي با اين چند مرتبه سكته كردم.خيلي خوشم اومد ازش.اين يارو دايناسوره كه دنبالت را ميفته ته استرسه :d

آخرین ویرایش:

brain

کاربر سایت
Sep 14, 2007
516
سلام.
من اصولا زیاد سبک ترسناک و استرسی بازی نمیکنم ولی این عنوان رو چون فیلمش رو دوست داشتم و سبک stealth هم خیلی دوست دارم ، گفتم بازی کنم حالا یه سوال دارم ، کل قسمت های ترسناک و استرسی بازی رو میشه به صورت stealth رد کرد ؟ یا اینکه حتما درگیری و فرار کردن و ... داره ؟ ( چون طاقت اینجور کارا رو ندارم D: )

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
سلام.
من اصولا زیاد سبک ترسناک و استرسی بازی نمیکنم ولی این عنوان رو چون فیلمش رو دوست داشتم و سبک stealth هم خیلی دوست دارم ، گفتم بازی کنم حالا یه سوال دارم ، کل قسمت های ترسناک و استرسی بازی رو میشه به صورت stealth رد کرد ؟ یا اینکه حتما درگیری و فرار کردن و ... داره ؟ ( چون طاقت اینجور کارا رو ندارم D: )

باید بصورت Stealth رد کنی. به محض دویدن از صدای پای تو اون موجوده پیداش میشه. مبارزه هم رو فراموش کن، چون هیچ چیزی بهش کارگر نیست.

brain

کاربر سایت
Sep 14, 2007
516
اید بصورت Stealth رد کنی. به محض دویدن از صدای پای تو اون موجوده پیداش میشه. مبارزه هم رو فراموش کن، چون هیچ چیزی بهش کارگر نیست.
مرسی !
چه بهتر ! فکر کنم پس راسته کار خودمه !

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
بچه ها من همون اول بازی گیر کردم .
اوایل بازی بعد از اینکه دوست این شخصیت اصلی ( همون یارو کچله ) توسط بیگانه ها کشته میشه به یه جایی وارد میشیم که یه زنه ما رو میبینه و بعد بهمون شلیک میکنه و بقیه گارد ها رو صدا میزنه که بقیه از طبقه بالا میان پایین و بعد از یه مدت من رو پیدا میکنن و میکشن .
این جا باید دقیقا چی کار کرد ؟

parsa sa

کاربر سایت
Jun 9, 2011
154
نام
parsA
بچه ها من همون اول بازی گیر کردم .
اوایل بازی بعد از اینکه دوست این شخصیت اصلی ( همون یارو کچله ) توسط بیگانه ها کشته میشه به یه جایی وارد میشیم که یه زنه ما رو میبینه و بعد بهمون شلیک میکنه و بقیه گارد ها رو صدا میزنه که بقیه از طبقه بالا میان پایین و بعد از یه مدت من رو پیدا میکنن و میکشن .
این جا باید دقیقا چی کار کرد ؟

سلام.یکم سخت میشه توضیح داد ولی ساده بخوام بگم فک کنم باید بری بالا و در خلاف جهت عقربه های ساعت )همون جهتی کا اونا میرن( یواشکی بری تا برسی به یه چیز شبیه اتاق.بعد یه مرده رو میبینی که باید جوری که اونا نفهمن بکشیش بعدش یه دری هست که قبل از اینکه اونا وارد شن بسته بود الان باز شده از همونجا میری بیرون.بعدش یکیشون پیشنهاد میده که بریم اونجا دنبالش بگردیم ولی خیلی زود منصرف میشن

آپدیت:میتونی تو اینترنت بنویسی alien isolation guide اولین سایت رو باز کنی راهنمایی کل بازی رو نوشته که البته به آشنایی با انگلیسی نیاز داره

آپدیت 2:البته توجه کن که از پلکلن سمت چپی یعنی همونی که از اونا دور تره بری بالا تا احتمال دیده شدنت کم شه.

Last edited by a moderator:

m_pokoora

کاربر سایت
May 13, 2011
14
نام
آرمان
سلام. یه سوالی داشتم از دوستان.
این بازی نیاز به نصب داره؟ روی فلش مموری هم میشه نصب کرد یا فقط روی هارد خود کنسول؟
ممنون.

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
من این بازی رو روی 360 تا یه جاهایی رفتم.
تقریبا اونجایی که میله ی شوک الکتریکی رو میگیریم و بعدش هم از نردبان بالا رفتم و افتادم جایی که یک لوله گاز میشکنه و ازش اتیش میاد.از اون به بعد دیگه بازی پیش نمیره.فکر میکنم باگ باشه.من بازی رو اپدیت نکردم.ولی احساس میکنم اونجا مشکل از بازی هست.

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
هه تاره امروز بازیو شروع کردم مردم از استرس! گرافیکش هم با این که روی نسل هفت هست خیلی عالیه هر کی نگرفته هنوز(مثله من تا دیروز) حتما بگیره

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
:| بازی رو تا مرحله ی 6 پیش بردم و اعصابم خورد شد و پاکش کردم. دیروز دوباره شروع کردم و تا مرحله ی 8 رفتم . الان باز پاکش کردم:|این بازی اعصاب فولادین میخواد.اون دایناسوره واقعا رو اعصابه.قیافه ترسناکی نداره.خیلی هم بی جزییاته ولی اینکه انقدر قوی هست و فوزول رو اعصابه.
دیگه فکر نکنم برای بار سوم بخوام از نو برم.
ولی بازیه خوبی بود:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر