Doctor Who

بهترین دکتر از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    54

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
چقدر خوب تموم شد فصل 7 :D + اسپیشالشم بسیار عالی بود البته هنوز
The Time of the Doctor ـو ندیدم!
:D
فقط سوال:

دکتر که میگفت تاردیس قدرت تحمل همچین پارادوکسی رو نداره که یک نفر رو از دو زمان بتونه سوار کنه (همون اپیزودی که ایمی پیر میخواست همراه ایمی جوون سوار تاردیس بشه ولی دکتر نگذاشت) ولی الان سه تا دکتر کنار هم جمع شدن و همشونم تونستن بدون هیچ مشکلی سوار تاردیس دیوید تننت بشن تاردیس هم که آخ نگفت! این پارادوکس محسوب نمیشه اینطوری؟:D
دوستان خوره سریال یکی ج بده :D

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
خیلی دنبال یک کلمه واسه توصیف Forest of the Night گشتم. "Piece of Shit" بهترین عبارتی بود که تونستم پیدا کنم. بدترین قسمت کل NuWho.

دکتر که میگفت تاردیس قدرت تحمل همچین پارادوکسی رو نداره که یک نفر رو از دو زمان بتونه سوار کنه (همون اپیزودی که ایمی پیر میخواست همراه ایمی جوون سوار تاردیس بشه ولی دکتر نگذاشت) ولی الان سه تا دکتر کنار هم جمع شدن و همشونم تونستن بدون هیچ مشکلی سوار تاردیس دیوید تننت بشن تاردیس هم که آخ نگفت! این پارادوکس محسوب نمیشه اینطوری؟:biggrin1:

سیزده تا دکتر بودن و سیزده تا تاردیس دیگه :D بازم مشکل داشت ولی پارادوکس با این جریان از نظر موفات "مثلا" حل شده :D

I-MAD

کاربر سایت
Oct 26, 2011
1,183
نام
M@HdI

این جواب واقعی نیست ولی فکر کنم این پارادوکس هست درسته ولی اون طوری که دیدیم تاردیس هی تغییر شکل میداد بین تاردیس های هر ۳ تا دکتر موجود تا مشکل برطرف بشه
یه دلیل دیگه هم میتونه داستان مضخرف باشه :|

Bullshit به تمام معنا بود :|
اصلا نمیدونم چی فکر کردن این اپیزود رو ساختن :|
بهترین قسمت هم تا اینجا
Mummy on the Orient Express بوده
هر چی میگذره هم بیشتر از جینا کولمن بدم میاد :|
قسمت بعد هم خیلی خوبه با این تریلری که من ازش دیدم :bighug:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
بعد از 2،3 تا اپیزود خیلی خوب و عالی، این اپیزود واقعاً توی ذوق میزد! یه اپیزود مهد کودکی تمام عیار! :| انقدر خسته کننده و چرت بود که بارها وسطش توقف کردم و رفتم سراغ بقیه کارها.
به نظرم مخصوصاً همچین اپیزودی رو ساختن که والدین گرامی بعد از چند تا اپیزود نسبتاً سنگین (از نظر جَو و اتفاقاتی که برای کاراکترهای فرعی افتاد) زیاد نگران نباشن و همچنان اجازه بدن بچه هاشون سریال رو ببینن. :|
چقدر اون دختره روی اعصاب بود، مخصوصاً با اون حرکات دستش!
آخرین لحظه اپیزود هم که دیگه اوج کار بود... :-& میخواستم یه مشت نثار مانیتور کنم!

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232
این جواب واقعی نیست ولی فکر کنم این پارادوکس هست درسته ولی اون طوری که دیدیم تاردیس هی تغییر شکل میداد بین تاردیس های هر ۳ تا دکتر موجود تا مشکل برطرف بشه
یه دلیل دیگه هم میتونه داستان مضخرف باشه :|

Bullshit به تمام معنا بود :|
اصلا نمیدونم چی فکر کردن این اپیزود رو ساختن :|
بهترین قسمت هم تا اینجا
Mummy on the Orient Express بوده
هر چی میگذره هم بیشتر از جینا کولمن بدم میاد :|
قسمت بعد هم خیلی خوبه با این تریلری که من ازش دیدم :bighug:
بقیه رو نمیدونم ولی من از بین این دستیار های دکتر رز رو از همه بیشتر دوست دارم... بقیشون به نظرم به خوبی اون نیستن ... البته این جینا رو فقط ندیدم که در موردش نظر بدم...

I-MAD

کاربر سایت
Oct 26, 2011
1,183
نام
M@HdI
بقیه رو نمیدونم ولی من از بین این دستیار های دکتر رز رو از همه بیشتر دوست دارم... بقیشون به نظرم به خوبی اون نیستن ... البته این جینا رو فقط ندیدم که در موردش نظر بدم...

ایمی رو ندیدی ؟:-/
به نظر من که بهترین همسفر دکتر بوده واقعا هم بازیگر قوی بود هم شخصیت پردازیش و کاراکتر های مرطبت بهش :bighug:
هنوز که یادم میفته ایمی و روری رو و کلارا رو میبینم میسوزم :(
بد ولف بد نبود ولی اونقدر بازیگرش خوب نبود ولی در حد کرن گیلن نبود

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
سوال دوباره:D:
یکم میشه در مورد این Regeneration توضیح بدین؟ من چون از فصل 5 شروع کردم الان تازه وارد 8 شدم اولین بار بود Regeneration دکتر رو میبینم!
الان یعنی هر بار که اینکارو میکنه حافظش پاک میشه؟ چیجوریه؟ روندن تاردیس هم از یادش میره؟ بعد توی اسپیشال خداحافظی مت اسمیت که خودشو اول جوون کرد بعد کلارا بهش گفت چهرتو تغییر نده بعد گفت باید تغییر بدم یعنی میتونست جوون بشه بدون تغییر چهره؟ بعد چرا اینکارو نکرد؟

کلا این Regeneration رو یک توضیحی بدین!:D

قسمت اول:
بنظرم خوب شروع شروع شد ولی هنوز یک اپیزود از شروع فصل بدون مت اسمیت گذشته کلی دلم تنگ شده براش :| اون تیکه ای که زنگ زد به کلارا فوق العاده بود :(
پیتر کاپالدی هم بدک نیست ولی اصلا جذابیتی توی این قسمت جلوی مت اسمیت برام نداشته و حتی دیوید تننت که توی همون یک دونه اسپیشال دیدمش عاشقش شدم ولی این یکی یک جورایی نچسبه!

کلارا هم با اینکه خوبه ولی ایمی و روری کجا و کلارا کجا :( یک جورایی از همون اومدن کلارا به بعد(نیمه دوم فصل 7) سریال افت کرد! حالا شاید ربطی به خود کلارا نداشته باشه ولی از نظر داستان و موضوع از نیمه دوم فصل 7 کلا خراب شد ببینیم این سیزن چی میشه!
احتمالا بعدا برگردم فصلای قبلی رو ببینم ولی تا اینجا ایمی بهترین همسفر دکتر بوده بنظرم :D
نظر سنجی همسفر هم قرار بدین بعدا:D

آخرین ویرایش:

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232
ایمی رو ندیدی ؟:-/
به نظر من که بهترین همسفر دکتر بوده واقعا هم بازیگر قوی بود هم شخصیت پردازیش و کاراکتر های مرطبت بهش :bighug:
هنوز که یادم میفته ایمی و روری رو و کلارا رو میبینم میسوزم :(
بد ولف بد نبود ولی اونقدر بازیگرش خوب نبود ولی در حد کرن گیلن نبود

من شخصیت رز رو بیشتر دوست داشتم :D البته آره خود بازیگر قوی نبود ( البته ميتونه دليلش اين هم باشه كه ٢ فصل از رز ديدم ولى كلا يك قسمت از ايمى..)
با 3 تا همسفر اولی که کامل آشنا ام از بقیه به جز جینا 1-2 قسمت بیشتر ندیدم... قبلا پراکنده میدیدم الان دارم یه سره میبینم
حالا شاید بعدا که کل قسمت های ایمی هم ببینم نظرم تغییر کنه :D
از بین همینایی که تا الان دیدم با دونا زیاد حال نکردم... ضد حال بود به نظرم :|

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
در مورد همراه ها:
Rose به عنوان اولین همراه توی سری جدید، یه حس و حال خاصی با خودش داشت و با اینکه بازیگرش بعضی جاها خیلی هم خوب کار نمیکرد، ولی من خیلی دوستش داشتم. صحنه خداحافظیش با دکتر هم جزو به یاد موندنی ترین لحظات سریال بود. حیف که بعدها دوباره سر و کله ـش پیدا شد و شاید اگه دیگه خبری ازش نمیشد بهتر بود. ننه ـش هم چیز جالبی بود. :D
از Martha زیاد خوشم نمی اومد. البته بدم هم نمی اومد، ولی چیز موندگاری نداشت. خونواده ـش هم به شدت داغون و مسخره بودن.
Donna عالی بود! کاراکتر خوشگل و دلربایی (!) نداشت، ولی شخصیت پردازیش خیلی جالب بود و اون حالت لات بودن و داد و بیدادهاش خیلی خوب بود! :D جدا شدنش از دکتر هم خیلی زیبا بود. مادر Donna هم جالب بود و مثل خودش لات و مشتی بود!
Amy بدک نبود، ولی یه سری مشکلات باهاش داشتم. بعضی جاها خیلی روی اعصاب میرفت، مخصوصاً وقتی فریاد میزد و هی با اون غلظت میگفت Rory Rory، حالم بهم میخورد! قیافه ـش هم هی عوض میشد. یه جا کمرنگ و شل و ول بود، یه جا انرژی میگرفت. یه جا انگار از خواب بیدار شده بود، یه جا کلی فعالیت داشت. :D کلاً از کاراکتر کودکیش بیشتر از خودش خوشم می اومد! lol
Clara هم که همه دشمن جونی این بنده خدا هستن! کاراکترش نتونست خوب پردازش بشه، بعضی جاها هم زیادی شعاری و لج درآر بود. ولی من از بازیگرش خوشم میاد. :D حالا شاید توی 2 اپیزود آخر یه دفعه یه کاری کنن که تحولی توی این کاراکتر ایجاد بشه و نظر ملت برگرده، ولی بعیده.

همراه های فرعی:
Captain Jack که عشق من بود! :D اون جریان Face of Boe هم چیز جالبی بود. فقط کاش نحوه تبدیلش به اون بنده خدا رو هم می دیدیم. البته شاید توی Torchwood نشون میدن که مثلاً چطوری کله Jack قطع میشه و من بی خبرم.
Mickey خیلی خوب بود! یه کاراکتر بدبخت و جالب با طنز باحال.
Wilfred رو هم دوست داشتم. با اینکه زیاد نقش پررنگی نداشت، ولی کاراکتر خاصی داشت.
Rory فوق العاده بود! از Amy بیشتر دوستش داشتم. :D خیلی مظلوم بود! :(
River Song هم جزو کاراکترهای محبوبم بود. شخصیت پردازی جالبی داشت و از همون اولین لحظه ای که توی اون اپیزود فوق العاده دیدیمش، به دلم نشست.
Pink هم که هیچی، کلاً در موردش چیزی نگیم بهتره.

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232
در مورد همراه ها:
Rose به عنوان اولین همراه توی سری جدید، یه حس و حال خاصی با خودش داشت و با اینکه بازیگرش بعضی جاها خیلی هم خوب کار نمیکرد، ولی من خیلی دوستش داشتم. صحنه خداحافظیش با دکتر هم جزو به یاد موندنی ترین لحظات سریال بود. حیف که بعدها دوباره سر و کله ـش پیدا شد و شاید اگه دیگه خبری ازش نمیشد بهتر بود. ننه ـش هم چیز جالبی بود. :D
از Martha زیاد خوشم نمی اومد. البته بدم هم نمی اومد، ولی چیز موندگاری نداشت. خونواده ـش هم به شدت داغون و مسخره بودن.
Donna عالی بود! کاراکتر خوشگل و دلربایی (!) نداشت، ولی شخصیت پردازیش خیلی جالب بود و اون حالت لات بودن و داد و بیدادهاش خیلی خوب بود! :D جدا شدنش از دکتر هم خیلی زیبا بود. مادر Donna هم جالب بود و مثل خودش لات و مشتی بود!
Amy بدک نبود، ولی یه سری مشکلات باهاش داشتم. بعضی جاها خیلی روی اعصاب میرفت، مخصوصاً وقتی فریاد میزد و هی با اون غلظت میگفت Rory Rory، حالم بهم میخورد! قیافه ـش هم هی عوض میشد. یه جا کمرنگ و شل و ول بود، یه جا انرژی میگرفت. یه جا انگار از خواب بیدار شده بود، یه جا کلی فعالیت داشت. :D کلاً از کاراکتر کودکیش بیشتر از خودش خوشم می اومد! lol
Clara هم که همه دشمن جونی این بنده خدا هستن! کاراکترش نتونست خوب پردازش بشه، بعضی جاها هم زیادی شعاری و لج درآر بود. ولی من از بازیگرش خوشم میاد. :D حالا شاید توی 2 اپیزود آخر یه دفعه یه کاری کنن که تحولی توی این کاراکتر ایجاد بشه و نظر ملت برگرده، ولی بعیده.

همراه های فرعی:
Captain Jack که عشق من بود! :D اون جریان Face of Boe هم چیز جالبی بود. فقط کاش نحوه تبدیلش به اون بنده خدا رو هم می دیدیم. البته شاید توی Torchwood نشون میدن که مثلاً چطوری کله Jack قطع میشه و من بی خبرم.
Mickey خیلی خوب بود! یه کاراکتر بدبخت و جالب با طنز باحال.
Wilfred رو هم دوست داشتم. با اینکه زیاد نقش پررنگی نداشت، ولی کاراکتر خاصی داشت.
Rory فوق العاده بود! از Amy بیشتر دوستش داشتم. :D خیلی مظلوم بود! :(
River Song هم جزو کاراکترهای محبوبم بود. شخصیت پردازی جالبی داشت و از همون اولین لحظه ای که توی اون اپیزود فوق العاده دیدیمش، به دلم نشست.
Pink هم که هیچی، کلاً در موردش چیزی نگیم بهتره.

کسی هست از Captain Jack بدش اومده باشه خدایی ؟ :D واقعا عالی بود ! بهترین تیکه ش هم اونجا بود که لخت شد یوهو از تو ک..ش تفنگ در آورد :D بعدا نمیاد توی سریال دوباره ؟

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
من واقعا از رُز متنفرم:D یعنی اصلا ریختش(حرف زدنش که بماند) رو میبینم میخوام با مشت بزنم خودمو:D

I-MAD

کاربر سایت
Oct 26, 2011
1,183
نام
M@HdI
من همچین حسی رو نسبت به قیافه Matt Smith دکتر 11 ام دارم... اصن رو اعصابه قیافش :D

واقعا ؟:-o
مت اسمیت یکی از بهترین دکتر ها بود و واقعا عالی بود بازیش درسته که مثل دیوید تانانت نبود
حالا من حس شما رو به Christopher Eccleston دارم :|
در کل توی سری جدید
Christopher Eccleston>Peter Capaldi >Matt Smith>David Tannant

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
من همچین حسی رو نسبت به قیافه Matt Smith دکتر 11 ام دارم... اصن رو اعصابه قیافش
چطور دلت میاد
من قبل اینکه سریالو شروع کنم قیافشو رو پوسترا میدیدم میگفتم چه قیافه فان باحالی داره اصلا یکی از دلایلی که شروع کردم مت اسمیت بود
بازیشم که حرف نداشت خداییش:D:x

آخر فصل 7 اشکم میخواست در بیاد :(

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232
واقعا ؟:-o
مت اسمیت یکی از بهترین دکتر ها بود و واقعا عالی بود بازیش درسته که مثل دیوید تانانت نبود
حالا من حس شما رو به Christopher Eccleston دارم :|
در کل توی سری جدید
Christopher Eccleston>Peter Capaldi >Matt Smith>David Tannant

من که نگفتم دکتر بدی بود... اتفقا دکتر خوبی بود ... بازیش هم خوب بود فقط قیافش رو اعصابم بود :D البته من همون اول کار هم که شروع کردم به دیدن توی بی بی سی فارسی با دیوید تنانت دیدم... بعدش قسمت های فصل های جلوتر رو یکم پراکنده دیدم الانم که از اول شروع کردم و آخر فصل 3 ام
بازی کردن کریستوفر به دیوید تنانت و و ما اسمیت که نمیرسه اصلا...

- - -ویرایش - - -

چطور دلت میاد
من قبل اینکه سریالو شروع کنم قیافشو رو پوسترا میدیدم میگفتم چه قیافه فان باحالی داره اصلا یکی از دلایلی که شروع کردم مت اسمیت بود
بازیشم که حرف نداشت خداییش:D:x

آخر فصل 7 اشکم میخواست در بیاد :(
اتفاقا من با عکس رو پوستراش از همه چی بیشتر مشکل دارم ...توی خود سریال قابل تحمله به نظرم ولی پوستراش ...
yahoo_17.gif

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر