طرفداران psp

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
از این کیفا تو ایران هست؟! از این خوشم اومده خیلی باحاله !

بازی من هانت یا همون شکارچی انسان !

وقتی فهمیدم واسه psp هست ارزو کردم کاش ماشین زمان داشتم !

بگذریم !

157386-Manhunt_2_(USA)-3-thumb.jpg

157386-Manhunt_2_(USA)-4-thumb.jpg

157386-Manhunt_2_(USA)-1-thumb.jpg

157386-Manhunt_2_(USA)-2-thumb.jpg

Manhunt 2 (USA) ISO < PSP ISOs | Emuparadise حجم 965 مگ

شکارچی انسان - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد لینک توضیحات در ویکی پدیا !

برای افراد زیر 35 سال توصیه نمیشه !:d

بازی manhunt روی psp فوق العاده بود . فکر کنم سال 86 که تازه psp خریده بودم جزو اولین بازی هایی که براش گرفتم همین manhunt بود .
واقعا لذت میبردم مخصوصا اونجاهایی که تو سایه پنهان میشدیم و یه دفعه دخل یارو رو میاوردیم .
یادش به خیر ، با دیدن این عکس ها یاد اون موقع افتادم .

ATAR

کاربر سایت
May 9, 2011
343
سلام من اصلا psp نداشتم و با آمولیتور PPSSPP: PSP emulator for Android, iOS, Windows, Linux, MacOSX, Blackberry, Symbian اجراش کردم و دو تا بازی god of war 2008 و 2010 رو باهاش تو pc رفتم . که از 2008 ش خوشم نیومد چون حمله ایران به رم بود و مصادف با ساخت فیلم 300 . دوستان 30 تا از برترین بازی ها و گرافیکی ترین هاشون رو بهم معرفی کنید با یه سایت ایرانی برای دانلود خیلی ممنون .

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
از این کیفا تو ایران هست؟! از این خوشم اومده خیلی باحاله !

بازی من هانت یا همون شکارچی انسان !

وقتی فهمیدم واسه psp هست ارزو کردم کاش ماشین زمان داشتم !

بگذریم !

157386-Manhunt_2_(USA)-3-thumb.jpg

157386-Manhunt_2_(USA)-4-thumb.jpg

157386-Manhunt_2_(USA)-1-thumb.jpg

157386-Manhunt_2_(USA)-2-thumb.jpg

Manhunt 2 (USA) ISO < PSP ISOs | Emuparadise حجم 965 مگ

شکارچی انسان - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد لینک توضیحات در ویکی پدیا !

برای افراد زیر 35 سال توصیه نمیشه !:d

فکر نکنم گیر بیاد اما چیزا جالب بگردی پره تو بازار

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253

00918146457496454421.jpg

در یک کلام فوق العاده !

اول از همه کات سین های بازی مال نسخه ی PS3 هستن که خیـلی هم خنده دار هستن !

گرافیک بازی برای PSP تحسین بر انگیز است

میرسیم به گرافیک که برای PSP شاهکار محسوب میشه ! من توی عکس های منتشر شده زیاد توجه نکرده بودم ! الآن که بازی میکنم میبینم برای PSP خارق العاده هستن ! رندر شدن تمام تکسچر ها و ایتم ها بدون تاخیر و افکت های قابل قبول !

روبات های مزاحم ! از نوع منحرف کننده !

داستان هم فکر نمیکردم داشته باشه ولی داستان داره خیلی هم جذاب و خنده دار هست ! ما یک راننده هستیم که از شروع ModNation Racing Championship با خبر شدیم و میخوایم توش شرکت کنیم ، توی راه هم دوستامون کمکمون میکنند ! باید برای مشهور شدن با دیگران به رقابت بپردازیم ، در کلی خیلی باحاله !

41T8o3HWUxL.jpg

نمایی از چک پوینت های بازی

گیمپلی که نگو ! دقیقا دریفت بازی همون دریفت Crash Racing هست ! ایتم ها هم شامل موشک ، برق موشکی ! برق دایره ای دور خودمون ، موشک چندتایی ، موشک گاز دار ! و ... هستن که وقتی میریم توی یک چیز های دایره مانند بدست میاریمشون و با دکمه ی مربع میتونیم ازشون استفاده کنیم !

با دریفت کشیدن ، پریدن ، پشت حریف موندن ، زدن حریف شما نوار باری رو که کنار صفحه هست پر میکنید .با این انرژی که بدست میارین که میتونین با مثلث ازش بعنوان Boost و Nitro استفاده بکنین و با کلید دایره شپر یا Shelter حبابی شکلی دور خودتون درست کنین . در کل گیمپلی هم حرف نداره !

یک بازیکن در حال موشکر پرتاب کردن !

میرسیم به صدا گذاری که اون به نظرم یکم کم کاری شده توش و میتونست بهتر باشه ! موسیقی خاصی در بازی وجود نداره و صداگذاری ها هم خیلی خوب کار نشده ، در طول مسابقه هم یکی از همکارامون (یک پیرمرد) باهامون صحبت میکنه که جالبه ! اما بیشتر از صداگذاری انتظار داشتم !

مسیر ریس ها فوق العداه هستن ! متنوع ، زیبا و پر از راه های مخفی به اصطلاح ! مراحل هم مختلفن من بیشتر از یک مسیر خوشم اومد که از بالا کوه میرفتیم پایین بعد از طی کردن یک مقدار مسیر دوباری میپریدیم بالای کوه !

در کل مسیر بازی هم خیلی عالی کار شده ، در طول مسیر یکسری موانع مثل پرس کن ! ، یکسری روبات ها که مارو آتش میزنن و ... هم وجود دارند .

412Y-W-VIDL.jpg

روبات های مزاحم ! از نوع آتشین !

من هنوز موفق به انجام بازی بصورت مولتی پلیر نشدم ، ولی اون هم حتما باید جذابیت خاط خودش رو داشته باشه .

در کل این بازی یکی از بهترین بازی های PSP هست!

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
نه راستش یکمی خیلی یکمی زیاد دیر پی اس پی گرفتم برای همینم هست

آها پس دوران طلایی سونی تو کنسول دستی از دست دادی در اصل میشه گفت هر روز یه سورپرایز بزرگ بود

در حد اینکه psp تا 2013 حدود 80 میلیون کنسول فروخت دقیقا ps3 هم 80 میلیون کنسول فروخت

این یعنی ابهت psp در صورتی که psp میشه گفت میان نسلی بود هم آخر نسل هفت لانچ شد هم اول نسل هفت بود که کلی بازی مشترک با ps2 و همینطور بازیا مشترک با ps3 داره

هم خروجی tv و ..............

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253

51lweTzspHL.jpg

وقتی سختی،زیبا می شود!

یکی از بهترین عناوین کنسول دستی PSP که تا کنون رقیبی نداشته Midnight Club:LA Remix است.

این بازی در سبک اتومبیل رانی در سال 2008 عرضه گشت.

بهترین مورد در بازی گرفیک و گیم پلی است! این بازی با گرافیکی بسیار دیدنی و باور نکردنی شهر بزرگ لس آنجلس و توکیو را به نمایش می گذارد. گرافیک همه چیز از قبیل محیط و اتومبیل ها و جزئیاتشان عالی است و جای حرفی ندارد.

گیم پلی بازی نیز عالی است ولی مسابقات کمی سخت هستند ولی اگر این سختی نبود الان به عنوان یک شاهکار اون رو نام نمی بردیم!همه نوع مسابقاتی در بازی وجود دارد و اصلا بازی خسته کننده نیست.

داستان بازی به پسری که خواستار شهرت است بر می گردد که به شهر لس انجلس و توکیو آمده است تا به شهرت برسد البته با انجام مسابقات در خیابان ها و به صورت غیر قانونی!

صداگذاری بازی عالی است،صدای آژیر پلیس،تصادفات،بوق و صدای همه چیز عالی است!

بازی نسبتا بلند است و می تواند مدتها شما را سرگرم کند!

این بازی ارزش چند بار بازی کردن را دارد!

72403015144211870243.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر