1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

فرار مالیاتی|آدرس برای عدم دریافت مالیات از خرید دیجیتالی در XBOX ONE

گفتگو در 'Xbox One' ایجاد شده توسط ([{•}])([{•}]), ‏Oct 1, 2014.

1. کاربر سایت

نام:
    Shayan Vaziri
    سلام دوستان! متاسفانه برخی از دوستان زمانی که میخواهن در پول خودشون صرفه جویی کنن و بتونن از طریق خرید دیجیتالی پول کمتری بابت خرید بازی بدهند در آخر خرید با درخواست دریافت مالیات روبرو میشن که معمولا 2 دلار تا 5 دلار به محصول مورد نظر افزوده میشه! امروز براتون آدرس پستی میزارم که بتونید راحت خرید دیجیتالی تون رو بدون دریافت مالیات انجام بدین.
    دوستان من تا به امروز فقط یک ادرس لاین دارم و اون هم مربوط به پروفایل های ریجن 1 (آمریکا) میشه.
    United states
    ADDRESS LINE 1: 6993 sw 202nd ter
    CITY: beaverton
    STATE: OR
    ZIP CODE:97007
    PHONE: 503-9987488

چنان چه شما دوستان عزیز ادرس لاین های دیگری برای عدم دریافت مالیات سراغ دارید میتوانید در تاپیک قرار بدین و سپس ادرس مورد نظر در پست اول اضافه می شود!
    اخطار:اگر در زمان خرید از برنامه تغییر Ip استقاده کنید و در صورتی ip آدرس شما متعلق به آمریکا نباشد و به کشور های دیگر ارتباط داشته باشد احتمال بن شما وجود دارد!

آخرین ویرایش: ‏Oct 1, 2014
    Criminal, Phantom Pain V و dante-turbo این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

ممنون شایان جان يه سوال دارم الان اکانت من uk هستش اگر تغییرش بدم و آمریکاش کنم احتمال داره گلدم بپره بعدش اگر همه این آدرسی که شما دادید رو بزنن مشکلی پیش نمیاد؟

3. کاربر سایت

نام:
    محمد
    همچین تو عنوان تایپیک فرار مالیاتی زده شده که انگار داریم از مالیات کلی دارایی رو پیچ میزنیم :)):d. در کل ممنون مطلب مفیدی بود

4. کاربر سایت

نام:
    Shayan Vaziri
    نخیر گلدتون نمی پره فقط پولی که داشتین از بین میره :)بعدشم نه مشکلی پیش نمیاد ولی بهتره با ای پی ادرس همون کشور (امریکا ) خرید رو انجام بدن

- - -ویرایش - - -

باید در جذب مخاطب جو سازی کرد :)

Rezahajizadegan و M@SOUD64 این نوشته را Like کرده اند.
  5. کاربر سایت

سلام. اکانت من واسه امارات هست. من هم مثل شمل میخام واسه امریکاش کنم. ولی گلد وea access و کلی بازی دارم. میخام بدونم مشکلی واسه بازی ها و اکانت گلد و ea access پیش نمیاد؟

6. کاربر سایت

نام:
    Reza
    دوست عزیز اگه باری us هستید کافیه سما ادرس الاسکا رو که فری تکس هست رو وارد کنید

7. کاربر سایت

نام:
    مجید
    من شنیدم اگه ادرس رو عوض کنیم بازیا و پول تو اکانت جفتشون از بین میره

8. کاربر سایت

نام:
    عیسی
    دوستان من یه مشکل بزرگ دارم. قبلا با این آدرس هایی که تو فروم بود بدون مالیات، دیجیتالی خرید می کردم ولی از ژانویه به اینور (بعد اومدن این ترامپ) با هر آدرسی که میدم ازم مالیات میگیره. دوستان کسی این مشکل رو داشته و راه حلی براش دارین؟ ممنون

این صفحه را به اشتراک بگذارید