بازی های معیوب پلی 2 (بازی هایی که تو یه مرحله گیرمیکنه)

گفتگو در 'PlayStation 2' ایجاد شده توسط پوریا 0511, ‏Aug 31, 2014.

1. پوریا 0511

کاربر سایت

نام:
    پوریا بیرزاد
    باسلام خدمت دوستان عزیز شاید خیلیا بگن این تاپیکو الکی گذاشتم ولی جدیدا بازی های نو پلی 2 رو که غیرمجازه و شرکت های ایرانی کپی نمیکنن مثل (گاد او وار - گاد فادر - جی تی ای5) وخیلی از بازیا دیگرو که میخرید تو یه مر حله گیر میکنن فکر نکنید از دستگاه منه اخه یه ماهه خریدم ولی برای اطمینان تویه پلی 2 دوستم هم امتحان کردم نگرفت اگرم فکر میکنید از سی دیشه که منم همین فکرو میکردم واسه همین وقتی تو مرحله nacho اسکار فیس گیر کرد یعنی خوده شخصیت بازی حرکت میکرد ولی دورو برش هیچی نبود گفتم حتما از سی دیشه واسه همین سی دی جدید خریدم بازم نگرفت بردم سی دی رو پس بدم مغازه دار بهم گفت چون سی دی نو هستو خش نداره حتما سی دی مادر خش دار بوده خلاصه اصل مطلب اینکه سعی کنید بازیهای مالزی بخریدو همین کپی ایرانیا دو سه تا بازی دیگه هم مثل همین خراب در اومد با اینکه نو بودو حتی یه دونه خش نداشت ولی همون بازی ها رو که از قدیم داشتم چون دیسک مالزی بود به راحتی لود میکرد خلاصه خودتون بازیهارو از سایت های خارجی دانلود و رایت کنید راحت و بی دردسر تره باتشکر پوریا 0511=((:x:x:x:x:x

2. shahrokh667

کاربر سایت

سلام دوستان
    من بازی خدای جنگ دو رو خیلی خیلی دوست دارم اما نمیتونم بازی کنم چون تا چهار مرحله سیو نمیکنه اگرم بتونم این مراحل رو یکسره بازی کنم از مرحله چهارم به بعد سیو میکنه اما لود نمیشه توروخدا کمکم کنید
    مرسی

3. game-boys

کاربر سایت

با چه مدل ps2 بازی میکنی؟
    با فلش بازی میکنی یا دیسک؟ خودت رایت کردی یا خریدی؟
    مموریت سالمه؟

4. shahrokh667

کاربر سایت

ببخشید هرچی گشتم نتونستم مدلشو پیدا کنم ولی شبیه این عکسه
    با دیسک بازی میکنم و رایت نکردم خریدمش
    مموریمم سالمه چون مثلا بازی خدای جنگ یک رو هم سیو میکنه هم لود در مورد فوتبال هم هیچ مشکلی نداره یعنی هم سیو میکنه هم لود البته بعضی وقتا مموری کارت از کار میفته مثلا بعضی وقتا که میخوام سیود یا لود کنم پیام میده که هیچ مموری کارتی در دستگاه نیست ولی وقتی درش میارم و بعداز 15 ثانیه دوباره به دستگاه وصل میکنم درست میشه و میتونه سیو یا لود کنه

5. game-boys

کاربر سایت

اگر جعبه اش زده و روی دستگاه یه خط هست هر دو طرف یه رنگه مدل دستگاهت سری 70000 هزاره
    اگر روی دستگاه یه طرف مشکیه نوک مدادیه یه طرف براق و نایلیون روش داشته سری 90000 هزاره

ببین مدل ها 70000 قدیمی ترن و ساخت ژاپنن و بخاطر هک فلشی شدن ( اجرا بازی از روی فلش مناسبترن ) اما در کل این سری تو لنز ضعیفن
    اگر دیسک از مغازه خریدی پس حتما مشکل از دیسکته - اینا بازیا ممنوعه حساب میشن و اگر بخری فوقش یه مرحله کار میکنن
    باید از دوستی یا آشنایی بازی رو بگیری یا دانلود کنی و با فلش بدون نیاز به لنز روی کنسولت اجرا کنی
    خود بازی هایی که میخری و شرکتی هستن مثل لوح زرین نیکان خیلی خیلی بی کیفیتن و لنز داغون میکنن

درباره مموری کارت هم اون قسمت در ممری کارت بده بالا سعی کن با فشار باد تمیزش کنی شاید خاک گرفته معمولا بخاطر خاک اینطوری میشن- اگر دست شد که چه عالی اما اگر بازم نشد مموری عضو کن که فکر نکنم بالا 7 هزار تومن قیمت داشته باشه

6. dani_redline

کاربر سایت

سلام
    من میخوام از بازی god of ware یه نسخه رایت کنم چون دیگه بالا نمیاد تو دستگاه.
    با نرم افزار image burn ایمیج گرفتم رو dvd-9 رایت کردم (7.94gb) حجم داره چون ولی بالا نیومد
    با نرو ایمیج گرفتم رایت کردم نخوند!
    مشکل کجاست اگه میشه راهنمایی کنید؟
    امکانش هست خود dvd منبع خراب شده باشه یا من نتونستم رو dvd-9 رایت کنم؟
    سپاس

7. mohsen_csharp

کاربر سایت

سلام. رایت بازی های DVD9 با بازی های معمولی متفاوت هست.
    اول اینکه دیسک شما باید DVD9-R باشد و نباید DVD9+R باشد
    همچنین در تنظیم Book Type نرم افزار ImgBurn باید تنظیمات درست رو انتخاب کنید
    در مورد رایت بازی های DVD9 برای پلی استیشن دو تحقیق کنید
    البته شدیدا توصیه می کنم از روی فلش بازی کنید تا لنز سالم بمونه و اینقدر هم دردسر نکشید