FIFA 15 - Ultimate Team | PS4

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
سلام دوستان
متاسفانه پیج اصلی بازی رو پیدا نکردم گفتم اینجا مطرح کنم
من هر چی میگردم نمیتونم یک قسمتی برای جام های ملی مثل جام ملت های اروپا پیدا کنم
حتی تو یه آپدیتی جام جهانی هم داده بودن الان دیگه نیست ! جریان چیه ؟ نمیشه به هیچ صورتی جام جهانی رو مثلا بازی کرد ؟
http://forum.bazicenter.com/thread89289/page390/

دلیلش اینه که اصلا جام های ملی توی فیفا وجود نداره مگر اینکه Career Mode بری و سرمربی تیم باشگاهی و ملی باشی . در اون صورت ، تو جام های ملی گوناگون شرکت میکنی . اما در کل جام جهانی و جام ملت های اروپا رو همیشه EA به صورت یه آپدیت ، تو همون سال مسابقات ، برای فیفا میده بیرون . یعنی 2016 به نزدیکای یورو برسیم یه آپدیت میده که مختص یورو 2016 هست و تیمای این جام درونش قرار دارن . درضمن ، این بخش یورو که هر چهار سال یه بار میده ، ممکنه پولی باشه ( یعنی باید بخری تا بتونی اون بخش رو بازی کنی )

MirMasoud

کاربر سایت
Mar 30, 2014
17
سلام من برای گرفتن 2 تروفی در بازی fifa 14 نیاز به یه دوست عزیز در ps4 دارم لطفا اگر کسی fifa 14 رو در ps4 داره بیاد یه نیم ساعت باهم بازی کنیم.
id psn: MirMasoud

1028

کاربر سایت
Apr 26, 2010
9
نام
حسین
سلام به همه دوستانم
یه سوال فنی داشتم
من امروز دستگامو تحویل میگیرم و به جمع ps4 بازها می پیوندم D:
من برای شروع 2تا بازی گرفتم
1.watch dog
2.fifa 15
سوال اصلیم اینه : توی فیفا15 چجوری میشه آخرین نقل و انتقالاتو به روز رسانی کرد ؟؟
حالا چه آفلاین چه آنلاین ؟؟؟

king_nigh

کاربر سایت
Nov 2, 2012
17
نام
امیر
سلام دوستان من فیفا 16 دیجیتال و nba 2k16 از سایت psn خریدمو هنوز با کسی شر نکردم ، اگه کسی دیتا و بازی gta v به من شر کنه حاضرم باش شر کنم اخه هنوز انلاین gta v بازی نکردم. هر بازی رو با قیمت 207 هزار تومن با گیفت کارت از سایت ماتریکس گیم خریدم مطمئن باشین
لطفا پیشنهاد بدین

Dav1d

کاربر سایت
Apr 25, 2015
384
نام
علی
سلام به همه دوستانم
یه سوال فنی داشتم
من امروز دستگامو تحویل میگیرم و به جمع ps4 بازها می پیوندم D:
من برای شروع 2تا بازی گرفتم
1.watch dog
2.fifa 15
سوال اصلیم اینه : توی فیفا15 چجوری میشه آخرین نقل و انتقالاتو به روز رسانی کرد ؟؟
حالا چه آفلاین چه آنلاین ؟؟؟
وقتی تو خود بازی رفتین اپدیت میشه لگه انلاین باشید (البته دقیق یادم نیست که وقتی میرفتیم رو کریر یا سیزن و ... اپدیت میشد یا اول بازی)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر