خاطره انگیز ترین بازی های کنسول های قبلی برای شما کدوما بودن؟

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
به مناسبت prey 2017 یادی هم بکنیم از prey 2006 روی pc و ایکس باکس.....نقش اصلی بازی یه برادر سرخ پوستی بود به نام تامی که فضایی ها میریختن این داداشمون رو به همراه بابا بزرگ و دوست دخت....منظورم همسر آیندشون رو به همراه یه سری سیاهی لشکر دیگه میبردن تو صفینشون ....از اونجا که سرخ پوستها هم مثل خودمون غیرتی هستند ....این داداشمون هم دست رو دست نگذاشت ...موتور بازی موتور دوم 3 بود( idtech 4) و کلی بازی با جاذبه و پورتال ها ...یعنی هر چی جایزه portal 2007 گرفت حق prey بود چون همش تو این بازی بود....(اصلا ملت با 3d Realm مشکل دارن) چون این آقا تامی سرخ پوست بود از قدرت های عجیب قبیلشون هم بهره میبرد ...

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
بازی battletoades sega که تا آخر بردم دمار از روزگارم درآورد از بس که سخت بود..ورژن دبل دراگون mame بازی خیلی بهتر از
نیتندو سگا بود ..درشت تر بود .فرز تر بود اگه یادت باشه برای ایکس باکس اورجینال هم یه ورژن اومد مخصوص خودش
تو بازی comix حضور داشت ..بازی تا 4 نفر پشتیبانی میکرد
View attachment 75606 View attachment 75607 View attachment 75608 View attachment 75609 View attachment 75610

داداش این نسخه برای سگا هم اومده؟ Comix چه طوری اومده اینجا؟ :D

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
از همه سخت تر قسمت موتور سواری تو فضاش بود باید با موتور فرار میکردی همزمان یه تیغ بزرگ فلزی میزاشت دنبالش..فقط یکی چکپونت داشتی اون مرحله ..وحشتناک سخت بود ..بازیش
اصلأ نمیشه دونفره بازی کرد به شدت سخت...
کاشکی یکی دیگه تو بازی تو همین مایعه ها بساز
داداش این نسخه برای سگا هم اومده؟ Comix چه طوری اومده اینجا؟ :D

نه برای سگا نیومد .این ورژن مخصوص ایکس باکس اورجینال که برای شبکه لایو اومد .اون زمان

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
شاید بازی زیبای Growl دوستان یادشون باش ناشرکمپانی معروف قدیمیTAITO..ورژن اولیه این بازی سال 1991 برای دستگاهای آرکید mame اومد..بعد از مدتی برای sega جنسیس اومدبا تغییرات فراوان نسبت به ورژن آرکید mame .سبک بازی اکشن گانگستری تو بازی همه جور صلاحی گیر میاری.تفنگ نارنجک تیربار ..وغیره بازی تا 4 نفر همزمان پشتیبانی میکرد.این بازی.جزع بهترین بازیهای سبک شورش آرکید mame قرار میگیره..
growl.png growl(2).png 9712-menu-Growl.png GROWL--Growl World_Nov4 17_18_54.png View attachment 75619 NL3EditorImageHandler.ashx.png growl-9.png

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
شاید بازی زیبای cutthroat island یادتون باش که برای sega و nintindo..سال 1996 اومد ..به نظر خودم زیبا ترین سخت ترین بازی که خودم انجام دادم روی sega همین بود ..قسمت کالسکه سواری بازی و ارابه سواری بازی بیاد موندنی بود.این بازی جزع بهترین عنوان های سگا قرار میگیره....یادش بخیر:-<
cutthroat-island-usa-europe.png snin-cutthroat-island-front.jpg cutthroat-island-03.png 38166-CutThroat_Island_(USA__Europe)-1459077699.jpg Cutthroat_Island_USEU_4.png t-sega-genesis-cutthroat-island-segamegadrive-22645.png cutthroat-island-04.png

آخرین ویرایش:

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
یادتون میاد سال 2007 برای ps2 یک بازی انحصاری اومد که خود سونی ناشرش بود به نام rogue galaxy ....بازی نقش آفرینی اکشن بود اونم dvd9 ....بس که این بازی قشنگ بود ....mass effect بود روی ps2 ...فقط به جای صفینه کشتی پرنده داشتین و به جای اسلحه شمشیر البته توی همراهانتون تفنگ هم داشتند ولی مباره ها hack&slash بود.....بعدا برای ps4 هم اومد ...

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
وقعا دلم برا این بازی که حدود 12 سال پیش رو ds بازی کرده بود تنگ شده بود
بازی خیلی باحالیه
امروز تونستم کنسول 3ds خودمو هک نرم افزاری کنم این بازی ds با فرمت خاصی رو کنسول نصب کنم , کلی از خاطراتم زنده شد :wow:
یه نسخه هم برای کنسول gba داره اونم باید پیدا کنم دانلود و بازی کنم
:Thumbsup::Tongue:

gcvk_%D8%AB%D8%AB%D8%AB.jpg

آخرین ویرایش:

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
فکر کنم همه با کارتون ها و بازی های Aladdin کلی خاطره دارند حداقل با نسخه مگادرایو ....البته برای شماره یک کارتون بصورت موازی یه شماره هم برای snes ساخته شد اونم کی ساخت ...داداش میکامی ...ناشر هم کپکام....البته توی اون شماره از شمشیر خبری نبود و باید با پریدن روی دشمن ها کارتون رو راه می انداختید...ولی اون شماره هم خیلی قشنگ بود .....آهنگ های هر دو نسخه هم که کولاک بود ..شخصا دیدم که توی چند تا سریال و برنامه ایرانی ازشون استفاده شد....بعدا یک شماره 3d هم ازش اومد روی ps1 , pc به نام انتقام نصیرا ( نصیرا یه خانم جادوگر بود که می خواست جعفر رو زنده کنه ..) داستان ربطی به کارتون ها نداشت و ادامه شون بود.....یادمه سر اونجایی که باید یواشکی سیب می دزدیدیم و همینطور سر خوردن توی اون غاره کلی درگیر بودم....

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
فکر کنم همه با کارتون ها و بازی های Aladdin کلی خاطره دارند حداقل با نسخه مگادرایو ....البته برای شماره یک کارتون بصورت موازی یه شماره هم برای snes ساخته شد اونم کی ساخت ...داداش میکامی ...ناشر هم کپکام....البته توی اون شماره از شمشیر خبری نبود و باید با پریدن روی دشمن ها کارتون رو راه می انداختید...ولی اون شماره هم خیلی قشنگ بود .....آهنگ های هر دو نسخه هم که کولاک بود ..شخصا دیدم که توی چند تا سریال و برنامه ایرانی ازشون استفاده شد....بعدا یک شماره 3d هم ازش اومد روی ps1 , pc به نام انتقام نصیرا ( نصیرا یه خانم جادوگر بود که می خواست جعفر رو زنده کنه ..) داستان ربطی به کارتون ها نداشت و ادامه شون بود.....یادمه سر اونجایی که باید یواشکی سیب می دزدیدیم و همینطور سر خوردن توی اون غاره کلی درگیر بودم....

این علائدین ها رو دونه به دونه n بار تموم کردم و واقعا چقدر خوب بودند خصوصا اون نسخه اول روی میکرو که فکر کنم به همراه ایندیاناجونز همون میکرو بیشترین بار تمومشون کردم البته اونی هم که روی سگا بود هم عالی بود ولی من اون قدیمی تره رو بیشتر دوست دارم خصوصا وقتی می پریدی روی سر دشمنای بازی :D
کلا بازی های دوست داشتنی بودند

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
این علائدین ها رو دونه به دونه n بار تموم کردم و واقعا چقدر خوب بودند خصوصا اون نسخه اول روی میکرو که فکر کنم به همراه ایندیاناجونز همون میکرو بیشترین بار تمومشون کردم البته اونی هم که روی سگا بود هم عالی بود ولی من اون قدیمی تره رو بیشتر دوست دارم خصوصا وقتی می پریدی روی سر دشمنای بازی :D
کلا بازی های دوست داشتنی بودند

روی میکرو همون نسخه سوپر نینتندو بود که یخورده گرافیکش کم شده بود ...من هم اول روی میکرو بازی می کردم بعدا سگا خریدم ...آره پریدن روی سر دشمن ها حس پرش روی خرک ژیمناستیک رو داشت ..فنری بود ...ولی اون غوله توی بازار همون چاقه.. کچله ...اعصاب منو همیشه داغون میکرد...انصافا مرحله آرزو هاش با جینی از مگادرایو قشنگ تر بود....آهنگ منو شروع بازی
هم خیلی قشنگ بود ...یادمه بازی از سیستم پسورد استفاده می کرد همون 4 تا عکس میزدی میرفتی مراحل جلوتر.....

آخرین ویرایش:

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
روی میکرو همون نسخه سوپر نینتندو بود که یخورده گرافیکش کم شده بود ...من هم اول روی میکرو بازی می کردم بعدا سگا خریدم ...آره پریدن روی سر دشمن ها حس پرش روی خرک ژیمناستیک رو داشت ..فنری بود ...ولی اون غوله توی بازار همون چاقه.. کچله ...اعصاب منو همیشه داغون میکرد...انصافا مرحله ارزو هاش با جینی از مگادرایو قشنگ تر بود....آهنگ منو شروع بازی
هم خیلی قشنگ بود ...یادمه بازی از سیستم پسورد استفاده می کرد همون 4 تا عکس میزدی میرفتی مراحل جلوتر.....
آره همون نسخه سوپر نینتندو بود با گرافیک کمتر ولی خیلی خوش ساخت بود اون یارو ریشو تو بازار که شمشیر میزد یه لم خاص داشت تا ضربه شمشیرش رو میزد باید می پریدی رو سرش باید می رفتی بالای اون چادر تا ضربه رو می زد می پریدی رو سرش خود جعفر سخت تر بود تو هوا معلق بود عصاشو می انداخت رو زمین یه لحظه باید با کمک عصاش می پریدی روی سرش
این سیستم سیوش هم معرکه بود اون زمان بازیا خیلی هاشون سیو نداشتند واقعا اعصاب فولادین می خواستند که تمومشون کنید ولی این علائدین خیلی سیستم خوبی داشت چهار تا شکل به عنوان پسورد نشون میداد همون رو وارد می کرد از یه مرحله خاص می اومد

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
=))
آره همون نسخه سوپر نینتندو بود با گرافیک کمتر ولی خیلی خوش ساخت بود اون یارو ریشو تو بازار که شمشیر میزد یه لم خاص داشت تا ضربه شمشیرش رو میزد باید می پریدی رو سرش باید می رفتی بالای اون چادر تا ضربه رو می زد می پریدی رو سرش خود جعفر سخت تر بود تو هوا معلق بود عصاشو می انداخت رو زمین یه لحظه باید با کمک عصاش می پریدی روی سرش
این سیستم سیوش هم معرکه بود اون زمان بازیا خیلی هاشون سیو نداشتند واقعا اعصاب فولادین می خواستند که تمومشون کنید ولی این علائدین خیلی سیستم خوبی داشت چهار تا شکل به عنوان پسورد نشون میداد همون رو وارد می کرد از یه مرحله خاص می اومد

اینم حاج آقای مورد بحث

آره جعفر هم سخت بود ...ولی من کلا از کاراکترش خوشم می اومد و دوست داشتم خودم بمیرم ولی اون نمیره و مبارزه طول بکشه.....جعفر بیا منو بکش....=))

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر