PS4 هک شد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Young Tiger

کاربر سایت
Apr 22, 2013
686
نام
li@
بابا ول کنید برید نسخه اورجینال بخرید حالشو ببرید...هک هم باشید از ترس بن شدن کنسول بازی کردن زهرتون میشه

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
دوست عزیز
لذت بردن به شرط دزدی کردن درسته‌؟
کپی کردن حرام است. دزدی حساب میشه !
الان یکی نداره یک
لذتی رو ببره باید بره از راه غیر غانونی (ببخشید بابت اشتباه املایی) اون چیز رو به دست بیاره؟
ــــــــــ

ماذا فازا؟ حرام؟:)) چی میگی بابا. تو هک نکن.
اگه اینطوره از زمان پلی1 دارم حروم خوری می کنم.

MH_FashisT

کاربر سایت
Jul 15, 2011
65
دوست عزیز
الان یکی نداره یک
لذتی رو ببره باید بره از راه غیر غانونی (ببخشید بابت اشتباه املایی) اون چیز رو به دست بیاره؟
ــــــــــ

چرا جو میدی ؟ تیریپ روشنفکری کم بود حالا دینم اضافه شد !

عزیزم برادرم رفیقم! دین اعتقاد و... یه چیزه شخصیه !

هر وقت سونی اومد نمایندگی معتبر زد ایرانو ادم حساب کرد شما از حقوق معنویو مادیش دفاع کن ! خدا رو شکر تحریم تو این زمینه هم برداشته شده !

هـــــــــــــــــک شد شما هـــــــــــــــــک نکن !

ادامه بحث هیچ ربطی به تاپیک نداره ! جلو جلو بگم جوابتو نمیدم !

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
من نمیدونم واقعا یه عده با تز دادن الکی که هک نشه بهتره یا کپی کردن یعنی دزدی و ... چیو ثابت کنن ؟؟ اقا هک شد شما حرص و جوش نخور و هک نکن دستگاهت رو ... کسی زورت نکرده که . هر کی هم دلش خواست میره هک میکنه و پایرت بازی میکنه.

mammad_n4

کاربر سایت
Oct 29, 2012
62
هک بشه که چی بشه مگه همین الان اوضامون بده؟!!!
همین الان با 10 هزار تومن میتونیم بای تعویض کنیم با 100 تومن هم بازی دست دوم هفته ایی 5 تومن هم میشه بازی اجاره کرد.خوب این بده؟!!!!
اگر هک بشه دیگه مغازه دارا قیمت کنسول رو به 2 ملیون 500 میبرن سیستم تعوض اجاره خرید بازی دست دوم هم برداشته میشه.که این خیلی بده
اونوقت باید بشینین خونه گیم های هک شده ی بی کیفیت رو بازی کنید قید بازی آنلاین هم باید بزنین.
الان یه عده میگن بابا تو بچه پولداری و اینا... نه عزیز من نه بچه پولدارم و چیزه دیگه , ولی همه ی جوانب هم در نظر میگیرم شما فقط نوت دماغتون رو میبینید به قول معروف. اگر هک بشه ضررش خیلی بیشتر از منفعتشه یعنی بازگشت به نسل قبل
بابای تو پولداره واست بازی میخره ما که بچه پایین شهریم مثه توییم هر روز پاشیم بریم توپخونه گونی گونی بازی بخریم ؟ تا حالا واسه این جواب ها 5 بار اخراج شدم...

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
این احترامی که شما صحبتش رو میکنید باید متقابل باشه . هر وقت سونی و مایکروسافت شعبه زدن تو ایران و رسما استور زدن اونموقع کسی هک کنه باید گفت بی احترامی شده نه الانی که شما اگه کنسولت خراب بشه باید بندازی تو سطل زباله چون هیچ ساپورتی ازش تو ایران وجود نداره...
آها پس دزدی هم توجیه شد مگه سونی و مایکر تفنگ گذاشتن رو مغزت که بری x1 یا ps4 بخری نمیخوای نخر
پس اگه یه نفر بهت احترام نزاره تو میتونی از خونش دزدی کنی ؟؟؟؟
شما با این حرف ها که داری میگی خودت ر گول میزنی

روی صحبتم با کسایی که میخوان هک بازی کنن: شمایی که علاقه داری به x1 یا ps4 شمایی که با هر کدوم از بازی های انحصاری زندگی کردین به علاقه ی خودتون احترام بزارید نه به سونی و مایکر

Dastan Persia

کاربر سایت
Sep 17, 2011
578
نام
Reza
دوست عزیز
الان یکی نداره یک
ــــــــــ

برو کنار بزار باد بیاد ،
تعسب الکی نخورید ، اونها برای ارزش قاعل نیستن که حتی بیان بازی ها رو به طور قانونی فروش کنند ، به طور قانونی یعنی اینکه بازی ها رو با قیمتی که توی خود کشور ارزش داره فروش کنند ، و همینطور ف ی ل تر سازی ای پی ایران
این ها که این حرف ها رو میزنند پول دار هستند چه میدونند ما ها برای خرید بازی اورجینال باید از خیلی چیزامون بگزریم

mammad_n4

کاربر سایت
Oct 29, 2012
62
بحث سر قیمت نیست سر گیر نیومدن بازی هاست دیگه کسی بازی اوریج نمیاره چون مشتریش خیلی کم میشه

با واژه بن کنسول آشنا هستید آیا؟؟؟
6 ساله دارم آنلاین میزنم ... از مایکروسافت تذکر هم ندیدم...

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
618
نام
آرش
همین کسایی که میگن دزدی و فلان نامردیه , فیلمهای خارجی رو مگه دانلود نمیکنن میبینن ؟ خوب فرقش چیه ؟ اونم دزدی حساب میشه , تو خارج این چیزا پیگرد قانونی داره نه اینجا که هیچیش روال نیست .

بعد گیمر های خارج رو با اینجا مقایسه نکنید . اینجا حقوق یه کارمند 700-800 تومن . بچه یه کارمند که هنوز دستش تو جیب خودش نیست حق بازی نداره ؟ اونور یه کارگر هم از هر نظر زندگیش تامین ـه و این 50-60 دلار پول خوردش حساب میشه .

اونایی که دارن خوب هک نکنن .

من خودم هک هم بشه عمرا هک کنم چون از هر بازی خوشم نمیاد و سالی 3-4 تا بازی بسمه و در این حد در توانم هست . اما منطقی فکر باید کرد . مقایسه اینجا و اونور درست نیست به نظر من

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
هر کسی دلش بخواد ميره کپی خور میکنه :)

و هر کسی هم بخواد کپی خور نمی کنه و اورجينال بازی میکنهb-)

به هر حال کپی خور کردن خطرهای خودش را داره البته برای آنلاین بازها و سونی چون در ابتدای راه این نسل هستیم سفت و سخت برخورد میکنه و آن بن کردن هم به این راحتی ها نخواهد بود مثل پلی ۳:>

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
آها پس دزدی هم توجیه شد مگه سونی و مایکر تفنگ گذاشتن رو مغزت که بری x1 یا ps4 بخری نمیخوای نخر
پس اگه یه نفر بهت احترام نزاره تو میتونی از خونش دزدی کنی ؟؟؟؟
شما با این حرف ها که داری میگی خودت ر گول میزنی

روی صحبتم با کسایی که میخوان هک بازی کنن: شمایی که علاقه داری به x1 یا ps4 شمایی که با هر کدوم از بازی های انحصاری زندگی کردین به علاقه ی خودتون احترام بزارید نه به سونی و مایکر
الان سیستم عاملی که رو Pc داری و همین الان به واسطه ی اون تو نتی لاینسنس داره یا کرکیه ؟؟؟؟( الان میگه لاینسنس داره!)) ببین عزیز من برای مثال اگه شما بخوای به کپی رایت نگاه کنی نباید هیچ موزیک خارجی رو دانلود کنی و گوش بدی . چون اونجا هم روش زحمت کشیده شده و شما داری دزدی میکنی .به طور کلی ابعاد کپی رایت و تاثیراتش تو زندگی ما خیلی زیاده و بحثش گسترده !

pay@

کاربر سایت
Jul 23, 2014
55
فقط یه چیزی رو بگم برای کسایی که خیلی بازی اورجینال دوس دارن:
طبق قوانینی که هس توسط این سونی و مایکرو و دیگر کمپانی ها برای جاهایی مثل ایران و خیلی جاهای دیگه که تو دستور کارشون نیس بازی گرفتن غیر قانونیه... ! یعنی خیلی قانونمندی نخر !
اگه هک بشه و قابلیت بازی آنلاین رو هم داشته باشه اگه کنسول رو داشته باشم درنگ نمی کنم؛خوب شما هک نکن...
دیگه بحث نداره که،هر کی عقیده شخصی خودش رو داره همون جوری هم عمل می کنه.روزی که سونی و مایکرو تو ایران نمایندگی زدن اون موقع راجب هک کردن یا نکردن کنسولم فکر میکنم...

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
این چند صفحه آخر همه ش بحث مدافعان و مخالفان هکه! یکی لطف می کنه بگه معلوم شد بالاخره واقعا هک شده یا نه؟

Dastan Persia

کاربر سایت
Sep 17, 2011
578
نام
Reza
الان سیستم عاملی که رو Pc داری و همین الان به واسطه ی اون تو نتی لاینسنس داره یا کرکیه ؟؟؟؟( الان میگه لاینسنس داره!)) ببین عزیز من برای مثال اگه شما بخوای به کپی رایت نگاه کنی نباید هیچ موزیک خارجی رو دانلود کنی و گوش بدی . چون اونجا هم روش زحمت کشیده شده و شما داری دزدی میکنی .به طور کلی ابعاد کپی رایت و تاثیراتش تو زندگی ما خیلی زیاده و بحثش گسترده !

چرا راه دور میری تو بگو تا حالا فیلم خارجی دیدی،بغییر از این هایی که توی تلویزیون پخش میشه
، همین تلویزیون تمام فیلم هاش کپی هست ، تمامی بازی های فوتبال که پخش میکنه کپی هست

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر