همه چیز درباره Windows 10

گفتگو در 'نرم افزار' ایجاد شده توسط Persian-Masoud, ‏Aug 19, 2014.

1. کاربر سایت

طریقه غیر فعال کردنش به چه صورت هست؟

کجا میشهdolby atmos فعالش کرد؟

2. کاربر سایت

نام:
    پوریا
    من خودمم شخصا نتونستم زیاد چک کنم ولی حتما Forza 3 و Hitman رو چک میکنم. چون توی مقاله ی PCGamer افت فریم زیادی رو نشون میداد. در کل به نظرم Game mode شروع خوبیه و پتانسیل خوبی داره. با اپدیت های بعدی بهتر میشه ولی فعلا خیلی نو پا و ساده است.
    منظورت این نقد هست؟ اینکه رسما گند زده به Game mode مخصوصا توی بازی هیتمن که افت شدید پرفومانس داره. یه جمله ی مقاله :
    بازم میگم این اپدیت رو بیشتر برای رفع مشکلات و بهتر شدن ویندوز نصب کنید تا Game mode . چون فوق العاده بهتر شده ولی Game mode حالا حالا ها کار داره.
    برید توی قسمت Setting و بعد بخش Gaming. گزینه اخر از سمت چپ Game mode. همونجا Off کن.

sabco این نوشته را Like کرده است.
  3. s.1 s.1

کاربر سایت

نه اون نسخه ی بتا قدیمیش هست در نسخه ی اصلی خیلی بهتر شده این نقده برای 1.5 ماه پیشه این رو می گم.
    Tested: Windows 10's Game Mode makes unplayable games playable—sometimes

4. s.1 s.1

کاربر سایت

گیم مد در بخش seting بخش گیم هست که کلا اضافه شده به تنظیماتش
    دالبی هم در بخش پنل صدا هست بخش spatial

Natural Killer این نوشته را Like کرده است.
  5. کاربر سایت

نام:
    پوریا
    اینکه PCgamer نیست. مقاله ی سایت PCworld هست. اینم خونده بودم. اگه background task (مثلا دارید فایل هاتون رو rar میکنید یا با انتی ویروس سیستم رو چک میکنید و ....) فعال نباشه با Game Mode همون فریم رو میگیرید که در حالت غیر فعال میگیرید. تفاوت چندانی نداره. خودتون هم میتونید تست کنید. من قبل از تست این بازی رفتم توی Task manager و میزان ممصرف CPU و memory و Disk رو دیدم . به جز Memory همشون بین 0-2 درصد بودن. همین الان هم هیتمن و mass effect 4 و ویچر 3 رو تست کردم. به جز mass effect 4 که با game mode اولش یه کم لگ داشتم (!!!!!!) بقیه بازی ها اصلا فریم هیچ فرقی نکرد. شاید در حد 1 فریم. مصرف CPU و GPU هم همینطور. بر عکس نقد PCgamer و یکی دو تا دیگه که میگفتن بازی رو داغون میکنه. شخصا هر چی تست کردم داغون نکرد ولی افزایش فریم هم نداشتم. اگه هم داشته در حد 1-2 فریم بوده. گرافیک رو اورکلاک کنم بیشتر فریم میگیرم.

6. s.1 s.1

کاربر سایت

گفتم که اصلا این کارش کاهش لگ هست مخصوصا برای سیستم هایی که بک راند بالا دارن pcgamer هم نقدش برای 3 فبریه هست اون زمان گیم مد تازه در مرحله ی تست قرار داشت نقد pcworld نقد جدیدش هست که مشخصه درست شده من که on گذاشتم باشه بالاخره ممکنه گاهی بک راندها اذیت کنن باعث می شه بازی ثبات بیشتری داشته باشه فقط از اینش متنفرم که گند زده به hdr ش حتما باید hdr dekstop on بذاریم با color windows تا فعال بشه امیدوارم یا nvidia یا مایکی هر چه زودتر درستش کنن.

7. کاربر سایت

سلام
    دوستان حجمی که نیاز داره برای نصب چقدره؟میشه در حالی که ویندوز 7 نصبه اینم نصب کرد کنارش و با هم استفاده کرد؟
    ب کسی که 7 داره توصیه میشه؟
    بهترین نسخه اش برای استفاده خانگی؟
    فعال سازیش راحته؟
    ممنون

8. < RED PHANTOM > کاربر سایت

نام:
    Majid
    فک کنم 10 گیگ فضای اولیه بخواد، کنار ویندوز 7 ـم میشه نصب کرد.
    بهترین نسخه Pro و Enterprise هست که برا مصرف خانگی Pro استفاده میشه.
    فعال سازی نمیخواد، اگه از سایتای ایرانی دانلود کنید یا هم از جای معتبر دیسکشو بگیرید خودش از قبل اکتیو شده و بعد از نصب هیچ کاری نیاز به انجام دادن نداره.

ویندوز 7 دیگه بنظرم قدیمی شده، و امکانات و امنیتی که این ویندوز داره قابل مقایسه با 7 نیست همینطور شدیدا بهینه هست برای همه چی، بنظرم وین 7 ـو پاک کن و اینو نصب کن، واقعا دلیلی نمیبینم کسی هنوز ویندوز قدیمی استفاده کنه، بر خلاف خیلیا که میگن بعضی از نرم افزارا قدیمی روش کار نمیکنه من کوچکترین مشکلی باهاش نداشتم و بازیا و نرم افزار 20 سال پیشم روش نصب کردم و راحت اجرا شده.

Meysam و Fifa 10 این نوشته را Like کرده اند.
  9. کاربر سایت

الان رو همین ویندوز 7 win 10 بریزم 7 نمیپره؟(میخوام اول تست بزنم اگر خوب بود که کلا دیگه بیخیال 7 بشم)

se.phi.roth این نوشته را Like کرده است.
  10. Give Me More Powerrr کاربر فعال

نام:
    حسین
    اگر ویندوز رو توی همون درایوی که ویندوز هست ویندوز بریزی چرا میپره باید توی یک درایو جداگانه بریزی تا نپره و مشکلی برای ویندوز قبلیت نیافته

Meysam این نوشته را Like کرده است.
  11. کاربر سایت

نام:
    Poorya
    سلام
    دوستان اگه یکی بتونه بده استور ویندوز 10 رو با فرمت appx بده ممنونش میشم
    استور ویندوزم ترکیده و این تنها راهیهه که دارم

12. کاربر سایت

نام:
    پرهام
    تنظیمات استور را ریست کردید ؟

13. کاربر سایت