همه چیز درباره Windows 10

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
یعنی خود ویندوزو بیلد جدیدش بگیرم بعد بزنم Update ؟

آره

فایلای درایو ویندوز نمیپره؟

نه

بعد از طریق بوت یا از ویندوزم میشه این کارو کرد؟

آره
(البته از طریق بوت نمیدونم آیا فایلات می پره یا نه ولی از طریق خودِ ویندوز, مشکلی پیش نمیاد)

بعد آپدیت از طریق خود ویندوز چجوریه؟

settings -> updates & security -> windows update -> check for update

این فایلای آپدیت که بصورت جداگانه برا دانلود میزارن اینا راحت تر نیست نصبش؟

تصور نمیکنم راحت تر باشه. من که تا حالا با این روش آپدیت نکردم.

• Like
Reactions: majidred2011

steve mcqueen

کاربر سایت
Nov 27, 2015
116
نام
علی
دوستان بنده یه مشکلی دارم با win10 و اونم اینکه وقتی سیستم رو شات داون میکنم صفحه خاموش میشه اما هنوز سیستم روشنه و در کل برای بنده نسبت به وین 7 پروسه طولانی تری رو برای خاموش کردن میگذرونه الان راه حلی چیزی هست؟~X((آخرین بیلد win10 رو دارم)

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,596
دوستان بنده یه مشکلی دارم با win10 و اونم اینکه وقتی سیستم رو شات داون میکنم صفحه خاموش میشه اما هنوز سیستم روشنه و در کل برای بنده نسبت به وین 7 پروسه طولانی تری رو برای خاموش کردن میگذرونه الان راه حلی چیزی هست؟~X((آخرین بیلد win10 رو دارم)
چقدر طول می کشه؟
ویندوز 10 و 8 اگه قابلیت fast startup روشن باشه وقتی می خواد خاموش شه، مثل حالت hibernate یه سری سرویس های اصلی ویندوز رو، رو دیسک ذخیره می کنه تا دفعات بعد ویندوز سریعتر بالا بیاد. برا همین یه مقداری طبیعی هست که روند خاموش شدن طولانی تر از 7 باشه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: steve mcqueen

steve mcqueen

کاربر سایت
Nov 27, 2015
116
نام
علی
چقدر طول می کشه؟
ویندوز 10 و 8 اگه قابلیت fast startup روشن باشه وقتی می خواد خاموش شه، مثل حالت hibernate یه سری سرویس های اصلی ویندوز رو، رو دیسک زخیره می کنه تا دفعات بعد ویندوز سریعتر بالا بیاد. برا همین یه مقدار کم طبیعی هست که روند خاموش شدن طولانی تر از 7 باشه.
دوست عزیز منظور اینکه ویندوز خاموش میشه و کلا صفحه تاریک میشه اما سیستم هنوز روشنه و داره کار میکنه...الان Fast St رو چطوری بردارم و آیا دیگه همزمان خاموش میشه با این کار؟

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,596
دوست عزیز منظور اینکه ویندوز خاموش میشه و کلا صفحه تاریک میشه اما سیستم هنوز روشنه و داره کار میکنه...الان Fast St رو چطوری بردارم و آیا دیگه همزمان خاموش میشه با این کار؟
کلا تا اونجایی که من تجربه کردم ویندوز 10 و 8 قبل اینکه سیستم به طور کامل خاموش بشه وقتی مطمئن بشن که سیستم بدون مشکل میتونه خاموش بشه و مثلا لازم نیست کاربر جواب به پیغامی بده، صفحه رو خاموش می کنن.
fast startup هم اگه ویندوز رو ssd نصب نیست پیشنهاد می کنم بزارید فعال بمونه. اما به هر حال برا خاموش کردنش به power option برید (تو استارت سرچ کنید پیدا میشه) روی require password on wake up از سمت چپ کلید کنید. پایین پنجره یه گزینه برا fast startup هست که تیکش رو باید بردارید.

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
نسخه نهایی ویندوز 10 نسخه ی 1607 با بیلد 14393 اومد. هنوزم میشه کرکش کرد. به شدت هم روون شده
آره ، منم زدم دانلود ، فقط میدونی چقدر باید دانود کنه پوریا جان ؟

tv8t_a.png

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,097
نام
پوریا
آره ، منم زدم دانلود ، فقط میدونی چقدر باید دانود کنه پوریا جان ؟

tv8t_a.png
دقیق نمیدونم چون صبح بیدار شدم و دیدم تموم شده. ولی به نظرم حدوده 3 گیگ دانلود کرده. دوستان در ضمن، نسخه ی کرکی یه مقدار دردسر داره برای آپدیت کردن. یادتون باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر