PlayStation Until Dawn

0emf0u8pohueith8u2k6.jpg

عنوان بازی : Until Dawn
سازنده :Supermassive Games
ناشر : Sony Computer Entertainment
پلتفرم : PlayStation 4
ژانر : Horror
8 نوجوان که واسه سالگرد مرگ یکی از دوستانشان دور هم جمع شدند درگیر یک سری مسائل وحشتناک مربوط به
یه قاتل زنجیره ای میشوند ...
44115108486444330593.png

wdjc2r6tv3oymk73a84v.jpg

720P

تصاویر :

آخرین ویرایش:

LORD SKY

کاربر سایت
May 6, 2014
451
نام
حسین
کلا پس باز امتیازاتش کم میشه؟قضیه order تکرار میشه؟

نه داداش این بازی مثل Order در خصوص QTE عمل نمی کنه. انتخاب های داستانی مهم ترین نقش رو دارند و بعد از اون QTE ها و سایر المان ها هستن.
اما بیشتر المان ها مربوط به کنترلر هستش. مثلا فرض کن توی یه موقعیتی قرار داری که تصمیم می گیری در اون موقعیت از دید دشمن مخفی باشی، باید کنترلر رو ثابت نگه داری و به هیچ وجه دستت لرزش نداشته باشه در غیر اینصورت دشمن تو رو شناسایی می کنه و از بین می ری
اگه اطلاعات بیشتری رو می خوای می تونی پیش نمایش کاملشو توی سایت ها ببینی و یا توی مجله بازی نما شماره 102 به قلم خودم بخونی

rza

کاربر سایت
Feb 20, 2015
19
نه داداش این بازی مثل Order در خصوص QTE عمل نمی کنه. انتخاب های داستانی مهم ترین نقش رو دارند و بعد از اون QTE ها و سایر المان ها هستن.
اما بیشتر المان ها مربوط به کنترلر هستش. مثلا فرض کن توی یه موقعیتی قرار داری که تصمیم می گیری در اون موقعیت از دید دشمن مخفی باشی، باید کنترلر رو ثابت نگه داری و به هیچ وجه دستت لرزش نداشته باشه در غیر اینصورت دشمن تو رو شناسایی می کنه و از بین می ری
اگه اطلاعات بیشتری رو می خوای می تونی پیش نمایش کاملشو توی سایت ها ببینی و یا توی مجله بازی نما شماره 102 به قلم خودم بخونی

ممنون از توجه و توضیحاتتون حتما

Sent from Reza's iPhone 6+ using Tapatalk

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,921
نام
نـــــــویـــــــــد
باكسش فوق العادست
عجيب منتظرشم
دلم واسه اين سبك تنگ شده :d
بانو سامانتا هم دليل ديگريست براي انتظار ما :d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سونی اعلام کرده بازی 25 August در امریکای شمالی و 26 ام در اروپا عرضه میشه
بازی 3 نسخه هم داره
Standard edition
Extended edition
Steelbook edition
ظاهرا Steelbook edition فقط در مناطقه انتخاب شده اروپایی قابل دسترس خواهد بود ...

hosseincode

کاربر سایت
Dec 15, 2007
832
تو این تریلر آخری دقت کردین موزیک چقدر خوب بود؟ قشنگ آدرنالین بود که ترشح می شد و اوج تریلر هم اونجایی بود که اون مرده گفت:

What the hell have you done to them!

آخرین ویرایش:

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
کل تریلر به کنار... اون قسمت پروانه خیلی جالب بود. اگه جدی اینجوری هر انتخاب کاملا جهت بده به داستان که عالیه کارشون
بازی حس میشه در سبکش هیجان بالایی داره.

danimatador

کاربر سایت
Apr 9, 2014
1
دوستان این بازی تغریبا شبیه بازی های David cage هست(heavy rain) انتخاب های خودت خط داستانی رو تغیر میده و هر کس میتونه یک جور بازی رو تموم کنه

آخرین ویرایش:

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,162
نام
سبحان
دوستان من یکی از تریلر ها رو دیدم و یه سوال بدجور ذهنمو مشغول کرده !!
امکان داره حین فرار کردن از دست این جونورای خبیث یدفعه حوله این دختره بیوفته یا نه؟:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر