PlayStation Tearaway Unfolded

به به :d سونی بالاخره دوست داشتنی ترین بازی ویتا و آخرین بازی MM رو برای PS4 پورت بنمود :love:

ادیت و اضافات به زودی بعد از کنفرانس :D

آخرین ویرایش:

Version 7

کاربر سایت
Dec 16, 2007
444
چقدر گيم ژلي داره بازي؟
replay value ش بالاس به نظرتون يا فقط بدرد يك بار تموم كردن مي خوره؟

دوستان میشه بگید چقدر طول میکشه که بازی تموم بشه

بستگی به نوع بازی داره ولی مدتش خوبه ... کمتر از ده دوازده ساعت نیست و البته من خیلی طولش دادم چون مراحلو برای چیزایی که جا گذاشته بودم تکرار میکردم
اگر اهل پلات کردنم باشی ارزش تکرار داره، البته بازم میگم شاید سلیقه هر کس با بازی جور نباشه ولی برای دوستدارانِ پلتفرمر تجربه واقعا جدید و جالبیه و جزو معدود بازیهاییه که از قابلیت‌های کنترلر ps4 استفاده درست و خلاقانه شده
همین تازگیها هم تخفیف خوبی خورده بود و ۲۸ دلار شده بود

آخرین ویرایش:

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
چهار تا آواتار و یه تِم داینامیک خیلی عالی برای بازی اومده (همشونم مجانی)
بازی برای پلتفرمر بازا خیلی خوبه (فقط یکم مشکل دوربین داره به نظرم) و بسیار خلاقانه و جذابه اما خب سلیقه بازاری امروز شاید خیلی پسندش نکنه

منکه خیلی پسندیدمش. امیدوارم بازی در مجموع خوب فروخته باشه

بازی سبک نینتندویی هستش و منم خوشم میاد (نوستالوژیک) قبلا رو ویتا داشتم این نسخشم خوبه ولی رو ویتا واقعا چیز دیگه ای بود...
امیدوارم خوب بفروشه که اینجور بازیها پایدار بمونه.LBP3 که خیلی خشک و بد دست بود کیف نداد ولی این خوبه و نرم هست گیم پلیش.
دمش گرم سونی همه سلیقه ای رو راضی میکنه با انحصاریاش.نسل قبل 360 داشتم چقدر حسرت انحصاری های PS3 رو خوردم.

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
آقایون و دوستان گرامی:D ، اگر شما هم مثل بنده تو کف تجربه این بازی بودید و به هر دلیلی دستتون از بازی کوتاه بود، این نسخه تو استور آمریکا Flash Sale خورده و الان قیمتش 8 دلار ناچیز و مفت :D

به شخصه که در خریدش درنگ نکردم و سریع خریداری شد گفتم وظیفه من بعنوان عاشق MM هست که بگم اگه تا حالا نتونستید تجربه کنید بدون شک الان بهترین موقعه هست :D

Darkkahn

کاربر سایت
Sep 30, 2006
888
آقایون و دوستان گرامی:D ، اگر شما هم مثل بنده تو کف تجربه این بازی بودید و به هر دلیلی دستتون از بازی کوتاه بود، این نسخه تو استور آمریکا Flash Sale خورده و الان قیمتش 8 دلار ناچیز و مفت :D

به شخصه که در خریدش درنگ نکردم و سریع خریداری شد گفتم وظیفه من بعنوان عاشق MM هست که بگم اگه تا حالا نتونستید تجربه کنید بدون شک الان بهترین موقعه هست :D
به شدت تایید میشه، در خرید این بازی حاجت هیچ استخاره نیست.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی

منم دقیقا وقتی هادی خبر داد که تخفیف زدن بلافاصله بعد دیدن قیمت بدون پلک زدن خریدمش انصافا آدم فکر میکنه این بازی و لیتل بیگ 3 که هرکدومشون 8 دلار شدن واقعا نخریدنشون دیگه ظلمه:D

• Like
Reactions: Red Ѵ

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
دوستان برای من که سنم 23 سال هست هم قشنگه یا بچگونس؟ این بهترا یا little big یا هردو رو بگیرم؟
سوال عجیبیه! یا این سبک رو دوست داری یا نه:D برای خود من این سبک و H&S سبک های محبوبم هستن!(تفاوت را دریابید دیگه:-" )
برای همین از نظر من این بازی ها نه تنها بچگونه نیستن، 100% ارزش هم دارن و کاش بیشترم میشدن:( (22سالمه،تفاوت سنی تقریبا نیست:-")
به هر حال جفتش پیشنهاد میشه،اما TearAway واجب تر و بهتره!:D

Mo7aMMaD

کاربر سایت
Dec 11, 2007
1,205
نام
محمد
علاقه به سبک ربطی به سن و سال نداره منم 31 سالمه و عاشق این سبکم.
چند وقت بود میخواستم بخرمش مگه گیر میومد بس که این سبک علاقمند داره:| دیروز که تخفیفش دیدم حسابی ذوقمرگ شدم بلافاصله با لیتل 3 خریدمش .خدایش مفتن

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
آقا من دارم بازی رو انجام میدما این بازی کلا یه چیز دیگست در مقابل ویتا من که بازی ویتا رو چند بار رفتم کلا دارم از بازی لذت میبرم پیشم عجیبه که انقدر این بازی کم لطفی شده . امیر کجایی که این بازی هم مثل پاپتیر در حقش کوتاهی شد و دیده نشد !
کجای کوتارو که رفیقت ایوتا رو مثل تو کشتن !.....

• Like
Reactions: Akiba

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
آقا من دارم بازی رو انجام میدما این بازی کلا یه چیز دیگست در مقابل ویتا من که بازی ویتا رو چند بار رفتم کلا دارم از بازی لذت میبرم پیشم عجیبه که انقدر این بازی کم لطفی شده . امیر کجایی که این بازی هم مثل پاپتیر در حقش کوتاهی شد و دیده نشد !
کجای کوتارو که رفیقت ایوتا رو مثل تو کشتن !.....
جفتشون از تبلیغات فاجعه، تاریخ ریلیز فاجعه تر( یکی GTA V و یکی MGS V !) و سبک مظلوم پلتفرمر بودن رنج میبرن:(

کاش Mm به جای Dreams که سر و تهش معلوم نیست، ادامه ای برای این میساختن:( (البته این رو که یه تیم کوچیکشون ساختن...ولی بازم:(( :(( )

بین این و Puppeteer هم، Puppeteer بیشتر به گروه خونیم میخورد:x اما TA هم یه بازی کاملا متفاوت با چیزایی که بازی کردم بود!+عاشق بازی هاییم که از امکانات کنسول ها کاملا استفاده میکنند:x... بین بازی های Mm هم اینو از بقیه بیشتر پسندیدم:D

کلا خیلی خوب بود...ولی مظلوم واقع شد:( ، فکر کنم سونی کلا پلتفرمر 40 دلاری نده به نفعشه! خیلی ها فکر میکنند یک ریمستر ساده یا بازیه دانلودیه!:-" (توی همین سایت زیاد مشاهده شده چنین چیزی!) همون 60تایی باشه تو ذهن ملت یه بازیه AAA و خفن میاد، بازی بهتر میفروشه:-" :))

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
جفتشون از تبلیغات فاجعه، تاریخ ریلیز فاجعه تر( یکی GTA V و یکی MGS V !) و سبک مظلوم پلتفرمر بودن رنج میبرن:(

کاش Mm به جای Dreams که سر و تهش معلوم نیست، ادامه ای برای این میساختن:( (البته این رو که یه تیم کوچیکشون ساختن...ولی بازم:(( :(( )

بین این و Puppeteer هم، Puppeteer بیشتر به گروه خونیم میخورد:x اما TA هم یه بازی کاملا متفاوت با چیزایی که بازی کردم بود!+عاشق بازی هاییم که از امکانات کنسول ها کاملا استفاده میکنند:x... بین بازی های Mm هم اینو از بقیه بیشتر پسندیدم:D

کلا خیلی خوب بود...ولی مظلوم واقع شد:( ، فکر کنم سونی کلا پلتفرمر 40 دلاری نده به نفعشه! خیلی ها فکر میکنند یک ریمستر ساده یا بازیه دانلودیه!:-" (توی همین سایت زیاد مشاهده شده چنین چیزی!) همون 60تایی باشه تو ذهن ملت یه بازیه AAA و خفن میاد، بازی بهتر میفروشه:-" :))
تبلیغ رو بیخیال چرا سبک پلتفرمر اینقدر مظلوم شده ! ؟؟؟؟؟؟ یعنی بازی به این رنگ لعاب و ایده های ناب باید عرضه بشه و فراموش بشه من که به زور بازی رو پیدا کردم شانس اوردم گیر اومد وگرنه این شاهکار رو از دست میدادم

اما صداق باشم کلا پاپپتیر سبکش با این فرق میکرد . کوتارو یه هیرو به تمام معنا بود با اون قیچیش راوی داستان هم عالی کارش رو انجام داد و از بازی نمیشد 1درصد هم عیب گرفت ! بیا برنامه بچینیم تاتو بزنیم اسم بازی رو رو بازومون :) )
ولی این بازی واقعا خاص هست من اینجا تموم نکردم بازی رو اما واقعا عالی بوده تا اینجا . اما روی ویتا که محشر بود این بازی یه پیام کلی داره که تا زمان رسیدن به آخر بازی خوب تو رو براش آماده میکنه ! ..
به نظر من قیمت معقول هست هست این قیمت برای این بازی چون ایده و زمان ساختش زیاد نیست اما برای باقی پلفذمر هایی مثل پاپپیتر باید همون 60 دلار رو مد نظر بذارن که واقعا به نظرم داستان و کل بازی پاپپیتر بیشتر این چیزا ارزش داره

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
تبلیغ رو بیخیال چرا سبک پلتفرمر اینقدر مظلوم شده ! ؟؟؟؟؟؟ یعنی بازی به این رنگ لعاب و ایده های ناب باید عرضه بشه و فراموش بشه من که به زور بازی رو پیدا کردم شانس اوردم گیر اومد وگرنه این شاهکار رو از دست میدادم

اما صداق باشم کلا پاپپتیر سبکش با این فرق میکرد . کوتارو یه هیرو به تمام معنا بود با اون قیچیش راوی داستان هم عالی کارش رو انجام داد و از بازی نمیشد 1درصد هم عیب گرفت ! بیا برنامه بچینیم تاتو بزنیم اسم بازی رو رو بازومون :) )
ولی این بازی واقعا خاص هست من اینجا تموم نکردم بازی رو اما واقعا عالی بوده تا اینجا . اما روی ویتا که محشر بود این بازی یه پیام کلی داره که تا زمان رسیدن به آخر بازی خوب تو رو براش آماده میکنه ! ..
به نظر من قیمت معقول هست هست این قیمت برای این بازی چون ایده و زمان ساختش زیاد نیست اما برای باقی پلفذمر هایی مثل پاپپیتر باید همون 60 دلار رو مد نظر بذارن که واقعا به نظرم داستان و کل بازی پاپپیتر بیشتر این چیزا ارزش داره
سبک پلتفرمر یه بخشی از بازارشون رو هم البته کژوال ها و سن های پایین تر میرن سراغشون...
خوب این جماعت هم با اومدن موبایل ها و انواع و اقسام بازی های ساده و رنگارنگ!(و یا حتی مثلا سه نسخه بازی ریمن...ارزون و یا مثل آخری F2P )، کمتر میرن سراغ بازی های کنسولی:(

البته تبلیغات بد هم بی تاثیر نیستا! پلتفرمرها روی کنسول های نینتندو خفن ناک میفروشن!
یا مثلا بازیی مثل نک رو سونی با باندل اول نسل قشنگ تو پاچه ی ملت نمود:-"(مخصوصا توی ژاپن)، ولی TA و Puppeteer... هیچ که هیچ!:|

آخ آخ... اسم نک رو اوردم...نک2 :| ... ساخت این بازی ظلم در حق بشریته! 90% تریلر انگار همون نسخه ی قبل بود:|

به پیام بازی هم اشاره کردی...عالی بود و دمشون گرم:x ولی بدبختیش اینه که این پیام رو مایی میبینیم که خودمون بهش اعتقاد داریم و میریم سراغ این بازی ها:-"

• Like
Reactions: che-jaleb and hbmss

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
سبک پلتفرمر یه بخشی از بازارشون رو هم البته کژوال ها و سن های پایین تر میرن سراغشون...
خوب این جماعت هم با اومدن موبایل ها و انواع و اقسام بازی های ساده و رنگارنگ!(و یا حتی مثلا سه نسخه بازی ریمن...ارزون و یا مثل آخری F2P )، کمتر میرن سراغ بازی های کنسولی:(

البته تبلیغات بد هم بی تاثیر نیستا! پلتفرمرها روی کنسول های نینتندو خفن ناک میفروشن!
یا مثلا بازیی مثل نک رو سونی با باندل اول نسل قشنگ تو پاچه ی ملت نمود:-"(مخصوصا توی ژاپن)، ولی TA و Puppeteer... هیچ که هیچ!:|

آخ آخ... اسم نک رو اوردم...نک2 :| ... ساخت این بازی ظلم در حق بشریته! 90% تریلر انگار همون نسخه ی قبل بود:|

به پیام بازی هم اشاره کردی...عالی بود و دمشون گرم:x ولی بدبختیش اینه که این پیام رو مایی میبینیم که خودمون بهش اعتقاد داریم و میریم سراغ این بازی ها:-"
به نظر من بیشترین تبلغ تعداد نسخه های کاکتور و ادیشن های مختلف هست .. اگه این جور چیزها کنار باندل درست حسابی در حد بازی باشه عالیه ! اما من جدا نمیدونم آخه شوتر هم سبکه فقط تیر بزن برو جلو :| (البته همه بازی ها اینجوری نیست اما اکثرا همینه دیگه )
نیتندو شخصیت جدید خلق نمیکنه بلکه شخصیت های محبوب رو توی شرایط و ایده های جدید میذاره مثل یوشی کاوایی یا کربی یا ماریو کاغذی و و های زیاد اما سونی بعد رفتن کراش نماد اصلیش رو از دست داد ! اگه سونی هم مثل نیتندو شخصیت های پلفرمش رو زنده نگه میداشت عالی بود مثلا همین لیتل بیگ پلنت چرا باید فقط یدون کارتینگ داشته باشه(که واقعا من ازش لذتم بردم ) چرا سبک پارتی نداره ! یا بیاد یه بازی پلی استیشن آل استار بذاره اکثر شخصیت ها برای زمان پلی1 باشن و باقی از این ور اون ور بازی ها بیاد .. سونی خودش هست که به سبک پلتفرمر کم توجهی داره میکنه

نک رو بازی نکردم اما با توجه به چیزی که بهم گفتی و درست میگی نمایش 2 هم دقیقا همون 1 بود دوست نداشتم زیاد بازی رو من وقتی پلتفرم بازی میکنم دلم میخواد صحفه نمایشم دنیای عالی از رنگ های عالی و چشم نواز بشه !

امیدورام حداقل دریم یه جای بتونه باز کنه حداقل به موفقیت در حد لیتل بیگ پلنت دست پیدا کنه
The-Puppeteer-vs-Tearaway.jpg

اینم 2 تا عشقا​

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر