1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

The Last of Us Remastered | Trophy Guide

گفتگو در 'Trophies Guide' ایجاد شده توسط FaRd!N, ‏Aug 9, 2014.

1. کاربر سایت

اون artifact ها رو من خودم دور اول که تمام شد بهم داد.
    فقط همون artifact های تو مرحله الی به نظرم میرسه که نتوستی انجام بدی.
    قشنگ برو تمام ایتم های تو کیف الی همون اول که از سخره میره پایین باز کن نزدیک کن پشت و رو کن هر کاری میشه کرد بکن حتی بعضی از چیزهاش رو میشه خوند.... read رو بزن و بالا پایین کن

2. کاربر سایت

نام:
    امین
    همه این کارا رو کردم جالب اینجاست اگه artifact ها رو نگرفتم کامل پس چطوری ترفی که میگه همه collectibles رو جمع کن بهم داده.

Scavenger [​IMG]
    Found all collectiblesتمامی Collectible ها رو پیدا کنید.توضیحات تک تک این آیتم ها بالاتر داده شد و راهنمای اونا هم توی پست دوم موجوده. کلا 141 عدد کالکتبل هست تو بازی که باید جمع کنید. تعداد و نوع این کالکتبل ها به شرح زیر هست.

• 85 Artifacts
    • 30 Firefly Pendants
    • 14 Comic Books
    • 12 Training Manuals

طبق این راهنمایی باید همه
    Artifacts رو بگیری تا بهت بده

3. کاربر سایت

نام:
    aLi
    دو تا سوال داشتم :

اگر survivor + رو برم تروفی survivor معمولی رو هم میده ؟ (با روش انتخاب چپتر)

و اینکه ایا تروفی Grounded هم که بعدا به بازی اضافه شده متصل به بقیه هست ؟ یعنی grounded + برم همه تروفی های تموم کردن بازی رو میگیرم ؟ (میدونم که Grounded برای پلات کردن نیاز نیست)

4. کاربر سایت

نام:
    عرفان
    بله داداش... هرکدوم بری تروفی های درجه سختی قبلش آزاد میشه...

5. کاربر سایت

نام:
    mahbod
    سلام

من یکی‌ از دیالوگ هارو جا گذشتم ترفیشو بهم نداده

راهی‌ هست جکه بفهمم کدوم دیالوگ بود؟ توی قسمت گزیدن چپتر دیالوگ هارو ننوشته

و اینکه اگه از گزیدن چپتر برم اون دیالوگ رو گوش بدم تروفی رو میده؟

6. کاربر سایت

نام:
    امین
    متاسفانه راهی نیست که بفهمی کدوم ثبت شد و کدوم نه خودت باید یادت بمونه.
    آره اگه چپتر رو تکرار کنی و دیالوگ رو گوش کنی واست حساب میشه و ترفی رو بهت میده.

7. FedExpress کاربر فعال

نام:
    Afshin
    به احتمال زیاد تو همون چپتری که الی و جول میخوان برن به بیمارستان یه دیالوگ رو جا گذاشتی.
    یه در بسته هست که اون طرفش یه ژنراتور هست، قبل از این که به اون در برسی، توی محوطه یه نشان فایرفلای روی دیوار هست که بهش نگاه میکنی و با زدن مثلث مکالمه با الی شروع میشه. یه نشان فایرفلای دیگه مشابه همون روی دیوار هست که دقیقاً سمت راست همون نشانِ اوله، باید تا انتهای محوطه به سمت راست بری تا ببینیش.
    فقط اون علامتی که سمت راست هست مکالمه اش حساب میشه و حتماً هم باید اول همون جا مکالمه رو شروع کنی.

8. کاربر سایت

نام:
    mahbod
    مرسی‌ بچه ها
    یه سوال دیگه: وقتی‌ می‌خوام آنلاین بازی کنم می‌نویسه باید یه مپ دانلود کنم ولی‌ وقتی‌ میره تواین استور ارور میده و میاد بیرون! مشکل اینترنت هم ندارم

9. FedExpress کاربر فعال

نام:
    Afshin
    ریجن بازی با ریجنِ اکانتت همخونی نداره.
    اگه میخوای DLC رو دانلود کنی، یه اکانت جدید بساز، اگه بازیت ریجنِ 2ـه کشور رو انگلستان انتخاب کن، اگه ریجن 1ـه آمریکا. وقتی اکانت رو ساختی، کنسول رو به عنوانِ کنسولِ پرایمری برای این اکانت جدید انتخاب کن. بعد با این یوزر جدید بازی رو اجرا کن و برو DLC رو دانلود کن. چون کنسول رو پرایمری کردی DLC بین باقی یوزرها هم شیر میشه و میتونی با یوزر اصلی خودت آنلاین بازی کنی.

10. کاربر سایت

نام:
    mahbod
    ایول دمت گرم درست شد

11. کاربر سایت

نام:
    آرمان
    واسه منم دقیقا همینجوری شده همه پندانتارو گرفتم ولی تروفی رو نداده.

12. کاربر سایت

نام:
    امین
    اونجا که واسه اولین بار میشه الی کوله پشتی رو بیار و رو تمام آیتم های که همراهت زوم کن و آیتم های که قابل چرخش هستن رو هم بچرخون من خودم اون روبات اسباب بازی روش زوم نکرده بودم که رفتم دوباره انجام دادم و بهم داد

13. کاربر سایت

سلام
    اگر دیالوگ هارو حدودی یادت باشه میتونی از تولیست راهنمایی بازی ببینی و میفهمی کدوم هارو نگرفتی .

14. کاربر سایت

نام:
    aLi
    توی کتاب فروشی جلوی در وایسادم ولی الی نیومد جک بگه صبر کردم اما نیومد راه حلی نداره ؟

15. کاربر سایت

سمت راست در وسط اون مبل ها وایسید

این صفحه را به اشتراک بگذارید