حل مشکل please wait در اتصال به PSN

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
من برای اون دسته از افرادی نوشتم که وقتی میخوان وارد PSN بشن روی Please Wait گیر میکنه

همین دیگه ، ربطی به مشکل Pls Wait نداره

این روش برای اکتیو کردن اکانت ، رمانی که رو PS4 اکانت رو داشته باشید و یکبار واردش شده باشید هست !

مشکل Pls Wait اینه که همون دفعه اول رو نمیشه وارد شد !

RezaBikaz

کاربر سایت
Apr 2, 2014
3
همین دیگه ، ربطی به مشکل Pls Wait نداره

این روش برای اکتیو کردن اکانت ، رمانی که رو PS4 اکانت رو داشته باشید و یکبار واردش شده باشید هست !

مشکل Pls Wait اینه که همون دفعه اول رو نمیشه وارد شد !

جدیدا شما باید اول از این روش بری جلو بعد با سونی
حالا هی شما کل کل کن من تا حالا 4 نفر رو دیدم که با این روش از مشکل در اومدن و وارد شدن

nameh

کاربر سایت
Sep 6, 2014
273
نام
علی
جدیدا شما باید اول از این روش بری جلو بعد با سونی
حالا هی شما کل کل کن من تا حالا 4 نفر رو دیدم که با این روش از مشکل در اومدن و وارد شدن

نمیشه که نمیشه.تنها راهی که مونده اینه روی روتر چیلتر شکن نصب کنم که ps4 به نت وای فای بدون مزاحم وصل شه.اینکار هم کلی مشکلات داره.

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
سلام دوستان
اين مشكل خيلي به سرعت اينترنت ربط نداره، چون كه وارد شدن اصلاً نه سرعت خاصي ميخواد و نه ترافيك زيادي
اينترنت من 512 پارس آنلاين بود و بدون دانلود شبانه اما باز هم نشد در هيچ ساعتي
تا اينكه با پارس آنلاين تماس گرفتم و راهنمايي كردن،من اين مطلب رو دو سه هفته پيش در پست سؤالات مربوط به ps4 گذاشته بودم، اينجا كپي مي كنم
(اين آموزش فقط مختص مودم TP -link است):

١-با كامپيوتر به اينترنت وصل ميشي كه مودم بهش وصله
با لپ تاپ و تبلت نمي شه
٢-چيزپي ان يا --لتر شكن ،هر چي داري خاموش بايد باشه و بعد گوگل كروم رو باز كن، در نوار سرچ بالا بنويس:
192.168.1.1
يه پنجره باز ميشه و ازت يوزر نيم و پسورد ميخواد،اگه عوض نكرده باشي هر دو admin هست
٣-پس از باز شدن به بخش Interface Setup برو و گزينه ي internet رو انتخاب كن.و بعد PVCs Sumnary رو بزن ، جدولي باز ميشه ببين در شماره ي چند PPoE داره، و بعد همون رو انتخاب كن يكسري اطلاعات مياد دقت كن كه تمام تنظيمات اين بخش رو از بالا به پايين بهش نياز داريم (نام كاربري و رمز عبور شركت مربوطه) اگه مي توني اسكرين شات بگير وگرنه ياد داشت كن و PVCs اوليه رو هم بلد باش
٤-در قسمت connection setting گزينه ي TCP MSS رو از روي هر عددي كه هست (معمولاً ١٤٠٠) به عدد 1252 تغيير بده و در قسمت پايين گزينه ي TCP MTU رو به 1292 تغيير بده، اطلاعات رو سيو كن
٥-يكبار ديگه وصل بشو و بعد با دستگاه وارد psn اكانت شو و ديگه مشكلي نيست و وارد ميشه (اگه لازم شد بيشتر صبر كن مياد حتماً
٦-يكبار كه وارد بشه ديگه حله و نيازي به اين تنظيمات نيست.براي تغيير دوبار به همون طريق وارد ميشي به همون جا بر مي گردي ابتدا TCP MTU و TCP MSS رو بر مي گردوني به همون قبلي، و بعد ISP رو برمي گردوني به قبلي اگه عوض شده بود و از همه مهم تر VPI وVCI
و در پايان PVC رو به قبلي بر مي گردوني كه معمولاً شماره صفر هست و بعد سيو رو ميزني تا به قبلي بر گرده
٧-اگه سيو نشد و ارور قرمز اومد، يعني نام كاربري و پسورد شركت مربوطه پاك شده يا قاطي كرده،يك سوزن بردار و در درگاه ريست reset كه پشت مودم قرار داره فشار بده تا اطلاعات پاك بشه و بعد به همون طريق وارد شو و همون تنظيمات اوليه رو بر گردون

همین الان تست کردم فایده نداشت ! :(

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
من با اکانت 1 امریکام وارد استور میشم به راحتی ولی وقتی میخوام با اکانت uk و هنک گنکم وارد بشم همش روی please wait گیر میکنه.... دتسگاهمم رجین 1 هست...کمک کنید مشکل حل بشه در ضم راههای گفت شد رو هم رفتم فایده نداشته

lordmist

کاربر سایت
Oct 17, 2011
2
نام
Alireza
سلام خسته نباشید من دیروز ps4 خریدم ولی نتونستم از اونجا اکانتم و بسازم با pc اکانتم و ساختم ولی می خوام لاگین کنم رو loading میمونه و کانکت نمیشه میشه راهنماییم کنین اینترتمم مخابرات 1 مگ نامحدود

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
سلام خسته نباشید من دیروز ps4 خریدم ولی نتونستم از اونجا اکانتم و بسازم با pc اکانتم و ساختم ولی می خوام لاگین کنم رو loading میمونه و کانکت نمیشه میشه راهنماییم کنین اینترتمم مخابرات 1 مگ نامحدود

شما اگر میتونید صبح امتحان کنید ....

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
دوستان لطفا یه راه حل مطمئن معرفی کنن.دو هفتس ps4 خریدم ولی نتونستم sign in کنم.اینترنت 1 مگ-سرعت دانلود 130KB/s.

آخرین ویرایش:

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
دوستان لطفا یه راه حل مطمئن معرفی کنن.دو هفتس ps4 خریدم ولی نتونستم sign in کنم.اینترنت 1 مگ-سرعت دانلود 130KB/s.

با یک نت دیگه تست کن 90 درصد مشکلت حل میشه.
اگر چه برای من کار نکرد.:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر