حل مشکل please wait در اتصال به PSN

s.amin.m.g

کاربر سایت
Jun 27, 2014
274
سلام
دیدم خیلی ها مشکل وصل شدن به PSN را دارند سعی کردم تمام اموزش های مربوط به حل مشکل please wait جمع اوری کنم تا مشکل شما حل بشه
اموزش اول
این مشکل 80 درصد به خاطر اینترنتی که ازش استفاده میکنید 20 درصد به خاطر شلوغی و مشکل سرور
برای اتصال به PSN سرعت دانلود شما در رایانه شما باید بالای 200 کیلوبایت باشه(منظورم اینکه که شما ممکنه اینترنت با سرعت 256 بخرید و سرعت دانلود شما 100 کیلو بایت باشه ) اگه سرعت اینترنتتون زیر 200 کیلوبایت باشه نمیتونید وصل بشید (خودم امتحان کردم نشد)
بعد از اینکه مشکل سرعت حل شد حالا باید در چه ساعتی وصل بشیم ؟
شما باید در ساعات خلوت وصل بشید مثلا در ساعات 1 تا 6 صبح که اینترنت شما رایگانه هیچ وقت وصل نشید چون سرعت پایینه (ولی اگر اینترنت شما دانلود رایگان شبانه نداره اشکالی نداره وصل بشید) ساعات 7 تا 10 صبح بهترین زمان هست برای ساخت اکانت یا ساعت 3 تا 5 بعدظهر
اگه با اینترنت خودتون عملی نشد سعی کنید از یک اینترنت دیگه وصل بشید شاید درست شه
اموزش دوم
اگر اموزش اول عملی نشد در اموزش دوم شما باید مودم را ریست کنید و کابل لن را به کنسول وصل کنید و از کابل لن به اینترنت وصل بشید و مثل اموزش اول بقیه کارها را انجام بدید
اموزش سوم
در اموزش سوم شما باید DNS اینترنت خودتان را تغییر بدید (برای مشاهده اموزش کلیک کنید )
اموزش چهارم
در اموزش چهارم شما به این لینک برید مراحل اولیه ثبت نام را انجام بدید سپس از کنسول sing in بشین و بقیه مراحل را انجام بدید
اموزش پنجم
اگر هیچ یک از اموزش های بالا عملی نشد بلیط هواپیما برای کشور ژاپن بگیرید و از اینترنت رایگان هتل برای وصل شدن به PSN استفاده کنید:))

نکته : =;
اموزش دوم و سوم بر روی بعضی کنسول ها عملی میشه و اموزش اول مشکل اکثریت را حل کرده

اگه شما راه حل دیگه ای بلدید بگید تا اضافه کنم:)

آخرین ویرایش:

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
618
نام
آرش
دادا ربطی به سرعت دانلود نداره که . تا چند وقت پیش با سرعت 70 هم وصل میشدن ملت , خود منم دانلودم 130 ـه وصل میشدم .

کلا ربطی به سرعت دانلود نداره . مشکل و مسئله فرا تر از این صحبتا ـه

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
دهن مودم رو سرویس کردم و انواع و اقسام DNS و کریو و ... نشد که نشد .

سونی هم همچین بی تقصیر نیست تو این مشکل !! درسته نت داغونه ولی به هر حال تو PC راحت میشه ساین آپ کرد و همه کار کرد ، حتی رو پلی 3 هم میشه ، فقط رو 4 مشکل هست :|

s.amin.m.g

کاربر سایت
Jun 27, 2014
274
دادا ربطی به سرعت دانلود نداره که . تا چند وقت پیش با سرعت 70 هم وصل میشدن ملت , خود منم دانلودم 130 ـه وصل میشدم .

کلا ربطی به سرعت دانلود نداره . مشکل و مسئله فرا تر از این صحبتا ـه

میشه بگید تا چند وقت پیش دقیقا کی چون هر وقت من دیدم هم مشکل داشتند از روز اول خود بنده سرعت 1 مگ داشتم سرعت دانلودم بین 150 تا 250 کیلو بایت بود سبح تونستم وصل بشم

- - -ویرایش - - -

دهن مودم رو سرویس کردم و انواع و اقسام DNS و کریو و ... نشد که نشد .

سونی هم همچین بی تقصیر نیست تو این مشکل !! درسته نت داغونه ولی به هر حال تو PC راحت میشه ساین آپ کرد و همه کار کرد ، حتی رو پلی 3 هم میشه ، فقط رو 4 مشکل هست :|

اره چند درصد مشکل از ps4 فکر کنم بعضی وقت ها به خاطر شلوغی سرور باشه
حتی به نظرم من وایفای ps4 بدرد نمیخوره موقعی که سرچ میزنم فقط مال خونه خودم را پیدا میکنه ولی کنار کنسول با موبایل یا لپ تاپ سرچ میزنم 10 تا شبکه اینترنت پیدا میکنم

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
618
نام
آرش
تا همین دو هفته پیش شاید هم کمتر

از اول شما میگی قطعا نت شما یه مشکل اساسی داره , این همه آدم اکانت رایگان ساختن بدون مشکل . جدیدا وضعیت بحرانی شده !

s.amin.m.g

کاربر سایت
Jun 27, 2014
274
تا همین دو هفته پیش شاید هم کمتر

از اول شما میگی قطعا نت شما یه مشکل اساسی داره , این همه آدم اکانت رایگان ساختن بدون مشکل . جدیدا وضعیت بحرانی شده !

قطعا نگفتم گفتم 80 درصد چون دیدم و امتحان کردم اون هایی هم که شما میگید لطفا به من معرفی کنید من ازشون چندتا سوال دارم میخوام بپرسم

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
618
نام
آرش
من که کسیو نمیشناسم اینجا به شما معرفی کنم , کافیه برید تاپیک مشکلات و اختلال در نت ، اونجا همه که نت سرعت فضایی ندارن . خود من 130 هست دانلودم . دو هفته هست مشکل Pleas Wait اومده و شدید شده .
به شما اطمینان میدم از اول این مشکل نبوده و مربوط به بالا بودن سرعت دانلود از 200 تا نیست .

ERFANMIJANY

کاربر سایت
Jul 30, 2013
183
نام
عرفان
داداش
ربطی به سرعت نت نداره.
الان من 1 mb نامحدود دارم و سرعت دانلودم روی 128 kb/s است.یه مدت پیش منم این مشکلو داشتم (حدود دو هفته پیش) اما یه با مودمو دوباره کانفینگ کردم و تنضیمات dns رو دستی وارد کردم و حل شد.
ولی به جان خودم "اون موقعی که این وضعیتو داشتم "با رایتل میرفتم توی psn .در حالی که سرعت دانلود رایتل توی بهترین مکان"25 تا 30 کیلو بایته.حتی با رایتل یه اپدیت هم کردم کنسولو.
پس ربطی به سرعت نداره.درسته به سرعت هم بستگی داره "اما اونطوری که شما میگی نیست. !!!!!!!!!! 200kb/s !!!!!!!!!!!!! مگه چه خبره.
دوستان به نظرم مشکل از isp شماست.
من اون موقع با نت مخابرات نتونستم وارد psn بشم "اما با رایتل به راحتی وارد psn شدم.
اما بعد از یه مدت دوباره درست شد و تونستم با نت مخابرات وارد بشم "اما دنگ و فنگ زیاد داشت و کلا اعصاب ادمو خورد میکرد.
نکته جالب توجه ش اینه که "وقتی مودم رو وصل میکردم "وارد psn نمی شد .اما اپدیت بازی هایی رو که قطع کرده بودم و می خواستم ادامه شون بدم رو دانلود میکرد.
فکر کنم مشکل از ریشه باشه.
موفق باشید

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
قطعا نگفتم گفتم 80 درصد چون دیدم و امتحان کردم اون هایی هم که شما میگید لطفا به من معرفی کنید من ازشون چندتا سوال دارم میخوام بپرسم
من خودم اول سرعت دانلود 50 تا بود خیلی راحت هم وصل میشدم و بازی میکردیم...بعد بخاطر یه سری بازی ها کردمش 1 مگ که سرهت دانلود توی ps شد 90 و با اون هم خیلی راحت وصل میشدم...این مشکلی که الان پیش اومده به این چیز ها ربطی نداره...مشکلش رو خود زیرساخت که بوجود اوردتش باید درست کنه

s.amin.m.g

کاربر سایت
Jun 27, 2014
274
داداش
ربطی به سرعت نت نداره.
الان من 1 mb نامحدود دارم و سرعت دانلودم روی 128 kb/s است.یه مدت پیش منم این مشکلو داشتم (حدود دو هفته پیش) اما یه با مودمو دوباره کانفینگ کردم و تنضیمات dns رو دستی وارد کردم و حل شد.
ولی به جان خودم "اون موقعی که این وضعیتو داشتم "با رایتل میرفتم توی psn .در حالی که سرعت دانلود رایتل توی بهترین مکان"25 تا 30 کیلو بایته.حتی با رایتل یه اپدیت هم کردم کنسولو.
پس ربطی به سرعت نداره.درسته به سرعت هم بستگی داره "اما اونطوری که شما میگی نیست. !!!!!!!!!! 200kb/s !!!!!!!!!!!!! مگه چه خبره.
دوستان به نظرم مشکل از isp شماست.
من اون موقع با نت مخابرات نتونستم وارد psn بشم "اما با رایتل به راحتی وارد psn شدم.
اما بعد از یه مدت دوباره درست شد و تونستم با نت مخابرات وارد بشم "اما دنگ و فنگ زیاد داشت و کلا اعصاب ادمو خورد میکرد.
نکته جالب توجه ش اینه که "وقتی مودم رو وصل میکردم "وارد psn نمی شد .اما اپدیت بازی هایی رو که قطع کرده بودم و می خواستم ادامه شون بدم رو دانلود میکرد.
فکر کنم مشکل از ریشه باشه.
موفق باشید

من خودم اول سرعت دانلود 50 تا بود خیلی راحت هم وصل میشدم و بازی میکردیم...بعد بخاطر یه سری بازی ها کردمش 1 مگ که سرهت دانلود توی ps شد 90 و با اون هم خیلی راحت وصل میشدم...این مشکلی که الان پیش اومده به این چیز ها ربطی نداره...مشکلش رو خود زیرساخت که بوجود اوردتش باید درست کنه

دوست عزیز بستگی به شرکتی داره که شما ازش اینترنت میخرید داره که من به تایپیک اضافه نکردم چون کسی که مشکل please wait داره اگه از اینترنت باشه به خاطر شرکتی هست که ازش اینترنت میخره ولی شما مشکل please wait ندارید چون شرکتی که ازش اینترنت میخرید خوبهb-)
ماه پیش بنده اینترنت مخابرات داشتم با سرعت 1 مگ سرعت دانلودم بین 100 تا 250 کیلو بایت بود من صبح و بعدظهر امتحان کردم که سرعت اینترنتم بالای 200 کیلو بایت بود تونستم وصل بشم ولی الان 256 دارم سرعت دانلودم 32 هست اصلا نتونستم وصل بشم
دوست من وایمکس مبین نت داره با سرعت 1 مگ اون هم فقط صبح تونست وصل بشه

آخرین ویرایش:

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
مشكل فقط براى بعضى ISP هاست.
مثلاً من با پارس انلاين و هاى وب وصل ميشم. ولى با عصرتلكام و حتى داتك كه تا چند ماه پيش داشتم وصل نميشدم.

nilson

کاربر سایت
Jul 13, 2014
37
3693807775.png

این شرایط اینترنت منه ! امیدی هست که وصل بشم ؟! میخوام psx downloader رو ست کنم روی دستگاهم ! آنلاین نخواستم

VMMAHDI

کاربر سایت
Jun 2, 2013
169
نام
مهدی
ربطی به سرعت نداره
من الان تو یک یوزر دیگه که از غبل اکانت داشتم روش راحت میرم استور و دانلود هم میکنم با سرعت ۱۳۰ ولی هر کاری میکنم نمیتونم با یک اکانت جدید لوگین شم.
به ۲۰ ۲۰ هم زنگ زدم گفت از شیلتر شکن استفاده کن الانم ۳ تا شیلتر شکن خریدم نمیدونم چطوری رو پلی ۴ فعالشون کنم دوستان راهنمایی کنند خوبه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر