No Man's Sky | PC

no-mans-sky.jpg

نام بازی: No Man's Sky
طراح: Gareth Bourn
استدیو سازنده:Hello Games
ناشر: Hello Games
پلتفرم: PlayStation 4, Microsoft Windows
سبک:Adventure

• بازی No Man's Sky در نمایشگاه E3 سال 2014 برای PS4 معرفی شد و مدتی بعد برای PC تایید شد.
  • بازی داری 2 مد سینگل و مالتی پلیر هست.
  • بازی داستان ندارد و شما در این بازی داستان مخصوص به خود را خواهید ساخت.
  • دیدن کل جهان بازی 5 میلیارد سال زمان میبرد.
  • سیاره های گوناگونی در این بازی قرار خواهد داشت که هر کدام دارای ویژگی هایی مانند زندگی، محیط زیست، دریاچه ها، غارها، آبشارها و دره ها هستند.
  • شما توانایی پرواز و فرود بر روی هر سیاره ای را خواهید داشت.
  • تعداد سیارات بازی 18 Quintillionـه !
  • امکان آپگرید اسلحه ها و سپر ها و ... در بازی وجود دارد.
  • گیم پلی بازی بر سه پایه مبارزه,گشت و گذار ,مبادله هست.
  • در زمان ورود به سیاره میشه اسمش رو عوض کنیدو همینطور اسم موجودات اون سیاره رو.
  • اگر موجودات زیادی بکشید,میزان Wanted لولتون بالا میره و اول نگهبان های سیاره میان سراغتون و بعد پلیس فضا و بعد هم ارتش!
  • اگر بمیرید تمام اطلاعاتی که در Atlus سیو نکرده باشید از بین میره.
  • وقتی بازی تموم بشه, میتونید به گشت و گذار ادامه بدید.

با تشکر از mamad2010

اخبار

No Man's Sky برای PC هم منتشر خواهد شد

گیم‌پلی No Man's Sky به مانند دنیای آن متنوع است

جهانِ No Man's Sky بی‌ انتهاست؛ دیدن کل این جهان در 5 میلیارد سال

تصاویری از بازی

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,097
نام
پوریا
عذرخواهی میکنم ولی از اساتید یه سوالی داشتم :

من الان بیشتر از 15 ساعته دارم بازی میکنم و بیشتر از 7 تا سیاره رو هم گشتم
الان مشکلی که دارم اینه که با همون سفینه ابتدایی دارم بازی میکنم و فضا خیلی کم داره
اگه بخوام سفینه جدید هم بخرم که هزینه اش سرسام آوره ... چند صفحه قبل یکی از دوستان گفتن که بهتره یه سفینه خراب پیدا کنیم و تعمیر کنیم برای جایگزین کردن سفینه فعلی خودمون
ولی من تا الان هیچ سفینه خرابی پیدا نکردم که تعمیر کنم
به اکثر پایگاهها هم رفتم ..
Bypass chip رو هم ساختم و به پایگاههای هم سرکشی کردم ولی دریغ از یه دونه سفینه خراب ... !

اگه کسی میدونه کجا میشه سفینه خراب پیدا کرد ،، من رو راهنمایی کنه ... ممنونم
خیلی عجیبه. یادمه سه تا Bypass chip ساختم و توی یکی از Signal سرچ کردم. دو تا transmission سرچ کردم و یه دونه Shelter. برام یه دونه سفینه خراب و یه dead drop پیدا کرد. با یکی اش لباس ام رو ارتقا دادم و با یکی دیگه سفینه ی 38 اسلاتی گیر آوردم.

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
خوب با تشکر از پوریا عزیز بخش مشکلات و کرک بازی هم زده شد، ازین به بعد کلیه بحث های اجرایی و آپدیت ها رو لطفا توی تاپیک مربوط دنبال کنید.
کلیه بحث های اینچنینی از این به بعد پاک خواهند شد.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: -Poormaz-

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
عذرخواهی میکنم ولی از اساتید یه سوالی داشتم :

من الان بیشتر از 15 ساعته دارم بازی میکنم و بیشتر از 7 تا سیاره رو هم گشتم
الان مشکلی که دارم اینه که با همون سفینه ابتدایی دارم بازی میکنم و فضا خیلی کم داره
اگه بخوام سفینه جدید هم بخرم که هزینه اش سرسام آوره ... چند صفحه قبل یکی از دوستان گفتن که بهتره یه سفینه خراب پیدا کنیم و تعمیر کنیم برای جایگزین کردن سفینه فعلی خودمون
ولی من تا الان هیچ سفینه خرابی پیدا نکردم که تعمیر کنم
به اکثر پایگاهها هم رفتم ..
Bypass chip رو هم ساختم و به پایگاههای transmission هم سرکشی کردم ولی دریغ از یه دونه سفینه خراب ... !

اگه کسی میدونه کجا میشه سفینه خراب پیدا کرد ،، من رو راهنمایی کنه ... ممنونم
ببین خودمم transmission هارو گشتم یکسریشون Tower هستن که یه دکل روی ساختمونشون هست و کامپیوترش سوال هاش درباره مضرب عددهاس.اینجاهارو برو حتما پیدا میکنی.

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
اقا این اول بازی باید چی کار کنم من گیج شدم !
اگر درست خاطرم باشه باید یه سری item و element یعنی منابع جمع کنی برای تعمیر کردن موتور اون سفینه که آهن بود و هریدیوم اگر درست بگم که باید کرفت میکردیم

• Like
Reactions: -Poormaz- and Saber

Galaxy3

کاربر سایت
Jun 20, 2012
395
نام
امید
سلام دوستان
چجوری لباسم رو ارتقا بدم ؟
بعد چجوری این مولتی تولز رو ارتقا بدم که اسلات هاش بیشتر بشه ؟
بعد بالای این چیزایی که کشف میکنیم نوشته مثلا 85 درصد این 100 درصد بشه یعنی تمام موجودات و گیاهای اون سیاره رو کشف کردیم ؟
چطوری میتونم برم به اطلس تو یه مقاله تو همین بازیسنتر نوشته بود بعد این که هایپردرایو ساختین برین به اطلس یه آیتم مهم میده ؟
ممنون

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
سلام دوستان
چجوری لباسم رو ارتقا بدم ؟
بعد چجوری این مولتی تولز رو ارتقا بدم که اسلات هاش بیشتر بشه ؟
بعد بالای این چیزایی که کشف میکنیم نوشته مثلا 85 درصد این 100 درصد بشه یعنی تمام موجودات و گیاهای اون سیاره رو کشف کردیم ؟
چطوری میتونم برم به اطلس تو یه مقاله تو همین بازیسنتر نوشته بود بعد این که هایپردرایو ساختین برین به اطلس یه آیتم مهم میده ؟
ممنون
اسلحه و سفینه رو ارتقا نمیشه داد باید یدونه جدید بگیرین.لباس هم اون دستگاه های نورانی که مکانو مشخص میکنن گزینه آخری Shelter هست باید اونو بزنین تا Drop Pod مارک کنه اینجاها لباسو ارتقا میدن.
۱۰۰ بشه میرین تو منو روی گزینه ۱۰۰ میزنین بهتون Unit میده.اطلس هم اول بازی یه دستگاه بود ازتون سوال میکرد راه اطلسو انتخاب میکردین تو فضا نقشرو میزدین نشون میداد.اگرم نه که شانسی باید Monolith هارو مارک کنین برین یکیش راه اطلسو تو فضا براتون مشخص میکنه

• Like
Reactions: Galaxy3

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
دوستان این درصد هایی که پایین صفحه سمت چپ هست ( تو همون اول بازی ) چی هستن ؟ بعد یه مدتی هم یه صدایی میاد که میگه مثلا به 50% کاهش پیدا کرد

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
دوستان این درصد هایی که پایین صفحه سمت چپ هست ( تو همون اول بازی ) چی هستن ؟ بعد یه مدتی هم یه صدایی میاد که میگه مثلا به 50% کاهش پیدا کرد
شیلد شما هست.یکیش که کلا کم میشه هی باید شارز کنینش.یکی دیگشم بسته به نوع اب و هوا سیره یخی گرم سمی کم میشه باید محافظ مخصوصشو بسازین که دیرتر خالی بشه

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
شیلد شما هست.یکیش که کلا کم میشه هی باید شارز کنینش.یکی دیگشم بسته به نوع اب و هوا سیره یخی گرم سمی کم میشه باید محافظ مخصوصشو بسازین که دیرتر خالی بشه
خیلی ممنون از پاسختون
دوستان حالا یه سوال دیگه برام پیش اومده اینکه بعضی چیزا رو من الان برای سفینه کشف کردم ولی مثلا یه چیزی میخواد که تا حالا تو بازی ندیدم فقط جاهایی دیدم که میشه خرید ازشون - یعنی اون رو باید هم حتما خرید ؟ یا اینکه میشه پیدا هم کرد
و یه سوال دیگه اینکه سیو کردن در بازی به چه شکل هست ؟

saeedx

کاربر سایت
Dec 29, 2007
205
نام
سعید
خیلی ممنون از پاسختون
دوستان حالا یه سوال دیگه برام پیش اومده اینکه بعضی چیزا رو من الان برای سفینه کشف کردم ولی مثلا یه چیزی میخواد که تا حالا تو بازی ندیدم فقط جاهایی دیدم که میشه خرید ازشون - یعنی اون رو باید هم حتما خرید ؟ یا اینکه میشه پیدا هم کرد
و یه سوال دیگه اینکه سیو کردن در بازی به چه شکل هست ؟
بعضی از آیتم ها در بازی کمیاب هستند که فقط در سیارات خاصی پیدا میشن و باید زیاد جستجو کنید تا پیدا کنید
راه حل بهتر اینه که تو ایستگاهای فضایی از فروشندگان و یا از خود ترمینال ایستگاه برید و خریداری کنید ولی اینطور نیست که خریدن اونها اجباری باشه و اگه جستجو کنید تو سیارات مختلف ، حتما پیدا میکنید
درمورد سیو بازی هم باید بگم که سیو در این بازی بصورت دستی و به اختیار خودتون نیست
خود بازی در مکانهای خاصی بازی رو سیو میکنه ، مثلأ هر موقع از سفینه خودتون یه جا پیاده بشید ، اتوماتیک سیو میشه و یا اگه در هر پایگاه برید و کنار اون آنتن هایی که در پایگاه قرار داره ، دکمه اینتراکت رو بزنید ، سیو میشه

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,097
نام
پوریا
به پیشنهاد دوستمون robb stark رفتم و نقد angry joe رو دیدم. اولا کلی خندیدم و دوم اینکه واقعا راست میگه. کلی دروغ تحویل مردم دادن. توی نظرات هم خیلی ها میگفتن قصد شکایت دارن. جالبه به کلی یادم رفته بود و الان یادم افتاد که قبلن اینا یه گیم پلی نشون داده بودن و گفته بودن که میشه توی جنگ های فضایی هم شرکت کنید ولی اصلا همچین چیزی نیست. کلا به خیلی از دروغ ها اشاره میکنه. البته به نظرم اینا دروغ نگفتن. بلکه بازی رو ساختن. نصف محتوا رو حذف کردن و باقی مانده رو 60 دلار قیمت گذاری کردن و حتما هم میخوان اون نصفه ی حذف شده رو به عنوان DLC پولی به خورد ملت میدن.:))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر