سن PS3 داران

masoudps3

کاربر سایت
Oct 17, 2008
44
نام
masoud
24؛از آتاری شروع کردیم در سن تقریبا 5 یا 6 سالگی ؛؛؛ و خوب یکی آخر(ps3) رو هم سوزوندم(اوایل سال 87 بود خریدم) و یکی اسلیم خریدم دنیای گیم رو هم با دستگاهای سونی شناختم... و منتظر نسل بعد هستیم.
مخلص هر چی بازی خوره اونم از نوع سونی بازش...
only sony...

آخرین ویرایش:

MoHammadZero

Gamer
کاربر سایت
Jun 9, 2010
282
نام
MoHammad
24؛از آتاری شروع کردیم در سن تقریبا 5 یا 6 سالگی ؛؛؛ و خوب یکی آخر(ps3) رو هم سوزوندم(اوایل سال 87 بود خریدم) و یکی اسلیم خریدم دنیای گیم رو هم با دستگاهای سونی شناختم... و منتظر نسل بعد هستیم.
مخلص هر چی بازی خوره اونم از نوع سونی بازش...
only sony...
مثل خودومی کوکام
مرده انحصاری های سونیم!
only SOny

sirwan2020

کاربر سایت
Jun 11, 2011
220
نام
سیروان
صفحه اول این تاپیک 23 سالم بود الان 29 سالمه :-/ با میکرو و سگا و کمودور از سال 72 شروع کردم و اولین بار سال 77 پلی استیشن 1 رو بازی کردم و بعدشم ps2 تا اینکه سال 88 گیم نت تاسیس کردم و رفتیم تو فاز ps3 الانم هم گیم نت دارم و هم فروشگاه اینترنتی بازیهای کپی ps3 البته دیگه وقت ندارم بازی کنم ولی هر از چند گاهی یه گیم خفن میزنیم تو رگ :d در نهایت بگم که گیمر بودن سن و سال نداره..........ببخشید طولانی شد ;)

booty1

کاربر سایت
Jun 10, 2012
54
سلام من سهرابم 20 سالمه
من خاطراتم با سونی شروع میشه با سونی هم تموم میشه (البته فقط کنسولاش)
سابقه :
1 - پلی 1 هم فت هم اسلیم
2- پلی 2 دوبار اسلیم خریدم نامرد با اول که خریدم لنز تعویضی بود (بزرگ ترین خارم با بازی گاد 2 بود مموریم خراب بود مجبور شدم بدون سیو تا اخر این بازی رو در 18 ساعت برم کنسولم چطوری سالم مون هننوز توش موندم اونم رو دیسک دی وی دی 4 بچه ها قدیمی میدونن چی میگم)
3- پلی 3 بازم دو بار اسلیم ( من این کنسول فقط به عشق گاد 3 گرفتم بعد با انچارتد اشنا شدم که خیلی حال کردم به خصوص بعد پایان گاد اگر انلاک کرده باشید تو فیلماش ناوتی داگ داره با سانتا مونیکا والیبال بازی میکنه در گاد و با افتخار بگم که من پلاتینیوم این بازی رو گرفتم و در مجموع 12 با گاد 3 را رو دیسک ارجینال تمام کردم ) علت فروشم بار اول خرید کنسول ایکس باکس نبوده مسائل هکش و امزش بیشترم بود یه بارم زدم هارد دستگامو سوزوندم الان یه 750 روش گذاشتم)
در رابطه با ایکس باکس هم بگم که اونایی که فقط ایکس باکس داشتن طرفدارشن اونایی که هر دوشو داشتن میدونن کدوم بهتره بعدم ایکاش یه اسم درستی حداقل داشت اخه ایکسی که تو باکس (جعبه) یعنی چی مگه تلویزونه که بگن چعبه جادویی البته بی احترامی نباشه

در ارتباط با پلی 4 هم قصد خریدش دارم اما میخوام صبر کنم برای نقشه جدید سونی که همیشه یکیشو داره

Hadollica

کاربر سایت
May 11, 2007
184
نام
هادی
یه کم سن ها رو دیدم گفتم ولش کن ولی خوب با عرض شرمندگی 45 سال دارم!
از زمان کومودور تا pc تا ps3 گیمر هستم

همیشه دنبال شما استوره ها هستم برای من نماد قدرت هستید
ببخشید من 25 سالمه جدیدا طرفدار سونی شدم (بیشتر از قبل) و چون خونه به دوشم با کنسولای دستی بزرگ شدم (از آتاری دستی بگیر تا ویتا)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر