PlayStation The Last Of Us Remastered | PSN

The-Last-of-Us-Remastered-on-PS4-Won-t-Get-Co-Op-DLC-Will-Include-Grounded-Bundle.jpg

*یک دهه پس از شیوع ویروس/قارچ , جهان به دنیایی بی رحم تبدیل شد . در دو گروه قابل انتخاب در بازی TLOU شما انتخاب می کنید به گروه Hunters بپیوندید یا به گروه Fireflies . شما در یکی از دو گروه ذکر شده در قالب یک گروه از بازماندگان کار خود را آغاز کرده و باید برای بقا و رشد خود و گروهتان تلاش کنید .

برای اینکه به زنده ماندن و رشد گروه خود کمک کنید , به منابع و تجهیزات نیاز دارید . شما منابع را با مبارزه کردن در تیمی که انتخاب کرده اید (Hunters یا Fireflies) در هر یک از Mode های بازی (Supply Raid یا Survivors) بدست می آورید . هدف شما در هر مبارزه زنده نگه داشتن گروهتان به مدت 12 هفته می باشد .
شما با توجه به این که هر Match را چگونه به پایان می رسانید , قادر به افزایش میزان دریافت منابع و تجهیزات هستید . هر Match که شما بازی می کنید شامل یک روز می شود . تمام قطعات و تجهیزاتی که شما در هر Match بوسیله ی kills, assists, revives و crafting بدست می آورید ؛ در انتهای هر Match به منابع تحت اختیار گروه شما تبدیل می شود . همچنین علاوه بر موارد بالا , هنگامی که هر یک از دشمنان کشته می شوند تجهیزاتی که از آنها به جا می ماند توسط شما قابل برداشته شدن است .
تمرکز اصلی بخش تیمی مولتی پلیر بازی TLOU ، تلاش برای بقا است . اگر شما موفق شوید 12 هفته زنده بمانید ، بر اساس گروهی که انتخاب کرده اید آیتم های جدید شخصی سازی (Costume) برای کرکتر خود باز می کنید ( براساس hامتیاز های جمع آوری شده )

مودها :
*بخش مولتی پلیر the Last of Us شامل دو Mode می شود : Supply Raid و Survivors . هر دو Mode چلنج های منحصر به فردی را به منظور بقا و پیشروی تیم ـتان پیش روی شما قرار می دهد . هر Match , از دو Mode گفته شده, یک روز به حساب می آید . هر Match می تواند تا 8 بازیکن را شامل شود ( 4 نفر در هر تیم) .
در بخش Supply Raid , شما به یکی از دو گروه Hunters یا Fireflies ملحق شده و برای جمع آوری منابع و تجهیزات موجود در محیط تلاش کرده تا تیم خود را زنده نگه دارید . هر تیم به صورت مشترک دارای 20 جان است [تعداد دفعاتی که کل اعضای تیم می تونن بمیرن]. هر تیمی که مجموع مرگ های اعضای گروهش به حد گفته شده برسد , Match در حال بازی به عنوان Sudden Death برایشان به حساب می آید . این بدان معنی است که اگر هر کدام از اعضای تیم کشته شود دیگر قادر به respawn نخواهد بود .
در این Mode بعد از مردن , آیتم های Craft شده ی شما منتقل خواهد شد (از بین نخواهد رفت) . همین عامل باعث می شود تا شما بهترین برنامه برای استفاده از آیتم های Craft شده ی خود را داشته باشید . مطمئن باشید اینکار بهترین راه برای بهره برداری شما از آیتم هایتان است .

بخش Survivors , بخش بسیار بی رحمی است ! در هر Match هیچ respawn ـی وجود ندارد .بخش Survivors شامل 7 راند می شود . هر تیمی که 4 راند را پیروز شود , پیروز آن Match خواهد بود . به محض شکست خوردن یک تیم , هر دو تیم به Match بعدی منتقل خواهند شد . اینکار تا زمانی انجام می شود که یکی از تیم ها با داشتن بیشترین میزان بُرد , برنده مجموع 7 راند اعلام شود . بسته به تعداد بُرد های هر تیم این بخش ممکن است 7 راند طول بکشد یا در 4 راند به پایان برسد . در این Mode هیچ کدام از آیتم های Craft شده ی شما به Match بعدی منتقل نخواهد شد . پس مطمئن شوید از تمام آیتم هایی که Craft کرده اید استفاده می کنید . همچنین آیتم های Craft شده شما بعد از مُردن از بین نخواهند رفت .

توانایی شما در مخفی کاری , همکاری تیمی و Crafting ؛ در بقای تیم ـتان به شما کمک خواهند کرد . اگر می خواهید با موفقیت , تیم خود را زنده نگه دارید تیم شما باید در هر کدام از موارد اصلی گفته شده در هر Mode ماهرانه عمل کند .

مود های اضافه شده به مرور زمان :

Interrogation

* با تشکر از ZのMBiE

خب دیدم زمان زیادی به عرضه این عنوان شکوهمند نبوده و کسانی که روی Ps3 از جمله خودم معتاد این بازی بودند و جز مولتی پلیر اون دست به هیچ بازی ای نمیزدند بسیار منتظر این بازی هستند خصوصا اینکه تمامی DLC ها و اضافاتی که به مرور زمان برای بازی اومده همه

PsN Id :

Im_AhN

آخرین ویرایش:

Ezio-Auditore

کاربر سایت
Nov 7, 2013
212
نام
aLi
حتی فکر فروختنشم به سرم نمیزنه !
شوتینگ و ایمینگشو مثل پلی 3 گذاشتم رو L1 و R1 از قدرت واقعی انفورسر استفاده میکنم :d تو یه ثانیه چهار تا تیر خالی میکنه رو طرف

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,180
دوستان سرورها اوکی هست؟راستی یک ریجن ۲ باشه رو ریجن ۱ مشکلی داره یا نه?

- - -ویرایش - - -

ربطی به ریجن کنسول نداره
شما یه اکانت ریجن 2 بساز برو باهاشdlcها دانلود کن اکانت هم activeکن بعد با پروفایل خودت بازی کن منم همینکار رو کردم اکانت اصلیم ریجن1بود بازی ریجن 2یه اکانت ریجن2ساختمdlcهای بازی که همونmapبرای مولتی پلیر هست رو دانلود کردم

دست عزیز بنده قبلا ریجن ۱ داشتم! dlc اینام نصب بود پاک کردم میشه همونارو از اکانت ۱ داولنود کردو با بازی ریجین ۲ رو ریجن ۱ که اکانتمه بازی کرد؟بدون درست کردن اکانت ریجن ۲؟؟؟؟

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
دوستان سرورها اوکی هست؟راستی یک ریجن ۲ باشه رو ریجن ۱ مشکلی داره یا نه?

- - -ویرایش - - -

دست عزیز بنده قبلا ریجن ۱ داشتم! dlc اینام نصب بود پاک کردم میشه همونارو از اکانت ۱ داولنود کردو با بازی ریجین ۲ رو ریجن ۱ که اکانتمه بازی کرد؟بدون درست کردن اکانت ریجن ۲؟؟؟؟

سرورها اکی هست . من دیشب آنلاین میزدم . ریجن یک .

mehdi081

کاربر سایت
Dec 27, 2015
54
نام
مهدی
خداوکیلی تا حالا سر یه بازی اینطوری "کُپ" نکرده بودم!
یعنی وقتی بازی شروع شد و کنترل دختره رو به دست گرفتم ، چند دقیقه خشکم زد!!!

به معنای واقعی کلمه با بازیش زندگی میکنی.

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
یه سری چیزای بازی شدیدا رو مخه
1-بعضی وقتها که میمیری تا دوباره زنده شی بیای تو صاف می ندازت بغل 4 تا دشمن...یعنی عملا محکوم به دوباره مردنی.
2-کسی رو که دان میکنی می افته رو زمین اگه روبروی درب افتاده باشه اصلا نمی تونی تا نکشیش از درب رد شی.
3-اگر دشمن بغل loot box ایستاده باشه و شما اسموک بزنی سمتش احتمال این که بری سمتش طرف رو شیو نکنه و درب loot box باز کنه زیاده...فکرشو بکن اسموک زدی رفتی سمتش شیوش کنی بعد عینه این منگولا در loot box باز کنه....دیگه تو اون لحظه به نظر من باید مثلث loot box از کار بی افته تا قاطی نشه با مثلث شیو.

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
1-بعضی وقتها که میمیری تا دوباره زنده شی بیای تو صاف می ندازت بغل 4 تا دشمن...یعنی عملا محکوم به دوباره مردنی.
2-کسی رو که دان میکنی می افته رو زمین اگه روبروی درب افتاده باشه اصلا نمی تونی تا نکشیش از درب رد شی.
3-اگر دشمن بغل loot box ایستاده باشه و شما اسموک بزنی سمتش احتمال این که بری سمتش طرف رو شیو نکنه و درب loot box باز کنه زیاده...فکرشو بکن اسموک زدی رفتی سمتش شیوش کنی بعد عینه این منگولا در loot box باز کنه....دیگه تو اون لحظه به نظر من باید مثلث loot box از کار بی افته تا قاطی نشه با مثلث شیو.
این مشکلاتی رو که تو داری یکبارم نداشتم
بدشناسی آوردی

ar2012

کاربر سایت
Oct 7, 2012
459
نام
آرمین
این مشکلاتی رو که تو داری یکبارم نداشتم
بدشناسی آوردی

دوست عزیز اصلا بد شانسی نیست و ایشون کاملا درست میگن چونکه همه چیزه بازی با دکمه مثلثه خود من اسموک انداختم پیش یه بابایی دوستمم پیشش down شده بود نشست revive کرد بجا اینکه shiv کنه طرفم زد لهم کرد.:))

• Like
Reactions: hrm

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
دوست عزیز اصلا بد شانسی نیست و ایشون کاملا درست میگن چونکه همه چیزه بازی با دکمه مثلثه خود من اسموک انداختم پیش یه بابایی دوستمم پیشش down شده بود نشست revive کرد بجا اینکه shiv کنه طرفم زد لهم کرد.:))

آره واقعا تاحالا چند بار برا منم اتفاق افتاده خیلی حال گیریه!

Dav1d

کاربر سایت
Apr 25, 2015
384
نام
علی
شماره ٢ و ٣ درست ولي من يكي عاشق ١ ام :d مخصوصا اگه مولوتو داشته باشي
براي گرفتن پارت بيشتر اتفاق اقتادن شماره ١ خيلي خوبه

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
شماره ٢ و ٣ درست ولي من يكي عاشق ١ ام :d مخصوصا اگه مولوتو داشته باشي
براي گرفتن پارت بيشتر اتفاق اقتادن شماره ١ خيلي خوبه

بعضی وقت های بازی خیلی حساس میشه تیم مقابلم کاملا هماهنگ و خیلی قوین لحظات اخر فکرشون بکن بازی به حساس ترین جای ممکنه می رسه بعد یوهو می ندازت بقله 4 تا دشمن...
بدبختی اینه که پشتشونم نمی ندازه که ادم ببینشون صاف میندازه جلو 4 تا آدم زنده :| خدا نصیبتون نکه تو لحظات حساس این بدشانسی رو.
یا بعضی وقت ها تو ایتم integration سه چهارتا دشمن دارن صندوق باز می کنن وقتی می میری معمولا باید نزدیک صندوق خودت بی افتی تا بتونی سریع دفاع کنی تا صندوق رو باز نکنن ولی در کمال ناباوری می بینی یوهو می ندازت 600 کیلومتر اونورتر که تا 2 روزم بدویی به صندوق برای دفاع نمی رسی.
در کل کماکان پرچم tlou بالاست اصلا اعتیادش بدجور رفته تو خونم..شمارو نمی دونم.

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
اقا من دو سه روزه هرچی سرچ میکنم بازی پیدا نمیکنه تنظیمات DNS روهم عوض کردم بازی حل نشد. اگه کسی میتونه کمک کنه لطفا:(
من دو ماه هر چی سرچ میکنم پیدا نمیکنه فقط هم به همین بازی مشکل دارم وگرنه GTA V بازی میکنم همیشه سرورها بالای 20نفر هستند نه لگ دارم و نه لفت میخورم

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
دوستانی که مشکل سرچ دارن از اکانت کاهش پینگ استفاده کنید قطعا جواب میده فقط هر کاهش پینگی استفاده نکنید خواستید من از چند جا اکانت دارم تو پ.خ بهم بگید بهتون بگم از کجا بخرید...من اکثر کاهش پینگارو تست کردم بعضیهاش تا 2 روزم بشینی کسی پیدا نمیشه ولی بعضیها تقریبا زود پیدا میکنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر