رفع مشکل Auto Eject بصورت 100%

گفتگو در 'PlayStation 4' ایجاد شده توسط ehsannz, ‏Jul 17, 2014.

1. کاربر سایت

سلام عاغا یکی از این پیچایی که پشت دسنگاهه با بقیه یه مقدار تفاوت داره تو هر کدومشون یه مسله ی نازک هست این از همه بیشتره و t8 توش نمیره 3 تای بقیه باز شدن این یکی مونده چی کار کنممم؟

2. کاربر سایت

به دادم برسيد ترو خدا،كنسول پدرمو در آورده،دائم دوبار بوق ميزنه و ديسك ميده بيرون،حتى وقتى خاموشه و تو برق نيست هم بيپ بيپ ميكنه.بعدم هى بلورى صدا ميده،حتى وقتى خاليه،اجكت ميكنه پشت سر هم و ديگه ديسك تو نميره. كنسول ريست كردم درست نشد،باز كردم پيچ بلورى رو برعكس چرخوندم درست نشد كه نشد،آپديت هم هست كنسول.چيكار كنم؟به نظرتون اين روش جواب ميده؟آخه به نظر مشكل نرم افزاريه،با از كار انداختن دكمه اجكت باز هم كنسول وسط بازى دوبار بوق ميزنه و دستور اجكت ميده.كمك كنيد لطفا.

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. کاربر سایت

نام:
    only fifa
    کسی این روش رو انجام داده؟مشکل واقعا حل میشه تو این روش؟

4. کاربر سایت

نام:
    only fifa
    آقا اینجا که کسی جواب مارو نداد:| ولی خدمت کسانی که به این مشکل برخورد کردند و اتفاقی از این تاپیک سردر آوردند و مثل من جوابی نگرفتند عرض کنم که این روش صد در صد جواب میده و هیچ مشکلی هم برای کنسول پیش نمیاره حتی اگه در کندن چسب های روی پیچ ها دقت کنید میتونید بعد با دقت بچسبونینشون سر جاش و دستگاهتون با روز اولش مو نزنه دقیقا همون کاری رو که در پست اول گفته شده رو انجام بدید خیالتون راحت با تشکر از بازکننده ehsannz@};-

آخرین ویرایش: ‏Mar 16, 2015
  5. کاربر سایت

نام:
    peyman
    دوستان گل این پیچ گوشتی رو از کجا میتوننم تهیه بکنم؟
    هرچی میگردم نمیتونم پیدا کنم.

6. کاربر سایت

منم همین مشکلو دارم فقط نگرانم با این کار به دستگاه آسیب برسه مطمئنید مشکل ایجاد نمیکنه ؟ ضمنایکم عکس هایی که گذاشتید نا واضحه اگه میشه چندتا عکس واضحتر بذارید که مشخص بشه میله اجکت و صفحه طلایی رنگ کدومن ؟ با تشکر

7. کاربر سایت

نام:
    ahmad
    سلام من تازه کنسولمو خریدم دست دوم و سری اول هست وقتی خواستم دیسکو تو بزارم داخل نمی رفت باهاشم یکم ور رفتم ولی نشد.
    دیسکو بیرون نمی زنه ها اصلا داخل نمی بره از چند نفر پرسیدم گفتن مشکل اتو اجکت هست و اون فروشنده هم قبول نمی کنه که کنسول خرابه میگه تو راه خراب شده و از این حرفا.
    دقت کنین که اصلا دیسکو تو نمی بره حالا اگه درست میشه کمکم کنین.
    ممنون از همگی.

8. کاربر سایت

برای من هم جدیدا این کار رو انجام داد ( دو بار ) و هر دو بار بعد از نصب بازی بود
    یکی بعد از نصب فیفا 17 یکی بعد از نصب بتل 1 دقیقا وقتی برای اولین بار داشتم میرفتم داخل بازی سی دی رو اجکت کرد و سی دی داخل نرفت تا وقتی ک رستارت کردم ( فریمور دستگاه 4.5)
    اگه راه حلی جز باز کردن دستگاه واقعا داره لطفا اگه میدونید بزارید

ahmad ps4 online این نوشته را Like کرده است.
  9. کاربر سایت

سلام...واقعا ناراحت شدم وقتی دیدم کنسول دست 2 خریدی که بشینی با شوقو و ذوق بازی کنی تو عید بعد که کنسول رو گرفتی اینجوری از اب درامد..امید وارم مشکلت حل شه با این ویدیو و بتونی عید رو بازی کتی بعد ببر بده به یه تعمیر کار برات درست کنه.
    ویدیو زیرو ببین..آموزشش خیلی راحت هست و به صورت دستی شما میتونی دیسک رو در بیاری و یا دیسک رو داخل کنسول قرار بدی..امیدوارم با این ویدیو کارت را بیافته .

https://www.y.....outube.com/watch?v=QwiElAtqT-M

جای نقطها رو بردار و فیلم رو با شیلتر شکن ببین.

Octienne این نوشته را Like کرده است.
  10. کاربر سایت

سلام عزیز.اقا من یه هفتس یه ps4 اسلیم گرفتم بعد این ابدیت 4.50 هم نصب کردم بازم عین روز اول دیسکو میده بیرون.اون اطلاعیه سونی هم که گفته دستگاهو از برق بکشید سه دیقه و... هم انجام دادم نشد.پیرو صحبتای شما که گفتی دکمه اجکتو رو با چسب بپوشونیم ولی گارانتیش از بین میره بهتر نیس کنسولو ببریم تعویض کنیم؟؟؟
    ز
    عزیز
    سلام

11. کاربر سایت

نام:
    ahmad
    داداشم ببر گارانتی خودتو بد بخت نکن.
    با عرض معذرت

برچسب ها:

این صفحه را به اشتراک بگذارید