راهنمای برای انتخاب و سبک بازی

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
راهنمای برای انتخاب و سبک بازی

این تاپیک را زدم تا دوستانی که در انتخاب بازی و سبک آن سوالاتی دارن بنویسن تا دیگر دوستان راهنمایشان کنند

- - -ویرایش - - -

من برای خرید Thief IV
دودل هستم و نمیدانم تصمیم بگیرم ارزش خرید داره یا نه مراحلش یک نواخت است یانه و...

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
من برای خرید Thief IV
دودل هستم و نمیدانم تصمیم بگیرم ارزش خرید داره یا نه مراحلش یک نواخت است یانه و...
من بازی Thief رو تا نیمه هاش تو PS3 بازی کرده بودم ولی بازی فوق العاده ای نبود و بعد از مدتی یکنواخت میشد اما اوضاع برای PS4 که فعلا انتخاب های زیادی برای بازی نداریم فرق میکنه و فکر میکنم ارزش بازی کردن رو داشته باشه به خصوص که امروز تو استور میدیدم بازی تخفیف خورده و اگر اشتراک پلاس داشته باشید فکر کنم با 25 دلار بشه خریدش...
اما در کل اگر بخواهی از بازی لذت ببری باید سطح توقعاتت رو از بازی تا حدودی پایین بیاری...

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
به نظر من بیشتر بازی ها یکنواخت میشه

جدایی از داستان بازی

حالا یه سوال
یه بازی سرگرم کننده به نظر شما چی میتونه باشه تو عناوینی تا الان اومده

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی

جدایی از داستان بازی

حالا یه سوال

infamous ss
wolfenstien البته اگه گرافیک برات مهمه باید 5 گیگ اپدیتش کنی :D

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی

جدایی از داستان بازی

حالا یه سوال

بازی Theif رو من حدودا ده دقیقشو رو PS4 بازی کردم.
من به شخصه خوشم نیومد.

بازی سرگرم کننده هم ، Infamous ss ، Metal Gear V و (Tomb raider - The amazing spider man 2) رو من بازی کردم خوب بود.
هرکدومشون یه سری مزایا و معایب دارن خب، گرافیک اسپایدر من خیلی بالا نبود.
عوضش گرافیک اینفیموس بالا بود.
به فرض متال از همه ی دکمه ها و قابلیت های دسته استفاده نمی کرد ولی اینفیموس میکرد.(الان گیر ندین چرا من به اینفیموس گیر دادم :D)

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
بازی Theif رو من حدودا ده دقیقشو رو PS4 بازی کردم.
من به شخصه خوشم نیومد.

بازی سرگرم کننده هم ، Infamous ss ، Metal Gear V و (Tomb raider - The amazing spider man 2) رو من بازی کردم خوب بود.
هرکدومشون یه سری مزایا و معایب دارن خب، گرافیک اسپایدر من خیلی بالا نبود.
عوضش گرافیک اینفیموس بالا بود.
به فرض متال از همه ی دکمه ها و قابلیت های دسته استفاده نمی کرد ولی اینفیموس میکرد.(الان گیر ندین چرا من به اینفیموس گیر دادم :D)
آره خداییش Thief اونجوری که فکر میکردم نبود و یه علتش هم این بود که زیادی هایپش کردن و توقعات از بازی خیلی بالا رفت...
از مزایا و معایب بازی هایی هم که گفتید متال علی رقم اینکه بازی خوبی هست خیلی خیلی کوتاهه و از بعضی از DLCها هم حتی کوتاهتر هست.Tomb rider عالیه و یکی از لذت بخش ترین بازیهای کنسول هست.infamouse هم بازی خوبیه و گیم پلی کسترده ای داره و گرافیکش هم که محشره اما به هیچ وجه بازی اعتیاد آوری نیست.
از بازیهای دیگه میشه به Watch Dogs اشاره کرد که علی رقم اینکه اصلا با GTAV قابل قیاس نیست ولی هرگز نمیشه گفت بازی ضعیفی هست و مدت زیادی میشه باهاش سرگرم شد.هک واقعا عالی تو بازی در اومده و گرافیکش هم خوبه هر چند دقت به جزییات مثل سری GTA نیست.رانندگی و فیزیک ماشین ها حتی طراحی و مدلسازی ماشین ها در مقایسه با GTAV و حتی GTA IV حرفی برای گفتن نداره اما همونطور که گفتم هک کردن فصل تازه ای در بازیهاست که خیلی عالی کار شده(بازم خودم ایده کنترل سه نفر و طراحی و شبیه سازی عالی رانندگی و سفر به اعماق دریا رو در GTAV نسبت به ایده Watch Dogs بیشتر میپسندم ولی قرار نیست همه بازیها مثل هم باشند و اگر GTAV یک شاهکار هست بازی Watch Dogs هم یک بازی خوب و دوست داشتنی هست هر چند شاهکار نیست)
برای علاقه مندان به رانندگی هم فعلا بازی NFS:RIVALS قطعا بسیار لذت بخش خواهد بود.
از FIFA14 هم نمیشه غافل شد و میشه باهاش تا اومد فیفای جدید سرگرم شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر