پورت UDP علت اصلی نصب نشدن بعضی از بازیها بر روی Xbox one

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
#UDPPING
این مسله رو با این هشتگ هرجایی که میتونید منتشر کنید

₪₪₪₪₪₪₪₪

کاربر سایت
May 28, 2010
443
نام
شایان وزیری
شایان متن ارور و کدش همه چیرو داره میگه،بابا ارور ارور،فدات شم ارور،درضمن فرشاد با پشتیبانی مایکروسافت صحبت کرده،
حالا چون تا الان مشگل مشابه در ایران گزارش نشده نمیشه اصل مشکل و زیر سوال برد که،
اگه دقت کنی تو پست اول توضیح داده که رو بعضی بازی ها و بعضی مواقع و در بعضی از ISP ها این مشکل بوجود میاد،پس دلیل نمیشه برا همه وجود داشته باشه.
شما اسنایپر و بدون مشکل نصب کردی،خیلی خوب علتش اینه که بازی به بازو بسته بودن پورت UDP کاری نداره و یا اصلا شاید پورت udp شما بسته نباشه!
حالا فرشاد چون تو کرمانشاه تنهاست این مشکل فقط برا اون پیش اومده،شاید کس دیگه ای تو شهرش x1 داشت هم این مشکل و داشت،به هر حال به ISP مربوط میشه.
حالا اینا رو بیخیال،چه اسراریه بیای بگی فرشاد اشتباه میکنه و مشکل از جای دیگست؟!

my conection type! bakhtran-karmanshah!

- - -ویرایش - - -

تو که سنندج بودی،حالا بیخیال،یعنی نت تو با نت فرشاد دقیقا یکی و هیچ تفاوتی نداره؟!!!!
باشه پس یه بازی رایز‌ یا فورزا۵ رو یبار دیگه امتحان کن.
yes ! my conection type bakhteran kermanshah

4030

کاربر سایت
Feb 4, 2011
309
نام
Ehsan
دوستانی که مودم tp-link دارن میتونن با یه سری تنظیمات در مودمشون این مشکل را بر طرف کنند
طبق این تصویر عمل کنید
88556540683376697273.png

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
راهی هست بفهمیم UPD برای ISP مون بازه یا بسته؟؟؟

Big_Radeen

کاربر سایت
Nov 7, 2010
16
نام
Radeen
دوستان، پورت هاي UDP توسط كشور بسته ميشن يا اينكه داراي تايمر ميشن به اين معني كه اگر شما به يه سرور كه روي اين پورت اجرا ميشه وصل بشيد بعد از يه زمان خاصي connection lost ميده. البته بعضي موقع ها هم توسط ISP ها بسته ميشن كه خيلي كم پيش مياد.
حالا اگه ميخوايد بدونيد كه ISP تون بسته يا از طرف كشور بسته شده، TRACEROUT بگيريد با 8.8.8.8
اگر ديديد از آي پي شماره ٨ به بعد، Time به طور ناگهاني زياد شد اين يعني از طرف كشور بسته شده و هيچ كاري از ISP ساخته نيست و تنها كاري كه ميتونيد بكنيد اينه كه صبر كنيد تا بازش كنن !!
اما اگه TIME از ١ تا ٨ ناگهاني زياد شد اين يعني مشكل از ISP هست و بايد با اون ها تماس بگيريد تا حلش كنن.

xmoxlive

کاربر سایت
Jun 26, 2012
181
نام
محمد
من که اصلا نمیتونم آپدیت کنم یعنی تا حالا نتونستم آنلاین بازی کنم.این مشکل برای اپ onedrive هم داشتم.

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
دوستان، پورت هاي UDP توسط كشور بسته ميشن يا اينكه داراي تايمر ميشن به اين معني كه اگر شما به يه سرور كه روي اين پورت اجرا ميشه وصل بشيد بعد از يه زمان خاصي connection lost ميده. البته بعضي موقع ها هم توسط ISP ها بسته ميشن كه خيلي كم پيش مياد.
حالا اگه ميخوايد بدونيد كه ISP تون بسته يا از طرف كشور بسته شده، TRACEROUT بگيريد با 8.8.8.8
اگر ديديد از آي پي شماره ٨ به بعد، Time به طور ناگهاني زياد شد اين يعني از طرف كشور بسته شده و هيچ كاري از ISP ساخته نيست و تنها كاري كه ميتونيد بكنيد اينه كه صبر كنيد تا بازش كنن !!
اما اگه TIME از ١ تا ٨ ناگهاني زياد شد اين يعني مشكل از ISP هست و بايد با اون ها تماس بگيريد تا حلش كنن.
دوست عزیز مال من به این شکل هستش..این یعنی پورت من باز هست یا بسته؟
snkrzb1knzpglrc26i72.jpg

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
دوستان سلام.
من تازه میخوام برای اولین بار کنسولو بزنم به برق.
تو PS4 که باید آپدیت کنم برای اولین بار.
نمیدونم اینجا هم مجبورم یا نه.
حالا سوال من اینه که من آپدیت کنم بازم این مشکل شما برا من پیش میاد ؟
من آنلاین بازی نمیکنم فقط وقتی آنلاین میشم که بازی مجبورم کنه برا نصب آپدیت.
ممنونم

nader.g

کاربر سایت
Mar 25, 2014
237
نام
نادر
دوستان سلام.
من تازه میخوام برای اولین بار کنسولو بزنم به برق.
تو PS4 که باید آپدیت کنم برای اولین بار.
نمیدونم اینجا هم مجبورم یا نه.
حالا سوال من اینه که من آپدیت کنم بازم این مشکل شما برا من پیش میاد ؟
من آنلاین بازی نمیکنم فقط وقتی آنلاین میشم که بازی مجبورم کنه برا نصب آپدیت.
ممنونم
شما اگه انلاین بازی نمیکنی به هیچ وجه انلاین نشو،
برادر من سری که درد نمیکنه دستمال نمیبندن.

₪₪₪₪₪₪₪₪

کاربر سایت
May 28, 2010
443
نام
شایان وزیری
in topic bayad baste bashe!
1-hich irani be joz farshad in moshkel ro nadare va sabet hm nashode ke moshkel saraseri hasteh va agar yek nafar intooriye ke nabayd gooft mas'ale hame gani hastesh!
man'nnde porotocol udp ke moshkel saraseri bod vali n seraseri nist va tanha yek nafar dochar in moshkele!
in topic ro ghofl konid ta zamani ke morde moshabehi payda bashe!
alaki nabayd vahshat ijad kard ke chon udp baste shode bazi hay xbox one ham nasb nmishan!
khahashn topic ghofl bashe!
:offtopic:

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
in topic bayad baste bashe!
1-hich irani be joz farshad in moshkel ro nadare va sabet hm nashode ke moshkel saraseri hasteh va agar yek nafar intooriye ke nabayd gooft mas'ale hame gani hastesh!
man'nnde porotocol udp ke moshkel saraseri bod vali n seraseri nist va tanha yek nafar dochar in moshkele!
in topic ro ghofl konid ta zamani ke morde moshabehi payda bashe!
alaki nabayd vahshat ijad kard ke chon udp baste shode bazi hay xbox one ham nasb nmishan!
khahashn topic ghofl bashe!

:offtopic:
منم با نظر شایان کاملا موافقم این تاپیک باعث وحشت بچه هایی میشه که X1 دارن البته امیدوارم که دیگه شاهد همچین مشکلی برای هیچکس دیگه نباشیم:offtopic:

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
فعلا تا بررسی دقیق این موضوع تاپیک قفل می شود.

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
دوستان من امروز بازی UFC رو گرفتم نصبش کردم اونم انلاین خدا رو شکر مشکلی نداشت و عین ادم نصب شد :d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر