PES 2015 [پست اول خوانده شود]

مهم:
بحث مقایسه اینجا : FIFA VS PES
در این تاپیک بحث مقایسه ای بشه کابر خاطی به مدت یک هفته بن خواهد شد.

ekx37mof2ruyimmgxbqg.png

ناشر: Konami
تاریخ انتشار: نامشخص​

همین طور که از قبل اعلام شده بود، بازی PES 2015 برای کنسول های نسل هشتم و هفتم امسال منتشر مشه و امروز اولین تریلر بازی منتشر شد.
توضیحات کانال رسمی بازی:
PES 2015 را ببینید، بازگشت واقعی به ریشه های اصلی PES شامل کنترل فوق العاده پاسخگو بازی و گیم پلی شناخته شده این سری که در آن بازیکنان می توانند بدون محدودیت بازی کنند
اولین تریلر بازی
عکس های بازی:

اطلاعات بیشتر از بازی در تاریخ 3 ماه July منتشر خواهد شد

Last edited by a moderator:

playchar

کاربر سایت
Dec 21, 2014
287
نام
only fifa
سلام به همه

یه سوالی در مورد بخش آنلاین PES 2015 داشتم.
چه طوری می تونم سرعت بازی رو افزایش بدم.در حالت آفلاین می شه سرعت بازی رو از بخش System Setting و در بخش Game Speed Mode افزایش داد اما در بخش آنلاین من گزینه ای پیدا نکردم و سرعت بازی به صورت پیش فرض روی 0 تنظیم هست که کلا رو مخ هست و 90 درصد بازی ها رو به خاطر همین مشکل می بازم.

تو آنلاین نمیشه این کار رو کرد

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
تو آنلاین نمیشه این کار رو کرد
ممنون
البته قابل درک هست که این محدودیت به خاطر یکسان سازی بازی در بخش انلاین هست اما به نظرم ضعف خیلی بزرگی محسوب می شه.
متاسفانه مجبورم قید بخش انلاین رو بزنم.
بازم ممنون

playchar

کاربر سایت
Dec 21, 2014
287
نام
only fifa
ممنون
البته قابل درک هست که این محدودیت به خاطر یکسان سازی بازی در بخش انلاین هست اما به نظرم ضعف خیلی بزرگی محسوب می شه.
متاسفانه مجبورم قید بخش انلاین رو بزنم.
بازم ممنون
کلا جدای مشکلاتی که بازیها توی بخش آنلاین دارند با این اینترنت مذخرف ما آنلاین بازی کردن به جای تفریح و سرگرمی و آرامش تبدیل شده به یک پدیده اعصاب خرد کن و زجر آور من به شخصه هر وقت خواستم آنلاین بازی کنم تموم انرژیم صرف رفع کردن مشکلات اینترنتم شده و دیگه حالی برای ادامه بازی نمونده برام بارها شده در حین وصل شدن به psn و یا سرور فلان بازی پای تی وی خوابم برده:))

amir.PES

کاربر سایت
Nov 14, 2014
2
نام
امیر
سلام دوستان عزیز
من یک هفتس کنسول ps4 خریدم و تازه کارم
اگه کسی لطف کنه در مورد نحوه آپدیت جدید pes 15 راهنماییم کنه ممنون میشم
خیلی ممنون

گیم وان

کاربر سایت
Oct 1, 2014
321
نام
ادریس
سلام دوستان عزیز
من یک هفتس کنسول ps4 خریدم و تازه کارم
اگه کسی لطف کنه در مورد نحوه آپدیت جدید pes 15 راهنماییم کنه ممنون میشم
خیلی ممنون

امیر جان دستگاه رو میزنی به اینترنت و دیسک بازی رو اجرا میکنی سه گیگ و خوردهای آپدیت میکنه

OFFBAZ

کاربر سایت
May 13, 2012
6
یکی میشه بگه دقیقا چیا اضافه شده ؟
من واقعا با سبک بازی حال می کنم ولی واقعا این خسیس بازی Konami ادمو ازار می ده
اخه لیگ جزیره به اون مهمی یا دورتموند رو چرا Add نمی کنه؟
Trade کامل بازیکنا تا کی انجام شده؟

اروند 2520

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,414
نام
علی
با توجه به اتفاقات اخیر و اینکه کوجیما داره از کونامی جدا میشه، نگران شدم ... بازی تازه داشت راه خودشو پیدا میکرد ... حالا معلوم نیست اولا تکلیف موتور فاکس انجین (که مال کوجیما هست) واسه pes چی میشه ... البته خب امتیاز استفاده شو حتما خریدن ولی مسلما تغییرات و ارتقای موتور گرافیکی (یا استفاده از نسخه های بعدی فاکس انجین) دیگه به این راحتی نخواد بود و با توجه به رابطه بد کونامی و کوجیما همکاری سخت تر خواهد شد ...
از طرفی کونامی میخواد تغییر استراتژی بده و تمرکز شو بذاره رو ساخت بازی برای گوشی های هوشمند !
هر چی که میشه امیدوارم سری pes که تازه قدم تو راه درست گذاشته بود دوباره خراب نشه :(

Dead Aragorn

کاربر سایت
Jul 28, 2009
234
دقیقا منم تو همین فکر بودم ، تازه بعده چندین سال ملالت ، نمرمون از فیفا بیشتر شد ، که ناگهان کونامی زیر و رو شد ، سایلنت هیل کنسل شد ، متال گیر در ابهامه کوجیما رفت .....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر