برگزاری مسابقات فیفا 2014

Aref_Septimo

کاربر سایت
Jan 17, 2014
146
نام
Aref
به به میبینم که بحث داغه ....
راست میگید باید یه فکری واسه این رئال کرد از مسابقه بعدی یه فکری میکنم یا رئال و بایرن حذف میشه یا یه شیوه بکار میبرم که تیم تکراری تو مسابقه نباشه اونجوری جذاب تر هم میشه ...(والا بالله من از وقتی شروع کردم فیفا همین رئال رو میگرفتم زمانی که 6تا 6تا از بارسا میخورد شاهد هم دارم و فقط واسه اینکه تعصب دارم رئال بر میدارم ....)
بازی های گروهی بصورت تک بازیِ و حذفی رفت و برگشت ....
میخوام تا تموم شدن این دوره و شروع دوره بعدی وبلاگ بشه سایت :D (اگه خدا بخواد)
بچه ها فقط تا 14 ام بازیها رو تموم کنید

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
کاش میشد یه جوری بود که تعداد قهرمانی های هر فرد ثبت میشد و همیشه ماندگار میشد ... مثلا اقای X پنج بار قهرمان مسابقات شده ...

- - -ویرایش - - -

دوره دوم ، فیفا 19 ، تیم شالکه ... با این توضیحات هم باشه عالیه :D

Aref_Septimo

کاربر سایت
Jan 17, 2014
146
نام
Aref
به به میبینم که برادر عارف، به خاک خون کشیده شدی d:

ها؟ :D اول سلام خدمت همه دوستان عزیز بعد داش رضا ...:D اره واسم این دوره مهم نبود ... این دوره اکثر کارا روی شونه خودم بود که کمتر میتونستم تمرکز کنم ...(که بجز اون یه سری مشکلات سبز شد که ...... :( ) شاید بشه گفت اینا بهونست یا توجیه... اینم بگم اگه ممد نبود واقعا نمیتونستم اینجوری که هست برگزار کنم واقعا کمکم کرد که از همین تریبون :D ازش تشکر میکنم و میبوسمش ... آما از سری های بعدی بجز خودم و ممد چند نفر دیگه اضافه میکنم که بتونم خودم رو تو بازی نشون بدم :)
کلا خیلی کارا داریم انجام میدیم میخوام کاری کنیم که همه فیفا بازای ایرانی تو یه سایت دور هم جمع بشیم ...خوشبختانه اون چیزیم که من میخوام بوجود بیارم تا حالا بوجود نیومده ... و این کار تو اوایل نسل 8ام داره اتفاق میوفته که این خیلی خوبه...
بازم از دوستان معذرت میخوام که نتونستم تو بازیا به خوبی بازی کنم ....
امیدوارم همگی راضی باشید ...
باقی بقاتون

Above

کاربر سایت
Aug 11, 2008
145
نام
سینا
ها؟ :D اول سلام خدمت همه دوستان عزیز بعد داش رضا ...:D اره واسم این دوره مهم نبود ... این دوره اکثر کارا روی شونه خودم بود که کمتر میتونستم تمرکز کنم ...(که بجز اون یه سری مشکلات سبز شد که ...... :( ) شاید بشه گفت اینا بهونست یا توجیه... اینم بگم اگه ممد نبود واقعا نمیتونستم اینجوری که هست برگزار کنم واقعا کمکم کرد که از همین تریبون :D ازش تشکر میکنم و میبوسمش ... آما از سری های بعدی بجز خودم و ممد چند نفر دیگه اضافه میکنم که بتونم خودم رو تو بازی نشون بدم :)
کلا خیلی کارا داریم انجام میدیم میخوام کاری کنیم که همه فیفا بازای ایرانی تو یه سایت دور هم جمع بشیم ...خوشبختانه اون چیزیم که من میخوام بوجود بیارم تا حالا بوجود نیومده ... و این کار تو اوایل نسل 8ام داره اتفاق میوفته که این خیلی خوبه...
بازم از دوستان معذرت میخوام که نتونستم تو بازیا به خوبی بازی کنم ....
امیدوارم همگی راضی باشید ...
باقی بقاتون

درود دوستان گرامی ، دوره آینده چه زمانی استارت میخورد ؟
با سپاس از شما .

Aref_Septimo

کاربر سایت
Jan 17, 2014
146
نام
Aref
درود دوستان گرامی ، دوره آینده چه زمانی استارت میخورد ؟
با سپاس از شما .

عزیزان توجه داشته باشند ثبت نام دور جدید مسابقات از 5شنبه همین هفته آغاز میشود لذا خواهشمند است اطلاع رسانی کرده و دوستان خود را دعوت به ثبت نام کنید...
با تشکر
وبلاگ برگزاری مسابقات

آخرین ویرایش:

Above

کاربر سایت
Aug 11, 2008
145
نام
سینا
اگه میشه دوره ی بعد فقط تیم های ملی بذارین . دلیلشم خودتون فکر کنم بدونین :d

درود ، تعداد تیم های ملی قدرتمند زیاد نیست ، نهایت 10 تیم کیفیت لازم رو دارند ، اما میشه یک قانون گذاشت که هر تیم فقط 3 بار قابل انتخاب باشه ، به این صورت همه نمیرن رئال مادرید بردارن . :)
البته این نظر بنده هست ، نظر برگزار کنندگان مهم تر می باشد ، مطمئنأ .

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
اقای عارف خان من نظرم توی وبلاگت دادم اینجا هم میگم . حذف بایرن زیاد منطقی نیست با توجه به اینکه فقط 3 نفر دوره ی قبل بایرن بودن که حتی از چلسی هم کمتر بود . ولی اگر رئال حذف بشه ( که من خودم موافق هستم ) و اون کسایی که رئال برمیداشتن همه بیان سراغ بایرن ، در نتیجه بهتره که بایرن هم حذف بشه . راهکار دوم هم میتونه استفاده فقط از تیم های ملی باشه .

Aref_Septimo

کاربر سایت
Jan 17, 2014
146
نام
Aref
بشتابیــــــــــــد

ثبت نام دوره جدید مسابقات فیفا 14 اغاز شد(5 شنبه 1393/4/19)
FIFA 14 Tournament for PlayStation 4

دوره اول مسابقات با قهرمانی Alireza_Jok3r به پایان رسید.

علی داداشم تا ظرفیت پر شه چند روز فکر کنم طول بکشه (نت تو هم که ماشاله یه بار نشد درست باشه:D)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر