1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

DOOM

گفتگو در 'Console Games Community' ایجاد شده توسط Captain America, ‏Jun 11, 2014.

1. I am become Death, The Destroyer of Worlds کاربر فعال

نام:
    Jesus

Developer : id Software
    Publisher : Bethesda Softworks
    Platforms : PlayStation 4, Xbox One, PC
    Genre : First-person shooter, survival horror
    Release Date : May 13, 2016

بالاخره پس از سالها انتظار از DOOM جدید رونمایی شد.
    در حاشیه کنفرانس Bethesda در E3 این بازی با نمایش فوق العاده از گیم پلی رونمایی شد.
    در این نسخه شاهد بازگشت دشمنان قدیمی و کلاسیک مثل Hellknights, Cyberdemons, Revenants, Mancubii و غیره هستیم.
    سلاح های نسخه اورجینال بازی Shotgun and Super Shotgun. The Plasma Rifle, Chainsaw, Heavy Assault Rifle, and rocket launcher تایید و در طول نمایش گیم پلی بازی مورد استفاده قرار گرفتند.
    همچنین بخش مالتی پلیر بازی نیز با عنوان Deathmatch تایید شد.
    بخش جدید سری DOOM با عنوان SnapMap نیز رونمایی شد.در این بخش با قراردادن امکانات زیاد توانایی ساخت مپ و بازی کردن در آن برای بازیکن فراهم می شود.

نمایش های منتشر شده از بازی:

آخرین ویرایش: ‏Feb 8, 2016
    ehsanservat, James Bond, LBJ4Ever و 10 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

نام:
    AliDEvil
    هیچی دیگه در حسرتش میمونیم مگه اینکه یه رفیق پیدا کنیم اونور آب بتونه برامون بگیره :D

3. Nothing as it Seems کاربر سایت

نام:
    فردین
    یه نفر پیدا کنید که دیسک داشته باشه و نخواد بفروشه (من دیجیتالی دارم) بدین من با خودم ببرم اونور واسه همتون باز کنم به نوبت =)) فقط اونموقع باید تا دی ماه صبر کنه که پایان ترم برگردم بدم به خودش :D

aliahmadi2 این نوشته را Like کرده است.
  4. کاربر سایت

نام:
    Clark Kent
    من با نت موبایل هم زدم ، نشد که نشد

5. کاربر سایت

نام:
    محمد
    دوستان کسی مولتی بازی کرده دوم رو ؟

مولتیش چطوره ؟

6. کاربر سایت

نام:
    AliDEvil
    نت ایرانسل یا همراه اول یا رایتل؟

7. کاربر سایت

نام:
    Clark Kent
    ایرانسل

8. کاربر سایت

من اینو برای ps4 گرفتم موقع اپدیت تقریبا 80 درصد دان شده ولی بقیشو نمی گیره گفتم شاید psn فیل ر شده ، من برای ویچر بالای 30 گیگ دان کردم ولی الان نمیشه دانلود کرد

9. کاربر سایت

این کاربرای REDDIT بدجوری بازی رو گاز زدن :D. اینجا زیاد راجب داستان صحبت نمیشه ولی گویا داستان نکات ریز و درشت خیلی زیادی داره، خب طبیعتا این بازی dark souls و بازی نقش آفرینی نیست و عمق داستان اون بازی ها هم ازش انتظار نمیره ولی در حد خودش لایه های مخفی زیادی داره، و جدا بعضی چیزایی که کاربرا گفتن شگفت انگیزه نمونش:
    چیز جالبی که راجب hayden کشف کردن تعداد حرف هست به این صورت: Doctor :6 - Samuel :6 - Hayden :6 که همون عدد وحش و عدد شیطان یعنی 666 هستش. از طرفی یه جورایی اسم این کرکتر شبیه به Satan هم هست به اینصورت: samuel hayden > s.hayden> shayden> satan البته اینا هیچ کدوم قطعیتی نداره ولی خب این اسم رو اگه سریع بخونین شبیه به satan میشه نوع آوای خروجی :D. از اونجایی هم که توی داستان ابتدا هایدن و پیرس با هم همکاری میکردن و در مقطعی تفاوت دیدگاهشون باعث جدایی مسیرشون شد میشه تیئوری هایی راجبش داد، اصلا به نظر من الویا پیرس قربانی ای بیش نبوده، اونو به well کشوندن تا با قربانی کردنش mastermind رو احیا کنن که دارای قدرت های مربوط به تکنولوژهای UAC هم باشه ( که به صورت ایمپلنت توی بدن پیرس بوده ، و بوسیله جادو و قدرت های تاریک جهنم اسپایدر مستر مایند ( Aranea impratix یا همون امپراطور عنکبوت ) رو احیا کنن و قدرت بیش از پیش هم بهش بدن توسط تکنولوژی های UAC . میبینیم که در آخر صحبت های پیرس هم جوریه که انگار فهمیده خود هم که جهنم و شیاطین بهش خیانت کردن : they promised me so much .... و از حال و روزش و اون زخم های عمیقی که برداشته کاملا مشخصه که اسیر یه توطئه شده و کاره ای نبوده. بعد هم که هیولا از داخل پنتاگرام میاد بیرون همراه با ساختارهای ایمپلنتی که درون بدن پیرس هم بوده. در کل داستانش واقعا جالب دراومده، هرچی بیشتر کنکاش میشه موارد جالب توجهی رو متوجه میشیم که عطش رو برای نسخه بعدی بیش از پیش میکنه.

آخرین ویرایش: ‏Jul 18, 2016
    Octienne, pourya.x, Lord Odin و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  10. کاربر سایت

نام:
    Noble 6
    دوستان این بازی از نظر آنلاین و پیدا کردن پلیر روبراهه؟! یعنی راحت پیدا میکنه افراد رو ؟؟ کلا سرور هاش چطوره ؟

11. کاربر سایت

نام:
    رضا
    این سوال منم هستش

12. God Of War کاربر سایت

نام:
    نـــــــویـــــــــد
    اون موقع که من داشتمش اوکی بود همه چی ، حدود ۱ماه و نیم پیش
    الان دیگه نمیدونم چجوری شده باشه

K ANE این نوشته را Like کرده است.
  13. کاربر سایت

دوتا ویدئوی جالب دیدم از بازی گفتم اینجا هم بزارم:D
    اولی مقایسه هیولاها بین نسخه های کلاسیک و نسخه ۳ و نسخه ۲۰۱۶ هستش، دومی هم یه کارتونه یکم حالت طنز هم داره، باحاله:D

Octienne, pourya.x و FUTURE این نوشته را Like کرده اند.
  14. Gold User

نام:
    مهدی
    خیر نه psn مشکلی داره نه اپدیت بازی.مشکل از شماست.دیگه نمیدونم به سخت افزار کنسولیتون مربوطه یا نت خودتون

15. کاربر سایت

نام:
    امير
    دوستان من برای این که چیزی برام اسپویل نشه، صفحات قبل را نخوندم بخاطر همین اگه سوالم تکراریه شرمنده.

من امروز که مرحله دو را تموم کردمَ، یکدفعه با ارور content still pending install مواجه شدم و دیگه نمیتونم بازی را ادامه بدم. ارورشم مربوط به اینه که محتویات هنوز در حال نصب شدن هستند.

ولی مشکل اینجاست که بازی رو دیسک هستش و خوب دیگه چیزی نمونده که بخواد نصب بشه. دوستان راه حل این مشکل چیه؟

بازی برای من حجمش 47 گیگه.

16. کاربر سایت

نام:
    محمدرضا
    دوستان عزیز بازی رو امروز خریدم و از اونجایی که همیشه اول آپدیت میکنم بعد شروع میکنم ، دیدم زده 18.5 گیگ :|
    چه خبره اخه
    چقدر تغییر میکنه بعد آپدیت؟
    تا حالا کسی بدون آپدیت با مشکل اساسی رو به رو شده؟

این صفحه را به اشتراک بگذارید